Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31646:637TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zwiefelhofer Jiří
Švarc Martin
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
8-878 3110
2.Eibich Jan
Šturm Vojtěch
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
-9-8-7  0311
3.Švarc MartinKvětoň Jan910-612 3121
4.Šturm VojtěchČerný Radek98-97 3131
5.Eibich JanHoleček David10-109-1433241
6.Zwiefelhofer JiříNykl Václav-557-793251
7.Šturm VojtěchKvětoň Jan-5-5-5  0352
8.Eibich JanČerný Radek526  3062
9.Zwiefelhofer JiříHoleček David-96-610-42363
10.Švarc MartinNykl Václav106-107 3173
11.Eibich JanKvětoň Jan-56-76-12374
12.Zwiefelhofer JiříČerný Radek-7797 3184
13.Švarc MartinHoleček David9810  3094
14.Šturm VojtěchNykl Václav-7-9-8  0395
15.Zwiefelhofer JiříKvětoň Jan-87-9-4 1396
16.Švarc MartinČerný Radek398  30106
17.Šturm VojtěchHoleček David-6-4-8  03107
18.Eibich JanNykl Václav8-9910 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Martin40Květoň Jan31
Šturm Vojtěch13Černý Radek04
Eibich Jan31Holeček David22
Zwiefelhofer Jiří22Nykl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:21691:521Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Beltrám Javier Ernesto
Votoček Jaroslav
 
 
37-9-253210
2.Cihelka Jaroslav
Wimmerová Lucie
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
89-14-9-132311
3.Nágr PavelBeltrám Javier Ernesto653  3021
4.Wimmerová LucieVotoček Jaroslav-6645 3131
5.Cihelka JaroslavFramberk Jan-6-57-7 1332
6.Jelínek VladimírTkadlec Jaroslav7-465 3142
7.Wimmerová LucieBeltrám Javier Ernesto67-10-973252
8.Cihelka JaroslavVotoček Jaroslav-9-5611-72353
9.Jelínek VladimírFramberk Jan943  3063
10.Nágr PavelTkadlec Jaroslav568  3073
11.Cihelka JaroslavBeltrám Javier Ernesto897  3083
12.Jelínek VladimírVotoček Jaroslav7127  3093
13.Nágr PavelFramberk Jan594  30103
14.Wimmerová LucieTkadlec Jaroslav5-13-9-9 13104
15.Jelínek VladimírBeltrám Javier Ernesto587  30114
16.Nágr PavelVotoček Jaroslav0WO   30124
17.Wimmerová LucieFramberk Jan-6-974-823125
18.Cihelka JaroslavTkadlec Jaroslav347  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágr Pavel40Beltrám Javier Ernesto04
Wimmerová Lucie22Votoček Jaroslav13
Cihelka Jaroslav22Framberk Jan22
Jelínek Vladimír40Tkadlec Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30656:612TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Ihl Roman
 
 
Carvan Miloslav
Krásný Antonín
 
 
-9-510-6 1301
2.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
Navrátil Lukáš
Dalihod Jakub
 
 
793  3011
3.Lauko LadislavNavrátil Lukáš1311  3021
4.Král JanDalihod Jakub-6-711853231
5.Pecháček JiříKrásný Antonín9-7-107-82332
6.Ihl RomanCarvan Miloslav8810  3042
7.Král JanNavrátil Lukáš10-9-911-12343
8.Pecháček JiříDalihod Jakub-88-8-1 1344
9.Ihl RomanKrásný Antonín12-7-8-5 1345
10.Lauko LadislavCarvan Miloslav4-845 3155
11.Pecháček JiříNavrátil Lukáš7-8-5573265
12.Ihl RomanDalihod Jakub108-6-773275
13.Lauko LadislavKrásný Antonín1049  3085
14.Král JanCarvan Miloslav-8-5-6  0386
15.Ihl RomanNavrátil Lukáš-7-55573296
16.Lauko LadislavDalihod Jakub342  30106
17.Král JanKrásný Antonín-9-6-8  03107
18.Pecháček JiříCarvan Miloslav798  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauko Ladislav40Navrátil Lukáš13
Král Jan13Dalihod Jakub13
Pecháček Jiří22Krásný Antonín31
Ihl Roman31Carvan Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36653:659TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlín Jiří
Píš Daniel
 
 
Manek Jakub
Klinga Petr
 
 
-9-9-9  0301
2.Heřman Miroslav
Blažek Jiří
 
 
Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
9-8-8-8 1302
3.Píš DanielŠpiegel Jan-9-98-4 1303
4.Blažek JiříManek Jakub-13-885-112304
5.Heřman MiroslavKlinga Petr-10-8-3  0305
6.Pavlín JiříTelipský Josef767  3015
7.Blažek JiříŠpiegel Jan88-412 3125
8.Heřman MiroslavManek Jakub-7896 3135
9.Pavlín JiříKlinga Petr938  3045
10.Píš DanielTelipský Josef9-78-5-82346
11.Heřman MiroslavŠpiegel Jan-8-6-4  0347
12.Pavlín JiříManek Jakub955  3057
13.Píš DanielKlinga Petr9-1011-9-92358
14.Blažek JiříTelipský Josef-7-9-10  0359
15.Pavlín JiříŠpiegel Jan-89810 3169
16.Píš DanielManek Jakub679  3079
17.Blažek JiříKlinga Petr-63-10-7 13710
18.Heřman MiroslavTelipský Josef6-12-812-1223711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Píš Daniel13Špiegel Jan22
Blažek Jiří13Manek Jakub13
Heřman Miroslav13Klinga Petr31
Pavlín Jiří40Telipský Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53405:652TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Bujárek Milan
Freisleben Zdeněk
 
 
-7-8-11  0301
2.Počta Tomáš
Braný Václav
 
 
Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
9-12-8-4 1302
3.Urbanský TomášBujárek Milan-2-6-2  0303
4.Počta TomášFreisleben Zdeněk-5-7-6  0304
5.Kruch PetrTůma Martin-7-4-6  0305
6.Hrstka FrantišekDoležal Tomáš4-5-6673215
7.Počta TomášBujárek Milan-4-4-9  0316
8.Kruch PetrFreisleben Zdeněk-7-76-5 1317
9.Hrstka FrantišekTůma Martin-758-8-112318
10.Urbanský TomášDoležal Tomáš-5-2-8  0319
11.Kruch PetrBujárek Milan-2-5-2  03110
12.Hrstka FrantišekFreisleben Zdeněk-4-5-5  03111
13.Urbanský TomášTůma Martin-7-10-4  03112
14.Braný VáclavDoležal Tomáš-9-1-6  03113
15.Hrstka FrantišekBujárek Milan8-10-6-9 13114
16.Urbanský TomášFreisleben Zdeněk-6-3-2  03115
17.Braný VáclavTůma Martin-4-57-5 13116
18.Kruch PetrDoležal Tomáš-2-8-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbanský Tomáš04Bujárek Milan40
Počta Tomáš02Freisleben Zdeněk40
Kruch Petr04Tůma Martin40
Hrstka František13Doležal Tomáš31
Braný Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25649:583Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Zmatlík Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
887  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
11-7-7-2 1311
3.Roziňák JanZmatlík Petr868  3021
4.Vácha Vladimír st.Cimler Lukáš987  3031
5.Vácha Vladimír ml.Charvát Petr-15-79593241
6.Merta JiříZmatlík Lukáš4-5-5-5 1342
7.Vácha Vladimír st.Zmatlík Petr59-7-983252
8.Vácha Vladimír ml.Cimler Lukáš-1112-253262
9.Merta JiříCharvát Petr-38-5-4 1363
10.Roziňák JanZmatlík Lukáš5109  3073
11.Vácha Vladimír ml.Zmatlík Petr588  3083
12.Merta JiříCimler Lukáš-7-8-2  0384
13.Roziňák JanCharvát Petr377  3094
14.Vácha Vladimír st.Zmatlík Lukáš8-1086 31104
15.Merta JiříZmatlík Petr-79-74332114
16.Roziňák JanCimler Lukáš5-9-56-823115
17.Vácha Vladimír st.Charvát Petr795  30125
18.Vácha Vladimír ml.Zmatlík Lukáš-5877 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roziňák Jan31Zmatlík Petr04
Vácha Vladimír st.40Cimler Lukáš22
Vácha Vladimír ml.40Charvát Petr13
Merta Jiří13Zmatlík Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS