Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33503:563TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-8-10810-22301
2.Absolon Martin
Trkal Jaroslav
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
9-99-993211
3.Absolon MartinLangr Lukáš-88-6-4 1312
4.Trkal JaroslavŠtrof Jaroslav-910-85-82313
5.Oliva VladimírŠtrofová Tereza-695-8-12314
6.Příhoda TomášLorenc Milan-66118 3124
7.Trkal JaroslavLangr Lukáš8-9-6-9 1325
8.Oliva VladimírŠtrof Jaroslav-106-9-9 1326
9.Příhoda Tomᚊtrofová Tereza9117  3036
10.Absolon MartinLorenc Milan-6129-8-102337
11.Oliva VladimírLangr Lukáš-8-7-6  0338
12.Příhoda Tomᚊtrof Jaroslav1098  3048
13.Absolon MartinŠtrofová Tereza-10-6-6  0349
14.Trkal JaroslavLorenc Milan-8-7-4  03410
15.Příhoda TomášLangr Lukáš         
16.Absolon MartinŠtrof Jaroslav         
17.Trkal JaroslavŠtrofová Tereza         
18.Oliva VladimírLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolon Martin03Langr Lukáš30
Trkal Jaroslav03Štrof Jaroslav21
Oliva Vladimír03Štrofová Tereza21
Příhoda Tomáš30Lorenc Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37658:679TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
9-410-1103210
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
1095  3020
3.Jedlička RichardValdhans Rudolf3-87-8-82321
4.Hortlík TomášDostál Jiří-5-7-3  0322
5.Lamač MartinŠtarman Karel10-7-9-9 1323
6.Slavíček MartinBalský Karel588  3033
7.Hortlík TomášValdhans Rudolf128-6-7-82334
8.Lamač MartinDostál Jiří7-113-1293244
9.Slavíček MartinŠtarman Karel-9699 3154
10.Jedlička RichardBalský Karel6-1086 3164
11.Lamač MartinValdhans Rudolf69-4-11-82365
12.Slavíček MartinDostál Jiří-9-7-6  0366
13.Jedlička RichardŠtarman Karel997  3076
14.Hortlík TomášBalský Karel-410-9-8 1377
15.Slavíček MartinValdhans Rudolf34-76 3187
16.Jedlička RichardDostál Jiří5-10-4-12 1388
17.Hortlík Tomᚊtarman Karel-4-4-6  0389
18.Lamač MartinBalský Karel-97-48-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Richard22Valdhans Rudolf31
Hortlík Tomáš04Dostál Jiří31
Lamač Martin13Štarman Karel22
Slavíček Martin31Balský Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26620:537Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
577  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
-9661 3120
3.Adamec Miroslav ml.Dvořák Martin-996-8-92321
4.Hubálek ZdeněkFišer Lukáš9-6-119-42322
5.Kolomý TomášVojnar Jiří-4-8-6  0323
6.Adamec VáclavKučera Martin657  3033
7.Hubálek ZdeněkDvořák Martin-9-8-7  0334
8.Kolomý TomášFišer Lukáš-3-6144-62335
9.Adamec VáclavVojnar Jiří56-118 3145
10.Adamec Miroslav ml.Kučera Martin594  3055
11.Kolomý TomášDvořák Martin-5-89-10 1356
12.Adamec VáclavFišer Lukáš-868-863266
13.Adamec Miroslav ml.Vojnar Jiří669  3076
14.Hubálek ZdeněkKučera Martin456  3086
15.Adamec VáclavDvořák Martin188  3096
16.Adamec Miroslav ml.Fišer Lukáš-105-9-9 1397
17.Hubálek ZdeněkVojnar Jiří-6677 31107
18.Kolomý TomášKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Miroslav ml.22Dvořák Martin31
Hubálek Zdeněk22Fišer Lukáš31
Kolomý Tomáš03Vojnar Jiří13
Adamec Václav40Kučera Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26622:582TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Syrový Karel
Syrový Vojtěch
 
 
1179  3010
2.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
-88512 3120
3.Svoboda MilošSyrový Vojtěch-3-95-5 1321
4.Pavel JanDostálek Jaroslav69-1010 3131
5.Sourada MilanDostálek Martin8-1087 3141
6.Schreiber MichalSyrový Karel-710118 3151
7.Pavel JanSyrový Vojtěch-7-998-72352
8.Sourada MilanDostálek Jaroslav7109  3062
9.Schreiber MichalDostálek Martin-10-10-11  0363
10.Svoboda MilošSyrový Karel-92-1-9 1364
11.Sourada MilanSyrový Vojtěch76-9-883274
12.Schreiber MichalDostálek Jaroslav10-7-8-6 1375
13.Kaplan VojtěchDostálek Martin584  3085
14.Pavel JanSyrový Karel-6-86793295
15.Schreiber MichalSyrový Vojtěch9-6-86-112396
16.Kaplan VojtěchDostálek Jaroslav1167  30106
17.Pavel JanDostálek Martin         
18.Sourada MilanSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš02Syrový Vojtěch31
Pavel Jan21Dostálek Jaroslav13
Sourada Milan30Dostálek Martin12
Schreiber Michal13Syrový Karel12
Kaplan Vojtěch20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6409:276TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
-87-97-62301
2.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Osecký Josef
Famfulík Petr st.
 
 
579  3011
3.Hrdina LukášOsecký Josef-81089 3121
4.Pražák ZdeněkFamfulík Petr ml.198  3031
5.Šedová EliškaFamfulík Petr st.158  3041
6.Svojanovský RadimFamfulík Vladislav ml.-11759 3151
7.Pražák ZdeněkOsecký Josef467  3061
8.Šedová EliškaFamfulík Petr ml.4-1156 3171
9.Svojanovský RadimFamfulík Petr st.418  3081
10.Hrdina LukášFamfulík Vladislav ml.869  3091
11.Šedová EliškaOsecký Josef7124  30101
12.Svojanovský RadimFamfulík Petr ml.         
13.Hrdina LukášFamfulík Petr st.         
14.Pražák ZdeněkFamfulík Vladislav ml.         
15.Svojanovský RadimOsecký Josef         
16.Hrdina LukášFamfulík Petr ml.         
17.Pražák ZdeněkFamfulík Petr st.         
18.Šedová EliškaFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš20Osecký Josef03
Pražák Zdeněk20Famfulík Petr ml.02
Šedová Eliška30Famfulík Petr st.02
Svojanovský Radim20Famfulík Vladislav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Chládková Nela
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36668:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleiner Marek
Chládek Pavel
 
 
Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
7-3-5-3 1301
2.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
19-77 3111
3.Langr Lukáš ml.Charous Jan8-6-7-7 1312
4.Kleiner MarekŠvancara Miroslav-10-891103222
5.Bako AdamBartošík Lubomír-3711-833232
6.Jányš OndřejJansa Milan-10-7-8  0333
7.Kleiner MarekCharous Jan-6-6-8  0334
8.Bako AdamŠvancara Miroslav2611  3044
9.Chládek PavelBartošík Lubomír8-13-58-72345
10.Langr Lukáš ml.Jansa Milan6-7-613-92346
11.Bako AdamCharous Jan-9584 3156
12.Chládek PavelŠvancara Miroslav-76-9-6 1357
13.Langr Lukáš ml.Bartošík Lubomír-5866 3167
14.Kleiner MarekJansa Milan962  3077
15.Chládek PavelCharous Jan19-48-5-72378
16.Langr Lukáš ml.Švancara Miroslav-109-6983288
17.Kleiner MarekBartošík Lubomír-7-10-9  0389
18.Bako AdamJansa Milan689  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš ml.22Charous Jan31
Kleiner Marek22Švancara Miroslav13
Bako Adam40Bartošík Lubomír22
Jányš Ondřej01Jansa Milan22
Chládek Pavel03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline