Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7390:275TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Vrba Jan
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
753  3010
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
-9959 3120
3.Lorenc MilanŠedová Eliška588  3030
4.Štrof JaroslavHrdina Lukáš759  3040
5.Langr LukášSvojanovská Jana112-97 3150
6.Vrba JanPražák Zdeněk457  3060
7.Štrof JaroslavŠedová Eliška-7-5-5  0361
8.Langr LukášHrdina Lukáš7-1256 3171
9.Vrba JanSvojanovská Jana267  3081
10.Lorenc MilanPražák Zdeněk119-86 3191
11.Langr Lukᚊedová Eliška767  30101
12.Vrba JanHrdina Lukáš         
13.Lorenc MilanSvojanovská Jana         
14.Štrof JaroslavPražák Zdeněk         
15.Vrba JanŠedová Eliška         
16.Lorenc MilanHrdina Lukáš         
17.Štrof JaroslavSvojanovská Jana         
18.Langr LukášPražák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lorenc Milan20Šedová Eliška12
Štrof Jaroslav11Hrdina Lukáš02
Langr Lukáš30Svojanovská Jana02
Vrba Jan20Pražák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
08:40Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32610:582nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
-56-76-102301
2.Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
-3-76-5 1302
3.Balský KarelLangr Lukáš ml.754  3012
4.Štarman KarelJányš Ondřej-5-8-9  0313
5.Valdhans RudolfKleiner Marek7-572 3123
6.Dostál JiříBako Adam-658-963233
7.Štarman KarelLangr Lukáš ml.796  3043
8.Valdhans RudolfJányš Ondřej88-9-6-82344
9.Dostál JiříKleiner Marek1184  3054
10.Balský KarelBako Adam-1-8-5  0355
11.Valdhans RudolfLangr Lukáš ml.-810-8-9 1356
12.Dostál JiříJányš Ondřej947  3066
13.Balský KarelKleiner Marek7-675 3176
14.Štarman KarelBako Adam-9-610-10 1377
15.Dostál JiříLangr Lukáš ml.9-956 3187
16.Balský KarelJányš Ondřej-8-11-9  0388
17.Štarman KarelKleiner Marek175  3098
18.Valdhans RudolfBako Adam-44-2-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balský Karel22Langr Lukáš ml.13
Štarman Karel22Jányš Ondřej31
Valdhans Rudolf13Kleiner Marek04
Dostál Jiří40Bako Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7388:279Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
-102107 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
467  3020
3.Hubálek ZdeněkFamfulík Petr st.577  3030
4.Kolomý TomášFamfulík Petr ml.9411  3040
5.Adamec LukášOsecký Lukáš-98127 3150
6.Adamec VáclavFamfulík Vladislav ml.635  3060
7.Kolomý TomášFamfulík Petr st.1011-34 3170
8.Adamec LukášFamfulík Petr ml.744  3080
9.Adamec VáclavOsecký Lukáš88-77 3190
10.Adamec Miroslav ml.Famfulík Vladislav ml.-9-6-5  0391
11.Adamec LukášFamfulík Petr st.576  30101
12.Adamec VáclavFamfulík Petr ml.6    10  
13.Adamec Miroslav ml.Osecký Lukáš         
14.Kolomý TomášFamfulík Vladislav ml.         
15.Adamec VáclavFamfulík Petr st.         
16.Adamec Miroslav ml.Famfulík Petr ml.         
17.Kolomý TomášOsecký Lukáš         
18.Adamec LukášFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk10Famfulík Petr st.03
Kolomý Tomáš20Famfulík Petr ml.02
Adamec Lukáš30Osecký Lukáš02
Adamec Václav20Famfulík Vladislav ml.11
Adamec Miroslav ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9428:323TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Ambroz Jiří
Krátký Ondřej
 
 
254  3010
2.Svoboda Miloš
Kaplan Vojtěch
 
 
Bartošík Lubomír
Jansa Milan
 
 
8-7109 3120
3.Schreiber MichalBartošík Lubomír-13-10-9  0321
4.Svoboda MilošJansa Milan8105  3031
5.Sourada MilanAmbroz Jiří988  3041
6.Pavel JanKrátký Ondřej76-88 3151
7.Svoboda MilošBartošík Lubomír6-8-79-52352
8.Sourada MilanJansa Milan68-66 3162
9.Pavel JanAmbroz Jiří4610  3072
10.Schreiber MichalKrátký Ondřej558  3082
11.Sourada MilanBartošík Lubomír668  3092
12.Pavel JanJansa Milan874  30102
13.Schreiber MichalAmbroz Jiří         
14.Svoboda MilošKrátký Ondřej         
15.Pavel JanBartošík Lubomír         
16.Schreiber MichalJansa Milan         
17.Svoboda MilošAmbroz Jiří         
18.Sourada MilanKrátký Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schreiber Michal11Bartošík Lubomír21
Svoboda Miloš11Jansa Milan03
Sourada Milan30Ambroz Jiří02
Pavel Jan30Krátký Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37632:655Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolon Martin
Beneš Václav
 
 
Synek Martin
Fišer Lukáš
 
 
9-4-9-2 1301
2.Příhoda Tomáš
Dostál Jan
 
 
Dvořák Martin
Kučera Martin
 
 
498  3011
3.Dostál JanSynek Martin672  3021
4.Beneš VáclavDvořák Martin-156-8-5 1322
5.Absolon MartinFišer Lukáš105-87 3132
6.Příhoda TomášKučera Martin-77-51293242
7.Beneš VáclavSynek Martin-118-79-52343
8.Absolon MartinDvořák Martin9-7-97-62344
9.Příhoda TomášFišer Lukáš-6-6-7  0345
10.Dostál JanKučera Martin-9-85993255
11.Absolon MartinSynek Martin74-910 3165
12.Příhoda TomášDvořák Martin-9-8-9  0366
13.Dostál JanFišer Lukáš899  3076
14.Beneš VáclavKučera Martin-13-10-7  0377
15.Příhoda TomášSynek Martin-68-12-6 1378
16.Dostál JanDvořák Martin-12827 3188
17.Beneš VáclavFišer Lukáš-9-6-8  0389
18.Absolon MartinKučera Martin-7-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan40Synek Martin22
Beneš Václav04Dvořák Martin31
Absolon Martin22Fišer Lukáš22
Příhoda Tomáš13Kučera Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16488:419TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
52-510 3110
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-7-10-8  0311
3.Jedlička RichardSyrový Vojtěch7-9101 3121
4.Lamač MartinDostálek Jaroslav6-5-99-72322
5.Hortlík TomášDostálek Martin13-898 3132
6.Slavíček MartinSyrový Karel979  3042
7.Lamač MartinSyrový Vojtěch-6754 3152
8.Hortlík TomášDostálek Jaroslav9-108-783262
9.Slavíček MartinDostálek Martin-7-98493272
10.Jedlička RichardSyrový Karel267  3082
11.Hortlík TomášSyrový Vojtěch104-39 3192
12.Slavíček MartinDostálek Jaroslav188-910 31102
13.Jedlička RichardDostálek Martin         
14.Lamač MartinSyrový Karel         
15.Slavíček MartinSyrový Vojtěch         
16.Jedlička RichardDostálek Jaroslav         
17.Lamač MartinDostálek Martin         
18.Hortlík TomášSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Richard20Syrový Vojtěch03
Lamač Martin11Dostálek Jaroslav12
Hortlík Tomáš30Dostálek Martin02
Slavíček Martin30Syrový Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline