Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28565:562TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
89-810 3110
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Vrba Jan
Štrofová Tereza
 
 
9-9-8-9 1311
3.Bako AdamVrba Jan-7-38-4 1312
4.Kleiner MarekLangr Lukáš-8-8-7  0313
5.Langr Lukáš ml.Štrofová Tereza8109  3023
6.Jányš OndřejŠtrof Jaroslav86-85 3133
7.Kleiner MarekVrba Jan-5-4-3  0334
8.Langr Lukáš ml.Langr Lukáš10510  3044
9.Jányš OndřejŠtrofová Tereza9-8-610-82345
10.Bako AdamŠtrof Jaroslav731  3055
11.Langr Lukáš ml.Vrba Jan-5-3-6  0356
12.Jányš OndřejLangr Lukáš698  3066
13.Bako AdamLorenc Milan6102  3076
14.Kleiner MarekŠtrof Jaroslav7-789 3186
15.Vybíral JakubVrba Jan-49-8-3 1387
16.Bako AdamLangr Lukáš7-7-4473297
17.Kleiner MarekLorenc Milan36-7-7832107
18.Langr Lukáš ml.Štrof Jaroslav-7874 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam31Vrba Jan40
Kleiner Marek22Langr Lukáš13
Langr Lukáš ml.21Štrofová Tereza11
Jányš Ondřej21Štrof Jaroslav03
Vybíral Jakub01Lorenc Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16501:419TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Valdhans Rudolf
Syrová Lucie
 
 
76-98 3110
2.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Štarman Karel
Syrová Vlasta
 
 
-10865 3120
3.Svojanovský RadimValdhans Rudolf8-5117 3130
4.Pražák ZdeněkSyrová Lucie-987-1063240
5.Hrdina Lukᚊtarman Karel-5-86983250
6.Šedová EliškaSyrová Vlasta574  3060
7.Pražák ZdeněkValdhans Rudolf-87-9-9 1361
8.Hrdina LukášSyrová Lucie8-1287 3171
9.Šedová EliškaŠtarman Karel-89711 3181
10.Svojanovský RadimSyrová Vlasta758  3091
11.Hrdina LukášValdhans Rudolf-65-89-92392
12.Šedová EliškaSyrová Lucie68-97 31102
13.Svojanovský RadimŠtarman Karel         
14.Pražák ZdeněkSyrová Vlasta         
15.Šedová EliškaValdhans Rudolf         
16.Svojanovský RadimSyrová Lucie         
17.Pražák ZdeněkŠtarman Karel         
18.Hrdina LukášSyrová Vlasta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svojanovský Radim20Valdhans Rudolf21
Pražák Zdeněk11Syrová Lucie03
Hrdina Lukáš21Štarman Karel02
Šedová Eliška30Syrová Vlasta02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
     3010
2.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Hubálek Zdeněk
Kolomý Tomáš
 
 
     2311
3.Charous JanHubálek Zdeněk     3121
4.Bartošík LubomírAdamec Miroslav ml.     3031
5.Jansa MilanKolomý Tomáš     0332
6.Švancara MiroslavAdamec Lukáš     2333
7.Bartošík LubomírHubálek Zdeněk     1334
8.Jansa MilanAdamec Miroslav ml.     0335
9.Švancara MiroslavKolomý Tomáš     2336
10.Charous JanAdamec Lukáš     3046
11.Jansa MilanHubálek Zdeněk     1347
12.Švancara MiroslavAdamec Miroslav ml.     3157
13.Charous JanKolomý Tomáš     3167
14.Bartošík LubomírAdamec Lukáš     2368
15.Švancara MiroslavHubálek Zdeněk     0369
16.Charous JanAdamec Miroslav ml.     3179
17.Bartošík LubomírKolomý Tomáš     3189
18.Jansa MilanAdamec Lukáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charous Jan40Hubálek Zdeněk31
Bartošík Lubomír22Adamec Miroslav ml.13
Jansa Milan04Kolomý Tomáš22
Švancara Miroslav13Adamec Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35481:554TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
-5-87-10 1301
2.Hubinka Jiří
Famfulík Petr st.
 
 
Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
-10975 3111
3.Famfulík Petr ml.Schreiber Michal-7-139583221
4.Hubinka JiříKaplan Vojtěch-3-8-2  0322
5.Famfulík Petr st.Suchomel Michael1096  3032
6.Osecký LukášSourada Milan-99-7-6 1333
7.Hubinka JiříSchreiber Michal-7-6-7  0334
8.Famfulík Petr st.Kaplan Vojtěch-2-5-5  0335
9.Osecký LukášSuchomel Michael513  3045
10.Famfulík Petr ml.Sourada Milan-7-6-4  0346
11.Famfulík Petr st.Schreiber Michal-1315-3993256
12.Osecký LukášKaplan Vojtěch-73-8-7 1357
13.Famfulík Petr ml.Suchomel Michael994  3067
14.Hubinka JiříSourada Milan-10-5-8  0368
15.Osecký LukášSchreiber Michal6-4-10-8 1369
16.Famfulík Petr ml.Kaplan Vojtěch-7-2-3  03610
17.Hubinka JiříSuchomel Michael         
18.Famfulík Petr st.Sourada Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Famfulík Petr ml.22Schreiber Michal22
Hubinka Jiří03Kaplan Vojtěch40
Famfulík Petr st.21Suchomel Michael03
Osecký Lukáš13Sourada Milan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37654:659KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
-8789 3110
2.Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
Příhoda Tomáš
Beneš Václav
 
 
7-765 3120
3.Syrový VojtěchDostál Jan-8-9-9  0321
4.Dostálek JaroslavPříhoda Tomáš12-799 3131
5.Syrový KarelBeneš Václav-9-9-9  0332
6.Dostálek MartinAbsolon Martin-8678 3142
7.Dostálek JaroslavDostál Jan9-6-89-92343
8.Syrový KarelPříhoda Tomáš-8-7-9  0344
9.Dostálek MartinBeneš Václav-6-7-9  0345
10.Syrový VojtěchAbsolon Martin8-6-56-72346
11.Syrový KarelDostál Jan4-6-8-7 1347
12.Dostálek MartinPříhoda Tomáš899  3057
13.Syrový VojtěchBeneš Václav457  3067
14.Dostálek JaroslavAbsolon Martin-98-8-10 1368
15.Dostálek MartinDostál Jan-126-8-6 1369
16.Syrový VojtěchPříhoda Tomáš-9-108993279
17.Dostálek JaroslavBeneš Václav98-98 3189
18.Syrový KarelAbsolon Martin8-12-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch22Dostál Jan40
Dostálek Jaroslav22Příhoda Tomáš13
Syrový Karel04Beneš Václav22
Dostálek Martin22Absolon Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33507:547TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Vojnar Jiří
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
867  3010
2.Herel Miroslav
Baťa Roman
 
 
Motl Daniel
Bezdíčková Lenka
 
 
-98-6-6 1311
3.Baťa RomanJedlička Richard-7-8-4  0312
4.Vojnar JiříMotl Daniel7-337 3122
5.Fišer LukášLamač Martin82-115 3132
6.Herel MiroslavBezdíčková Lenka12610  3042
7.Vojnar JiříJedlička Richard8-7-6-7 1343
8.Fišer LukášMotl Daniel9-8-12-6 1344
9.Herel MiroslavLamač Martin10-6-5-8 1345
10.Baťa RomanBezdíčková Lenka8-4-7-6 1346
11.Fišer LukášJedlička Richard3-8-1-4 1347
12.Herel MiroslavMotl Daniel-77-10-5 1348
13.Baťa RomanLamač Martin6-78-7-82349
14.Vojnar JiříBezdíčková Lenka7-676 3159
15.Herel MiroslavJedlička Richard-99-10-9 13510
16.Baťa RomanMotl Daniel-10-8-6  03  
17.Vojnar JiříLamač Martin         
18.Fišer LukášBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťa Roman03Jedlička Richard40
Vojnar Jiří21Motl Daniel21
Fišer Lukáš12Lamač Martin21
Herel Miroslav13Bezdíčková Lenka12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline