Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33610:586TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Jaroslav
Bartoň Milan
 
 
Bárta Kryštof
Lukáš Jakub
 
 
511-10-963210
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Zwiefelhofer Jiří
Švarc Martin
 
 
-84-10-8 1311
3.Votoček JaroslavŠvarc Martin-11-7-10  0312
4.Framberk JanZwiefelhofer Jiří810-66 3122
5.Bartoň MilanBárta Kryštof787  3032
6.Tkadlec JaroslavLukáš Jakub644  3042
7.Framberk JanŠvarc Martin-8-4-8  0343
8.Bartoň MilanZwiefelhofer Jiří4125  3053
9.Tkadlec JaroslavBárta Kryštof-4-5-8  0354
10.Votoček JaroslavLukáš Jakub4107  3064
11.Bartoň MilanŠvarc Martin-6-74-9 1365
12.Tkadlec JaroslavZwiefelhofer Jiří-5-12-7  0366
13.Votoček JaroslavBárta Kryštof910-9-6-72367
14.Framberk JanLukáš Jakub846  3077
15.Tkadlec JaroslavŠvarc Martin-56-26-132378
16.Votoček JaroslavZwiefelhofer Jiří-89-69-72379
17.Framberk JanBárta Kryštof-9-8-8  03710
18.Bartoň MilanLukáš Jakub705  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Jaroslav13Švarc Martin40
Framberk Jan22Zwiefelhofer Jiří22
Bartoň Milan31Bárta Kryštof31
Tkadlec Jaroslav13Lukáš Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33658:671TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
787  3010
2.Dvořák František
Kapusta Arnošt
 
 
Holeček David
Kovář Václav
 
 
-119-10863220
3.Dvořák FrantišekKovář Václav-9-95583230
4.Krásný AntonínČerný Radek-7989 3140
5.Carvan MiloslavNykl Václav-10-59-9 1341
6.Kapusta ArnoštHoleček David8-410-6123251
7.Krásný AntonínKovář Václav67-4-583261
8.Carvan MiloslavČerný Radek799  3071
9.Kapusta ArnoštNykl Václav-9-6-9  0372
10.Dvořák FrantišekHoleček David-9-3-11  0373
11.Carvan MiloslavKovář Václav-10699 3183
12.Kapusta ArnoštČerný Radek593  3093
13.Dvořák FrantišekNykl Václav-8-613-4 1394
14.Krásný AntonínHoleček David-61179 31104
15.Kapusta ArnoštKovář Václav-44-8-7 13105
16.Dvořák FrantišekČerný Radek-76611 31115
17.Krásný AntonínNykl Václav-4-39-2 13116
18.Carvan MiloslavHoleček David-382-2-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák František22Kovář Václav13
Krásný Antonín31Černý Radek04
Carvan Miloslav22Nykl Václav40
Kapusta Arnošt22Holeček David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44556:658Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Manek Jakub
 
 
Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
8-8-9-7 1301
2.Palan Vladimír
Klinga Petr
 
 
Mitáš Josef
Plecitý Lukáš
 
 
118-8-6-62302
3.Telipský JosefPlecitý Lukáš-7-9-1  0303
4.Palan VladimírNágr Pavel967  3013
5.Klinga PetrMitáš Josef-10-8-8  0314
6.Manek JakubJelínek Vladimír-6-5-4  0315
7.Palan VladimírPlecitý Lukáš-7-8-9  0316
8.Klinga PetrNágr Pavel10-10-8-9 1317
9.Manek JakubMitáš Josef-7-79-9 1318
10.Telipský JosefJelínek Vladimír-8-68-6 1319
11.Klinga PetrPlecitý Lukáš-8-12-7  03110
12.Manek JakubNágr Pavel-5-8-9  03111
13.Telipský JosefMitáš Josef10-847 31211
14.Palan VladimírJelínek Vladimír96-8-8832311
15.Manek JakubPlecitý Lukáš-7-6-8  03312
16.Telipský JosefNágr Pavel-1010-98932412
17.Palan VladimírMitáš Josef885  30512
18.Klinga PetrJelínek Vladimír-3-3-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Telipský Josef22Plecitý Lukáš40
Palan Vladimír31Nágr Pavel22
Klinga Petr04Mitáš Josef22
Manek Jakub04Jelínek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37634:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Skoupil Lukáš
 
 
Král Jan
Havlíčková Markéta
 
 
8-996 3110
2.Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
Lauko Ladislav
Pecháček Jiří
 
 
-106119 3120
3.Skoupil LukášKrál Jan7-94-1293230
4.Tůma MartinHavlíčková Markéta865  3040
5.Freisleben ZdeněkPecháček Jiří5-6-8-16 1341
6.Doležal TomášLauko Ladislav-516-95103251
7.Tůma MartinKrál Jan-478-9-142352
8.Freisleben ZdeněkHavlíčková Markéta8-812-773262
9.Doležal TomášPecháček Jiří-7-6-5  0363
10.Skoupil LukášLauko Ladislav-6-8-7  0364
11.Freisleben ZdeněkKrál Jan651  3074
12.Doležal TomášHavlíčková Markéta-2-7-6  0375
13.Skoupil LukášPecháček Jiří-6-6-6  0376
14.Tůma MartinLauko Ladislav-6-55-7 1377
15.Doležal TomášKrál Jan76-5-1053287
16.Skoupil LukášHavlíčková Markéta555  3097
17.Tůma MartinPecháček Jiří-3-9-9  0398
18.Freisleben ZdeněkLauko Ladislav-12-11-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoupil Lukáš22Král Jan13
Tůma Martin13Havlíčková Markéta13
Freisleben Zdeněk22Pecháček Jiří40
Doležal Tomáš22Lauko Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38622:665SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimler Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Krejčová Barbora
 
 
8-87-773210
2.Tichý Jiří
Keclík Rostislav
 
 
Heřman Miroslav
Bulín Zdeněk
 
 
8-7-98-72311
3.Keclík RostislavHeřman Miroslav-4-3-9  0312
4.Zmatlík PetrBulín Zdeněk76-95 3122
5.Tichý JiříKrejčová Barbora-9-8-4  0323
6.Cimler LukášYaroslavtsev Vitaly867  3033
7.Zmatlík PetrHeřman Miroslav7-10-11753243
8.Tichý JiříBulín Zdeněk10-6-6-8 1344
9.Cimler LukášKrejčová Barbora9105  3054
10.Keclík RostislavYaroslavtsev Vitaly-65-119-92355
11.Tichý JiříHeřman Miroslav12-214-7113265
12.Cimler LukášBulín Zdeněk64-75 3175
13.Keclík RostislavKrejčová Barbora-3-4-6  0376
14.Zmatlík PetrYaroslavtsev Vitaly-9-5-9  0377
15.Cimler LukášHeřman Miroslav1078  3087
16.Keclík RostislavBulín Zdeněk-812-3-8 1388
17.Zmatlík PetrKrejčová Barbora9-9-4-6 1389
18.Tichý JiříYaroslavtsev Vitaly-9-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keclík Rostislav04Heřman Miroslav13
Zmatlík Petr22Bulín Zdeněk22
Tichý Jiří13Krejčová Barbora31
Cimler Lukáš40Yaroslavtsev Vitaly31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15589:367Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Kruch Petr
Hrstka František
 
 
-9-8-4  0311
3.Vácha Vladimír ml.Tománek František789  3021
4.Vácha Vladimír st.Kruch Petr7-898 3131
5.Roziňák JanHrstka František589  3041
6.Merta JiříWO    3051
7.Vácha Vladimír st.Tománek František765  3061
8.Roziňák JanKruch Petr679  3071
9.Merta JiříHrstka František-7-8-3  0372
10.Vácha Vladimír ml.WO    3082
11.Roziňák JanTománek František-9776 3192
12.Merta JiříKruch Petr-59-7-8 1393
13.Vácha Vladimír ml.Hrstka František946  30103
14.Vácha Vladimír st.WO    30113
15.Merta JiříTománek František9-9810 31123
16.Vácha Vladimír ml.Kruch Petr643  30133
17.Vácha Vladimír st.Hrstka František-9-8-13  03134
18.Roziňák JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vácha Vladimír ml.30Tománek František04
Vácha Vladimír st.21Kruch Petr13
Roziňák Jan30Hrstka František22
Merta Jiří12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS