Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43649:681TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nágr Pavel
Požárský Josef
 
 
Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-8-6-8  0301
2.Cihelka Jaroslav
Wimmerová Lucie
 
 
Eibich Jan
Šturm Vojtěch
 
 
610-1212 3111
3.Požárský JosefŠvarc Martin-6-7-5  0312
4.Wimmerová LucieZwiefelhofer Jiří7-83-8-92313
5.Nágr PavelEibich Jan-6786 3123
6.Cihelka JaroslavŠturm Vojtěch-97-14-8 1324
7.Wimmerová LucieŠvarc Martin-7-89-7 1325
8.Nágr PavelZwiefelhofer Jiří14-83-9113235
9.Cihelka JaroslavEibich Jan-6-7-6  0336
10.Požárský JosefŠturm Vojtěch5-107-783246
11.Nágr PavelŠvarc Martin3-74-5-112347
12.Cihelka JaroslavZwiefelhofer Jiří-10-11-9  0348
13.Požárský JosefEibich Jan-10-68-3 1349
14.Wimmerová LucieŠturm Vojtěch8-856 3159
15.Cihelka JaroslavŠvarc Martin8-6-8-10 13510
16.Požárský JosefZwiefelhofer Jiří-11-9-6  03511
17.Wimmerová LucieEibich Jan-89-9-5 13512
18.Nágr PavelŠturm Vojtěch196  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Požárský Josef13Švarc Martin40
Wimmerová Lucie13Zwiefelhofer Jiří31
Nágr Pavel31Eibich Jan31
Cihelka Jaroslav04Šturm Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27653:577TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ihl Roman
Lauko Ladislav
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
-710109 3110
2.Pecháček Jiří
Havlíčková Markéta
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
-101179 3120
3.Král JanNykl Václav-8-8-7  0321
4.Lauko LadislavHoleček David564  3031
5.Pecháček JiříČerný Radek-6-9124-112332
6.Havlíčková MarkétaKvětoň Jan-11-4-5  0333
7.Lauko LadislavNykl Václav-32610 3143
8.Pecháček JiříHoleček David-956-563253
9.Havlíčková MarkétaČerný Radek84-77 3163
10.Král JanKvětoň Jan7-2-6-5 1364
11.Pecháček JiříNykl Václav-14995 3174
12.Havlíčková MarkétaHoleček David-59-9-5 1375
13.Ihl RomanČerný Radek354  3085
14.Lauko LadislavKvětoň Jan73-73 3195
15.Havlíčková MarkétaNykl Václav9-7-8-9 1396
16.Ihl RomanHoleček David575  30106
17.Lauko LadislavČerný Radek753  30116
18.Pecháček JiříKvětoň Jan9-787 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Jan02Nykl Václav22
Lauko Ladislav40Holeček David13
Pecháček Jiří31Černý Radek13
Havlíčková Markéta13Květoň Jan22
Ihl Roman20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33571:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
Stypa Jiří
Beltrám Javier Ernesto
 
 
-7-1213-7 1301
2.Novák Tomáš
Matoušek Zdeněk
 
 
Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
-6-2-8  0302
3.Píš DanielTkadlec Jaroslav995  3012
4.Novák TomášBeltrám Javier Ernesto-3-67-6 1313
5.Matoušek ZdeněkStypa Jiří756  3023
6.Bulín ZdeněkFramberk Jan-8-6-4  0324
7.Novák TomášTkadlec Jaroslav9-1085 3134
8.Matoušek ZdeněkBeltrám Javier Ernesto-7-7-5  0335
9.Bulín ZdeněkStypa Jiří-3125-9113245
10.Píš DanielFramberk Jan7-793 3155
11.Matoušek ZdeněkTkadlec Jaroslav-3-8-6  0356
12.Bulín ZdeněkBeltrám Javier Ernesto8-6-712-42357
13.Píš DanielStypa Jiří556  3067
14.Novák TomášFramberk Jan-8-9-7  0368
15.Bulín ZdeněkTkadlec Jaroslav5-8911 3178
16.Píš DanielBeltrám Javier Ernesto893  3088
17.Novák TomášStypa Jiří7-9138 3198
18.Yaroslavtsev VitalyFramberk Jan-3-6-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Píš Daniel40Tkadlec Jaroslav13
Novák Tomáš22Beltrám Javier Ernesto31
Matoušek Zdeněk12Stypa Jiří04
Bulín Zdeněk22Framberk Jan31
Yaroslavtsev Vitaly01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37575:623TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Dalihod Jakub
Krásný Antonín
 
 
879  3010
2.Nágl Václav
Braný Václav
 
 
Dalihod Miroslav
Navrátil Lukáš
 
 
-3-7-2  0311
3.Tománek FrantišekKrásný Antonín-8-6-7  0312
4.Kruch PetrNavrátil Lukáš89-5-11-72313
5.Nágl VáclavDalihod Jakub10-5-71053223
6.Hrstka FrantišekDalihod Miroslav653  3033
7.Počta TomášKrásný Antonín-9-9-7  0334
8.Nágl VáclavNavrátil Lukáš8135  3044
9.Hrstka FrantišekDalihod Jakub297  3054
10.Tománek FrantišekDalihod Miroslav-6-8-1  0355
11.Nágl VáclavKrásný Antonín-11-7-7  0356
12.Hrstka FrantišekNavrátil Lukáš-3-811-12 1357
13.Tománek FrantišekDalihod Jakub-7-47-6 1358
14.Počta TomášDalihod Miroslav47-9-9-82359
15.Hrstka FrantišekKrásný Antonín-6-861073269
16.Tománek FrantišekNavrátil Lukáš-4-213-1 13610
17.Počta TomášDalihod Jakub475  30710
18.Nágl VáclavDalihod Miroslav-84-8-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek František04Krásný Antonín31
Kruch Petr01Navrátil Lukáš31
Nágl Václav22Dalihod Jakub13
Hrstka František31Dalihod Miroslav31
Počta Tomáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32643:625Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
656  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Manek Jakub
Klinga Petr
 
 
-61298 3120
3.Vácha Vladimír ml.Telipský Josef10-9-9-8 1321
4.Vácha Vladimír st.Špiegel Jan98-9-773231
5.Roziňák JanManek Jakub4-9-7-8 1332
6.Merta JiříKlinga Petr-29-5-8 1333
7.Vácha Vladimír st.Telipský Josef-838-10-52334
8.Roziňák JanŠpiegel Jan10-1059 3144
9.Merta JiříManek Jakub-8-76-5 1345
10.Vácha Vladimír ml.Klinga Petr984  3055
11.Roziňák JanTelipský Josef4-6-6893265
12.Merta JiříŠpiegel Jan-6-7-5  0366
13.Vácha Vladimír ml.Manek Jakub899  3076
14.Vácha Vladimír st.Klinga Petr-9799 3186
15.Merta JiříTelipský Josef-5-10-8  0387
16.Vácha Vladimír ml.Špiegel Jan942  3097
17.Vácha Vladimír st.Manek Jakub-9-57-9 1398
18.Roziňák JanKlinga Petr9-684 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vácha Vladimír ml.31Telipský Josef31
Vácha Vladimír st.22Špiegel Jan13
Roziňák Jan31Manek Jakub31
Merta Jiří04Klinga Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Černošice, Fügnerova 263, 252 28 ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:47608:707TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
Freisleben Zdeněk
Horák Ondřej
 
 
-9-13-8  0301
2.Cimler Lukáš
Čáp Martin
 
 
Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
-7-7-8  0302
3.Čáp MartinFreisleben Zdeněk-8-7-10  0303
4.Zmatlík PetrTůma Martin-9-48-6 1304
5.Zmatlík LukášDoležal Tomáš-6-13-6  0305
6.Cimler LukášHorák Ondřej-14-124773215
7.Zmatlík PetrFreisleben Zdeněk-5-9-9  0316
8.Zmatlík LukášTůma Martin-95-4-8 1317
9.Cimler LukášDoležal Tomáš-9975 3127
10.Čáp MartinHorák Ondřej-3-976-112328
11.Zmatlík LukášFreisleben Zdeněk-647-3-62329
12.Cimler LukášTůma Martin6-191412 3139
13.Čáp MartinDoležal Tomáš-6-9-7  03310
14.Zmatlík PetrHorák Ondřej107-68 31410
15.Cimler LukášFreisleben Zdeněk11-3-8-5 13411
16.Čáp MartinTůma Martin-47-10-10 13412
17.Zmatlík PetrDoležal Tomáš-8-6-4  03413
18.Zmatlík LukášHorák Ondřej-8-68-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Martin04Freisleben Zdeněk40
Zmatlík Petr13Tůma Martin31
Zmatlík Lukáš04Doležal Tomáš31
Cimler Lukáš31Horák Ondřej22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS