Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35525:573Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zwiefelhofer Jiří
Švarc Martin
 
 
Nágr Pavel
Jelínek Vladimír
 
 
-4-8-7  0301
2.Bárta Kryštof
Fishman Alexandr
 
 
Wimmerová Lucie
Cihelka Jaroslav
 
 
-5-5-8  0302
3.Zwiefelhofer JiříNágr Pavel-893-693212
4.Švarc MartinWimmerová Lucie565  3022
5.Bárta KryštofCihelka Jaroslav873  3032
6.Fishman AlexandrJelínek Vladimír-4-7-6  0333
7.Švarc MartinNágr Pavel10-795 3143
8.Bárta KryštofWimmerová Lucie8-775 3153
9.Fishman AlexandrCihelka Jaroslav-2-4-9  0354
10.Zwiefelhofer JiříJelínek Vladimír-4-7-9  0355
11.Bárta KryštofNágr Pavel-7-8-10  0356
12.Fishman AlexandrWimmerová Lucie-2-11-8  0357
13.Zwiefelhofer JiříCihelka Jaroslav52-68 3167
14.Švarc MartinJelínek Vladimír7108  3077
15.Fishman AlexandrNágr Pavel-3-5-10  0378
16.Zwiefelhofer JiříWimmerová Lucie-7811-9-102379
17.Švarc MartinCihelka Jaroslav5713  3089
18.Bárta KryštofJelínek Vladimír-7-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zwiefelhofer Jiří22Nágr Pavel22
Švarc Martin40Wimmerová Lucie22
Bárta Kryštof22Cihelka Jaroslav13
Fishman Alexandr04Jelínek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35654:669TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
-10-6-8  0301
2.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Ihl Roman
Král Jan
 
 
855  3011
3.Květoň JanLauko Ladislav-9-75853221
4.Černý RadekPecháček Jiří-9-11-2  0322
5.Nykl VáclavKrál Jan-7787 3132
6.Holeček DavidIhl Roman56-4-6-112333
7.Černý RadekLauko Ladislav-5-7-8  0334
8.Nykl VáclavPecháček Jiří-67-98-132335
9.Holeček DavidKrál Jan989  3045
10.Květoň JanIhl Roman989  3055
11.Nykl VáclavLauko Ladislav-89-7-5 1356
12.Holeček DavidPecháček Jiří-88-5-6 1357
13.Květoň JanKrál Jan-9998 3167
14.Černý RadekIhl Roman9-88-7-122368
15.Holeček DavidLauko Ladislav8-8-10-7 1369
16.Květoň JanPecháček Jiří998  3079
17.Černý RadekKrál Jan-9979 3189
18.Nykl VáclavIhl Roman-8-797-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květoň Jan40Lauko Ladislav31
Černý Radek13Pecháček Jiří31
Nykl Václav13Král Jan04
Holeček David13Ihl Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna libčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37657:674SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Jaroslav
Bartoň Milan
 
 
Píš Daniel
Hruška Ondřej
 
 
1212-1-8-92301
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Poncar Karel
Redlich Michal
 
 
978  3011
3.Votoček JaroslavPíš Daniel-8-3-8  0312
4.Bartoň MilanHruška Ondřej355  3022
5.Framberk JanPoncar Karel79-10-9-92323
6.Tkadlec JaroslavRedlich Michal-6-10-6  0324
7.Bartoň MilanPíš Daniel-76-105103234
8.Framberk JanHruška Ondřej-11988 3144
9.Tkadlec JaroslavPoncar Karel6-8-107-52345
10.Votoček JaroslavRedlich Michal-10-7-6  0346
11.Framberk JanPíš Daniel-3-9-7  0347
12.Tkadlec JaroslavHruška Ondřej947  3057
13.Votoček JaroslavPoncar Karel-10-911-4 1358
14.Bartoň MilanRedlich Michal-589-293268
15.Tkadlec JaroslavPíš Daniel8-777 3178
16.Votoček JaroslavHruška Ondřej-812-10-7 1379
17.Bartoň MilanPoncar Karel6-646 3189
18.Framberk JanRedlich Michal-125-27-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Jaroslav04Píš Daniel22
Bartoň Milan40Hruška Ondřej13
Framberk Jan13Poncar Karel31
Tkadlec Jaroslav22Redlich Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17638:494TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Lukáš
Krásný Antonín
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
5106  3010
2.Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
Tománek František
Nágl Václav
 
 
945  3020
3.Krásný AntonínHrstka František-58138 3130
4.Navrátil LukášKruch Petr5-7108 3140
5.Dalihod JakubTománek František768  3050
6.Dvořák FrantišekNágl Václav889  3060
7.Navrátil LukášHrstka František-5-9-9  0361
8.Dalihod JakubKruch Petr4-8-9613271
9.Dvořák FrantišekTománek František87-78 3181
10.Krásný AntonínNágl Václav411-76 3191
11.Dalihod JakubHrstka František-6-7-6  0392
12.Dvořák FrantišekUrbanský Tomáš767  30102
13.Dvořák JiříTománek František2-5-9-8 13103
14.Navrátil LukášNágl Václav7105  30113
15.Dvořák FrantišekHrstka František8-578 31123
16.Dvořák JiříUrbanský Tomáš324  30133
17.Navrátil LukášTománek František-10561 31143
18.Dalihod JakubNágl Václav1079  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krásný Antonín20Hrstka František22
Navrátil Lukáš31Kruch Petr02
Dalihod Jakub31Tománek František13
Dvořák František40Nágl Václav04
Dvořák Jiří11Urbanský Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38592:645Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manek Jakub
Špiegel Jan
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-3-8-13  0301
2.Telipský Josef
Klinga Petr
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
6-976 3111
3.Telipský JosefMerta Jiří746  3021
4.Manek JakubVácha Vladimír st.-49-44-82322
5.Klinga PetrRoziňák Jan-10-5-7  0323
6.Špiegel JanVácha Vladimír ml.-7-6-3  0324
7.Manek JakubMerta Jiří999  3034
8.Klinga PetrVácha Vladimír st.-6-5-8  0335
9.Špiegel JanRoziňák Jan-7-4109-42336
10.Telipský JosefVácha Vladimír ml.-8-2-7  0337
11.Klinga PetrMerta Jiří525  3047
12.Špiegel JanVácha Vladimír st.109-7-5113257
13.Telipský JosefRoziňák Jan107-7-783267
14.Manek JakubVácha Vladimír ml.-8-76-9 1368
15.Špiegel JanMerta Jiří838  3078
16.Telipský JosefVácha Vladimír st.87-9-8-82379
17.Manek JakubRoziňák Jan8-8-512-823710
18.Klinga PetrVácha Vladimír ml.-7-6-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Telipský Josef22Merta Jiří04
Manek Jakub13Vácha Vladimír st.31
Klinga Petr13Roziňák Jan31
Špiegel Jan22Vácha Vladimír ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:16644:371TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bujárek Milan
Freisleben Zdeněk
 
 
Cimler Lukáš
Zmatlík Lukáš
 
 
-8-899-62301
2.Selement Jaroslav
Skoupil Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Skoupil LukášCimler Lukáš1095  3021
4.Freisleben ZdeněkZmatlík Lukáš-998-643231
5.Selement JaroslavKeclík Rostislav843  3041
6.Bujárek MilanWO    3051
7.Freisleben ZdeněkCimler Lukáš6-1072 3161
8.Selement JaroslavZmatlík Lukáš5-7-8-9 1362
9.Bujárek MilanKeclík Rostislav786  3072
10.Skoupil LukášWO    3082
11.Vilimovský MiroslavCimler Lukáš-4-8-8  0383
12.Bujárek MilanZmatlík Lukáš776  3093
13.Skoupil LukášKeclík Rostislav444  30103
14.Freisleben ZdeněkWO    30113
15.Bujárek MilanCimler Lukáš-10254 31123
16.Skoupil LukášZmatlík Lukáš10-8-79-923124
17.Freisleben ZdeněkKeclík Rostislav633  30134
18.Vilimovský MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skoupil Lukáš21Cimler Lukáš13
Freisleben Zdeněk30Zmatlík Lukáš22
Selement Jaroslav11Keclík Rostislav04
Bujárek Milan30   
Vilimovský Miroslav01   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS