Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37547:614TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Hrdina Lukáš
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
4175  3010
2.Pražák Zdeněk
Svojanovská Jana
 
 
Vrba Jan
Štrof Jaroslav
 
 
8-38-9-112311
3.Hrdina LukášVrba Jan-6-6-1  0312
4.Svojanovská JanaLangr Lukáš-8-8-6  0313
5.Pražák ZdeněkŠtrof Jaroslav-5-7-9  0314
6.Šedová EliškaLorenc Milan69-99 3124
7.Svojanovská JanaVrba Jan-4-6-2  0325
8.Pražák ZdeněkLangr Lukáš-69-7-8 1326
9.Šedová EliškaŠtrof Jaroslav-10788 3136
10.Hrdina LukášLorenc Milan128-910 3146
11.Pražák ZdeněkVrba Jan-6-3-9  0347
12.Šedová EliškaLangr Lukáš-9-846-82348
13.Hrdina Lukᚊtrof Jaroslav-10-210843258
14.Svojanovská JanaLorenc Milan-5-9101063268
15.Šedová EliškaVrba Jan-6-7-10  0369
16.Hrdina LukášLangr Lukáš6-9-610-923610
17.Svojanovská JanaŠtrof Jaroslav96   20  
18.Pražák ZdeněkLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš22Vrba Jan40
Svojanovská Jana12Langr Lukáš40
Pražák Zdeněk03Štrof Jaroslav12
Šedová Eliška22Lorenc Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19567:487TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
-168-75113210
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
667  3020
3.Bako AdamValdhans Rudolf-945-9103230
4.Kleiner MarekSyrová Lucie-811-4-4 1331
5.Jányš OndřejBalský Karel7910  3041
6.Langr Lukáš ml.Štarman Karel-26911 3151
7.Kleiner MarekValdhans Rudolf-2-1193-72352
8.Jányš OndřejSyrová Lucie1286  3062
9.Langr Lukáš ml.Balský Karel-11-986-102363
10.Bako AdamŠtarman Karel1135  3073
11.Jányš OndřejValdhans Rudolf9-10-11-12 1374
12.Langr Lukáš ml.Syrová Lucie-71058 3184
13.Bako AdamBalský Karel555  3094
14.Kleiner MarekŠtarman Karel84-85 31104
15.Vybíral JakubValdhans Rudolf         
16.Bako AdamSyrová Lucie         
17.Kleiner MarekBalský Karel         
18.Jányš OndřejŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam30Valdhans Rudolf21
Kleiner Marek12Syrová Lucie12
Jányš Ondřej21Balský Karel12
Langr Lukáš ml.21Štarman Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34631:624TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinka Jiří
Famfulík Petr ml.
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
5-9-7-7 1301
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Kolomý Tomáš
Hubálek Zdeněk
 
 
-4-9-9  0302
3.Famfulík Petr ml.Hubálek Zdeněk-4-11-9  0303
4.Hubinka JiříKolomý Tomáš9-867 3113
5.Famfulík Petr st.Adamec Lukáš9313  3023
6.Osecký LukášAdamec Miroslav ml.48-107 3133
7.Hubinka JiříHubálek Zdeněk-46-7-9 1334
8.Famfulík Petr st.Kolomý Tomáš10-8-8853244
9.Osecký LukášAdamec Lukáš6-9-94133254
10.Famfulík Petr ml.Adamec Miroslav ml.-7-8-8  0355
11.Famfulík Petr st.Hubálek Zdeněk-9-10-1  0356
12.Osecký LukášKolomý Tomáš-756-8103266
13.Famfulík Petr ml.Adamec Lukáš77-65 3176
14.Hubinka JiříAdamec Miroslav ml.-4867 3186
15.Osecký LukášHubálek Zdeněk9-37-163296
16.Famfulík Petr ml.Kolomý Tomáš9-108-5-92397
17.Hubinka JiříAdamec Lukáš6-1069 31107
18.Famfulík Petr st.Adamec Miroslav ml.-12    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Famfulík Petr ml.13Hubálek Zdeněk31
Hubinka Jiří31Kolomý Tomáš13
Famfulík Petr st.21Adamec Lukáš04
Osecký Lukáš40Adamec Miroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
     0301
2.Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
     3111
3.Charous JanKaplan Vojtěch     0312
4.Bartošík LubomírSchreiber Michal     3022
5.Jansa MilanSourada Milan     0323
6.Švancara MiroslavSuchomel Michael     3033
7.Bartošík LubomírKaplan Vojtěch     1334
8.Jansa MilanSchreiber Michal     3144
9.Švancara MiroslavSourada Milan     1345
10.Charous JanSuchomel Michael     3055
11.Jansa MilanKaplan Vojtěch     0356
12.Švancara MiroslavSchreiber Michal     3066
13.Charous JanSourada Milan     0367
14.Bartošík LubomírSuchomel Michael     3077
15.Švancara MiroslavKaplan Vojtěch     0378
16.Charous JanSchreiber Michal     3088
17.Bartošík LubomírSourada Milan     2389
18.Jansa MilanSuchomel Michael     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charous Jan22Kaplan Vojtěch40
Bartošík Lubomír22Schreiber Michal04
Jansa Milan13Sourada Milan40
Švancara Miroslav22Suchomel Michael13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35511:560KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Vojnar Jiří
 
 
Příhoda Tomáš
Beneš Václav
 
 
7-9-10-8 1301
2.Baťa Roman
Herel Miroslav
 
 
Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
-109-9-6 1302
3.Vojnar JiříDostál Jan-11-55-9 1303
4.Baťa RomanPříhoda Tomáš-312-79103213
5.Herel MiroslavBeneš Václav-8-6-8  0314
6.Fišer LukášAbsolon Martin1041  3024
7.Baťa RomanDostál Jan-8-310-8 1325
8.Herel MiroslavPříhoda Tomáš-8-99-4 1326
9.Fišer LukášBeneš Václav-5578 3136
10.Vojnar JiříAbsolon Martin-7-68-8 1337
11.Herel MiroslavDostál Jan-611-512-102338
12.Fišer LukášPříhoda Tomáš-9-92953248
13.Vojnar JiříBeneš Václav6-11-12-3 1349
14.Baťa RomanAbsolon Martin-4-66-8 13410
15.Fišer LukášDostál Jan6-7   11  
16.Vojnar JiříPříhoda Tomáš         
17.Baťa RomanBeneš Václav         
18.Herel MiroslavAbsolon Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojnar Jiří03Dostál Jan30
Baťa Roman12Příhoda Tomáš12
Herel Miroslav03Beneš Václav21
Fišer Lukáš30Absolon Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17488:442TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
8-9109 3110
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Bezdíčková Lenka
Motl Daniel
 
 
768  3020
3.Syrový VojtěchJedlička Richard-8-6-9  0321
4.Dostálek JaroslavMotl Daniel879  3031
5.Syrový KarelLamač Martin8-9-88-82332
6.Dostálek MartinBezdíčková Lenka9109  3042
7.Dostálek JaroslavJedlička Richard989  3052
8.Syrový KarelMotl Daniel-2-5-9  0353
9.Dostálek MartinLamač Martin-9-889143263
10.Syrový VojtěchBezdíčková Lenka689  3073
11.Syrový KarelJedlička Richard-8-7-9  0374
12.Dostálek MartinMotl Daniel768  3084
13.Syrový VojtěchLamač Martin47-8-763294
14.Dostálek JaroslavBezdíčková Lenka975  30104
15.Dostálek MartinJedlička Richard         
16.Syrový VojtěchMotl Daniel         
17.Dostálek JaroslavLamač Martin         
18.Syrový KarelBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch21Jedlička Richard21
Dostálek Jaroslav30Motl Daniel12
Syrový Karel03Lamač Martin12
Dostálek Martin30Bezdíčková Lenka03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS