Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18625:517TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Šturm Vojtěch
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
8-893 3110
2.Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
997  3020
3.Švarc MartinHrstka František667  3030
4.Bárta KryštofKruch Petr879  3040
5.Šturm VojtěchTománek František-6-10-9  0341
6.Zwiefelhofer JiříNágl Václav854  3051
7.Bárta KryštofHrstka František86-1210 3161
8.Šturm VojtěchKruch Petr-7-6-6  0362
9.Zwiefelhofer JiříTománek František67-84 3172
10.Švarc MartinNágl Václav859  3082
11.Šturm VojtěchHrstka František-6-8-7  0383
12.Zwiefelhofer JiříKruch Petr2-9128 3193
13.Švarc MartinTománek František547  30103
14.Bárta KryštofNágl Václav-95713 31113
15.Zwiefelhofer JiříHrstka František59-59 31123
16.Švarc MartinKruch Petr689  30133
17.Bárta KryštofTománek František1289  30143
18.Šturm VojtěchNágl Václav-7-99-9 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Martin40Hrstka František13
Bárta Kryštof40Kruch Petr13
Šturm Vojtěch04Tománek František13
Zwiefelhofer Jiří40Nágl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:40552:592Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Soukup Vojtěch
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-4-67-9 1301
2.Pavlín Jiří
Píš Daniel
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
-10-67-7 1302
3.Pavlín JiříVácha Vladimír ml.-7-9-8  0303
4.Hruška OndřejRoziňák Jan-48-9-8 1304
5.Píš DanielVácha Vladimír st.-9-9-10  0305
6.Soukup VojtěchMerta Jiří589  3015
7.Hruška OndřejVácha Vladimír ml.-8-8-5  0316
8.Píš DanielRoziňák Jan-68-6-8 1317
9.Soukup VojtěchVácha Vladimír st.-8-4-4  0318
10.Pavlín JiříMerta Jiří333  3028
11.Píš DanielVácha Vladimír ml.9-987 3138
12.Soukup VojtěchRoziňák Jan-3-8-8  0339
13.Pavlín JiříVácha Vladimír st.-9-108-9 13310
14.Hruška OndřejMerta Jiří1038  30410
15.Soukup VojtěchVácha Vladimír ml.79-10-7-923411
16.Pavlín JiříRoziňák Jan-10-5-6  03412
17.Hruška OndřejVácha Vladimír st.-88-8-7 13413
18.Píš DanielMerta Jiří234  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlín Jiří13Vácha Vladimír ml.31
Hruška Ondřej13Roziňák Jan40
Píš Daniel22Vácha Vladimír st.40
Soukup Vojtěch13Merta Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35653:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
9-595 3110
2.Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
-58-911-42311
3.Ihl RomanCimler Lukáš-6-10-2  0312
4.Jungvirt TomášZmatlík Petr54-8-953222
5.Pecháček JiříZmatlík Lukáš-9-4-8  0323
6.Lauko LadislavCharvát Petr169  3033
7.Jungvirt TomášCimler Lukáš6-10-4-8 1334
8.Pecháček JiříZmatlík Petr1076  3044
9.Lauko LadislavZmatlík Lukáš6-7-9473254
10.Ihl RomanCharvát Petr10-9-38-92355
11.Pecháček JiříCimler Lukáš-2-4-6  0356
12.Lauko LadislavZmatlík Petr827  3066
13.Ihl RomanZmatlík Lukáš10-7-3-9 1367
14.Jungvirt TomášCharvát Petr9-743 3177
15.Lauko LadislavCimler Lukáš-5-1531-122378
16.Ihl RomanZmatlík Petr-9877 3188
17.Jungvirt TomášZmatlík Lukáš311-29 3198
18.Pecháček JiříCharvát Petr6-79-4-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ihl Roman13Cimler Lukáš40
Jungvirt Tomáš31Zmatlík Petr04
Pecháček Jiří13Zmatlík Lukáš22
Lauko Ladislav31Charvát Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37701:684Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Bujárek Milan
Skoupil Lukáš
 
 
-685-9-62301
2.Plecitý Lukáš
Mitáš Josef
 
 
Tůma Martin
Selement Jaroslav
 
 
3-797 3111
3.Plecitý LukášSkoupil Lukáš-10946 3121
4.Nágr PavelBujárek Milan-1078-793231
5.Mitáš JosefSelement Jaroslav6-5-8-4 1332
6.Jelínek VladimírTůma Martin83-94 3142
7.Nágr PavelSkoupil Lukáš8-125-6103252
8.Mitáš JosefBujárek Milan-10-59-13 1353
9.Jelínek VladimírSelement Jaroslav-9-577-92354
10.Plecitý LukášTůma Martin64-513 3164
11.Mitáš JosefSkoupil Lukáš-3-7-7  0365
12.Jelínek VladimírBujárek Milan-23-9-7 1366
13.Plecitý LukášSelement Jaroslav26-5-7-72367
14.Nágr PavelTůma Martin76-56 3177
15.Jelínek VladimírSkoupil Lukáš-5-8-8  0378
16.Plecitý LukášBujárek Milan-9498 3188
17.Nágr PavelSelement Jaroslav-589-1173298
18.Mitáš JosefTůma Martin97-79 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plecitý Lukáš31Skoupil Lukáš22
Nágr Pavel40Bujárek Milan22
Mitáš Josef13Selement Jaroslav31
Jelínek Vladimír13Tůma Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35644:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Špiegel Jan
Palan Vladimír
 
 
-7-99-7 1301
2.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Telipský Josef
Manek Jakub
 
 
129-69 3111
3.Květoň JanTelipský Josef8-109-10-72312
4.Holeček DavidŠpiegel Jan49-6-10103222
5.Nykl VáclavPalan Vladimír-8-98-10 1323
6.Černý RadekManek Jakub89-79 3133
7.Holeček DavidTelipský Josef-5-9-9  0334
8.Nykl VáclavŠpiegel Jan106-99 3144
9.Černý RadekPalan Vladimír-2-3-4  0345
10.Květoň JanManek Jakub9-9109 3155
11.Nykl VáclavTelipský Josef-88-97-92356
12.Černý RadekŠpiegel Jan-88-7-6 1357
13.Květoň JanPalan Vladimír7-1077 3167
14.Holeček DavidManek Jakub686  3077
15.Černý RadekTelipský Josef-6-6-8  0378
16.Květoň JanŠpiegel Jan97-87 3188
17.Holeček DavidPalan Vladimír7-4-2-6 1389
18.Nykl VáclavManek Jakub876  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květoň Jan31Telipský Josef40
Holeček David22Špiegel Jan13
Nykl Václav22Palan Vladimír31
Černý Radek13Manek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40603:633TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Navrátil Lukáš
Dvořák František
 
 
5-584 3110
2.Beltrám Javier Ernesto
Votoček Jaroslav
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
-10-6-9  0311
3.Votoček JaroslavNavrátil Lukáš94-85 3121
4.Beltrám Javier ErnestoDvořák František-4-3-4  0322
5.Framberk JanCarvan Miloslav2105  3032
6.Tkadlec JaroslavKrásný Antonín-3-7-10  0333
7.Beltrám Javier ErnestoNavrátil Lukáš-6-6126-62334
8.Framberk JanDvořák František9-7-6-7 1335
9.Tkadlec JaroslavCarvan Miloslav-12-7-9  0336
10.Votoček JaroslavKrásný Antonín-9-9-8  0337
11.Framberk JanNavrátil Lukáš-86-616-82338
12.Tkadlec JaroslavDvořák František7-7-910-92339
13.Votoček JaroslavCarvan Miloslav-8-6-8  03310
14.Bartoň MilanKrásný Antonín-10-1034532410
15.Tkadlec JaroslavNavrátil Lukáš958  30510
16.Votoček JaroslavDvořák František-6-8-6  03511
17.Bartoň MilanCarvan Miloslav977  30611
18.Framberk JanKrásný Antonín-965-6-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Jaroslav13Navrátil Lukáš22
Beltrám Javier Ernesto02Dvořák František40
Framberk Jan13Carvan Miloslav22
Tkadlec Jaroslav13Krásný Antonín31
Bartoň Milan20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy