Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45590:680TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eibich Jan
Šturm Vojtěch
 
 
Skoupil Lukáš
Freisleben Zdeněk
 
 
-3-7-7  0301
2.Zwiefelhofer Jiří
Bárta Kryštof
 
 
Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
-6-6-12  0302
3.Šturm VojtěchFreisleben Zdeněk9-6-75-52303
4.Bárta KryštofTůma Martin-6-11-4  0304
5.Eibich JanDoležal Tomáš81-97 3114
6.Zwiefelhofer JiříSkoupil Lukáš-5-6-7  0315
7.Bárta KryštofFreisleben Zdeněk-6-145-72316
8.Eibich JanTůma Martin-113-13-9 1317
9.Zwiefelhofer JiříDoležal Tomáš6-768 3127
10.Šturm VojtěchSkoupil Lukáš-6-9-10  0328
11.Eibich JanFreisleben Zdeněk-9-67683238
12.Zwiefelhofer JiříTůma Martin10-7-6-9 1339
13.Šturm VojtěchDoležal Tomáš-76-6-6 13310
14.Bárta KryštofSkoupil Lukáš-8-8-8  03311
15.Zwiefelhofer JiříFreisleben Zdeněk812-8-6-723312
16.Šturm VojtěchTůma Martin-5-4-5  03313
17.Bárta KryštofDoležal Tomáš310-810 31413
18.Eibich JanSkoupil Lukáš13-799 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šturm Vojtěch04Freisleben Zdeněk31
Bárta Kryštof13Tůma Martin40
Eibich Jan31Doležal Tomáš13
Zwiefelhofer Jiří13Skoupil Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:26638:467TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klinga Petr
Telipský Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Špiegel Jan
Manek Jakub
 
 
Cimler Lukáš
Zmatlík Lukáš
 
 
-968-873220
3.Klinga PetrČáp Martin452  3030
4.Manek JakubWO    3040
5.Telipský JosefZmatlík Lukáš12-3-84-122341
6.Špiegel JanCimler Lukáš-4-2-7  0342
7.Manek JakubČáp Martin659  3052
8.Telipský JosefWO    3062
9.Špiegel JanZmatlík Lukáš688  3072
10.Klinga PetrCimler Lukáš-128-6-8 1373
11.Telipský JosefČáp Martin8-9-77-92374
12.Špiegel JanWO    3084
13.Klinga PetrZmatlík Lukáš1163  3094
14.Manek JakubCimler Lukáš11-9-7-7 1395
15.Kosnar VladimírČáp Martin-8-9-2  0396
16.Klinga PetrWO    30106
17.Manek JakubZmatlík Lukáš-9-1289-1123107
18.Telipský JosefCimler Lukáš9-9-7-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klinga Petr21Čáp Martin22
Manek Jakub12Zmatlík Lukáš22
Telipský Josef03Cimler Lukáš40
Špiegel Jan11   
Kosnar Vladimír01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45573:686Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Lukáš
Dalihod Miroslav
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-3-5-7  0301
2.Krásný Antonín
Dalihod Jakub
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
-58-4-6 1302
3.Navrátil LukášVácha Vladimír ml.-6-7-7  0303
4.Dalihod MiroslavVácha Vladimír st.-10-10-7  0304
5.Krásný AntonínRoziňák Jan-299-9-92305
6.Dalihod JakubMerta Jiří64-9-7103215
7.Dalihod MiroslavVácha Vladimír ml.-2-12-7  0316
8.Krásný AntonínVácha Vladimír st.-8-8-9  0317
9.Dalihod JakubRoziňák Jan-5-9-9  0318
10.Navrátil LukášMerta Jiří63-39 3128
11.Krásný AntonínVácha Vladimír ml.8-6-4-8 1329
12.Dalihod JakubVácha Vladimír st.-5-7-8  03210
13.Navrátil LukášRoziňák Jan109-7-10-823211
14.Dalihod MiroslavMerta Jiří-611-812-923212
15.Dalihod JakubVácha Vladimír ml.-4-57-6 13213
16.Navrátil LukášVácha Vladimír st.1657  30313
17.Dalihod MiroslavRoziňák Jan-58-8-18 13314
18.Krásný AntonínMerta Jiří586  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Navrátil Lukáš22Vácha Vladimír ml.40
Dalihod Miroslav04Vácha Vladimír st.31
Krásný Antonín13Roziňák Jan40
Dalihod Jakub13Merta Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna libčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29718:644TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
9-10-8-6 1301
2.Stypa Jiří
Votoček Jaroslav
 
 
Nágl Václav
Braný Václav
 
 
-96-108-92302
3.Votoček JaroslavHrstka František-8-79-5 1303
4.Tkadlec JaroslavNágl Václav69-118 3113
5.Framberk JanBraný Václav7-896 3123
6.Stypa JiříTománek František465  3033
7.Tkadlec JaroslavHrstka František8-7-61343243
8.Framberk JanNágl Václav-9869 3153
9.Stypa JiříBraný Václav87-9-8-32354
10.Votoček JaroslavTománek František6-954 3164
11.Framberk JanKruch Petr-9-6510-82365
12.Popek DavidNágl Václav9-8-9-6 1366
13.Votoček JaroslavBraný Václav1185  3076
14.Tkadlec JaroslavTománek František-129-9-4 1377
15.Popek DavidKruch Petr-11654 3187
16.Votoček JaroslavNágl Václav11913  3097
17.Tkadlec JaroslavBraný Václav-8976 31107
18.Framberk JanTománek František874  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votoček Jaroslav31Hrstka František11
Tkadlec Jaroslav31Nágl Václav13
Framberk Jan31Braný Václav13
Stypa Jiří11Tománek František13
Popek David11Kruch Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28705:633TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Píš Daniel
Heřman Miroslav
 
 
8-99-703210
2.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Blažek Jiří
 
 
55-7-693220
3.Holeček DavidYaroslavtsev Vitaly977  3030
4.Květoň JanBlažek Jiří923  3040
5.Nykl VáclavPíš Daniel-6-103-9 1341
6.Černý RadekHeřman Miroslav-6-9-7  0342
7.Květoň JanYaroslavtsev Vitaly-10565 3152
8.Nykl VáclavBlažek Jiří-868-9-102353
9.Černý RadekPíš Daniel-99-10-9 1354
10.Holeček DavidHeřman Miroslav-976-6-52355
11.Nykl VáclavYaroslavtsev Vitaly588  3065
12.Černý RadekBlažek Jiří9-88-973275
13.Holeček DavidPíš Daniel-6-799-32376
14.Květoň JanHeřman Miroslav10-788 3186
15.Černý RadekYaroslavtsev Vitaly8910  3096
16.Holeček DavidBlažek Jiří8107  30106
17.Květoň JanPíš Daniel998  30116
18.Nykl VáclavHeřman Miroslav-10119-5532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holeček David22Yaroslavtsev Vitaly04
Květoň Jan40Blažek Jiří13
Nykl Václav22Píš Daniel31
Černý Radek22Heřman Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24581:521Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Vaňousová Barbora
Pecháček Jiří
 
 
674  3010
2.Wimmerová Lucie
Charvát Vojtěch
 
 
Ihl Roman
Lauko Ladislav
 
 
-2-3-8  0311
3.Nágr PavelPecháček Jiří247  3021
4.Charvát VojtěchLauko Ladislav-3-17993231
5.Jelínek VladimírVaňousová Barbora9512  3041
6.Wimmerová LucieIhl Roman8-1099 3151
7.Charvát VojtěchPecháček Jiří-57-7-8 1352
8.Jelínek VladimírLauko Ladislav-13-6-9  0353
9.Wimmerová LucieVaňousová Barbora175  3063
10.Nágr PavelIhl Roman777  3073
11.Jelínek VladimírPecháček Jiří106-105 3183
12.Wimmerová LucieLauko Ladislav-7-98-7 1384
13.Nágr PavelVaňousová Barbora487  3094
14.Požárský JosefIhl Roman-8-4-8  0395
15.Wimmerová LuciePecháček Jiří-6-6-1  0396
16.Nágr PavelLauko Ladislav73-94 31106
17.Požárský JosefVaňousová Barbora11-5711 31116
18.Jelínek VladimírIhl Roman534  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágr Pavel40Pecháček Jiří22
Charvát Vojtěch11Lauko Ladislav22
Jelínek Vladimír31Vaňousová Barbora04
Wimmerová Lucie22Ihl Roman13
Požárský Josef11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS