Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19507:444TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Jan
Štrof Jaroslav
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
89-86 3110
2.Langr Lukáš
Chadima Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
9-79-10-82311
3.Chadima TomášFišer Lukáš-7-5-7  0312
4.Štrof JaroslavSynek Martin9-889 3122
5.Langr LukášDvořák Martin567  3032
6.Vrba JanVojnar Jiří355  3042
7.Štrof JaroslavFišer Lukáš-98-7893252
8.Langr LukášSynek Martin8-1097 3162
9.Vrba JanDvořák Martin685  3072
10.Chadima TomášVojnar Jiří-7-5-8  0373
11.Langr LukášFišer Lukáš9-866 3183
12.Vrba JanSynek Martin627  3093
13.Chadima TomášDvořák Martin-710-6-7 1394
14.Štrof JaroslavVojnar Jiří85-98 31104
15.Vrba JanFišer Lukáš         
16.Chadima TomášSynek Martin         
17.Štrof JaroslavDvořák Martin         
18.Langr LukášVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Tomáš03Fišer Lukáš12
Štrof Jaroslav30Synek Martin03
Langr Lukáš30Dvořák Martin12
Vrba Jan30Vojnar Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34594:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-811-7353210
2.Valdhans Rudolf
Syrová Lucie
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-8-7-3  0311
3.Štarman KarelSyrový Vojtěch-410-8993221
4.Valdhans RudolfDostálek Martin-8-85-10 1322
5.Syrová LucieSyrový Karel-6-5-9  0323
6.Dostál JiříDostálek Jaroslav487  3033
7.Valdhans RudolfSyrový Vojtěch-5-4-7  0334
8.Syrová LucieDostálek Martin-8-96-5 1335
9.Dostál JiříSyrový Karel-5885 3145
10.Štarman KarelDostálek Jaroslav5-8-8-9 1346
11.Syrová LucieSyrový Vojtěch-4-7-7  0347
12.Dostál JiříDostálek Martin997  3057
13.Štarman KarelSyrový Karel-7-811-4 1358
14.Valdhans RudolfDostálek Jaroslav5610  3068
15.Dostál JiříSyrový Vojtěch-78-6-9 1369
16.Štarman KarelDostálek Martin7108  3079
17.Valdhans RudolfSyrový Karel88-74 3189
18.Syrová LucieDostálek Jaroslav-10889 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štarman Karel22Syrový Vojtěch31
Valdhans Rudolf22Dostálek Martin22
Syrová Lucie13Syrový Karel22
Dostál Jiří31Dostálek Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28651:621KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
Hubinka Jiří
Famfulík Vladislav ml.
 
 
5-46-983210
2.Příhoda Tomáš
Beneš Václav
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
6512  3020
3.Příhoda TomášFamfulík Petr st.-1111210 3130
4.Absolon MartinHubinka Jiří-6-97-8 1331
5.Beneš VáclavFamfulík Petr ml.10-5911 3141
6.Dostál JanOsecký Lukáš-5-93-5 1342
7.Absolon MartinFamfulík Petr st.998  3052
8.Beneš VáclavHubinka Jiří65-14-4-82353
9.Dostál JanFamfulík Petr ml.998  3063
10.Příhoda TomášOsecký Lukáš89-7-8-62364
11.Beneš VáclavFamfulík Vladislav ml.811-8-1073274
12.Dostál JanHubinka Jiří1098  3084
13.Příhoda TomášFamfulík Petr ml.6-45-1093294
14.Absolon MartinOsecký Lukáš-8-95-4 1395
15.Dostál JanFamfulík Vladislav ml.-989-2-92396
16.Příhoda TomášHubinka Jiří99-9-10532106
17.Absolon MartinFamfulík Petr ml.7-966 31  
18.Beneš VáclavOsecký Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Příhoda Tomáš31Famfulík Petr st.02
Absolon Martin12Hubinka Jiří22
Beneš Václav21Famfulík Petr ml.03
Dostál Jan22Osecký Lukáš30
   Famfulík Vladislav ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20545:390TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 

 
 
WO    3010
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Bartošík Lubomír
Charous Jan
 
 
610-6-10-112311
3.Jedlička RichardCharous Jan-694-653221
4.Lamač MartinBartošík Lubomír34-11-643231
5.Bezdíčková LenkaJansa Milan108-8-673241
6.Slavíček MartinWO    3051
7.Lamač MartinCharous Jan6-77-9-82352
8.Bezdíčková LenkaBartošík Lubomír-147-9-5 1353
9.Slavíček MartinJansa Milan9712  3063
10.Jedlička RichardWO    3073
11.Bezdíčková LenkaCharous Jan-9-7-7  0374
12.Slavíček MartinBartošík Lubomír77-59 3184
13.Jedlička RichardJansa Milan77-55 3194
14.Lamač MartinWO    30104
15.Slavíček MartinCharous Jan         
16.Jedlička RichardBartošík Lubomír         
17.Lamač MartinJansa Milan         
18.Bezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jedlička Richard20Charous Jan21
Lamač Martin11Bartošík Lubomír12
Bezdíčková Lenka12Jansa Milan03
Slavíček Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23578:509Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Hrdina Lukáš
Svojanovský Radim
 
 
1210-9-953210
2.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Pražák Zdeněk
Doležal Tomáš
 
 
979  3020
3.Adamec VáclavSvojanovský Radim-8-847-72321
4.Kolomý TomášHrdina Lukáš7-988 3131
5.Adamec LukášPražák Zdeněk5-8-101083241
6.Hubálek ZdeněkDoležal Tomáš7-868 3151
7.Kolomý TomášSvojanovský Radim-689-9-92352
8.Adamec LukášHrdina Lukáš-98-6-6 1353
9.Hubálek ZdeněkPražák Zdeněk78-86 3163
10.Adamec VáclavDoležal Tomáš89-76 3173
11.Adamec LukášSvojanovský Radim8-8-3-5 1374
12.Hubálek ZdeněkHrdina Lukáš776  3084
13.Adamec VáclavPražák Zdeněk14-113 3194
14.Adamec Miroslav ml.Doležal Tomáš-58-94632104
15.Hubálek ZdeněkSvojanovský Radim         
16.Adamec VáclavHrdina Lukáš         
17.Adamec Miroslav ml.Pražák Zdeněk         
18.Adamec LukášDoležal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Václav21Svojanovský Radim30
Kolomý Tomáš11Hrdina Lukáš12
Adamec Lukáš12Pražák Zdeněk03
Hubálek Zdeněk30Doležal Tomáš03
Adamec Miroslav ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34567:611TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
9-687 3110
2.Sourada Milan
Puchmeltr Michal
 
 
Jányš Ondřej
Dokoupil Marek
 
 
78-9-9-52311
3.Suchomel MichaelBako Adam-7-6-7  0312
4.Schreiber MichalJányš Ondřej7-9810 3122
5.Puchmeltr MichalDokoupil Marek-8-76-5 1323
6.Sourada MilanLangr Lukáš ml.1189  3033
7.Schreiber MichalBako Adam-9-59-4 1334
8.Puchmeltr MichalJányš Ondřej-6-8-7  0335
9.Sourada MilanDokoupil Marek958  3045
10.Suchomel MichaelLangr Lukáš ml.-4-109-9 1346
11.Puchmeltr MichalBako Adam8-6-5-6 1347
12.Sourada MilanJányš Ondřej712-106 3157
13.Suchomel MichaelDokoupil Marek97-47 3167
14.Schreiber MichalLangr Lukáš ml.-86-87-82368
15.Sourada MilanBako Adam-8-69-10 1369
16.Suchomel MichaelJányš Ondřej8-69-7-1023610
17.Schreiber MichalDokoupil Marek         
18.Puchmeltr MichalLangr Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchomel Michael13Bako Adam40
Schreiber Michal12Jányš Ondřej22
Puchmeltr Michal03Dokoupil Marek12
Sourada Milan31Langr Lukáš ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS