Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22620:508TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
Lukáš Jakub
Kačena Marek
 
 
913  3010
2.Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-107-6-7 1311
3.Doležal TomášZwiefelhofer Jiří-7-10-8  0312
4.Freisleben ZdeněkŠvarc Martin76-48 3122
5.Tůma MartinLukáš Jakub579  3032
6.Bujárek MilanKačena Marek879  3042
7.Freisleben ZdeněkZwiefelhofer Jiří-848-763252
8.Tůma MartinŠvarc Martin-118-713-82353
9.Bujárek MilanLukáš Jakub785  3063
10.Doležal TomášKačena Marek644  3073
11.Tůma MartinZwiefelhofer Jiří-9969 3183
12.Skoupil Lukᚊvarc Martin-7-9-3  0384
13.Doležal TomášLukáš Jakub4912  3094
14.Freisleben ZdeněkKačena Marek441  30104
15.Skoupil LukášZwiefelhofer Jiří-896-8-423105
16.Doležal Tomᚊvarc Martin-9-7-5  03106
17.Freisleben ZdeněkLukáš Jakub468  30116
18.Tůma MartinKačena Marek444  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Tomáš22Zwiefelhofer Jiří22
Freisleben Zdeněk40Švarc Martin31
Tůma Martin31Lukáš Jakub04
Bujárek Milan20Kačena Marek04
Skoupil Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39710:729TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
Telipský Josef
Klinga Petr
 
 
-799-773210
2.Zmatlík Petr
Čáp Martin
 
 
Špiegel Jan
Manek Jakub
 
 
81010  3020
3.Charvát PetrTelipský Josef-107-8-8 1321
4.Zmatlík PetrŠpiegel Jan-13-851073231
5.Čáp MartinManek Jakub-9-755-62332
6.Cimler LukášKlinga Petr11-65-9-72333
7.Zmatlík PetrTelipský Josef9-88-7103243
8.Čáp MartinŠpiegel Jan2-912-4-82344
9.Cimler LukášManek Jakub-1012911 3154
10.Veselý PetrKlinga Petr-6-7-6  0355
11.Čáp MartinTelipský Josef9-8-5-8 1356
12.Cimler Lukᚊpiegel Jan897  3066
13.Veselý PetrManek Jakub-10-98-7 1367
14.Zmatlík PetrKlinga Petr8-759 3177
15.Cimler LukášTelipský Josef-9-8-8  0378
16.Veselý PetrŠpiegel Jan-410-5-3 1379
17.Zmatlík PetrManek Jakub-12978 3189
18.Čáp MartinKlinga Petr-9102-8-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Petr01Telipský Josef31
Zmatlík Petr40Špiegel Jan22
Čáp Martin04Manek Jakub22
Cimler Lukáš22Klinga Petr31
Veselý Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26643:573Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
12610  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
-98-8-10 1311
3.Vácha Vladimír st.Navrátil Lukáš7-7-8783221
4.Roziňák JanDalihod Jakub510-119 3131
5.Vácha Vladimír ml.Dvořák František1045  3041
6.Merta JiříKrásný Antonín-4-9-7  0342
7.Roziňák JanNavrátil Lukáš106-6-4-72343
8.Vácha Vladimír ml.Dalihod Jakub5-97-753253
9.Merta JiříDvořák František-354-9-52354
10.Vácha Vladimír st.Krásný Antonín439  3064
11.Vácha Vladimír ml.Navrátil Lukáš93-86 3174
12.Merta JiříDalihod Jakub-1-6-9  0375
13.Vácha Vladimír st.Dvořák František79-88 3185
14.Roziňák JanCarvan Miloslav584  3095
15.Merta JiříNavrátil Lukáš-6-7-8  0396
16.Vácha Vladimír st.Dalihod Jakub645  30106
17.Roziňák JanDvořák František-7889 31116
18.Vácha Vladimír ml.Carvan Miloslav10610  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vácha Vladimír st.40Navrátil Lukáš22
Roziňák Jan31Dalihod Jakub13
Vácha Vladimír ml.40Dvořák František13
Merta Jiří04Krásný Antonín11
   Carvan Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37579:633TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Bartoň Milan
Votoček Jaroslav
 
 
87-96 3110
2.Nágl Václav
Tománek František
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
-87-6663220
3.Nágl VáclavBartoň Milan-6-6-2  0321
4.Hrstka FrantišekVotoček Jaroslav758  3031
5.Kruch PetrTkadlec Jaroslav1278  3041
6.Tománek FrantišekFramberk Jan-48-6-3 1342
7.Hrstka FrantišekBartoň Milan-997-4-72343
8.Kruch PetrVotoček Jaroslav7-5-6-3 1344
9.Tománek FrantišekTkadlec Jaroslav-847-10-112345
10.Nágl VáclavFramberk Jan-10-4-6  0346
11.Kruch PetrBartoň Milan-9-6-5  0347
12.Tománek FrantišekVotoček Jaroslav968  3057
13.Nágl VáclavTkadlec Jaroslav-7-66-10 1358
14.Hrstka FrantišekFramberk Jan989  3068
15.Tománek FrantišekBartoň Milan67-5-3-92369
16.Nágl VáclavVotoček Jaroslav-10-8-7  03610
17.Hrstka FrantišekTkadlec Jaroslav-9887 31710
18.Kruch PetrFramberk Jan-7-8-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágl Václav04Bartoň Milan40
Hrstka František31Votoček Jaroslav22
Kruch Petr13Tkadlec Jaroslav22
Tománek František13Framberk Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34583:593nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Redlich Michal
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
710-512 3110
2.Pavlín Jiří
Heřman Miroslav
 
 
Nykl Václav
Kovář Václav
 
 
5-899 3120
3.Pavlín JiříHoleček David328  3030
4.Redlich MichalKovář Václav7-8-8833240
5.Heřman MiroslavNykl Václav34-2-9-82341
6.Blažek JiříKvětoň Jan-1-4-8  0342
7.Redlich MichalHoleček David5-9-8-9 1343
8.Heřman MiroslavKovář Václav-7-7-8  0344
9.Blažek JiříNykl Václav-4-8-7  0345
10.Pavlín JiříKvětoň Jan-6-911-9 1346
11.Heřman MiroslavHoleček David-9-7-2  0347
12.Blažek JiříKovář Václav998  3057
13.Pavlín JiříNykl Václav78-93 3167
14.Redlich MichalKvětoň Jan116-6-973277
15.Blažek JiříHoleček David-6-9-6  0378
16.Pavlín JiříKovář Václav486  3088
17.Redlich MichalNykl Václav9108  3098
18.Heřman MiroslavKvětoň Jan-8-7-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlín Jiří31Holeček David31
Redlich Michal31Kovář Václav13
Heřman Miroslav04Nykl Václav22
Blažek Jiří13Květoň Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32594:598Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
Požárský Josef
Cihelka Jaroslav
 
 
998  3010
2.Král Jan
Havlíčková Markéta
 
 
Jelínek Vladimír
Mitáš Josef
 
 
9-6-8-11 1311
3.Lauko LadislavJelínek Vladimír6-5-119-52312
4.Král JanPožárský Josef1088  3022
5.Pecháček JiříCihelka Jaroslav857  3032
6.Jungvirt TomášMitáš Josef-8-8-4  0333
7.Král JanJelínek Vladimír-8-11-7  0334
8.Pecháček JiříPožárský Josef479  3044
9.Jungvirt TomášCihelka Jaroslav847  3054
10.Lauko LadislavMitáš Josef5107  3064
11.Pecháček JiříJelínek Vladimír-5-1-7  0365
12.Jungvirt TomášPožárský Josef8-811-11-142366
13.Lauko LadislavCihelka Jaroslav5-1083 3176
14.Havlíčková MarkétaMitáš Josef-8-5-2  0377
15.Jungvirt TomášJelínek Vladimír-7-7-8  0378
16.Lauko LadislavPožárský Josef107-115 3188
17.Havlíčková MarkétaCihelka Jaroslav5-62-2-112389
18.Pecháček JiříMitáš Josef7-6-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauko Ladislav31Jelínek Vladimír40
Král Jan11Požárský Josef13
Pecháček Jiří22Cihelka Jaroslav13
Jungvirt Tomáš13Mitáš Josef31
Havlíčková Markéta02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy