Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Češka Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:Koutná Blanka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Honzálek Petr
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Chadima Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31638:621TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Chadima Tomáš
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
-7-7-7  0301
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Osecký Josef
Famfulík Petr st.
 
 
7107  3011
3.Chadima TomášOsecký Lukáš-9-11-7  0312
4.Štrof JaroslavFamfulík Petr ml.56-6-773222
5.Langr LukášOsecký Josef7-88-9-92323
6.Lorenc MilanFamfulík Petr st.67-910 3133
7.Štrof JaroslavOsecký Lukáš96-7-1-22334
8.Langr LukášFamfulík Petr ml.1-947 3144
9.Lorenc MilanOsecký Josef-1-52-7 1345
10.Chadima TomášFamfulík Petr st.69-16 3155
11.Langr LukášOsecký Lukáš91113  3065
12.Lorenc MilanFamfulík Petr ml.7-8-9673275
13.Chadima TomášOsecký Josef6-57-4-112376
14.Štrof JaroslavFamfulík Petr st.796  3086
15.Lorenc MilanOsecký Lukáš-6-89-8 1387
16.Chadima TomášFamfulík Petr ml.-8-4-10  0388
17.Štrof JaroslavOsecký Josef6810  3098
18.Langr LukášFamfulík Petr st.1086  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Tomáš13Osecký Lukáš31
Štrof Jaroslav31Famfulík Petr ml.13
Langr Lukáš31Osecký Josef31
Lorenc Milan22Famfulík Petr st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36559:655TJ Svitavy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
Bartošík Lubomír
Charous Jan
 
 
-98-78-72301
2.Dostál Jiří
Valdhans Rudolf
 
 
Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
7710  3011
3.Syrová LucieCharous Jan-89-78-62312
4.Dostál JiříŠvancara Miroslav989  3022
5.Valdhans RudolfBartošík Lubomír-9629 3132
6.Štarman KarelJansa Milan1114-89 3142
7.Charous JanWO    0343
8.Valdhans RudolfŠvancara Miroslav9-10-7793253
9.Štarman KarelBartošík Lubomír-139-10-8 1354
10.Syrová LucieJansa Milan-8-8-9  0355
11.Valdhans RudolfCharous Jan-9-4-8  0356
12.Štarman KarelŠvancara Miroslav-99911 3166
13.Syrová LucieBartošík Lubomír-776-7-82367
14.Jansa MilanWO    0368
15.Štarman KarelCharous Jan-87-910-72369
16.Syrová LucieŠvancara Miroslav-71088 3179
17.Bartošík LubomírWO    03710
18.Valdhans RudolfJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrová Lucie13Charous Jan30
Dostál Jiří10Švancara Miroslav04
Valdhans Rudolf21Bartošík Lubomír21
Štarman Karel22Jansa Milan11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35679:666TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
86-76 3110
2.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-7-64-8 1311
3.Hrdina LukášFišer Lukáš10-78-773221
4.Doležal TomášDvořák Martin9-10-711-102322
5.Šedová EliškaSynek Martin9108  3032
6.Svojanovský RadimVojnar Jiří-9449 3142
7.Doležal TomášFišer Lukáš-888-9-72343
8.Šedová EliškaDvořák Martin5-837 3153
9.Svojanovský RadimSynek Martin7-895 3163
10.Hrdina LukášVojnar Jiří9-6-6-7 1364
11.Šedová EliškaFišer Lukáš-988-783274
12.Svojanovský RadimDvořák Martin-10395 3184
13.Hrdina LukášSynek Martin-6-8-9  0385
14.Doležal TomášVojnar Jiří-9-5-5  0386
15.Svojanovský RadimFišer Lukáš8-1297 3196
16.Hrdina LukášDvořák Martin10-10-11-6 1397
17.Doležal TomášSynek Martin-2-6-5  0398
18.Šedová EliškaVojnar Jiří68-108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš13Fišer Lukáš13
Doležal Tomáš04Dvořák Martin22
Šedová Eliška40Synek Martin22
Svojanovský Radim40Vojnar Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27602:565TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
96-107 3110
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-3-48-5 1311
3.Langr Lukáš ml.Syrový Vojtěch-6-512693221
4.Kleiner MarekDostálek Jaroslav-96-9-7 1322
5.Jányš OndřejSyrový Karel796  3032
6.Bako AdamDostálek Martin987  3042
7.Kleiner MarekSyrový Vojtěch-8-7-8  0343
8.Jányš OndřejDostálek Jaroslav788  3053
9.Bako AdamSyrový Karel987  3063
10.Langr Lukáš ml.Dostálek Martin8-6-7-7 1364
11.Jányš OndřejSyrový Vojtěch99-93 3174
12.Bako AdamDostálek Jaroslav557  3084
13.Langr Lukáš ml.Syrový Karel-99-8-9 1385
14.Kleiner MarekDostálek Martin-9-911-8 1386
15.Bako AdamSyrový Vojtěch-8944 3196
16.Langr Lukáš ml.Dostálek Jaroslav7-8-8-8 1397
17.Kleiner MarekSyrový Karel5-6106 31107
18.Jányš OndřejDostálek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš ml.13Syrový Vojtěch13
Kleiner Marek13Dostálek Jaroslav22
Jányš Ondřej30Syrový Karel13
Bako Adam40Dostálek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10443:334Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
744  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
-6625 3120
3.Adamec Miroslav ml.Příhoda Tomáš-8-461043230
4.Hubálek ZdeněkAbsolon Martin655  3040
5.Adamec LukášOliva Vladimír469  3050
6.Adamec VáclavTrkal Jaroslav7-9712 3160
7.Hubálek ZdeněkPříhoda Tomáš668  3070
8.Adamec LukášAbsolon Martin2-88-11-72371
9.Adamec VáclavOliva Vladimír13109  3081
10.Adamec Miroslav ml.Trkal Jaroslav-10-116793291
11.Adamec LukášPříhoda Tomáš-8998 31101
12.Adamec VáclavAbsolon Martin         
13.Adamec Miroslav ml.Oliva Vladimír         
14.Hubálek ZdeněkTrkal Jaroslav         
15.Adamec VáclavPříhoda Tomáš         
16.Adamec Miroslav ml.Absolon Martin         
17.Hubálek ZdeněkOliva Vladimír         
18.Adamec LukášTrkal Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Miroslav ml.20Příhoda Tomáš03
Hubálek Zdeněk20Absolon Martin11
Adamec Lukáš21Oliva Vladimír02
Adamec Václav20Trkal Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35646:638TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
867  3010
2.Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
Bezdíčková Lenka
Hortlík Tomáš
 
 
8-67-8-122311
3.Svoboda MilošJedlička Richard-9-7-8  0312
4.Pavel JanLamač Martin2-7-8883222
5.Sourada MilanBezdíčková Lenka7-975 3132
6.Schreiber MichalHortlík Tomáš-7-5-8  0333
7.Pavel JanJedlička Richard-11-6-5  0334
8.Sourada MilanLamač Martin6-789 3144
9.Schreiber MichalBezdíčková Lenka9-158-593254
10.Svoboda MilošHortlík Tomáš-67-6-7 1355
11.Sourada MilanJedlička Richard7-68-543265
12.Schreiber MichalLamač Martin-5-75-9 1366
13.Svoboda MilošBezdíčková Lenka-76-8-7 1367
14.Pavel JanHortlík Tomáš67-98 3177
15.Schreiber MichalJedlička Richard-8-8-9  0378
16.Svoboda MilošLamač Martin97-2-833288
17.Pavel JanBezdíčková Lenka966  3098
18.Sourada MilanHortlík Tomáš7105  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Miloš13Jedlička Richard31
Pavel Jan31Lamač Martin13
Sourada Milan40Bezdíčková Lenka13
Schreiber Michal13Hortlík Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline