Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:38718:712nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Eibich Jan
 
 
Píš Daniel
Heřman Miroslav
 
 
10-5813 3110
2.Zwiefelhofer Jiří
Fishman Alexandr
 
 
Zacharda Jáchym
Soukup Vojtěch
 
 
-8-987-72311
3.Fishman AlexandrZacharda Jáchym-6-6-3  0312
4.Eibich JanPíš Daniel-846-843222
5.Bárta KryštofSoukup Vojtěch-6-13-9  0323
6.Zwiefelhofer JiříHeřman Miroslav658  3033
7.Eibich JanZacharda Jáchym9-16-89-82334
8.Bárta KryštofPíš Daniel-4-46-6 1335
9.Zwiefelhofer JiříSoukup Vojtěch-87-9683245
10.Švarc MartinHeřman Miroslav-88-7-9 1346
11.Bárta KryštofZacharda Jáchym-748-7-82347
12.Zwiefelhofer JiříPíš Daniel8-51012 3157
13.Švarc MartinSoukup Vojtěch6-566 3167
14.Eibich JanHeřman Miroslav-8557 3177
15.Zwiefelhofer JiříZacharda Jáchym-138-8-8 1378
16.Švarc MartinPíš Daniel9-879 3188
17.Eibich JanSoukup Vojtěch-9-875-92389
18.Bárta KryštofHeřman Miroslav9-4-75113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fishman Alexandr01Zacharda Jáchym40
Eibich Jan22Píš Daniel13
Bárta Kryštof13Soukup Vojtěch22
Zwiefelhofer Jiří31Heřman Miroslav13
Švarc Martin21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Viktoria VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23638:571TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
Tománek František
Braný Václav
 
 
15-6-7743210
2.Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
Kruch Petr
Hrstka František
 
 
5-10-5-5 1311
3.Ihl RomanTománek František12-77-10-82312
4.Jungvirt TomášBraný Václav11712  3022
5.Pecháček JiříHrstka František8-394 3132
6.Lauko LadislavKruch Petr6810  3042
7.Jungvirt TomášTománek František65-7-6113252
8.Pecháček JiříBraný Václav81110  3062
9.Lauko LadislavHrstka František577  3072
10.Ihl RomanKruch Petr117-28 3182
11.Pecháček JiříTománek František76-108 3192
12.Lauko LadislavPočta Tomáš256  30102
13.Ihl RomanHrstka František-5-57-6 13103
14.Jungvirt TomášKruch Petr199  30113
15.Lauko LadislavTománek František365  30123
16.Ihl RomanPočta Tomáš-5289 31133
17.Jungvirt TomášHrstka František-4-5-5  03134
18.Pecháček JiříKruch Petr-5-10-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ihl Roman22Tománek František13
Jungvirt Tomáš31Braný Václav02
Pecháček Jiří31Hrstka František22
Lauko Ladislav40Kruch Petr13
   Počta Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27650:572Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Mitáš Josef
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-7-56-10 1301
2.Plecitý Lukáš
Nágr Pavel
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
792  3011
3.Mitáš JosefVácha Vladimír st.94-119 3121
4.Nágr PavelVácha Vladimír ml.5-6-69-62322
5.Jelínek VladimírRoziňák Jan586  3032
6.Plecitý LukášMerta Jiří486  3042
7.Nágr PavelVácha Vladimír st.85-7-4-112343
8.Jelínek VladimírVácha Vladimír ml.-8-3-8  0344
9.Plecitý LukášRoziňák Jan-6-1375-82345
10.Mitáš JosefMerta Jiří745  3055
11.Jelínek VladimírVácha Vladimír st.-109126 3165
12.Plecitý LukášVácha Vladimír ml.8-912-983275
13.Mitáš JosefRoziňák Jan-5-6-8  0376
14.Nágr PavelMerta Jiří481  3086
15.Plecitý LukášVácha Vladimír st.4410  3096
16.Mitáš JosefVácha Vladimír ml.-6-6-5  0397
17.Nágr PavelRoziňák Jan-7-1398632107
18.Jelínek VladimírMerta Jiří194  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mitáš Josef22Vácha Vladimír st.13
Nágr Pavel22Vácha Vladimír ml.31
Jelínek Vladimír31Roziňák Jan22
Plecitý Lukáš31Merta Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34591:611TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
10112  3010
2.Černý Radek
Krisová Marcela
 
 
Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
-5-6-7  0311
3.Květoň JanCimler Lukáš12-7-4383221
4.Krisová MarcelaZmatlík Petr8810  3031
5.Černý RadekZmatlík Lukáš-9-7-6  0332
6.Holeček DavidCharvát Petr851  3042
7.Krisová MarcelaCimler Lukáš-2-1-3  0343
8.Černý RadekZmatlík Petr-7-98-7 1344
9.Holeček DavidZmatlík Lukáš7-7-129-52345
10.Květoň JanCharvát Petr1078  3055
11.Černý RadekCimler Lukáš-5-6-7  0356
12.Holeček DavidZmatlík Petr435  3066
13.Květoň JanZmatlík Lukáš10-8914 3176
14.Krisová MarcelaCharvát Petr-9-97-7 1377
15.Holeček DavidCimler Lukáš-6-111-8 1378
16.Květoň JanZmatlík Petr99-1115 3188
17.Krisová MarcelaZmatlík Lukáš-89-9-8 1389
18.Černý RadekCharvát Petr-9-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květoň Jan40Cimler Lukáš31
Krisová Marcela13Zmatlík Petr13
Černý Radek04Zmatlík Lukáš31
Holeček David22Charvát Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna libčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41614:672TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Horák Ondřej
Doležal Tomáš
 
 
-78-7-3 1301
2.Votoček Jaroslav
Bartoň Milan
 
 
Freisleben Zdeněk
Skoupil Lukáš
 
 
10-8-6-8 1302
3.Votoček JaroslavHorák Ondřej-5-98-9 1303
4.Framberk JanSkoupil Lukáš-8-5-7  0304
5.Bartoň MilanDoležal Tomáš377  3014
6.Tkadlec JaroslavFreisleben Zdeněk72-8-683224
7.Framberk JanHorák Ondřej-7-28-7 1325
8.Bartoň MilanSkoupil Lukáš5-564 3135
9.Tkadlec JaroslavDoležal Tomáš910-712 3145
10.Votoček JaroslavFreisleben Zdeněk-10-9-8  0346
11.Bartoň MilanHorák Ondřej698  3056
12.Tkadlec JaroslavSkoupil Lukáš-108-9-9 1357
13.Votoček JaroslavDoležal Tomáš-9-8-5  0358
14.Framberk JanFreisleben Zdeněk-7-11-4  0359
15.Tkadlec JaroslavHorák Ondřej-87-10-7 13510
16.Votoček JaroslavSkoupil Lukáš16-3-5-5 13511
17.Framberk JanDoležal Tomáš-8-996-923512
18.Bartoň MilanFreisleben Zdeněk88-188 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votoček Jaroslav04Horák Ondřej31
Framberk Jan04Skoupil Lukáš31
Bartoň Milan40Doležal Tomáš22
Tkadlec Jaroslav22Freisleben Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43639:694TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
Klinga Petr
Palan Vladimír
 
 
6-10-9-4 1301
2.Dvořák František
Navrátil Lukáš
 
 
Manek Jakub
Telipský Josef
 
 
-478-8-92302
3.Navrátil LukášTelipský Josef-5-7-10  0303
4.Dvořák FrantišekPalan Vladimír-6-5-7  0304
5.Carvan MiloslavManek Jakub-5107-6-82305
6.Krásný AntonínKlinga Petr-12-851093215
7.Dvořák FrantišekTelipský Josef106-910 3125
8.Carvan MiloslavPalan Vladimír-9-3-7  0326
9.Krásný AntonínManek Jakub66-6-963236
10.Navrátil LukášKlinga Petr-6-710553246
11.Carvan MiloslavTelipský Josef-9-5-10  0347
12.Krásný AntonínPalan Vladimír9-4-8-8 1348
13.Navrátil LukášManek Jakub-7577 3158
14.Dvořák FrantišekKlinga Petr8-99-993268
15.Krásný AntonínTelipský Josef11-10-4-9 1369
16.Navrátil LukášPalan Vladimír9-8-9-6 13610
17.Dvořák FrantišekManek Jakub257  30710
18.Carvan MiloslavKlinga Petr-6-5-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navrátil Lukáš22Telipský Josef31
Dvořák František31Palan Vladimír40
Carvan Miloslav04Manek Jakub13
Krásný Antonín22Klinga Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS