Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32623:592nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Vrba Jan
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
4107  3010
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
9-8-9-10 1311
3.Ulrich OndřejKleiner Marek-11-6-9  0312
4.Štrof JaroslavJányš Ondřej778  3022
5.Langr LukášBako Adam-39-68-112323
6.Vrba JanLangr Lukáš ml.796  3033
7.Štrof JaroslavKleiner Marek8126  3043
8.Langr LukášJányš Ondřej-8-9-10  0344
9.Vrba JanBako Adam6-76-933254
10.Ulrich OndřejLangr Lukáš ml.-7-6-8  0355
11.Langr LukášKleiner Marek6-849 3165
12.Vrba JanJányš Ondřej543  3075
13.Lorenc MilanBako Adam-6-8-9  0376
14.Štrof JaroslavLangr Lukáš ml.4106  3086
15.Vrba JanKleiner Marek-79-6893296
16.Lorenc MilanJányš Ondřej-78-10-7 1397
17.Štrof JaroslavBako Adam-8-9-8  0398
18.Langr LukášLangr Lukáš ml.4-912-5-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrich Ondřej02Kleiner Marek13
Štrof Jaroslav31Jányš Ondřej22
Langr Lukáš13Bako Adam31
Vrba Jan40Langr Lukáš ml.22
Lorenc Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27586:575TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
911-66 3110
2.Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
7-5-5-3 1311
3.Balský KarelŠedová Eliška-8-9-1  0312
4.Štarman KarelHrdina Lukáš8-9-78-82313
5.Valdhans RudolfSvojanovská Jana-7-6-1  0314
6.Dostál JiříPražák Zdeněk537  3024
7.Štarman KarelŠedová Eliška11-7813 3134
8.Valdhans RudolfHrdina Lukáš735  3044
9.Dostál JiříSvojanovská Jana-961010 3154
10.Balský KarelPražák Zdeněk-39-8-7 1355
11.Valdhans RudolfŠedová Eliška11-1157 3165
12.Dostál JiříHrdina Lukáš694  3075
13.Balský KarelSvojanovská Jana-7-8-9  0376
14.Štarman KarelPražák Zdeněk9-2812 3186
15.Dostál JiříŠedová Eliška477  3096
16.Balský KarelHrdina Lukáš12-88-7-62397
17.Štarman KarelSvojanovská Jana94-58 31107
18.Valdhans RudolfPražák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balský Karel04Šedová Eliška13
Štarman Karel31Hrdina Lukáš22
Valdhans Rudolf21Svojanovská Jana22
Dostál Jiří40Pražák Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2358:229Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Ambroz Jiří
Krátký Ondřej
 
 
1265  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Bartošík Lubomír
Jansa Milan
 
 
338  3020
3.Adamec LukášBartošík Lubomír69-88 3130
4.Kolomý TomášJansa Milan41010  3040
5.Adamec Miroslav ml.Ambroz Jiří666  3050
6.Adamec VáclavKrátký Ondřej-9559 3160
7.Kolomý TomášBartošík Lubomír778  3070
8.Adamec Miroslav ml.Jansa Milan864  3080
9.Adamec VáclavAmbroz Jiří755  3090
10.Adamec LukášKrátký Ondřej7715  30100
11.Adamec Miroslav ml.Bartošík Lubomír         
12.Adamec VáclavJansa Milan         
13.Adamec LukášAmbroz Jiří         
14.Kolomý TomášKrátký Ondřej         
15.Adamec VáclavBartošík Lubomír         
16.Adamec LukášJansa Milan         
17.Kolomý TomášAmbroz Jiří         
18.Adamec Miroslav ml.Krátký Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Lukáš20Bartošík Lubomír02
Kolomý Tomáš20Jansa Milan02
Adamec Miroslav ml.20Ambroz Jiří02
Adamec Václav20Krátký Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:266TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Pavel Jan
 
 
Famfulík Petr st.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
8-769 3110
2.Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
865  3020
3.Schreiber MichalOsecký Lukáš12-978 3130
4.Svoboda MilošFamfulík Petr ml.75-96 3140
5.Sourada MilanFamfulík Vladislav ml.975  3050
6.Pavel JanFamfulík Petr st.257  3060
7.Svoboda MilošOsecký Lukáš9-757 3170
8.Sourada MilanFamfulík Petr ml.423  3080
9.Pavel JanFamfulík Vladislav ml.68-76 3190
10.Schreiber MichalFamfulík Petr st.-78812 31100
11.Sourada MilanOsecký Lukáš         
12.Pavel JanFamfulík Petr ml.         
13.Schreiber MichalFamfulík Vladislav ml.         
14.Svoboda MilošFamfulík Petr st.         
15.Pavel JanOsecký Lukáš         
16.Schreiber MichalFamfulík Petr ml.         
17.Svoboda MilošFamfulík Vladislav ml.         
18.Sourada MilanFamfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schreiber Michal20Osecký Lukáš02
Svoboda Miloš20Famfulík Petr ml.02
Sourada Milan20Famfulík Vladislav ml.02
Pavel Jan20Famfulík Petr st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35487:586TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolon Martin
Beneš Václav
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-98-84-72301
2.Příhoda Tomáš
Dostál Jan
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-79-68-82302
3.Dostál JanSyrový Vojtěch-997-8-42303
4.Beneš VáclavDostálek Jaroslav99-7-983213
5.Absolon MartinDostálek Martin-3-9-8  0314
6.Příhoda TomášSyrový Karel-676-8-152315
7.Beneš VáclavSyrový Vojtěch-9-5-5  0316
8.Absolon MartinDostálek Jaroslav-77-8-6 1317
9.Příhoda TomášDostálek Martin9-899 3127
10.Dostál JanSyrový Karel-5954 3137
11.Absolon MartinSyrový Vojtěch6119  3047
12.Příhoda TomášDostálek JaroslavWO    0348
13.Dostál JanDostálek Martin916-68 3158
14.Beneš VáclavSyrový Karel-8-9-7  0359
15.Příhoda TomášSyrový VojtěchWO    03510
16.Dostál JanDostálek Jaroslav         
17.Beneš VáclavDostálek Martin         
18.Absolon MartinSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostál Jan21Syrový Vojtěch21
Beneš Václav12Dostálek Jaroslav11
Absolon Martin12Dostálek Martin12
Příhoda Tomáš11Syrový Karel21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27641:587TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
57-8-7-112301
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Kučera Martin
 
 
911-109 3111
3.Jedlička RichardSynek Martin4-11310 3121
4.Lamač MartinDvořák Martin-6-104973231
5.Hortlík TomášFišer Lukáš1067  3041
6.Slavíček MartinKučera Martin1056  3051
7.Lamač MartinSynek Martin-9-810-8 1352
8.Hortlík TomášDvořák Martin895  3062
9.Slavíček MartinFišer Lukáš867  3072
10.Jedlička RichardKučera Martin2-4-610-92373
11.Hortlík TomášSynek Martin-13-4-10  0374
12.Slavíček MartinDvořák Martin-610-8953284
13.Jedlička RichardFišer Lukáš11-10-9-8 1385
14.Lamač MartinKučera Martin-109-5-4 1386
15.Slavíček MartinSynek Martin-10564 3196
16.Jedlička RichardDvořák Martin-8810-81232106
17.Lamač MartinFišer Lukáš         
18.Hortlík TomášKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Richard22Synek Martin22
Lamač Martin12Dvořák Martin04
Hortlík Tomáš21Fišer Lukáš12
Slavíček Martin40Kučera Martin21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline