Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Chadima Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Koutná Blanka
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20513:468TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
3-6-7973210
2.Štrof Jaroslav
Ulrich Ondřej
 
 
Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
684  3020
3.Ulrich OndřejCharous Jan-1-6-5  0321
4.Štrof JaroslavŠvancara Miroslav-7499 3131
5.Langr LukášBartošík Lubomír6-788 3141
6.Lorenc MilanJansa Milan-761012 3151
7.Štrof JaroslavCharous Jan8-5-8683261
8.Langr Lukᚊvancara Miroslav776  3071
9.Lorenc MilanBartošík Lubomír873  3081
10.Ulrich OndřejJansa Milan5-9-86-82382
11.Langr LukášCharous Jan7-8-67-62383
12.Lorenc MilanŠvancara Miroslav5-8-41183293
13.Ulrich OndřejBartošík Lubomír-8-6129932103
14.Štrof JaroslavJansa Milan856  30  
15.Lorenc MilanCharous Jan         
16.Ulrich OndřejŠvancara Miroslav         
17.Štrof JaroslavBartošík Lubomír         
18.Langr LukášJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulrich Ondřej12Charous Jan21
Štrof Jaroslav20Švancara Miroslav03
Langr Lukáš21Bartošík Lubomír03
Lorenc Milan30Jansa Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30696:646TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
-510-11883210
2.Dostál Jiří
Valdhans Rudolf
 
 
Osecký Josef
Hubinka Jiří
 
 
68-104 3120
3.Syrová LucieOsecký Lukáš7-6-6-7 1321
4.Valdhans RudolfHubinka Jiří8116  3031
5.Štarman KarelFamfulík Petr ml.99-58 3141
6.Dostál JiříOsecký Josef588  3051
7.Valdhans RudolfOsecký Lukáš9-8-10-10 1352
8.Štarman KarelHubinka Jiří8-5-68-112353
9.Dostál JiříFamfulík Petr ml.54-124 3163
10.Syrová LucieOsecký Josef-6-799-82364
11.Štarman KarelOsecký Lukáš11-7-8-8 1365
12.Dostál JiříHubinka Jiří556  3075
13.Syrová LucieFamfulík Petr ml.11-8-79-62376
14.Valdhans RudolfOsecký Josef48-97 3186
15.Dostál JiříOsecký Lukáš-10-988-92387
16.Syrová LucieHubinka Jiří6-108-873297
17.Valdhans RudolfFamfulík Petr ml.59-68 31107
18.Štarman KarelOsecký Josef7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrová Lucie13Osecký Lukáš40
Valdhans Rudolf31Hubinka Jiří13
Štarman Karel12Famfulík Petr ml.13
Dostál Jiří31Osecký Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34639:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
9-959 3110
2.Pražák Zdeněk
Doležal Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
7-6-54-32311
3.Hrdina LukášSyrový Vojtěch-10-68-5 1312
4.Pražák ZdeněkDostálek Jaroslav-66-45-72313
5.Šedová EliškaDostálek Martin8-6119 3123
6.Svojanovský RadimSyrový Karel6111  3033
7.Pražák ZdeněkSyrový Vojtěch-6-8-5  0334
8.Šedová EliškaDostálek Jaroslav-10-11-13  0335
9.Svojanovský RadimDostálek Martin-9-8-5  0336
10.Hrdina LukášSyrový Karel1298  3046
11.Šedová EliškaSyrový Vojtěch8-7-2993256
12.Svojanovský RadimDostálek Jaroslav9-79-4-72357
13.Hrdina LukášDostálek Martin-4146-8-72358
14.Pražák ZdeněkSyrový Karel898  3068
15.Svojanovský RadimSyrový Vojtěch85-8-623278
16.Hrdina LukášDostálek Jaroslav-3-12-8  0379
17.Pražák ZdeněkDostálek Martin14-179 3189
18.Šedová EliškaSyrový Karel627  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš13Syrový Vojtěch22
Pražák Zdeněk22Dostálek Jaroslav40
Šedová Eliška31Dostálek Martin22
Svojanovský Radim22Syrový Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35594:599Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
-11-986-62301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Vojnar Jiří
Dvořák Martin
 
 
-8-8-4  0302
3.Langr Lukáš ml.Fišer Lukáš-13-8-10  0303
4.Kleiner MarekDvořák Martin-7-5-5  0304
5.Jányš OndřejSynek Martin-105-15-7 1305
6.Bako AdamVojnar Jiří5-1637 3115
7.Kleiner MarekFišer Lukáš-9-99863225
8.Chládek PavelDvořák Martin-814106 3135
9.Bako AdamSynek Martin-8-113-9 1336
10.Langr Lukáš ml.Vojnar Jiří109-1-7-72337
11.Chládek PavelFišer Lukáš-5-5-2  0338
12.Bako AdamDvořák Martin698  3048
13.Langr Lukáš ml.Synek Martin9-69-8-72349
14.Kleiner MarekVojnar Jiří-11494 3159
15.Bako AdamFišer Lukáš433  3069
16.Langr Lukáš ml.Dvořák Martin-124-45-823610
17.Kleiner MarekSynek Martin         
18.Chládek PavelVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš ml.04Fišer Lukáš22
Kleiner Marek21Dvořák Martin22
Jányš Ondřej01Synek Martin30
Bako Adam31Vojnar Jiří12
Chládek Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13491:399Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
Hortlík Tomáš
Bezdíčková Lenka
 
 
-99-84-72301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
-39-5733211
3.Adamec Miroslav ml.Jedlička Richard-98-8-7 1312
4.Hubálek ZdeněkHortlík Tomáš1077  3022
5.Adamec LukášLamač Martin9-8411 3132
6.Adamec VáclavBezdíčková Lenka764  3042
7.Hubálek ZdeněkJedlička Richard111012  3052
8.Adamec LukášHortlík Tomáš986  3062
9.Adamec VáclavLamač Martin775  3072
10.Adamec Miroslav ml.Bezdíčková Lenka48-78 3182
11.Adamec LukášJedlička Richard-98-89-92383
12.Adamec VáclavHortlík Tomáš665  3093
13.Adamec Miroslav ml.Lamač Martin787  30103
14.Hubálek ZdeněkBezdíčková Lenka7-15   11  
15.Adamec VáclavJedlička Richard         
16.Adamec Miroslav ml.Hortlík Tomáš         
17.Hubálek ZdeněkLamač Martin         
18.Adamec LukášBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.21Jedlička Richard21
Hubálek Zdeněk20Hortlík Tomáš03
Adamec Lukáš21Lamač Martin03
Adamec Václav30Bezdíčková Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9406:319TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
975  3010
2.Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
7-9-8653220
3.Svoboda MilošPříhoda Tomáš9-76-863230
4.Pavel JanAbsolon Martin797  3040
5.Sourada MilanOliva Vladimír629  3050
6.Schreiber MichalTrkal Jaroslav7-8-9593260
7.Pavel JanPříhoda Tomáš-6789 3170
8.Sourada MilanAbsolon Martin776  3080
9.Schreiber MichalOliva Vladimír98-76 3190
10.Svoboda MilošTrkal Jaroslav9-101012 31100
11.Sourada MilanPříhoda Tomáš         
12.Schreiber MichalAbsolon Martin         
13.Svoboda MilošOliva Vladimír         
14.Pavel JanTrkal Jaroslav         
15.Schreiber MichalPříhoda Tomáš         
16.Svoboda MilošAbsolon Martin         
17.Pavel JanOliva Vladimír         
18.Sourada MilanTrkal Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš20Příhoda Tomáš02
Pavel Jan20Absolon Martin02
Sourada Milan20Oliva Vladimír02
Schreiber Michal20Trkal Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS