Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel OrliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37616:660Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Pavel Jan
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
-5892 3110
2.Svoboda Leoš
Kaplan Vojtěch
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-2-7-7  0311
3.Sourada MilanAdamec Václav-7-129-9 1312
4.Kaplan VojtěchAdamec Miroslav ml.5912  3022
5.Svoboda LeošHubálek Zdeněk-5-86-3 1323
6.Pavel JanAdamec Lukáš-6-6-9  0324
7.Kaplan VojtěchAdamec Václav-6-9-8  0325
8.Svoboda LeošAdamec Miroslav ml.-5-45-5 1326
9.Pavel JanHubálek Zdeněk910-7-7-62327
10.Sourada MilanAdamec Lukáš-10107-1063237
11.Svoboda LeošAdamec Václav99-12-573247
12.Pavel JanAdamec Miroslav ml.1165  3057
13.Sourada MilanHubálek Zdeněk-510-6673267
14.Kaplan VojtěchAdamec Lukáš-6-896-92368
15.Pavel JanAdamec Václav9-8-4-9 1369
16.Sourada MilanAdamec Miroslav ml.1167  3079
17.Kaplan VojtěchHubálek Zdeněk659  3089
18.Svoboda LeošAdamec Lukáš-8-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sourada Milan31Adamec Václav31
Kaplan Vojtěch22Adamec Miroslav ml.13
Svoboda Leoš13Hubálek Zdeněk22
Pavel Jan13Adamec Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32419:469TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolon Martin
Příhoda Tomáš
 
 
Lamač Martin
Jedlička Richard
 
 
-107-8-4 1301
2.Beneš Václav
Oliva Vladimír
 
 
Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
-8-9-9  0302
3.Příhoda TomášSlavíček Martin-8-88843212
4.Beneš VáclavLamač Martin5-7-7-5 1313
5.Oliva VladimírJedlička Richard-2-9-8  0314
6.Absolon MartinBezdíčková Lenka-9-8-7  0315
7.Beneš VáclavSlavíček Martin-9-7-6  0316
8.Oliva VladimírLamač Martin588  3026
9.Absolon MartinJedlička Richard87-3-6-72327
10.Příhoda TomášBezdíčková Lenka346  3037
11.Oliva VladimírSlavíček Martin-811-8-6 1338
12.Absolon MartinLamač Martin8-8-13-7 1339
13.Příhoda TomášJedlička Richard-12-79-8 13310
14.Beneš VáclavBezdíčková Lenka         
15.Absolon MartinSlavíček Martin         
16.Příhoda TomášLamač Martin         
17.Beneš VáclavJedlička Richard         
18.Oliva VladimírBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příhoda Tomáš21Slavíček Martin21
Beneš Václav02Lamač Martin21
Oliva Vladimír12Jedlička Richard30
Absolon Martin03Bezdíčková Lenka11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Vojnar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37718:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Karel
 
 
893  3010
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Dostálek Martin
Syrový Vojtěch
 
 
798  3020
3.Fišer LukášSyrový Vojtěch-1013-12663230
4.Vojnar JiříDostálek Martin-68-9-8 1331
5.Synek MartinDostálek Jaroslav8-8510 3141
6.Dvořák MartinSyrový Karel-6-1197-72342
7.Vojnar JiříSyrový Vojtěch-5-1088-112343
8.Synek MartinDostálek Martin411-118 3153
9.Dvořák MartinDostálek Jaroslav-5-7-7  0354
10.Fišer LukášSyrový Karel-6587 3164
11.Synek MartinSyrový Vojtěch813-7-7-42365
12.Dvořák MartinDostálek Martin9-86-7-72366
13.Fišer LukášDostálek Jaroslav-88-88103276
14.Vojnar JiříSyrový Karel-25-5983286
15.Dvořák MartinSyrový Vojtěch9-6-78-72387
16.Fišer LukášDostálek Martin-10537 3197
17.Vojnar JiříDostálek Jaroslav-6-7-7  0398
18.Synek MartinSyrový Karel-8-96-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Lukáš40Syrový Vojtěch31
Vojnar Jiří13Dostálek Martin22
Synek Martin22Dostálek Jaroslav22
Dvořák Martin04Syrový Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Hubinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31345:453TJ Svitavy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr st.
Osecký Josef
 
 
Bartošík Lubomír
Charous Jan
 
 
13-88-9-102301
2.Famfulík Vladislav ml.
Famfulík Petr ml.
 
 
Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
-7859 3111
3.Osecký JosefCharous Jan-8-4-3  0312
4.Famfulík Vladislav ml.Švancara Miroslav-8-9-4  0313
5.Famfulík Petr st.Bartošík Lubomír10-58-3-102314
6.Famfulík Petr ml.Jansa Milan7-9-7-8 1315
7.Famfulík Vladislav ml.Charous Jan-3-3-5  0316
8.Famfulík Petr st.Švancara Miroslav-7-96-8 1317
9.Famfulík Petr ml.Bartošík Lubomír8-48-7-72318
10.Osecký JosefJansa Milan-4-7713-62319
11.Famfulík Petr st.Charous Jan-2-2-7  03110
12.Famfulík Petr ml.Švancara Miroslav         
13.Osecký JosefBartošík Lubomír         
14.Famfulík Vladislav ml.Jansa Milan         
15.Famfulík Petr ml.Charous Jan         
16.Osecký JosefŠvancara Miroslav         
17.Famfulík Vladislav ml.Bartošík Lubomír         
18.Famfulík Petr st.Jansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Osecký Josef02Charous Jan30
Famfulík Vladislav ml.02Švancara Miroslav20
Famfulík Petr st.03Bartošík Lubomír20
Famfulík Petr ml.02Jansa Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36648:663TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
-9586 3110
2.Pražák Zdeněk
Hrdina Lukáš
 
 
Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
568  3020
3.Svojanovský RadimJányš Ondřej7-315 3130
4.Hrdina LukášBako Adam-89-6-8 1331
5.Pražák ZdeněkLangr Lukáš ml.-97-9-11 1332
6.Šedová EliškaKleiner Marek4-986 3142
7.Hrdina LukášJányš Ondřej-9-64-9 1343
8.Pražák ZdeněkBako Adam-8-14-5  0344
9.Šedová EliškaLangr Lukáš ml.8-7810 3154
10.Svojanovský RadimKleiner Marek8-688 3164
11.Pražák ZdeněkJányš Ondřej-8-4-5  0365
12.Šedová EliškaBako Adam10-49-7-72366
13.Svojanovský RadimLangr Lukáš ml.1099  3076
14.Hrdina LukášKleiner Marek-3-37-6 1377
15.Šedová EliškaJányš Ondřej-66108 3187
16.Svojanovský RadimBako Adam-78-98-42388
17.Hrdina LukášLangr Lukáš ml.10-8-15-6 1389
18.Pražák ZdeněkKleiner Marek-4-983-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svojanovský Radim31Jányš Ondřej22
Hrdina Lukáš04Bako Adam40
Pražák Zdeněk04Langr Lukáš ml.22
Šedová Eliška31Kleiner Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Češka František
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Kučera David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23555:527TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
87-10-9103210
2.Štrof Jaroslav
Chadima Tomáš
 
 
Syrová Lucie
Syrová Vlasta
 
 
988  3020
3.Štrof JaroslavValdhans Rudolf999  3030
4.Lorenc MilanBalský Karel8-10-6-8 1331
5.Langr LukášSyrová Lucie-78-911103241
6.Chadima TomášSyrová Vlasta-6-9-3  0342
7.Lorenc MilanValdhans Rudolf784  3052
8.Langr LukášBalský Karel887  3062
9.Chadima TomášSyrová Lucie-13-3-4  0363
10.Štrof JaroslavSyrová Vlasta767  3073
11.Langr LukášValdhans Rudolf-94-75-72374
12.Chadima TomášBalský Karel97-7-3-102375
13.Štrof JaroslavSyrová Lucie910-58 3185
14.Lorenc MilanSyrová Vlasta7-865 3195
15.Chadima TomášValdhans Rudolf-5-6651032105
16.Štrof JaroslavBalský Karel688  30  
17.Lorenc MilanSyrová Lucie         
18.Langr LukášSyrová Vlasta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrof Jaroslav30Valdhans Rudolf13
Lorenc Milan21Balský Karel21
Langr Lukáš21Syrová Lucie12
Chadima Tomáš13Syrová Vlasta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34455:507TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
8-6-10-6 1301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Langr Lukáš
Vrba Jan
 
 
979  3011
3.Hubálek ZdeněkVrba Jan-8-7-8  0312
4.Adamec LukášLangr Lukáš6-46-8-82313
5.Kolomý Tomᚊtrof Jaroslav-4-108-6 1314
6.Adamec VáclavLorenc Milan-9-99763224
7.Adamec LukášVrba Jan-2-4-3  0325
8.Kolomý TomášLangr Lukáš-9-5-7  0326
9.Adamec VáclavŠtrof Jaroslav3-1043 3136
10.Hubálek ZdeněkLorenc Milan1056  3046
11.Kolomý TomášVrba Jan-2-8-9  0347
12.Adamec VáclavLangr Lukáš4-875 3157
13.Hubálek ZdeněkŠtrof Jaroslav8-6-7-4 1358
14.Adamec LukášLorenc Milan-9-8-8  0359
15.Adamec VáclavVrba Jan-6-9-7  03510
16.Adamec Miroslav ml.Langr Lukáš-9    01  
17.Adamec Lukᚊtrof Jaroslav         
18.Kolomý TomášLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk12Vrba Jan40
Adamec Lukáš03Langr Lukáš21
Kolomý Tomáš03Štrof Jaroslav21
Adamec Václav31Lorenc Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12429:343TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
726  3010
2.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
-8695 3120
3.Kaplan VojtěchSyrová Lucie952  3030
4.Pavel JanBalský Karel687  3040
5.Sourada MilanValdhans Rudolf9-477 3150
6.Svoboda MilošŠtarman Karel1299  3060
7.Pavel JanSyrová Lucie-10576 3170
8.Sourada MilanBalský Karel-12-7-10  0371
9.Svoboda MilošValdhans Rudolf-8-9-9  0372
10.Kaplan VojtěchŠtarman Karel846  3082
11.Sourada MilanSyrová Lucie8-65-793292
12.Svoboda MilošBalský Karel8-678 31102
13.Kaplan VojtěchValdhans Rudolf         
14.Pavel JanŠtarman Karel         
15.Svoboda MilošSyrová Lucie         
16.Kaplan VojtěchBalský Karel         
17.Pavel JanValdhans Rudolf         
18.Sourada MilanŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaplan Vojtěch20Syrová Lucie03
Pavel Jan20Balský Karel12
Sourada Milan21Valdhans Rudolf11
Svoboda Miloš21Štarman Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30678:619KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
-968-12103210
2.Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
-78-104-102311
3.Dostál JanSvojanovský Radim475  3021
4.Příhoda Tomᚊedová Eliška87-5-11-82322
5.Absolon MartinHrdina Lukáš4102  3032
6.Beneš VáclavPražák Zdeněk8-10-7-8 1333
7.Příhoda TomášSvojanovský Radim9-12-9-9 1334
8.Absolon MartinŠedová Eliška-8-10-4  0335
9.Beneš VáclavHrdina Lukáš669  3045
10.Dostál JanPražák Zdeněk4-1047 3155
11.Absolon MartinSvojanovský Radim-7-10-5  0356
12.Beneš VáclavŠedová Eliška-3797 3166
13.Dostál JanHrdina Lukáš993  3076
14.Příhoda TomášPražák Zdeněk659  3086
15.Beneš VáclavSvojanovský Radim-712-7-6 1387
16.Dostál JanŠedová Eliška777  3097
17.Příhoda TomášHrdina Lukáš8-7-58-112398
18.Absolon MartinPražák Zdeněk-98-87932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan40Svojanovský Radim31
Příhoda Tomáš13Šedová Eliška22
Absolon Martin22Hrdina Lukáš13
Beneš Václav22Pražák Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28632:585TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
-6464 3110
2.Slavíček Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
-10-48-9 1311
3.Lamač MartinBako Adam8-4-38-112312
4.Jedlička RichardJányš Ondřej5-1010-6-62313
5.Bezdíčková LenkaLangr Lukáš ml.12913  3023
6.Slavíček MartinKleiner Marek441  3033
7.Jedlička RichardBako Adam-5-913-9 1334
8.Bezdíčková LenkaJányš Ondřej-8-6-5  0335
9.Slavíček MartinLangr Lukáš ml.8-811-793245
10.Lamač MartinKleiner Marek58-106 3155
11.Bezdíčková LenkaBako Adam-5-4-5  0356
12.Slavíček MartinJányš Ondřej879  3066
13.Lamač MartinLangr Lukáš ml.6-97-10-92367
14.Jedlička RichardKleiner Marek476  3077
15.Slavíček MartinBako Adam1058  3087
16.Lamač MartinJányš Ondřej89-8-473297
17.Jedlička RichardLangr Lukáš ml.7-925 31107
18.Bezdíčková LenkaKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamač Martin22Bako Adam31
Jedlička Richard22Jányš Ondřej22
Bezdíčková Lenka12Langr Lukáš ml.13
Slavíček Martin40Kleiner Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Hubinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:38517:596Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
58-7-563210
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-69-55143220
3.Osecký LukášFišer Lukáš-9-11-8  0321
4.Famfulík Petr st.Dvořák Martin9-1010-7-92322
5.Famfulík Vladislav ml.Synek Martin5-7-6-10 1323
6.Famfulík Petr ml.Vojnar Jiří-5-9-9  0324
7.Famfulík Petr st.Fišer Lukáš5-8-5-5 1325
8.Famfulík Vladislav ml.Dvořák Martin7-710-5-72326
9.Famfulík Petr ml.Synek Martin-7-76-8 1327
10.Osecký LukášVojnar Jiří98-4-793237
11.Famfulík Vladislav ml.Fišer Lukáš-5-7-7  0338
12.Famfulík Petr ml.Dvořák Martin7-44-483248
13.Osecký LukášSynek Martin6-9-76-162349
14.Famfulík Petr st.Vojnar Jiří-4-711-3 13410
15.Famfulík Petr ml.Fišer Lukáš-8-9-7  03  
16.Osecký LukášDvořák Martin         
17.Famfulík Petr st.Synek Martin         
18.Famfulík Vladislav ml.Vojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Osecký Lukáš12Fišer Lukáš30
Famfulík Petr st.03Dvořák Martin21
Famfulík Vladislav ml.03Synek Martin30
Famfulík Petr ml.12Vojnar Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22 TJ Svitavy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
     3110
2.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
     3120
3.Švancara MiroslavSyrový Vojtěch     1321
4.Bartošík LubomírDostálek Jaroslav     3131
5.Jansa MilanDostálek Martin     3141
6.Charous JanSyrový Karel     3251
7.Bartošík LubomírSyrový Vojtěch     2352
8.Jansa MilanDostálek Jaroslav     1353
9.Charous JanDostálek Martin     3163
10.Švancara MiroslavSyrový Karel     3073
11.Jansa MilanSyrový Vojtěch     2374
12.Charous JanDostálek Jaroslav     1375
13.Švancara MiroslavDostálek Martin     3085
14.Bartošík LubomírSyrový Karel     3095
15.Charous JanSyrový Vojtěch     30105
16.Švancara MiroslavDostálek Jaroslav         
17.Bartošík LubomírDostálek Martin         
18.Jansa MilanSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švancara Miroslav21Syrový Vojtěch31
Bartošík Lubomír21Dostálek Jaroslav21
Jansa Milan12Dostálek Martin03
Charous Jan31Syrový Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32797:736Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
Štarman Karel
Syrová Lucie
 
 
3-787 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
-7-78-9 1311
3.Adamec Miroslav ml.Syrová Lucie-5975 3121
4.Hubálek ZdeněkBalský Karel11-912-9-92322
5.Kolomý TomášValdhans Rudolf-45-2-5 1323
6.Adamec VáclavŠtarman Karel6-784 3133
7.Hubálek ZdeněkSyrová Lucie96-912 3143
8.Kolomý TomášBalský Karel-65-7-7 1344
9.Adamec VáclavValdhans Rudolf12-9-108-92345
10.Adamec Miroslav ml.Štarman Karel-77-767-102346
11.Kolomý TomášSyrová Lucie416  3056
12.Adamec VáclavBalský Karel997  3066
13.Adamec Miroslav ml.Valdhans Rudolf-9-46-6 1367
14.Hubálek ZdeněkŠtarman Karel-105104 3177
15.Adamec VáclavSyrová Lucie466  3087
16.Adamec Miroslav ml.Balský Karel11-12-87113297
17.Hubálek ZdeněkValdhans Rudolf9-9-711-102398
18.Kolomý Tomᚊtarman Karel94-912 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.22Syrová Lucie04
Hubálek Zdeněk22Balský Karel22
Kolomý Tomáš22Valdhans Rudolf40
Adamec Václav31Štarman Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21502:456TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
-10-10-6  0301
2.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Vrba Jan
Langr Lukáš
 
 
-79-61053211
3.Pavel JanVrba Jan967  3021
4.Kaplan VojtěchLangr Lukáš9109  3031
5.Sourada MilanŠtrof Jaroslav4310  3041
6.Svoboda MilošLorenc Milan9-686 3151
7.Kaplan VojtěchVrba Jan67-3-843261
8.Sourada MilanLangr Lukáš-6-3-3  0362
9.Svoboda MilošŠtrof Jaroslav7-6-97103272
10.Pavel JanLorenc Milan5-575 3182
11.Sourada MilanVrba Jan-95-1010-92383
12.Svoboda MilošLangr Lukáš8-85-643293
13.Pavel JanŠtrof Jaroslav-76-88432103
14.Kaplan VojtěchLorenc Milan637  30  
15.Svoboda MilošVrba Jan         
16.Pavel JanLangr Lukáš         
17.Kaplan VojtěchŠtrof Jaroslav         
18.Sourada MilanLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel Jan30Vrba Jan12
Kaplan Vojtěch20Langr Lukáš12
Sourada Milan12Štrof Jaroslav03
Svoboda Miloš30Lorenc Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34500:529TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
10-10-9-6 1301
2.Dostál Jan
Absolon Martin
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
-7-89-9 1302
3.Příhoda TomášBako Adam-810-11-9 1303
4.Dostál JanJányš Ondřej5106  3013
5.Absolon MartinLangr Lukáš ml.-3-6-6  0314
6.Beneš VáclavKleiner Marek-75-7743224
7.Dostál JanBako Adam-10585 3134
8.Absolon MartinJányš Ondřej-9-8-11  0335
9.Beneš VáclavLangr Lukáš ml.-96-85-42336
10.Příhoda TomášKleiner Marek12-884 3146
11.Absolon MartinBako Adam-6-7-6  0347
12.Beneš VáclavJányš Ondřej-7-7-10  0348
13.Oliva VladimírLangr Lukáš ml.-9-6-7  0349
14.Dostál JanKleiner Marek485  3059
15.Beneš VáclavBako Adam-1011-4-9 13510
16.Oliva VladimírJányš Ondřej         
17.Dostál JanLangr Lukáš ml.         
18.Absolon MartinKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příhoda Tomáš11Bako Adam31
Dostál Jan30Jányš Ondřej21
Absolon Martin03Langr Lukáš ml.30
Beneš Václav13Kleiner Marek03
Oliva Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:25669:568TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortlík Tomáš
Bezdíčková Lenka
 
 
Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
68-10-9-92301
2.Slavíček Martin
Jedlička Richard
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
-712-6-8 1302
3.Jedlička RichardHrdina Lukáš99-87 3112
4.Lamač MartinPražák Zdeněk-9-88-9 1313
5.Hortlík TomášKadrman Miloslav976  3023
6.Slavíček MartinNeťuka Pavel345  3033
7.Lamač MartinHrdina Lukáš86-7-1093243
8.Hortlík TomášPražák Zdeněk-1123-8-82344
9.Slavíček MartinKadrman Miloslav863  3054
10.Jedlička RichardNeťuka Pavel557  3064
11.Hortlík TomášHrdina Lukáš9-9-98-82365
12.Slavíček MartinPražák Zdeněk76-910 3175
13.Jedlička RichardKadrman Miloslav986  3085
14.Lamač MartinNeťuka Pavel596  3095
15.Slavíček MartinHrdina Lukáš-97-10-11 1396
16.Jedlička RichardPražák Zdeněk8-78-9-62397
17.Lamač MartinKadrman Miloslav997  30107
18.Hortlík TomášNeťuka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Richard31Hrdina Lukáš22
Lamač Martin31Pražák Zdeněk31
Hortlík Tomáš12Kadrman Miloslav04
Slavíček Martin31Neťuka Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična FelberovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
     1301
2.Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
     1302
3.Švancara MiroslavFišer Lukáš     0303
4.Bartošík LubomírDvořák Martin     2304
5.Jansa MilanSynek Martin     2305
6.Charous JanVojnar Jiří     3215
7.Bartošík LubomírFišer Lukáš     2316
8.Jansa MilanDvořák Martin     0317
9.Charous JanSynek Martin     3127
10.Švancara MiroslavVojnar Jiří     3137
11.Jansa MilanFišer Lukáš     1338
12.Charous JanDvořák Martin     3048
13.Švancara MiroslavSynek Martin     3058
14.Bartošík LubomírVojnar Jiří     3268
15.Charous JanFišer Lukáš     3178
16.Švancara MiroslavDvořák Martin     2379
17.Bartošík LubomírSynek Martin     13710
18.Jansa MilanVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švancara Miroslav22Fišer Lukáš31
Bartošík Lubomír13Dvořák Martin31
Jansa Milan03Synek Martin22
Charous Jan40Vojnar Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Hubinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31636:643TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-10-710-8 1301
2.Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
10-48-693211
3.Osecký LukášSyrový Vojtěch9-8-109-82312
4.Famfulík Petr st.Dostálek Jaroslav9810  3022
5.Famfulík Vladislav ml.Dostálek Martin-710-7-8 1323
6.Famfulík Petr ml.Syrový Karel599  3033
7.Famfulík Petr st.Syrový Vojtěch88-7-483243
8.Famfulík Vladislav ml.Dostálek Jaroslav-689-8-72344
9.Famfulík Petr ml.Dostálek Martin-2-10-6  0345
10.Osecký LukášSyrový Karel11-789 3155
11.Famfulík Vladislav ml.Syrový Vojtěch-3-5-10  0356
12.Famfulík Petr ml.Dostálek Jaroslav711-67 3166
13.Osecký LukášDostálek Martin4-849 3176
14.Famfulík Petr st.Syrový Karel693  3086
15.Famfulík Petr ml.Syrový Vojtěch598  3096
16.Osecký LukášDostálek Jaroslav-9-87-5 1397
17.Famfulík Petr st.Dostálek Martin-6-13-8  0398
18.Famfulík Vladislav ml.Syrový Karel597  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Osecký Lukáš22Syrový Vojtěch22
Famfulík Petr st.31Dostálek Jaroslav22
Famfulík Vladislav ml.13Dostálek Martin31
Famfulík Petr ml.31Syrový Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Češka Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:Koutná Blanka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Honzálek Petr
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Chadima Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31638:621TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Chadima Tomáš
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
-7-7-7  0301
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Osecký Josef
Famfulík Petr st.
 
 
7107  3011
3.Chadima TomášOsecký Lukáš-9-11-7  0312
4.Štrof JaroslavFamfulík Petr ml.56-6-773222
5.Langr LukášOsecký Josef7-88-9-92323
6.Lorenc MilanFamfulík Petr st.67-910 3133
7.Štrof JaroslavOsecký Lukáš96-7-1-22334
8.Langr LukášFamfulík Petr ml.1-947 3144
9.Lorenc MilanOsecký Josef-1-52-7 1345
10.Chadima TomášFamfulík Petr st.69-16 3155
11.Langr LukášOsecký Lukáš91113  3065
12.Lorenc MilanFamfulík Petr ml.7-8-9673275
13.Chadima TomášOsecký Josef6-57-4-112376
14.Štrof JaroslavFamfulík Petr st.796  3086
15.Lorenc MilanOsecký Lukáš-6-89-8 1387
16.Chadima TomášFamfulík Petr ml.-8-4-10  0388
17.Štrof JaroslavOsecký Josef6810  3098
18.Langr LukášFamfulík Petr st.1086  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Tomáš13Osecký Lukáš31
Štrof Jaroslav31Famfulík Petr ml.13
Langr Lukáš31Osecký Josef31
Lorenc Milan22Famfulík Petr st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36559:655TJ Svitavy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
Bartošík Lubomír
Charous Jan
 
 
-98-78-72301
2.Dostál Jiří
Valdhans Rudolf
 
 
Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
7710  3011
3.Syrová LucieCharous Jan-89-78-62312
4.Dostál JiříŠvancara Miroslav989  3022
5.Valdhans RudolfBartošík Lubomír-9629 3132
6.Štarman KarelJansa Milan1114-89 3142
7.Charous JanWO    0343
8.Valdhans RudolfŠvancara Miroslav9-10-7793253
9.Štarman KarelBartošík Lubomír-139-10-8 1354
10.Syrová LucieJansa Milan-8-8-9  0355
11.Valdhans RudolfCharous Jan-9-4-8  0356
12.Štarman KarelŠvancara Miroslav-99911 3166
13.Syrová LucieBartošík Lubomír-776-7-82367
14.Jansa MilanWO    0368
15.Štarman KarelCharous Jan-87-910-72369
16.Syrová LucieŠvancara Miroslav-71088 3179
17.Bartošík LubomírWO    03710
18.Valdhans RudolfJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrová Lucie13Charous Jan30
Dostál Jiří10Švancara Miroslav04
Valdhans Rudolf21Bartošík Lubomír21
Štarman Karel22Jansa Milan11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35679:666TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
86-76 3110
2.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-7-64-8 1311
3.Hrdina LukášFišer Lukáš10-78-773221
4.Doležal TomášDvořák Martin9-10-711-102322
5.Šedová EliškaSynek Martin9108  3032
6.Svojanovský RadimVojnar Jiří-9449 3142
7.Doležal TomášFišer Lukáš-888-9-72343
8.Šedová EliškaDvořák Martin5-837 3153
9.Svojanovský RadimSynek Martin7-895 3163
10.Hrdina LukášVojnar Jiří9-6-6-7 1364
11.Šedová EliškaFišer Lukáš-988-783274
12.Svojanovský RadimDvořák Martin-10395 3184
13.Hrdina LukášSynek Martin-6-8-9  0385
14.Doležal TomášVojnar Jiří-9-5-5  0386
15.Svojanovský RadimFišer Lukáš8-1297 3196
16.Hrdina LukášDvořák Martin10-10-11-6 1397
17.Doležal TomášSynek Martin-2-6-5  0398
18.Šedová EliškaVojnar Jiří68-108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš13Fišer Lukáš13
Doležal Tomáš04Dvořák Martin22
Šedová Eliška40Synek Martin22
Svojanovský Radim40Vojnar Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27602:565TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
96-107 3110
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-3-48-5 1311
3.Langr Lukáš ml.Syrový Vojtěch-6-512693221
4.Kleiner MarekDostálek Jaroslav-96-9-7 1322
5.Jányš OndřejSyrový Karel796  3032
6.Bako AdamDostálek Martin987  3042
7.Kleiner MarekSyrový Vojtěch-8-7-8  0343
8.Jányš OndřejDostálek Jaroslav788  3053
9.Bako AdamSyrový Karel987  3063
10.Langr Lukáš ml.Dostálek Martin8-6-7-7 1364
11.Jányš OndřejSyrový Vojtěch99-93 3174
12.Bako AdamDostálek Jaroslav557  3084
13.Langr Lukáš ml.Syrový Karel-99-8-9 1385
14.Kleiner MarekDostálek Martin-9-911-8 1386
15.Bako AdamSyrový Vojtěch-8944 3196
16.Langr Lukáš ml.Dostálek Jaroslav7-8-8-8 1397
17.Kleiner MarekSyrový Karel5-6106 31107
18.Jányš OndřejDostálek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš ml.13Syrový Vojtěch13
Kleiner Marek13Dostálek Jaroslav22
Jányš Ondřej30Syrový Karel13
Bako Adam40Dostálek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10443:334Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
744  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
-6625 3120
3.Adamec Miroslav ml.Příhoda Tomáš-8-461043230
4.Hubálek ZdeněkAbsolon Martin655  3040
5.Adamec LukášOliva Vladimír469  3050
6.Adamec VáclavTrkal Jaroslav7-9712 3160
7.Hubálek ZdeněkPříhoda Tomáš668  3070
8.Adamec LukášAbsolon Martin2-88-11-72371
9.Adamec VáclavOliva Vladimír13109  3081
10.Adamec Miroslav ml.Trkal Jaroslav-10-116793291
11.Adamec LukášPříhoda Tomáš-8998 31101
12.Adamec VáclavAbsolon Martin         
13.Adamec Miroslav ml.Oliva Vladimír         
14.Hubálek ZdeněkTrkal Jaroslav         
15.Adamec VáclavPříhoda Tomáš         
16.Adamec Miroslav ml.Absolon Martin         
17.Hubálek ZdeněkOliva Vladimír         
18.Adamec LukášTrkal Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Miroslav ml.20Příhoda Tomáš03
Hubálek Zdeněk20Absolon Martin11
Adamec Lukáš21Oliva Vladimír02
Adamec Václav20Trkal Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35646:638TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
867  3010
2.Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
Bezdíčková Lenka
Hortlík Tomáš
 
 
8-67-8-122311
3.Svoboda MilošJedlička Richard-9-7-8  0312
4.Pavel JanLamač Martin2-7-8883222
5.Sourada MilanBezdíčková Lenka7-975 3132
6.Schreiber MichalHortlík Tomáš-7-5-8  0333
7.Pavel JanJedlička Richard-11-6-5  0334
8.Sourada MilanLamač Martin6-789 3144
9.Schreiber MichalBezdíčková Lenka9-158-593254
10.Svoboda MilošHortlík Tomáš-67-6-7 1355
11.Sourada MilanJedlička Richard7-68-543265
12.Schreiber MichalLamač Martin-5-75-9 1366
13.Svoboda MilošBezdíčková Lenka-76-8-7 1367
14.Pavel JanHortlík Tomáš67-98 3177
15.Schreiber MichalJedlička Richard-8-8-9  0378
16.Svoboda MilošLamač Martin97-2-833288
17.Pavel JanBezdíčková Lenka966  3098
18.Sourada MilanHortlík Tomáš7105  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Miloš13Jedlička Richard31
Pavel Jan31Lamač Martin13
Sourada Milan40Bezdíčková Lenka13
Schreiber Michal13Hortlík Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Chadima Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Koutná Blanka
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20513:468TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
3-6-7973210
2.Štrof Jaroslav
Ulrich Ondřej
 
 
Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
684  3020
3.Ulrich OndřejCharous Jan-1-6-5  0321
4.Štrof JaroslavŠvancara Miroslav-7499 3131
5.Langr LukášBartošík Lubomír6-788 3141
6.Lorenc MilanJansa Milan-761012 3151
7.Štrof JaroslavCharous Jan8-5-8683261
8.Langr Lukᚊvancara Miroslav776  3071
9.Lorenc MilanBartošík Lubomír873  3081
10.Ulrich OndřejJansa Milan5-9-86-82382
11.Langr LukášCharous Jan7-8-67-62383
12.Lorenc MilanŠvancara Miroslav5-8-41183293
13.Ulrich OndřejBartošík Lubomír-8-6129932103
14.Štrof JaroslavJansa Milan856  30  
15.Lorenc MilanCharous Jan         
16.Ulrich OndřejŠvancara Miroslav         
17.Štrof JaroslavBartošík Lubomír         
18.Langr LukášJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulrich Ondřej12Charous Jan21
Štrof Jaroslav20Švancara Miroslav03
Langr Lukáš21Bartošík Lubomír03
Lorenc Milan30Jansa Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30696:646TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
-510-11883210
2.Dostál Jiří
Valdhans Rudolf
 
 
Osecký Josef
Hubinka Jiří
 
 
68-104 3120
3.Syrová LucieOsecký Lukáš7-6-6-7 1321
4.Valdhans RudolfHubinka Jiří8116  3031
5.Štarman KarelFamfulík Petr ml.99-58 3141
6.Dostál JiříOsecký Josef588  3051
7.Valdhans RudolfOsecký Lukáš9-8-10-10 1352
8.Štarman KarelHubinka Jiří8-5-68-112353
9.Dostál JiříFamfulík Petr ml.54-124 3163
10.Syrová LucieOsecký Josef-6-799-82364
11.Štarman KarelOsecký Lukáš11-7-8-8 1365
12.Dostál JiříHubinka Jiří556  3075
13.Syrová LucieFamfulík Petr ml.11-8-79-62376
14.Valdhans RudolfOsecký Josef48-97 3186
15.Dostál JiříOsecký Lukáš-10-988-92387
16.Syrová LucieHubinka Jiří6-108-873297
17.Valdhans RudolfFamfulík Petr ml.59-68 31107
18.Štarman KarelOsecký Josef7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrová Lucie13Osecký Lukáš40
Valdhans Rudolf31Hubinka Jiří13
Štarman Karel12Famfulík Petr ml.13
Dostál Jiří31Osecký Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34639:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
9-959 3110
2.Pražák Zdeněk
Doležal Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
7-6-54-32311
3.Hrdina LukášSyrový Vojtěch-10-68-5 1312
4.Pražák ZdeněkDostálek Jaroslav-66-45-72313
5.Šedová EliškaDostálek Martin8-6119 3123
6.Svojanovský RadimSyrový Karel6111  3033
7.Pražák ZdeněkSyrový Vojtěch-6-8-5  0334
8.Šedová EliškaDostálek Jaroslav-10-11-13  0335
9.Svojanovský RadimDostálek Martin-9-8-5  0336
10.Hrdina LukášSyrový Karel1298  3046
11.Šedová EliškaSyrový Vojtěch8-7-2993256
12.Svojanovský RadimDostálek Jaroslav9-79-4-72357
13.Hrdina LukášDostálek Martin-4146-8-72358
14.Pražák ZdeněkSyrový Karel898  3068
15.Svojanovský RadimSyrový Vojtěch85-8-623278
16.Hrdina LukášDostálek Jaroslav-3-12-8  0379
17.Pražák ZdeněkDostálek Martin14-179 3189
18.Šedová EliškaSyrový Karel627  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš13Syrový Vojtěch22
Pražák Zdeněk22Dostálek Jaroslav40
Šedová Eliška31Dostálek Martin22
Svojanovský Radim22Syrový Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35594:599Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
-11-986-62301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Vojnar Jiří
Dvořák Martin
 
 
-8-8-4  0302
3.Langr Lukáš ml.Fišer Lukáš-13-8-10  0303
4.Kleiner MarekDvořák Martin-7-5-5  0304
5.Jányš OndřejSynek Martin-105-15-7 1305
6.Bako AdamVojnar Jiří5-1637 3115
7.Kleiner MarekFišer Lukáš-9-99863225
8.Chládek PavelDvořák Martin-814106 3135
9.Bako AdamSynek Martin-8-113-9 1336
10.Langr Lukáš ml.Vojnar Jiří109-1-7-72337
11.Chládek PavelFišer Lukáš-5-5-2  0338
12.Bako AdamDvořák Martin698  3048
13.Langr Lukáš ml.Synek Martin9-69-8-72349
14.Kleiner MarekVojnar Jiří-11494 3159
15.Bako AdamFišer Lukáš433  3069
16.Langr Lukáš ml.Dvořák Martin-124-45-823610
17.Kleiner MarekSynek Martin         
18.Chládek PavelVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš ml.04Fišer Lukáš22
Kleiner Marek21Dvořák Martin22
Jányš Ondřej01Synek Martin30
Bako Adam31Vojnar Jiří12
Chládek Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13491:399Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
Hortlík Tomáš
Bezdíčková Lenka
 
 
-99-84-72301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
-39-5733211
3.Adamec Miroslav ml.Jedlička Richard-98-8-7 1312
4.Hubálek ZdeněkHortlík Tomáš1077  3022
5.Adamec LukášLamač Martin9-8411 3132
6.Adamec VáclavBezdíčková Lenka764  3042
7.Hubálek ZdeněkJedlička Richard111012  3052
8.Adamec LukášHortlík Tomáš986  3062
9.Adamec VáclavLamač Martin775  3072
10.Adamec Miroslav ml.Bezdíčková Lenka48-78 3182
11.Adamec LukášJedlička Richard-98-89-92383
12.Adamec VáclavHortlík Tomáš665  3093
13.Adamec Miroslav ml.Lamač Martin787  30103
14.Hubálek ZdeněkBezdíčková Lenka7-15   11  
15.Adamec VáclavJedlička Richard         
16.Adamec Miroslav ml.Hortlík Tomáš         
17.Hubálek ZdeněkLamač Martin         
18.Adamec LukášBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.21Jedlička Richard21
Hubálek Zdeněk20Hortlík Tomáš03
Adamec Lukáš21Lamač Martin03
Adamec Václav30Bezdíčková Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9406:319TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
975  3010
2.Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
7-9-8653220
3.Svoboda MilošPříhoda Tomáš9-76-863230
4.Pavel JanAbsolon Martin797  3040
5.Sourada MilanOliva Vladimír629  3050
6.Schreiber MichalTrkal Jaroslav7-8-9593260
7.Pavel JanPříhoda Tomáš-6789 3170
8.Sourada MilanAbsolon Martin776  3080
9.Schreiber MichalOliva Vladimír98-76 3190
10.Svoboda MilošTrkal Jaroslav9-101012 31100
11.Sourada MilanPříhoda Tomáš         
12.Schreiber MichalAbsolon Martin         
13.Svoboda MilošOliva Vladimír         
14.Pavel JanTrkal Jaroslav         
15.Schreiber MichalPříhoda Tomáš         
16.Svoboda MilošAbsolon Martin         
17.Pavel JanOliva Vladimír         
18.Sourada MilanTrkal Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš20Příhoda Tomáš02
Pavel Jan20Absolon Martin02
Sourada Milan20Oliva Vladimír02
Schreiber Michal20Trkal Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33503:563TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-8-10810-22301
2.Absolon Martin
Trkal Jaroslav
 
 
Štrof Jaroslav
Lorenc Milan
 
 
9-99-993211
3.Absolon MartinLangr Lukáš-88-6-4 1312
4.Trkal JaroslavŠtrof Jaroslav-910-85-82313
5.Oliva VladimírŠtrofová Tereza-695-8-12314
6.Příhoda TomášLorenc Milan-66118 3124
7.Trkal JaroslavLangr Lukáš8-9-6-9 1325
8.Oliva VladimírŠtrof Jaroslav-106-9-9 1326
9.Příhoda Tomᚊtrofová Tereza9117  3036
10.Absolon MartinLorenc Milan-6129-8-102337
11.Oliva VladimírLangr Lukáš-8-7-6  0338
12.Příhoda Tomᚊtrof Jaroslav1098  3048
13.Absolon MartinŠtrofová Tereza-10-6-6  0349
14.Trkal JaroslavLorenc Milan-8-7-4  03410
15.Příhoda TomášLangr Lukáš         
16.Absolon MartinŠtrof Jaroslav         
17.Trkal JaroslavŠtrofová Tereza         
18.Oliva VladimírLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolon Martin03Langr Lukáš30
Trkal Jaroslav03Štrof Jaroslav21
Oliva Vladimír03Štrofová Tereza21
Příhoda Tomáš30Lorenc Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37658:679TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
9-410-1103210
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
1095  3020
3.Jedlička RichardValdhans Rudolf3-87-8-82321
4.Hortlík TomášDostál Jiří-5-7-3  0322
5.Lamač MartinŠtarman Karel10-7-9-9 1323
6.Slavíček MartinBalský Karel588  3033
7.Hortlík TomášValdhans Rudolf128-6-7-82334
8.Lamač MartinDostál Jiří7-113-1293244
9.Slavíček MartinŠtarman Karel-9699 3154
10.Jedlička RichardBalský Karel6-1086 3164
11.Lamač MartinValdhans Rudolf69-4-11-82365
12.Slavíček MartinDostál Jiří-9-7-6  0366
13.Jedlička RichardŠtarman Karel997  3076
14.Hortlík TomášBalský Karel-410-9-8 1377
15.Slavíček MartinValdhans Rudolf34-76 3187
16.Jedlička RichardDostál Jiří5-10-4-12 1388
17.Hortlík Tomᚊtarman Karel-4-4-6  0389
18.Lamač MartinBalský Karel-97-48-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Richard22Valdhans Rudolf31
Hortlík Tomáš04Dostál Jiří31
Lamač Martin13Štarman Karel22
Slavíček Martin31Balský Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26620:537Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
577  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
-9661 3120
3.Adamec Miroslav ml.Dvořák Martin-996-8-92321
4.Hubálek ZdeněkFišer Lukáš9-6-119-42322
5.Kolomý TomášVojnar Jiří-4-8-6  0323
6.Adamec VáclavKučera Martin657  3033
7.Hubálek ZdeněkDvořák Martin-9-8-7  0334
8.Kolomý TomášFišer Lukáš-3-6144-62335
9.Adamec VáclavVojnar Jiří56-118 3145
10.Adamec Miroslav ml.Kučera Martin594  3055
11.Kolomý TomášDvořák Martin-5-89-10 1356
12.Adamec VáclavFišer Lukáš-868-863266
13.Adamec Miroslav ml.Vojnar Jiří669  3076
14.Hubálek ZdeněkKučera Martin456  3086
15.Adamec VáclavDvořák Martin188  3096
16.Adamec Miroslav ml.Fišer Lukáš-105-9-9 1397
17.Hubálek ZdeněkVojnar Jiří-6677 31107
18.Kolomý TomášKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Miroslav ml.22Dvořák Martin31
Hubálek Zdeněk22Fišer Lukáš31
Kolomý Tomáš03Vojnar Jiří13
Adamec Václav40Kučera Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26622:582TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Syrový Karel
Syrový Vojtěch
 
 
1179  3010
2.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
-88512 3120
3.Svoboda MilošSyrový Vojtěch-3-95-5 1321
4.Pavel JanDostálek Jaroslav69-1010 3131
5.Sourada MilanDostálek Martin8-1087 3141
6.Schreiber MichalSyrový Karel-710118 3151
7.Pavel JanSyrový Vojtěch-7-998-72352
8.Sourada MilanDostálek Jaroslav7109  3062
9.Schreiber MichalDostálek Martin-10-10-11  0363
10.Svoboda MilošSyrový Karel-92-1-9 1364
11.Sourada MilanSyrový Vojtěch76-9-883274
12.Schreiber MichalDostálek Jaroslav10-7-8-6 1375
13.Kaplan VojtěchDostálek Martin584  3085
14.Pavel JanSyrový Karel-6-86793295
15.Schreiber MichalSyrový Vojtěch9-6-86-112396
16.Kaplan VojtěchDostálek Jaroslav1167  30106
17.Pavel JanDostálek Martin         
18.Sourada MilanSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Miloš02Syrový Vojtěch31
Pavel Jan21Dostálek Jaroslav13
Sourada Milan30Dostálek Martin12
Schreiber Michal13Syrový Karel12
Kaplan Vojtěch20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6409:276TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
-87-97-62301
2.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Osecký Josef
Famfulík Petr st.
 
 
579  3011
3.Hrdina LukášOsecký Josef-81089 3121
4.Pražák ZdeněkFamfulík Petr ml.198  3031
5.Šedová EliškaFamfulík Petr st.158  3041
6.Svojanovský RadimFamfulík Vladislav ml.-11759 3151
7.Pražák ZdeněkOsecký Josef467  3061
8.Šedová EliškaFamfulík Petr ml.4-1156 3171
9.Svojanovský RadimFamfulík Petr st.418  3081
10.Hrdina LukášFamfulík Vladislav ml.869  3091
11.Šedová EliškaOsecký Josef7124  30101
12.Svojanovský RadimFamfulík Petr ml.         
13.Hrdina LukášFamfulík Petr st.         
14.Pražák ZdeněkFamfulík Vladislav ml.         
15.Svojanovský RadimOsecký Josef         
16.Hrdina LukášFamfulík Petr ml.         
17.Pražák ZdeněkFamfulík Petr st.         
18.Šedová EliškaFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš20Osecký Josef03
Pražák Zdeněk20Famfulík Petr ml.02
Šedová Eliška30Famfulík Petr st.02
Svojanovský Radim20Famfulík Vladislav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Chládková Nela
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36668:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleiner Marek
Chládek Pavel
 
 
Švancara Miroslav
Jansa Milan
 
 
7-3-5-3 1301
2.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
19-77 3111
3.Langr Lukáš ml.Charous Jan8-6-7-7 1312
4.Kleiner MarekŠvancara Miroslav-10-891103222
5.Bako AdamBartošík Lubomír-3711-833232
6.Jányš OndřejJansa Milan-10-7-8  0333
7.Kleiner MarekCharous Jan-6-6-8  0334
8.Bako AdamŠvancara Miroslav2611  3044
9.Chládek PavelBartošík Lubomír8-13-58-72345
10.Langr Lukáš ml.Jansa Milan6-7-613-92346
11.Bako AdamCharous Jan-9584 3156
12.Chládek PavelŠvancara Miroslav-76-9-6 1357
13.Langr Lukáš ml.Bartošík Lubomír-5866 3167
14.Kleiner MarekJansa Milan962  3077
15.Chládek PavelCharous Jan19-48-5-72378
16.Langr Lukáš ml.Švancara Miroslav-109-6983288
17.Kleiner MarekBartošík Lubomír-7-10-9  0389
18.Bako AdamJansa Milan689  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš ml.22Charous Jan31
Kleiner Marek22Švancara Miroslav13
Bako Adam40Bartošík Lubomír22
Jányš Ondřej01Jansa Milan22
Chládek Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36528:581TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Oliva Vladimír
 
 
Štarman Karel
Dostál Jiří
 
 
-9-10-12  0301
2.Trkal Jaroslav
Absolon Martin
 
 
Syrová Lucie
Balský Karel
 
 
-10899 3111
3.Absolon MartinSyrová Lucie-87-6893221
4.Beneš VáclavDostál Jiří-212-3-7 1322
5.Trkal JaroslavŠtarman Karel8610  3032
6.Příhoda TomášBalský Karel-7792 3142
7.Beneš VáclavSyrová Lucie5-65-8-82343
8.Trkal JaroslavDostál Jiří-7-8-8  0344
9.Příhoda Tomᚊtarman Karel-8-98-9 1345
10.Absolon MartinBalský Karel-9-98-9 1346
11.Trkal JaroslavSyrová Lucie-3-8-6  0347
12.Příhoda TomášDostál Jiří-6-8-4  0348
13.Absolon MartinŠtarman Karel-87-81273258
14.Beneš VáclavBalský Karel-7-6-10  0359
15.Příhoda TomášSyrová Lucie995  3069
16.Absolon MartinDostál Jiří-7-9-6  03610
17.Beneš VáclavŠtarman Karel         
18.Trkal JaroslavBalský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolon Martin22Syrová Lucie22
Beneš Václav03Dostál Jiří40
Trkal Jaroslav12Štarman Karel12
Příhoda Tomáš22Balský Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33422:521TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-712-11953210
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Vrba Jan
Štrof Jaroslav
 
 
-5-5-6  0311
3.Jedlička RichardLangr Lukáš12-57-8-62312
4.Lamač MartinVrba Jan-4-4-4  0313
5.Hortlík Tomᚊtrofová Tereza-3-3-10  0314
6.Slavíček MartinLorenc Milan668  3024
7.Lamač MartinLangr Lukáš-9-998-122325
8.Hortlík TomášVrba Jan-5-11-8  0326
9.Slavíček MartinŠtrofová Tereza8-61410 3136
10.Jedlička RichardŠtrof Jaroslav-8-658-82337
11.Hortlík TomášLangr Lukáš-3-6-3  0338
12.Slavíček MartinVrba Jan-9-9-3  0339
13.Jedlička RichardŠtrofová Tereza109-11-4-1123310
14.Lamač MartinŠtrof Jaroslav-910   11  
15.Slavíček MartinLangr Lukáš         
16.Jedlička RichardVrba Jan         
17.Lamač MartinŠtrofová Tereza         
18.Hortlík Tomᚊtrof Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Richard03Langr Lukáš30
Lamač Martin02Vrba Jan30
Hortlík Tomáš03Štrofová Tereza21
Slavíček Martin21Lorenc Milan01
   Štrof Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Sourada Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15508:424TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
7710  3010
2.Kaplan Vojtěch
Svoboda Miloš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-7-6108-102311
3.Svoboda MilošDvořák Martin8-8-913-72312
4.Kaplan VojtěchFišer Lukáš7-767 3122
5.Pavel JanVojnar Jiří785  3032
6.Sourada MilanKučera Martin679  3042
7.Kaplan VojtěchDvořák Martin5512  3052
8.Pavel JanFišer Lukáš-6-811793262
9.Sourada MilanVojnar Jiří676  3072
10.Svoboda MilošKučera Martin9-737 3182
11.Pavel JanDvořák Martin8-5-5-8 1383
12.Sourada MilanFišer Lukáš4-1076 3193
13.Svoboda MilošVojnar Jiří-9677 31103
14.Kaplan VojtěchKučera Martin         
15.Sourada MilanDvořák Martin         
16.Svoboda MilošFišer Lukáš         
17.Kaplan VojtěchVojnar Jiří         
18.Pavel JanKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Miloš21Dvořák Martin21
Kaplan Vojtěch20Fišer Lukáš03
Pavel Jan21Vojnar Jiří03
Sourada Milan30Kučera Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12447:381Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-996-4-62301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-9111011 3111
3.Adamec Miroslav ml.Syrový Vojtěch597  3021
4.Hubálek ZdeněkDostálek Jaroslav-557-783231
5.Kolomý TomášDostálek Martin-8986 3141
6.Adamec VáclavSyrový Karel-8887 3151
7.Hubálek ZdeněkSyrový Vojtěch99-98 3161
8.Kolomý TomášDostálek Jaroslav-67-7663271
9.Adamec VáclavDostálek Martin1083  3081
10.Adamec Miroslav ml.Syrový Karel1097  3091
11.Kolomý TomášSyrový Vojtěch7-9610 31101
12.Adamec VáclavDostálek Jaroslav8    10  
13.Adamec Miroslav ml.Dostálek Martin         
14.Hubálek ZdeněkSyrový Karel         
15.Adamec VáclavSyrový Vojtěch         
16.Adamec Miroslav ml.Dostálek Jaroslav         
17.Hubálek ZdeněkDostálek Martin         
18.Kolomý TomášSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Miroslav ml.20Syrový Vojtěch03
Hubálek Zdeněk20Dostálek Jaroslav02
Kolomý Tomáš30Dostálek Martin02
Adamec Václav20Syrový Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Chládková Nela
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13513:413TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
8-894 3110
2.Kleiner Marek
Chládek Pavel
 
 
Famfulík Petr st.
Osecký Josef
 
 
5147  3020
3.Kleiner MarekFamfulík Petr ml.688  3030
4.Chládek PavelOsecký Josef59-89 3140
5.Langr Lukáš ml.Famfulík Vladislav ml.-6106-11-92341
6.Bako AdamFamfulík Petr st.7104  3051
7.Chládek PavelFamfulík Petr ml.-101389 3161
8.Langr Lukáš ml.Osecký Josef574  3071
9.Bako AdamFamfulík Vladislav ml.876  3081
10.Kleiner MarekFamfulík Petr st.6-11-84-102382
11.Langr Lukáš ml.Famfulík Petr ml.-79-9-9 1383
12.Bako AdamOsecký Josef1107  3093
13.Kleiner MarekFamfulík Vladislav ml.913-69 31103
14.Chládek PavelFamfulík Petr st.         
15.Bako AdamFamfulík Petr ml.         
16.Kleiner MarekOsecký Josef         
17.Chládek PavelFamfulík Vladislav ml.         
18.Langr Lukáš ml.Famfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kleiner Marek21Famfulík Petr ml.12
Chládek Pavel20Osecký Josef03
Langr Lukáš ml.12Famfulík Vladislav ml.12
Bako Adam30Famfulík Petr st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:20525:446TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
Charous Jan
Bartošík Lubomír
 
 
119-7-9-72301
2.Svojanovský Radim
Šedová Eliška
 
 
Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
6-1110-473211
3.Hrdina LukášCharous Jan-11-62793221
4.Pražák ZdeněkŠvancara Miroslav9-8-9313231
5.Šedová EliškaBartošík Lubomír-44105 3141
6.Svojanovský RadimJansa Milan444  3051
7.Pražák ZdeněkCharous Jan-410-51083261
8.Šedová EliškaŠvancara Miroslav575  3071
9.Svojanovský RadimBartošík Lubomír-99-13-9 1372
10.Hrdina LukášJansa Milan-695-943282
11.Šedová EliškaCharous Jan1010-8-673292
12.Svojanovský RadimŠvancara Miroslav-9752 31102
13.Hrdina LukášBartošík Lubomír         
14.Pražák ZdeněkJansa Milan         
15.Svojanovský RadimCharous Jan         
16.Hrdina Lukᚊvancara Miroslav         
17.Pražák ZdeněkBartošík Lubomír         
18.Šedová EliškaJansa Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš20Charous Jan03
Pražák Zdeněk20Švancara Miroslav03
Šedová Eliška30Bartošík Lubomír11
Svojanovský Radim21Jansa Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7390:275TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Vrba Jan
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
753  3010
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
-9959 3120
3.Lorenc MilanŠedová Eliška588  3030
4.Štrof JaroslavHrdina Lukáš759  3040
5.Langr LukášSvojanovská Jana112-97 3150
6.Vrba JanPražák Zdeněk457  3060
7.Štrof JaroslavŠedová Eliška-7-5-5  0361
8.Langr LukášHrdina Lukáš7-1256 3171
9.Vrba JanSvojanovská Jana267  3081
10.Lorenc MilanPražák Zdeněk119-86 3191
11.Langr Lukᚊedová Eliška767  30101
12.Vrba JanHrdina Lukáš         
13.Lorenc MilanSvojanovská Jana         
14.Štrof JaroslavPražák Zdeněk         
15.Vrba JanŠedová Eliška         
16.Lorenc MilanHrdina Lukáš         
17.Štrof JaroslavSvojanovská Jana         
18.Langr LukášPražák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lorenc Milan20Šedová Eliška12
Štrof Jaroslav11Hrdina Lukáš02
Langr Lukáš30Svojanovská Jana02
Vrba Jan20Pražák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
08:40Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32610:582nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
-56-76-102301
2.Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
-3-76-5 1302
3.Balský KarelLangr Lukáš ml.754  3012
4.Štarman KarelJányš Ondřej-5-8-9  0313
5.Valdhans RudolfKleiner Marek7-572 3123
6.Dostál JiříBako Adam-658-963233
7.Štarman KarelLangr Lukáš ml.796  3043
8.Valdhans RudolfJányš Ondřej88-9-6-82344
9.Dostál JiříKleiner Marek1184  3054
10.Balský KarelBako Adam-1-8-5  0355
11.Valdhans RudolfLangr Lukáš ml.-810-8-9 1356
12.Dostál JiříJányš Ondřej947  3066
13.Balský KarelKleiner Marek7-675 3176
14.Štarman KarelBako Adam-9-610-10 1377
15.Dostál JiříLangr Lukáš ml.9-956 3187
16.Balský KarelJányš Ondřej-8-11-9  0388
17.Štarman KarelKleiner Marek175  3098
18.Valdhans RudolfBako Adam-44-2-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balský Karel22Langr Lukáš ml.13
Štarman Karel22Jányš Ondřej31
Valdhans Rudolf13Kleiner Marek04
Dostál Jiří40Bako Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7388:279Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Famfulík Petr st.
Osecký Lukáš
 
 
-102107 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
467  3020
3.Hubálek ZdeněkFamfulík Petr st.577  3030
4.Kolomý TomášFamfulík Petr ml.9411  3040
5.Adamec LukášOsecký Lukáš-98127 3150
6.Adamec VáclavFamfulík Vladislav ml.635  3060
7.Kolomý TomášFamfulík Petr st.1011-34 3170
8.Adamec LukášFamfulík Petr ml.744  3080
9.Adamec VáclavOsecký Lukáš88-77 3190
10.Adamec Miroslav ml.Famfulík Vladislav ml.-9-6-5  0391
11.Adamec LukášFamfulík Petr st.576  30101
12.Adamec VáclavFamfulík Petr ml.6    10  
13.Adamec Miroslav ml.Osecký Lukáš         
14.Kolomý TomášFamfulík Vladislav ml.         
15.Adamec VáclavFamfulík Petr st.         
16.Adamec Miroslav ml.Famfulík Petr ml.         
17.Kolomý TomášOsecký Lukáš         
18.Adamec LukášFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk10Famfulík Petr st.03
Kolomý Tomáš20Famfulík Petr ml.02
Adamec Lukáš30Osecký Lukáš02
Adamec Václav20Famfulík Vladislav ml.11
Adamec Miroslav ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9428:323TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Ambroz Jiří
Krátký Ondřej
 
 
254  3010
2.Svoboda Miloš
Kaplan Vojtěch
 
 
Bartošík Lubomír
Jansa Milan
 
 
8-7109 3120
3.Schreiber MichalBartošík Lubomír-13-10-9  0321
4.Svoboda MilošJansa Milan8105  3031
5.Sourada MilanAmbroz Jiří988  3041
6.Pavel JanKrátký Ondřej76-88 3151
7.Svoboda MilošBartošík Lubomír6-8-79-52352
8.Sourada MilanJansa Milan68-66 3162
9.Pavel JanAmbroz Jiří4610  3072
10.Schreiber MichalKrátký Ondřej558  3082
11.Sourada MilanBartošík Lubomír668  3092
12.Pavel JanJansa Milan874  30102
13.Schreiber MichalAmbroz Jiří         
14.Svoboda MilošKrátký Ondřej         
15.Pavel JanBartošík Lubomír         
16.Schreiber MichalJansa Milan         
17.Svoboda MilošAmbroz Jiří         
18.Sourada MilanKrátký Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schreiber Michal11Bartošík Lubomír21
Svoboda Miloš11Jansa Milan03
Sourada Milan30Ambroz Jiří02
Pavel Jan30Krátký Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37632:655Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolon Martin
Beneš Václav
 
 
Synek Martin
Fišer Lukáš
 
 
9-4-9-2 1301
2.Příhoda Tomáš
Dostál Jan
 
 
Dvořák Martin
Kučera Martin
 
 
498  3011
3.Dostál JanSynek Martin672  3021
4.Beneš VáclavDvořák Martin-156-8-5 1322
5.Absolon MartinFišer Lukáš105-87 3132
6.Příhoda TomášKučera Martin-77-51293242
7.Beneš VáclavSynek Martin-118-79-52343
8.Absolon MartinDvořák Martin9-7-97-62344
9.Příhoda TomášFišer Lukáš-6-6-7  0345
10.Dostál JanKučera Martin-9-85993255
11.Absolon MartinSynek Martin74-910 3165
12.Příhoda TomášDvořák Martin-9-8-9  0366
13.Dostál JanFišer Lukáš899  3076
14.Beneš VáclavKučera Martin-13-10-7  0377
15.Příhoda TomášSynek Martin-68-12-6 1378
16.Dostál JanDvořák Martin-12827 3188
17.Beneš VáclavFišer Lukáš-9-6-8  0389
18.Absolon MartinKučera Martin-7-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jan40Synek Martin22
Beneš Václav04Dvořák Martin31
Absolon Martin22Fišer Lukáš22
Příhoda Tomáš13Kučera Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16488:419TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
52-510 3110
2.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-7-10-8  0311
3.Jedlička RichardSyrový Vojtěch7-9101 3121
4.Lamač MartinDostálek Jaroslav6-5-99-72322
5.Hortlík TomášDostálek Martin13-898 3132
6.Slavíček MartinSyrový Karel979  3042
7.Lamač MartinSyrový Vojtěch-6754 3152
8.Hortlík TomášDostálek Jaroslav9-108-783262
9.Slavíček MartinDostálek Martin-7-98493272
10.Jedlička RichardSyrový Karel267  3082
11.Hortlík TomášSyrový Vojtěch104-39 3192
12.Slavíček MartinDostálek Jaroslav188-910 31102
13.Jedlička RichardDostálek Martin         
14.Lamač MartinSyrový Karel         
15.Slavíček MartinSyrový Vojtěch         
16.Jedlička RichardDostálek Jaroslav         
17.Lamač MartinDostálek Martin         
18.Hortlík TomášSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Richard20Syrový Vojtěch03
Lamač Martin11Dostálek Jaroslav12
Hortlík Tomáš30Dostálek Martin02
Slavíček Martin30Syrový Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32623:592nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Jaroslav
Vrba Jan
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
4107  3010
2.Langr Lukáš
Lorenc Milan
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
9-8-9-10 1311
3.Ulrich OndřejKleiner Marek-11-6-9  0312
4.Štrof JaroslavJányš Ondřej778  3022
5.Langr LukášBako Adam-39-68-112323
6.Vrba JanLangr Lukáš ml.796  3033
7.Štrof JaroslavKleiner Marek8126  3043
8.Langr LukášJányš Ondřej-8-9-10  0344
9.Vrba JanBako Adam6-76-933254
10.Ulrich OndřejLangr Lukáš ml.-7-6-8  0355
11.Langr LukášKleiner Marek6-849 3165
12.Vrba JanJányš Ondřej543  3075
13.Lorenc MilanBako Adam-6-8-9  0376
14.Štrof JaroslavLangr Lukáš ml.4106  3086
15.Vrba JanKleiner Marek-79-6893296
16.Lorenc MilanJányš Ondřej-78-10-7 1397
17.Štrof JaroslavBako Adam-8-9-8  0398
18.Langr LukášLangr Lukáš ml.4-912-5-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrich Ondřej02Kleiner Marek13
Štrof Jaroslav31Jányš Ondřej22
Langr Lukáš13Bako Adam31
Vrba Jan40Langr Lukáš ml.22
Lorenc Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27586:575TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Štarman Karel
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
911-66 3110
2.Balský Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
7-5-5-3 1311
3.Balský KarelŠedová Eliška-8-9-1  0312
4.Štarman KarelHrdina Lukáš8-9-78-82313
5.Valdhans RudolfSvojanovská Jana-7-6-1  0314
6.Dostál JiříPražák Zdeněk537  3024
7.Štarman KarelŠedová Eliška11-7813 3134
8.Valdhans RudolfHrdina Lukáš735  3044
9.Dostál JiříSvojanovská Jana-961010 3154
10.Balský KarelPražák Zdeněk-39-8-7 1355
11.Valdhans RudolfŠedová Eliška11-1157 3165
12.Dostál JiříHrdina Lukáš694  3075
13.Balský KarelSvojanovská Jana-7-8-9  0376
14.Štarman KarelPražák Zdeněk9-2812 3186
15.Dostál JiříŠedová Eliška477  3096
16.Balský KarelHrdina Lukáš12-88-7-62397
17.Štarman KarelSvojanovská Jana94-58 31107
18.Valdhans RudolfPražák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balský Karel04Šedová Eliška13
Štarman Karel31Hrdina Lukáš22
Valdhans Rudolf21Svojanovská Jana22
Dostál Jiří40Pražák Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel OrliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2358:229Orel Orlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Ambroz Jiří
Krátký Ondřej
 
 
1265  3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Bartošík Lubomír
Jansa Milan
 
 
338  3020
3.Adamec LukášBartošík Lubomír69-88 3130
4.Kolomý TomášJansa Milan41010  3040
5.Adamec Miroslav ml.Ambroz Jiří666  3050
6.Adamec VáclavKrátký Ondřej-9559 3160
7.Kolomý TomášBartošík Lubomír778  3070
8.Adamec Miroslav ml.Jansa Milan864  3080
9.Adamec VáclavAmbroz Jiří755  3090
10.Adamec LukášKrátký Ondřej7715  30100
11.Adamec Miroslav ml.Bartošík Lubomír         
12.Adamec VáclavJansa Milan         
13.Adamec LukášAmbroz Jiří         
14.Kolomý TomášKrátký Ondřej         
15.Adamec VáclavBartošík Lubomír         
16.Adamec LukášJansa Milan         
17.Kolomý TomášAmbroz Jiří         
18.Adamec Miroslav ml.Krátký Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Lukáš20Bartošík Lubomír02
Kolomý Tomáš20Jansa Milan02
Adamec Miroslav ml.20Ambroz Jiří02
Adamec Václav20Krátký Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:266TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sourada Milan
Pavel Jan
 
 
Famfulík Petr st.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
8-769 3110
2.Svoboda Miloš
Schreiber Michal
 
 
Osecký Lukáš
Famfulík Petr ml.
 
 
865  3020
3.Schreiber MichalOsecký Lukáš12-978 3130
4.Svoboda MilošFamfulík Petr ml.75-96 3140
5.Sourada MilanFamfulík Vladislav ml.975  3050
6.Pavel JanFamfulík Petr st.257  3060
7.Svoboda MilošOsecký Lukáš9-757 3170
8.Sourada MilanFamfulík Petr ml.423  3080
9.Pavel JanFamfulík Vladislav ml.68-76 3190
10.Schreiber MichalFamfulík Petr st.-78812 31100
11.Sourada MilanOsecký Lukáš         
12.Pavel JanFamfulík Petr ml.         
13.Schreiber MichalFamfulík Vladislav ml.         
14.Svoboda MilošFamfulík Petr st.         
15.Pavel JanOsecký Lukáš         
16.Schreiber MichalFamfulík Petr ml.         
17.Svoboda MilošFamfulík Vladislav ml.         
18.Sourada MilanFamfulík Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schreiber Michal20Osecký Lukáš02
Svoboda Miloš20Famfulík Petr ml.02
Sourada Milan20Famfulík Vladislav ml.02
Pavel Jan20Famfulík Petr st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35487:586TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolon Martin
Beneš Václav
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-98-84-72301
2.Příhoda Tomáš
Dostál Jan
 
 
Dostálek Martin
Dostálek Jaroslav
 
 
-79-68-82302
3.Dostál JanSyrový Vojtěch-997-8-42303
4.Beneš VáclavDostálek Jaroslav99