Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30630:610TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Eibich Jan
 
 
Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
9-8-8-9 1301
2.Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
Lauko Ladislav
Pecháček Jiří
 
 
6108  3011
3.Švarc MartinJungvirt Tomáš-9796 3121
4.Eibich JanIhl Roman-1113-473231
5.Zwiefelhofer JiříLauko Ladislav-999-15-42332
6.Bárta KryštofPecháček Jiří-99-8-6 1333
7.Eibich JanJungvirt Tomáš947  3043
8.Zwiefelhofer JiříIhl Roman5-669 3153
9.Bárta KryštofLauko Ladislav-2-8-6  0354
10.Švarc MartinPecháček Jiří375  3064
11.Zwiefelhofer JiříJungvirt Tomáš4-10109 3174
12.Bárta KryštofIhl Roman698  3084
13.Švarc MartinLauko Ladislav12-988 3194
14.Eibich JanPecháček Jiří86-4-10932104
15.Bárta KryštofJungvirt Tomáš-8-7-6  03105
16.Švarc MartinIhl Roman89-67 31115
17.Eibich JanLauko Ladislav-3-10-7  03116
18.Kačena MarekPecháček Jiří-6-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Martin40Jungvirt Tomáš13
Eibich Jan31Ihl Roman04
Zwiefelhofer Jiří21Lauko Ladislav31
Bárta Kryštof13Pecháček Jiří22
Kačena Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33669:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Redlich Michal
Poncar Karel
 
 
-7687 3110
2.Cihelka Jaroslav
Požárský Josef
 
 
Píš Daniel
Blažek Jiří
 
 
6-9811 3120
3.Jelínek VladimírRedlich Michal-1011912 3130
4.Požárský JosefPoncar Karel7-56-2-62331
5.Nágr PavelPíš Daniel868  3041
6.Cihelka JaroslavBlažek Jiří6-12-4-8 1342
7.Požárský JosefRedlich Michal6-812-9-32343
8.Nágr PavelPoncar Karel927  3053
9.Cihelka JaroslavPíš Daniel-9-8-0  0354
10.Jelínek VladimírBlažek Jiří87-87 3164
11.Nágr PavelRedlich Michal-86-10-7 1365
12.Charvát VojtěchPoncar Karel7-6-3863275
13.Jelínek VladimírPíš Daniel471  3085
14.Požárský JosefBlažek Jiří7-7-5-8 1386
15.Charvát VojtěchRedlich Michal-104-11-8 1387
16.Jelínek VladimírPoncar Karel2-11-97-62388
17.Požárský JosefPíš Daniel-8-106-6 1389
18.Nágr PavelBlažek Jiří452  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Vladimír31Redlich Michal31
Požárský Josef04Poncar Karel22
Nágr Pavel31Píš Daniel22
Cihelka Jaroslav02Blažek Jiří22
Charvát Vojtěch11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27704:634TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Kruch Petr
Hrstka František
 
 
7-712-783210
2.Nykl Václav
Kovář Václav
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
3-989 3120
3.Květoň JanHrstka František-810-99103230
4.Kovář VáclavKruch Petr-72-5-5 1331
5.Nykl VáclavTománek František777  3041
6.Holeček DavidNágl Václav45-96 3151
7.Kovář VáclavHrstka František-67-9-9 1352
8.Nykl VáclavKruch Petr789  3062
9.Holeček DavidTománek František-11-6-8  0363
10.Květoň JanNágl Václav676  3073
11.Nykl VáclavHrstka František-12139-8-82374
12.Holeček DavidKruch Petr883  3084
13.Květoň JanTománek František988  3094
14.Kovář VáclavNágl Václav-7-399-92395
15.Holeček DavidHrstka František873  30105
16.Květoň JanKruch Petr9-9-88832115
17.Kovář VáclavTománek František-8-977-623116
18.Nykl VáclavNágl Václav9-999 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Květoň Jan40Hrstka František22
Kovář Václav04Kruch Petr13
Nykl Václav31Tománek František22
Holeček David31Nágl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna libčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32635:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-6-69-9 1301
2.Votoček Jaroslav
Bartoň Milan
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
-78410 3111
3.Votoček JaroslavVácha Vladimír ml.-2-8-7  0312
4.Bartoň MilanMerta Jiří846  3022
5.Framberk JanRoziňák Jan12-79-943232
6.Tkadlec JaroslavVácha Vladimír st.-10-7-6  0333
7.Bartoň MilanVácha Vladimír ml.-7-685-42334
8.Framberk JanMerta Jiří564  3044
9.Tkadlec JaroslavRoziňák Jan8-81-963254
10.Votoček JaroslavVácha Vladimír st.610-8-8-122355
11.Framberk JanVácha Vladimír ml.6-6-8-8 1356
12.Tkadlec JaroslavMerta Jiří868  3066
13.Votoček JaroslavRoziňák Jan8-11-8-10 1367
14.Bartoň MilanVácha Vladimír st.984  3077
15.Tkadlec JaroslavVácha Vladimír ml.6-8-6-8 1378
16.Votoček JaroslavMerta Jiří864  3088
17.Bartoň MilanRoziňák Jan879  3098
18.Framberk JanVácha Vladimír st.-9-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Jaroslav13Vácha Vladimír ml.40
Bartoň Milan31Merta Jiří04
Framberk Jan22Roziňák Jan13
Tkadlec Jaroslav22Vácha Vladimír st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27599:486TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
96-89 3110
2.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Charvát Petr
Cimler Lukáš
 
 
652  3020
3.Krásný AntonínWO    3030
4.Navrátil LukášCimler Lukáš-8-9-6  0331
5.Dalihod JakubZmatlík Petr-67-7-7 1332
6.Dvořák FrantišekZmatlík Lukáš810-37 3142
7.Navrátil LukášWO    3052
8.Dalihod JakubCimler Lukáš-4-49-6 1353
9.Dvořák FrantišekZmatlík Petr7-8119 3163
10.Krásný AntonínZmatlík Lukáš115-710 3173
11.Dalihod JakubWO    3083
12.Dvořák FrantišekCimler Lukáš-10-8-6  0384
13.Krásný AntonínZmatlík Petr8-827 3194
14.Navrátil LukášZmatlík Lukáš-610-6-9 1395
15.Dvořák FrantišekWO    30105
16.Krásný AntonínCimler Lukáš-9-4-8  03106
17.Navrátil LukášZmatlík Petr97-77 31116
18.Dalihod JakubZmatlík Lukáš-97-5-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krásný Antonín21Cimler Lukáš40
Navrátil Lukáš12Zmatlík Petr13
Dalihod Jakub03Zmatlík Lukáš22
Dvořák František21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:44658:758TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Selement Jaroslav
Tůma Martin
 
 
-99-107-72301
2.Klinga Petr
Palan Vladimír
 
 
Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
79-12-7-92302
3.Telipský JosefTůma Martin-28-8-8 1303
4.Palan VladimírFreisleben Zdeněk-8-5108103213
5.Klinga PetrBujárek Milan-5-6-12  0314
6.Špiegel JanSelement Jaroslav-6-910-5 1315
7.Palan VladimírTůma Martin-9959 3125
8.Klinga PetrFreisleben Zdeněk-6-6-16  0326
9.Špiegel JanBujárek Milan7-4-912-122327
10.Telipský JosefSelement Jaroslav-18-69-52328
11.Klinga PetrTůma Martin116-78 3138
12.Špiegel JanFreisleben Zdeněk10-9-109103248
13.Telipský JosefBujárek Milan7-66-783258
14.Palan VladimírSelement Jaroslav-6-6-11  0359
15.Špiegel JanTůma Martin-94-4-9 13510
16.Telipský JosefFreisleben Zdeněk9910  30610
17.Palan VladimírBujárek Milan9-4-3-5 13611
18.Klinga PetrSelement Jaroslav-6-10-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Telipský Josef22Tůma Martin22
Palan Vladimír22Freisleben Zdeněk13
Klinga Petr13Bujárek Milan31
Špiegel Jan13Selement Jaroslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS