Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36528:581TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Štarman Karel
Dostál Jiří
 
 
-9-10-12  0301
2.Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
Syrová Lucie
Balský Karel
 
 
-10899 3111
3.Absolon MartinSyrová Lucie-87-6893221
4.Beneš VáclavDostál Jiří-212-3-7 1322
5.Trkal JaroslavŠtarman Karel8610  3032
6.Příhoda TomášBalský Karel-7792 3142
7.Beneš VáclavSyrová Lucie5-65-8-82343
8.Trkal JaroslavDostál Jiří-7-8-8  0344
9.Příhoda Tomᚊtarman Karel-8-98-9 1345
10.Absolon MartinBalský Karel-9-98-9 1346
11.Trkal JaroslavSyrová Lucie-3-8-6  0347
12.Příhoda TomášDostál Jiří-6-8-4  0348
13.Absolon MartinŠtarman Karel-87-81273258
14.Beneš VáclavBalský Karel-7-6-10  0359
15.Příhoda TomášSyrová Lucie995  3069
16.Absolon MartinDostál Jiří-7-9-6  03610
17.Beneš VáclavŠtarman Karel         
18.Trkal JaroslavBalský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolon Martin22Syrová Lucie22
Beneš Václav03Dostál Jiří40
Trkal Jaroslav12Štarman Karel12
Příhoda Tomáš22Balský Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33422:521TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-712-11953210
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Vrba Jan
Štrof Jaroslav
 
 
-5-5-6  0311
3.Jedlička RichardLangr Lukáš12-57-8-62312
4.Lamač MartinVrba Jan-4-4-4  0313
5.Hortlík Tomᚊtrofová Tereza-3-3-10  0314
6.Slavíček MartinLorenc Milan668  3024
7.Lamač MartinLangr Lukáš-9-998-122325
8.Hortlík TomášVrba Jan-5-11-8  0326
9.Slavíček MartinŠtrofová Tereza8-61410 3136
10.Jedlička RichardŠtrof Jaroslav-8-658-82337
11.Hortlík TomášLangr Lukáš-3-6-3  0338
12.Slavíček MartinVrba Jan-9-9-3  0339
13.Jedlička RichardŠtrofová Tereza109-11-4-1123310
14.Lamač MartinŠtrof Jaroslav-910   11  
15.Slavíček MartinLangr Lukáš         
16.Jedlička RichardVrba Jan         
17.Lamač MartinŠtrofová Tereza         
18.Hortlík Tomᚊtrof Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Richard03Langr Lukáš30
Lamač Martin02Vrba Jan30
Hortlík Tomáš03Štrofová Tereza21
Slavíček Martin21Lorenc Milan01
   Štrof Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15508:424TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
7710  3010
2.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-7-6108-102311
3.Svoboda MilošDvořák Martin8-8-913-72312
4.Kaplan VojtěchFišer Lukáš7-767 3122
5.Pavel JanVojnar Jiří785  3032
6.Sourada MilanKučera Martin679  3042
7.Kaplan VojtěchDvořák Martin5512  3052
8.Pavel JanFišer Lukáš-6-811793262
9.Sourada MilanVojnar Jiří676  3072
10.Svoboda MilošKučera Martin9-737 3182
11.Pavel JanDvořák Martin8-5-5-8 1383
12.Sourada MilanFišer Lukáš4-1076 3193
13.Svoboda MilošVojnar Jiří-9677 31103
14.Kaplan VojtěchKučera Martin         
15.Sourada MilanDvořák Martin         
16.Svoboda MilošFišer Lukáš         
17.Kaplan VojtěchVojnar Jiří         
18.Pavel JanKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Miloš21Dvořák Martin21
Kaplan Vojtěch20Fišer Lukáš03
Pavel Jan21Vojnar Jiří03
Sourada Milan30Kučera Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12447:381Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-996-4-62301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-9111011 3111
3.Adamec Miroslav ml.Syrový Vojtěch597  3021
4.Hubálek ZdeněkDostálek Jaroslav-557-783231
5.Kolomý TomášDostálek Martin-8986 3141
6.Adamec VáclavSyrový Karel-8887 3151
7.Hubálek ZdeněkSyrový Vojtěch99-98 3161
8.Kolomý TomášDostálek Jaroslav-67-7663271
9.Adamec VáclavDostálek Martin1083  3081
10.Adamec Miroslav ml.Syrový Karel1097  3091
11.Kolomý TomášSyrový Vojtěch7-9610 31101
12.Adamec VáclavDostálek Jaroslav8    10  
13.Adamec Miroslav ml.Dostálek Martin         
14.Hubálek ZdeněkSyrový Karel         
15.Adamec VáclavSyrový Vojtěch         
16.Adamec Miroslav ml.Dostálek Jaroslav         
17.Hubálek ZdeněkDostálek Martin         
18.Kolomý TomášSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.20Syrový Vojtěch03
Hubálek Zdeněk20Dostálek Jaroslav02
Kolomý Tomáš30Dostálek Martin02
Adamec Václav20Syrový Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Chládková Nela
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13513:413TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
8-894 3110
2.Kleiner Marek
Chládek Pavel
 
 
Famfulík Petr st.
Osecký Josef
 
 
5147  3020
3.Kleiner MarekFamfulík Petr ml.688  3030
4.Chládek PavelOsecký Josef59-89 3140
5.Langr Lukáš ml.Famfulík Vladislav ml.-6106-11-92341
6.Bako AdamFamfulík Petr st.7104  3051
7.Chládek PavelFamfulík Petr ml.-101389 3161
8.Langr Lukáš ml.Osecký Josef574  3071
9.Bako AdamFamfulík Vladislav ml.876  3081
10.Kleiner MarekFamfulík Petr st.6-11-84-102382
11.Langr Lukáš ml.Famfulík Petr ml.-79-9-9 1383
12.Bako AdamOsecký Josef1107  3093
13.Kleiner MarekFamfulík Vladislav ml.913-69 31103
14.Chládek PavelFamfulík Petr st.         
15.Bako AdamFamfulík Petr ml.         
16.Kleiner MarekOsecký Josef         
17.Chládek PavelFamfulík Vladislav ml.         
18.Langr Lukáš ml.Famfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kleiner Marek21Famfulík Petr ml.12
Chládek Pavel20Osecký Josef03
Langr Lukáš ml.12Famfulík Vladislav ml.12
Bako Adam30Famfulík Petr st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:20525:446TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
119-7-9-72301
2.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
6-1110-473211
3.Hrdina LukášCharous Jan-11-62793221
4.Pražák ZdeněkŠvancara Miroslav9-8-9313231
5.Šedová EliškaBartošík Lubomír-44105 3141
6.Svojanovský RadimJansa Milan444  3051
7.Pražák ZdeněkCharous Jan-410-51083261
8.Šedová EliškaŠvancara Miroslav575  3071
9.Svojanovský RadimBartošík Lubomír-99-13-9 1372
10.Hrdina LukášJansa Milan-695-943282
11.Šedová EliškaCharous Jan1010-8-673292
12.Svojanovský RadimŠvancara Miroslav-9752 31102
13.Hrdina LukášBartošík Lubomír         
14.Pražák ZdeněkJansa Milan         
15.Svojanovský RadimCharous Jan         
16.Hrdina Lukᚊvancara Miroslav         
17.Pražák ZdeněkBartošík Lubomír         
18.Šedová EliškaJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš20Charous Jan03
Pražák Zdeněk20Švancara Miroslav03
Šedová Eliška30Bartošík Lubomír11
Svojanovský Radim21Jansa Milan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline