Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35597:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Miroslav
Navrátil Lukáš
 
 
Eibich Jan
Tydlitát Jan
 
 
-88511 3110
2.Dvořák František
Carvan Miloslav
 
 
Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-5-11-6  0311
3.Dvořák FrantišekŠvarc Martin-9-14-10  0312
4.Navrátil LukášZwiefelhofer Jiří79-811 3122
5.Dalihod MiroslavEibich Jan-3-11-3  0323
6.Carvan MiloslavTydlitát Jan7-929 3133
7.Navrátil Lukᚊvarc Martin-5-9-8  0334
8.Dalihod MiroslavZwiefelhofer Jiří-3-2-8  0335
9.Carvan MiloslavEibich Jan10-59-8183245
10.Dvořák FrantišekTydlitát Jan569  3055
11.Dalihod MiroslavŠvarc Martin-2-4-4  0356
12.Carvan MiloslavZwiefelhofer Jiří597  3066
13.Dvořák FrantišekEibich Jan4-58-6-92367
14.Navrátil LukášTydlitát Jan326  3077
15.Carvan MiloslavŠvarc Martin-9-78-7 1378
16.Dvořák FrantišekZwiefelhofer Jiří-10-510-7 1379
17.Navrátil LukášEibich Jan-89-11193289
18.Dalihod MiroslavTydlitát Jan10-997 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák František13Švarc Martin40
Navrátil Lukáš31Zwiefelhofer Jiří22
Dalihod Miroslav13Eibich Jan22
Carvan Miloslav31Tydlitát Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:19643:426TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klinga Petr
Manek Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
Stypa Jiří
Framberk Jan
 
 
-8959 3120
3.Telipský JosefStypa Jiří1155  3030
4.Manek JakubFramberk Jan-54-67-52331
5.Klinga PetrTkadlec Jaroslav764  3041
6.Špiegel JanWO    3051
7.Manek JakubStypa Jiří6-7126 3161
8.Klinga PetrFramberk Jan49-13-5-42362
9.Špiegel JanTkadlec Jaroslav-5-5-7  0363
10.Telipský JosefWO    3073
11.Klinga PetrStypa Jiří771  3083
12.Špiegel JanFramberk Jan-89-3-6 1384
13.Telipský JosefTkadlec Jaroslav5111  3094
14.Manek JakubWO    30104
15.Špiegel JanStypa Jiří-77-58-923105
16.Telipský JosefFramberk Jan-97-94632115
17.Manek JakubTkadlec Jaroslav10129  30125
18.Klinga PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telipský Josef30Stypa Jiří13
Manek Jakub21Framberk Jan31
Klinga Petr21Tkadlec Jaroslav13
Špiegel Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13631:459TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
682  3010
2.Skoupil Lukáš
Freisleben Zdeněk
 
 
Kovář Václav
Fryje Jindřich
 
 
5-1037 3120
3.Skoupil LukášNykl Václav-7316-8-32321
4.Freisleben ZdeněkČerný Radek5613  3031
5.Doležal TomášKovář Václav5-989 3141
6.Tůma MartinFryje Jindřich812  3051
7.Freisleben ZdeněkNykl Václav858  3061
8.Doležal TomášČerný Radek747  3071
9.Tůma MartinKovář Václav656  3081
10.Skoupil LukášFryje Jindřich949  3091
11.Doležal TomášNykl Václav89-4-10932101
12.Tůma MartinČerný Radek-27-7-5 13102
13.Skoupil LukášKovář Václav-8-10-8  03103
14.Freisleben ZdeněkFryje Jindřich181  30113
15.Tůma MartinNykl Václav776  30123
16.Skoupil LukášČerný Radek747  30133
17.Freisleben ZdeněkKovář Václav8610  30143
18.Doležal TomášFryje Jindřich779  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoupil Lukáš22Nykl Václav13
Freisleben Zdeněk40Černý Radek13
Doležal Tomáš40Kovář Václav13
Tůma Martin31Fryje Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:51482:682Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
Nágr Pavel
Mitáš Josef
 
 
-3-5-9  0301
2.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Plecitý Lukáš
Jelínek Vladimír
 
 
-66-38173211
3.Charvát PetrPlecitý Lukáš-5-52-2 1312
4.Zmatlík PetrNágr Pavel-7-9-9  0313
5.Zmatlík LukášMitáš Josef9-8-4-2 1314
6.Cimler LukášJelínek Vladimír-9-449-32315
7.Zmatlík PetrPlecitý Lukáš-7-2-4  0316
8.Zmatlík LukášNágr Pavel-8-7-6  0317
9.Cimler LukášMitáš Josef-6-7-8  0318
10.Charvát PetrJelínek Vladimír-11-2-7  0319
11.Zmatlík LukášPlecitý Lukáš-9-4-7  03110
12.Cimler LukášNágr Pavel-38-911-1123111
13.Charvát PetrMitáš Josef-7-2-4  03112
14.Zmatlík PetrJelínek Vladimír-6-9-6  03113
15.Cimler LukášPlecitý Lukáš-6-759-423114
16.Charvát PetrNágr Pavel-2-5-7  03115
17.Zmatlík PetrMitáš Josef7-7-12-5 13116
18.Zmatlík LukášJelínek Vladimír-7748 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Petr04Plecitý Lukáš40
Zmatlík Petr04Nágr Pavel40
Zmatlík Lukáš13Mitáš Josef40
Cimler Lukáš04Jelínek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25658:591Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Procházka Martin
Havlíčková Markéta
 
 
547  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Pecháček Jiří
Jungvirt Tomáš
 
 
-87-9-7 1311
3.Vácha Vladimír st.Havlíčková Markéta674  3021
4.Roziňák JanJungvirt Tomáš5-87-9-92322
5.Vácha Vladimír ml.Pecháček Jiří758  3032
6.Merta JiříProcházka Martin-6915-4-32333
7.Roziňák JanHavlíčková Markéta678  3043
8.Vácha Vladimír ml.Jungvirt Tomáš97-9-1093253
9.Merta JiříPecháček Jiří-3-5-7  0354
10.Vácha Vladimír st.Procházka Martin686  3064
11.Vácha Vladimír ml.Havlíčková Markéta10911  3074
12.Merta JiříJungvirt Tomáš9-1-8-7 1375
13.Vácha Vladimír st.Pecháček Jiří-48714 3185
14.Roziňák JanProcházka Martin6-858 3195
15.Merta JiříHavlíčková Markéta-8-58-6 1396
16.Vácha Vladimír st.Jungvirt Tomáš98-94 31106
17.Roziňák JanPecháček Jiří-9-978632116
18.Vácha Vladimír ml.Procházka Martin619  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vácha Vladimír st.40Havlíčková Markéta13
Roziňák Jan31Jungvirt Tomáš22
Vácha Vladimír ml.40Pecháček Jiří13
Merta Jiří04Procházka Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:47640:721SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Píš Daniel
Heřman Miroslav
 
 
-9-5-10  0301
2.Nágl Václav
Tománek František
 
 
Poncar Karel
Redlich Michal
 
 
-7-858-72302
3.Nágl VáclavRedlich Michal-8-5-7  0303
4.Hrstka FrantišekPíš Daniel-12-89-8 1304
5.Kruch PetrPoncar Karel-95-88-72305
6.Tománek FrantišekHeřman Miroslav-9-85-7 1306
7.Hrstka FrantišekRedlich Michal-7-8-9  0307
8.Kruch PetrPíš Daniel-9-14-7  0308
9.Tománek FrantišekPoncar Karel16-56-9-82309
10.Nágl VáclavHeřman Miroslav-77-8-6 13010
11.Kruch PetrRedlich Michal-96108 31110
12.Tománek FrantišekPíš Daniel810-7-10-923111
13.Nágl VáclavPoncar Karel85-4-7-423112
14.Hrstka FrantišekHeřman Miroslav-4884 31212
15.Tománek FrantišekRedlich Michal8-5-65932312
16.Nágl VáclavPíš Daniel-4-4-8  03313
17.Hrstka FrantišekPoncar Karel46-79 31413
18.Kruch PetrHeřman Miroslav8-10-4-4 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nágl Václav04Redlich Michal22
Hrstka František22Píš Daniel40
Kruch Petr13Poncar Karel31
Tománek František13Heřman Miroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS