Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32797:736Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
3-787 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
-7-78-9 1311
3.Adamec Miroslav ml.Syrová Lucie-5975 3121
4.Hubálek ZdeněkBalský Karel11-912-9-92322
5.Kolomý TomášValdhans Rudolf-45-2-5 1323
6.Adamec VáclavŠtarman Karel6-784 3133
7.Hubálek ZdeněkSyrová Lucie96-912 3143
8.Kolomý TomášBalský Karel-65-7-7 1344
9.Adamec VáclavValdhans Rudolf12-9-108-92345
10.Adamec Miroslav ml.Štarman Karel-77-767-102346
11.Kolomý TomášSyrová Lucie416  3056
12.Adamec VáclavBalský Karel997  3066
13.Adamec Miroslav ml.Valdhans Rudolf-9-46-6 1367
14.Hubálek ZdeněkŠtarman Karel-105104 3177
15.Adamec VáclavSyrová Lucie466  3087
16.Adamec Miroslav ml.Balský Karel11-12-87113297
17.Hubálek ZdeněkValdhans Rudolf9-9-711-102398
18.Kolomý Tomᚊtarman Karel94-912 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.22Syrová Lucie04
Hubálek Zdeněk22Balský Karel22
Kolomý Tomáš22Valdhans Rudolf40
Adamec Václav31Štarman Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21502:456TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
-10-10-6  0301
2.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Vrba Jan
Langr Lukáš
 
 
-79-61053211
3.Pavel JanVrba Jan967  3021
4.Kaplan VojtěchLangr Lukáš9109  3031
5.Sourada MilanŠtrof Jaroslav4310  3041
6.Svoboda MilošLorenc Milan9-686 3151
7.Kaplan VojtěchVrba Jan67-3-843261
8.Sourada MilanLangr Lukáš-6-3-3  0362
9.Svoboda MilošŠtrof Jaroslav7-6-97103272
10.Pavel JanLorenc Milan5-575 3182
11.Sourada MilanVrba Jan-95-1010-92383
12.Svoboda MilošLangr Lukáš8-85-643293
13.Pavel JanŠtrof Jaroslav-76-88432103
14.Kaplan VojtěchLorenc Milan637  30  
15.Svoboda MilošVrba Jan         
16.Pavel JanLangr Lukáš         
17.Kaplan VojtěchŠtrof Jaroslav         
18.Sourada MilanLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel Jan30Vrba Jan12
Kaplan Vojtěch20Langr Lukáš12
Sourada Milan12Štrof Jaroslav03
Svoboda Miloš30Lorenc Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34500:529TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
10-10-9-6 1301
2.Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
-7-89-9 1302
3.Příhoda TomášBako Adam-810-11-9 1303
4.Dostál JanJányš Ondřej5106  3013
5.Absolon MartinLangr Lukáš ml.-3-6-6  0314
6.Beneš VáclavKleiner Marek-75-7743224
7.Dostál JanBako Adam-10585 3134
8.Absolon MartinJányš Ondřej-9-8-11  0335
9.Beneš VáclavLangr Lukáš ml.-96-85-42336
10.Příhoda TomášKleiner Marek12-884 3146
11.Absolon MartinBako Adam-6-7-6  0347
12.Beneš VáclavJányš Ondřej-7-7-10  0348
13.Oliva VladimírLangr Lukáš ml.-9-6-7  0349
14.Dostál JanKleiner Marek485  3059
15.Beneš VáclavBako Adam-1011-4-9 13510
16.Oliva VladimírJányš Ondřej         
17.Dostál JanLangr Lukáš ml.         
18.Absolon MartinKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příhoda Tomáš11Bako Adam31
Dostál Jan30Jányš Ondřej21
Absolon Martin03Langr Lukáš ml.30
Beneš Václav13Kleiner Marek03
Oliva Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:25669:568TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortlík Tomáš
Bezdíčková Lenka
 
 
Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
68-10-9-92301
2.Slavíček Martin
Jedlička Richard
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
-712-6-8 1302
3.Jedlička RichardHrdina Lukáš99-87 3112
4.Lamač MartinPražák Zdeněk-9-88-9 1313
5.Hortlík TomášKadrman Miloslav976  3023
6.Slavíček MartinNeťuka Pavel345  3033
7.Lamač MartinHrdina Lukáš86-7-1093243
8.Hortlík TomášPražák Zdeněk-1123-8-82344
9.Slavíček MartinKadrman Miloslav863  3054
10.Jedlička RichardNeťuka Pavel557  3064
11.Hortlík TomášHrdina Lukáš9-9-98-82365
12.Slavíček MartinPražák Zdeněk76-910 3175
13.Jedlička RichardKadrman Miloslav986  3085
14.Lamač MartinNeťuka Pavel596  3095
15.Slavíček MartinHrdina Lukáš-97-10-11 1396
16.Jedlička RichardPražák Zdeněk8-78-9-62397
17.Lamač MartinKadrman Miloslav997  30107
18.Hortlík TomášNeťuka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Richard31Hrdina Lukáš22
Lamač Martin31Pražák Zdeněk31
Hortlík Tomáš12Kadrman Miloslav04
Slavíček Martin31Neťuka Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
     1301
2.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
     1302
3.Švancara MiroslavFišer Lukáš     0303
4.Bartošík LubomírDvořák Martin     2304
5.Jansa MilanSynek Martin     2305
6.Charous JanVojnar Jiří     3215
7.Bartošík LubomírFišer Lukáš     2316
8.Jansa MilanDvořák Martin     0317
9.Charous JanSynek Martin     3127
10.Švancara MiroslavVojnar Jiří     3137
11.Jansa MilanFišer Lukáš     1338
12.Charous JanDvořák Martin     3048
13.Švancara MiroslavSynek Martin     3058
14.Bartošík LubomírVojnar Jiří     3268
15.Charous JanFišer Lukáš     3178
16.Švancara MiroslavDvořák Martin     2379
17.Bartošík LubomírSynek Martin     13710
18.Jansa MilanVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švancara Miroslav22Fišer Lukáš31
Bartošík Lubomír13Dvořák Martin31
Jansa Milan03Synek Martin22
Charous Jan40Vojnar Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Hubinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31636:643TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-10-710-8 1301
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
10-48-693211
3.Osecký LukášSyrový Vojtěch9-8-109-82312
4.Famfulík Petr st.Dostálek Jaroslav9810  3022
5.Famfulík Vladislav ml.Dostálek Martin-710-7-8 1323
6.Famfulík Petr ml.Syrový Karel599  3033
7.Famfulík Petr st.Syrový Vojtěch88-7-483243
8.Famfulík Vladislav ml.Dostálek Jaroslav-689-8-72344
9.Famfulík Petr ml.Dostálek Martin-2-10-6  0345
10.Osecký LukášSyrový Karel11-789 3155
11.Famfulík Vladislav ml.Syrový Vojtěch-3-5-10  0356
12.Famfulík Petr ml.Dostálek Jaroslav711-67 3166
13.Osecký LukášDostálek Martin4-849 3176
14.Famfulík Petr st.Syrový Karel693  3086
15.Famfulík Petr ml.Syrový Vojtěch598  3096
16.Osecký LukášDostálek Jaroslav-9-87-5 1397
17.Famfulík Petr st.Dostálek Martin-6-13-8  0398
18.Famfulík Vladislav ml.Syrový Karel597  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Osecký Lukáš22Syrový Vojtěch22
Famfulík Petr st.31Dostálek Jaroslav22
Famfulík Vladislav ml.13Dostálek Martin31
Famfulík Petr ml.31Syrový Karel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline