Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:18625:486TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Manek Jakub
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
748  3010
2.Klinga Petr
Palan Vladimír
 
 
Šimon Matyáš
Zwiefelhofer Jiří
 
 
34-45 3120
3.Klinga PetrZwiefelhofer Jiří106-9-9-82321
4.Telipský JosefBárta Kryštof986  3031
5.Palan VladimírEibich Jan35-55 3141
6.Manek JakubŠimon Matyáš399  3051
7.Telipský JosefZwiefelhofer Jiří8-4-9-9 1352
8.Palan VladimírBárta Kryštof755  3062
9.Manek JakubEibich Jan-9-4-4  0363
10.Klinga PetrŠimon Matyáš413  3073
11.Palan VladimírZwiefelhofer Jiří396  3083
12.Manek JakubBárta Kryštof-9945 3193
13.Klinga PetrEibich Jan767  30103
14.Telipský JosefŠimon Matyáš697  30113
15.Manek JakubZwiefelhofer Jiří-8-8-7  03114
16.Klinga PetrBárta Kryštof8109  30124
17.Telipský JosefEibich Jan8-14-76-1223125
18.Palan VladimírŠimon Matyáš978  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klinga Petr31Zwiefelhofer Jiří31
Telipský Josef22Bárta Kryštof04
Palan Vladimír40Eibich Jan22
Manek Jakub22Šimon Matyáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23659:580TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
-8-75973210
2.Freisleben Zdeněk
Skoupil Lukáš
 
 
Navrátil Lukáš
Dvořák František
 
 
799  3020
3.Skoupil LukášKrásný Antonín-6969 3130
4.Freisleben ZdeněkCarvan Miloslav865  3040
5.Doležal TomášNavrátil Lukáš-8959 3150
6.Tůma MartinDvořák František-6-69-9 1351
7.Freisleben ZdeněkKrásný Antonín1-105-1033261
8.Doležal TomášCarvan Miloslav-5-913663271
9.Tůma MartinNavrátil Lukáš976  3081
10.Skoupil LukášDvořák František-8-6-5  0382
11.Doležal TomášKrásný Antonín-7-991393292
12.Tůma MartinCarvan Miloslav5106  30102
13.Skoupil LukášNavrátil Lukáš-651112 31112
14.Freisleben ZdeněkDvořák František-10-10-8  03113
15.Tůma MartinKrásný Antonín598  30123
16.Skoupil LukášCarvan Miloslav667  30133
17.Freisleben ZdeněkNavrátil Lukáš889  30143
18.Doležal TomášDvořák František-8-4-7  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoupil Lukáš31Krásný Antonín04
Freisleben Zdeněk31Carvan Miloslav04
Doležal Tomáš31Navrátil Lukáš04
Tůma Martin31Dvořák František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Černošice, Fügnerova 263, 252 28 ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35546:605TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimler Lukáš
Zmatlík Lukáš
 
 
Bartoň Milan
Votoček Jaroslav
 
 
-5-710-7 1301
2.Keclík Rostislav
Čáp Martin
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
-9-78-6 1302
3.Keclík RostislavBartoň Milan-6-5-6  0303
4.Čáp MartinVotoček Jaroslav676  3013
5.Zmatlík LukášFramberk Jan-3-9710-62314
6.Cimler LukášTkadlec Jaroslav-6-9-6  0315
7.Čáp MartinBartoň Milan-4-13-9  0316
8.Zmatlík LukášVotoček Jaroslav6-755 3126
9.Cimler LukášFramberk Jan-9877 3136
10.Keclík RostislavTkadlec Jaroslav-6-9-6  0337
11.Zmatlík LukášBartoň Milan59-69 3147
12.Cimler LukášVotoček Jaroslav558  3057
13.Keclík RostislavFramberk Jan-2-7-7  0358
14.Čáp MartinTkadlec Jaroslav7916  3068
15.Cimler LukášBartoň Milan76-99 3178
16.Keclík RostislavVotoček Jaroslav-2-3-5  0379
17.Čáp MartinFramberk Jan-8-7-3  03710
18.Zmatlík LukášTkadlec Jaroslav-78129 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Keclík Rostislav04Bartoň Milan22
Čáp Martin22Votoček Jaroslav13
Zmatlík Lukáš31Framberk Jan31
Cimler Lukáš31Tkadlec Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24607:538Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
Nykl Václav
Fryje Jindřich
 
 
648  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
-3-10-8  0311
3.Vácha Vladimír st.Holeček David58-76 3121
4.Vácha Vladimír ml.Fryje Jindřich286  3031
5.Roziňák JanKvětoň Jan-5-8-7  0332
6.Merta JiříNykl Václav-310-10-8 1333
7.Vácha Vladimír ml.Holeček David637  3043
8.Roziňák JanFryje Jindřich874  3053
9.Merta JiříKvětoň Jan8-5-6-7 1354
10.Vácha Vladimír st.Nykl Václav368  3064
11.Roziňák JanHoleček David1068  3074
12.Merta JiříFryje Jindřich-126-3983284
13.Vácha Vladimír st.Květoň Jan-10-9-7  0385
14.Vácha Vladimír ml.Nykl Václav105-87 3195
15.Merta JiříHoleček David-5-57-9 1396
16.Vácha Vladimír st.Fryje Jindřich897  30106
17.Vácha Vladimír ml.Květoň Jan4127  30116
18.Roziňák JanNykl Václav7-88-9732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vácha Vladimír st.31Holeček David13
Vácha Vladimír ml.40Fryje Jindřich04
Roziňák Jan31Květoň Jan31
Merta Jiří13Nykl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38636:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nágl Václav
Tománek František
 
 
Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
-5487 3110
2.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Požárský Josef
Cihelka Jaroslav
 
 
14108  3020
3.Nágl VáclavPožárský Josef76-45 3130
4.Hrstka FrantišekNágr Pavel-8-77-9 1331
5.Kruch PetrCihelka Jaroslav-9-97763241
6.Tománek FrantišekJelínek Vladimír-6-8-6  0342
7.Hrstka FrantišekPožárský Josef57-7-1053252
8.Kruch PetrNágr Pavel-9-39-9 1353
9.Tománek FrantišekCihelka Jaroslav68-8-1043263
10.Nágl VáclavJelínek Vladimír-6-5-4  0364
11.Kruch PetrPožárský Josef-98510 3174
12.Tománek FrantišekNágr Pavel-86-4-9 1375
13.Nágl VáclavCihelka Jaroslav-7-976-52376
14.Hrstka FrantišekJelínek Vladimír-1011-11-3 1377
15.Tománek FrantišekPožárský Josef88-4-4123287
16.Nágl VáclavNágr Pavel-2-6-6  0388
17.Hrstka FrantišekCihelka Jaroslav486  3098
18.Kruch PetrJelínek Vladimír-110-4-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágl Václav13Požárský Josef04
Hrstka František22Nágr Pavel40
Kruch Petr22Cihelka Jaroslav13
Tománek František22Jelínek Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35630:650SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda Jáchym
Píš Daniel
 
 
Jungvirt Tomáš
Havlíčková Markéta
 
 
56-46 3110
2.Blažek Jiří
Pavlín Jiří
 
 
Lauko Ladislav
Pecháček Jiří
 
 
-4-12-8  0311
3.Píš DanielJungvirt Tomáš389  3021
4.Pavlín JiříHavlíčková Markéta76-77 3131
5.Blažek JiříLauko Ladislav-7-19-6 1332
6.Zacharda JáchymPecháček Jiří9-7-7873242
7.Pavlín JiříJungvirt Tomáš-10-78483252
8.Blažek JiříHavlíčková Markéta10-10126 3162
9.Zacharda JáchymLauko Ladislav-7-67-6 1363
10.Píš DanielPecháček Jiří-7-95-7 1364
11.Blažek JiříJungvirt Tomáš-2-89-3 1365
12.Zacharda JáchymIhl Roman5510  3075
13.Píš DanielLauko Ladislav-3-8-7  0376
14.Pavlín JiříPecháček Jiří-79-8-9 1377
15.Zacharda JáchymJungvirt Tomáš9-896 3187
16.Píš DanielIhl Roman10-997 3197
17.Pavlín JiříLauko Ladislav-9-5-8  0398
18.Blažek JiříPecháček Jiří-458-9932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Píš Daniel22Jungvirt Tomáš13
Pavlín Jiří22Havlíčková Markéta02
Blažek Jiří22Lauko Ladislav40
Zacharda Jáchym31Pecháček Jiří22
   Ihl Roman02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS