Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34455:507TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
8-6-10-6 1301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Langr Lukáš
Vrba Jan
 
 
979  3011
3.Hubálek ZdeněkVrba Jan-8-7-8  0312
4.Adamec LukášLangr Lukáš6-46-8-82313
5.Kolomý Tomᚊtrof Jaroslav-4-108-6 1314
6.Adamec VáclavLorenc Milan-9-99763224
7.Adamec LukášVrba Jan-2-4-3  0325
8.Kolomý TomášLangr Lukáš-9-5-7  0326
9.Adamec VáclavŠtrof Jaroslav3-1043 3136
10.Hubálek ZdeněkLorenc Milan1056  3046
11.Kolomý TomášVrba Jan-2-8-9  0347
12.Adamec VáclavLangr Lukáš4-875 3157
13.Hubálek ZdeněkŠtrof Jaroslav8-6-7-4 1358
14.Adamec LukášLorenc Milan-9-8-8  0359
15.Adamec VáclavVrba Jan-6-9-7  03510
16.Adamec Miroslav ml.Langr Lukáš-9    01  
17.Adamec Lukᚊtrof Jaroslav         
18.Kolomý TomášLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk12Vrba Jan40
Adamec Lukáš03Langr Lukáš21
Kolomý Tomáš03Štrof Jaroslav21
Adamec Václav31Lorenc Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12429:343TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
726  3010
2.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
-8695 3120
3.Kaplan VojtěchSyrová Lucie952  3030
4.Pavel JanBalský Karel687  3040
5.Sourada MilanValdhans Rudolf9-477 3150
6.Svoboda MilošŠtarman Karel1299  3060
7.Pavel JanSyrová Lucie-10576 3170
8.Sourada MilanBalský Karel-12-7-10  0371
9.Svoboda MilošValdhans Rudolf-8-9-9  0372
10.Kaplan VojtěchŠtarman Karel846  3082
11.Sourada MilanSyrová Lucie8-65-793292
12.Svoboda MilošBalský Karel8-678 31102
13.Kaplan VojtěchValdhans Rudolf         
14.Pavel JanŠtarman Karel         
15.Svoboda MilošSyrová Lucie         
16.Kaplan VojtěchBalský Karel         
17.Pavel JanValdhans Rudolf         
18.Sourada MilanŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaplan Vojtěch20Syrová Lucie03
Pavel Jan20Balský Karel12
Sourada Milan21Valdhans Rudolf11
Svoboda Miloš21Štarman Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30678:619KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
-968-12103210
2.Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
-78-104-102311
3.Dostál JanSvojanovský Radim475  3021
4.Příhoda Tomᚊedová Eliška87-5-11-82322
5.Absolon MartinHrdina Lukáš4102  3032
6.Beneš VáclavPražák Zdeněk8-10-7-8 1333
7.Příhoda TomášSvojanovský Radim9-12-9-9 1334
8.Absolon MartinŠedová Eliška-8-10-4  0335
9.Beneš VáclavHrdina Lukáš669  3045
10.Dostál JanPražák Zdeněk4-1047 3155
11.Absolon MartinSvojanovský Radim-7-10-5  0356
12.Beneš VáclavŠedová Eliška-3797 3166
13.Dostál JanHrdina Lukáš993  3076
14.Příhoda TomášPražák Zdeněk659  3086
15.Beneš VáclavSvojanovský Radim-712-7-6 1387
16.Dostál JanŠedová Eliška777  3097
17.Příhoda TomášHrdina Lukáš8-7-58-112398
18.Absolon MartinPražák Zdeněk-98-87932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan40Svojanovský Radim31
Příhoda Tomáš13Šedová Eliška22
Absolon Martin22Hrdina Lukáš13
Beneš Václav22Pražák Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28632:585TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
-6464 3110
2.Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
-10-48-9 1311
3.Lamač MartinBako Adam8-4-38-112312
4.Jedlička RichardJányš Ondřej5-1010-6-62313
5.Bezdíčková LenkaLangr Lukáš ml.12913  3023
6.Slavíček MartinKleiner Marek441  3033
7.Jedlička RichardBako Adam-5-913-9 1334
8.Bezdíčková LenkaJányš Ondřej-8-6-5  0335
9.Slavíček MartinLangr Lukáš ml.8-811-793245
10.Lamač MartinKleiner Marek58-106 3155
11.Bezdíčková LenkaBako Adam-5-4-5  0356
12.Slavíček MartinJányš Ondřej879  3066
13.Lamač MartinLangr Lukáš ml.6-97-10-92367
14.Jedlička RichardKleiner Marek476  3077
15.Slavíček MartinBako Adam1058  3087
16.Lamač MartinJányš Ondřej89-8-473297
17.Jedlička RichardLangr Lukáš ml.7-925 31107
18.Bezdíčková LenkaKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamač Martin22Bako Adam31
Jedlička Richard22Jányš Ondřej22
Bezdíčková Lenka12Langr Lukáš ml.13
Slavíček Martin40Kleiner Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Hubinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:38517:596Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
58-7-563210
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-69-55143220
3.Osecký LukášFišer Lukáš-9-11-8  0321
4.Famfulík Petr st.Dvořák Martin9-1010-7-92322
5.Famfulík Vladislav ml.Synek Martin5-7-6-10 1323
6.Famfulík Petr ml.Vojnar Jiří-5-9-9  0324
7.Famfulík Petr st.Fišer Lukáš5-8-5-5 1325
8.Famfulík Vladislav ml.Dvořák Martin7-710-5-72326
9.Famfulík Petr ml.Synek Martin-7-76-8 1327
10.Osecký LukášVojnar Jiří98-4-793237
11.Famfulík Vladislav ml.Fišer Lukáš-5-7-7  0338
12.Famfulík Petr ml.Dvořák Martin7-44-483248
13.Osecký LukášSynek Martin6-9-76-162349
14.Famfulík Petr st.Vojnar Jiří-4-711-3 13410
15.Famfulík Petr ml.Fišer Lukáš-8-9-7  03  
16.Osecký LukášDvořák Martin         
17.Famfulík Petr st.Synek Martin         
18.Famfulík Vladislav ml.Vojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Osecký Lukáš12Fišer Lukáš30
Famfulík Petr st.03Dvořák Martin21
Famfulík Vladislav ml.03Synek Martin30
Famfulík Petr ml.12Vojnar Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22 TJ Svitavy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
     3110
2.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
     3120
3.Švancara MiroslavSyrový Vojtěch     1321
4.Bartošík LubomírDostálek Jaroslav     3131
5.Jansa MilanDostálek Martin     3141
6.Charous JanSyrový Karel     3251
7.Bartošík LubomírSyrový Vojtěch     2352
8.Jansa MilanDostálek Jaroslav     1353
9.Charous JanDostálek Martin     3163
10.Švancara MiroslavSyrový Karel     3073
11.Jansa MilanSyrový Vojtěch     2374
12.Charous JanDostálek Jaroslav     1375
13.Švancara MiroslavDostálek Martin     3085
14.Bartošík LubomírSyrový Karel     3095
15.Charous JanSyrový Vojtěch     30105
16.Švancara MiroslavDostálek Jaroslav         
17.Bartošík LubomírDostálek Martin         
18.Jansa MilanSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švancara Miroslav21Syrový Vojtěch31
Bartošík Lubomír21Dostálek Jaroslav21
Jansa Milan12Dostálek Martin03
Charous Jan31Syrový Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS