Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35643:650Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Eibich Jan
 
 
Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
9-9-8-8 1301
2.Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
669  3011
3.Bárta KryštofVácha Vladimír st.5-10-910-92312
4.Švarc MartinVácha Vladimír ml.-594-9113222
5.Zwiefelhofer JiříRoziňák Jan-8-7-6  0323
6.Eibich JanMerta Jiří449  3033
7.Švarc MartinVácha Vladimír st.-3-35683243
8.Zwiefelhofer JiříVácha Vladimír ml.10-8-6-8 1344
9.Eibich JanRoziňák Jan96-3-7-92345
10.Bárta KryštofMerta Jiří310-1011 3155
11.Zwiefelhofer JiříVácha Vladimír st.9-9-9-10 1356
12.Eibich JanVácha Vladimír ml.8-8-9-8 1357
13.Bárta KryštofRoziňák Jan-3-4-5  0358
14.Švarc MartinMerta Jiří9810  3068
15.Eibich JanVácha Vladimír st.-8-89-11 1369
16.Bárta KryštofVácha Vladimír ml.-3-88-9 13610
17.Švarc MartinRoziňák Jan6612  30710
18.Zwiefelhofer JiříMerta Jiří6510  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Kryštof13Vácha Vladimír st.31
Švarc Martin40Vácha Vladimír ml.31
Zwiefelhofer Jiří13Roziňák Jan31
Eibich Jan13Merta Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ DavleRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48572:674TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braný Václav
Tománek František
 
 
Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
9-2-9-11 1301
2.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
-5745 3111
3.Tománek FrantišekCimler Lukáš-8-7-9  0312
4.Hrstka FrantišekZmatlík Petr8-6-7-7 1313
5.Kruch PetrZmatlík Lukáš-881-783223
6.Braný VáclavCharvát Petr-7-2-5  0324
7.Hrstka FrantišekCimler Lukáš42-6-5-52325
8.Kruch PetrZmatlík Petr6-9-9-6 1326
9.Braný VáclavZmatlík Lukáš-12-5-8  0327
10.Tománek FrantišekCharvát Petr-26-10-8 1328
11.Kruch PetrCimler Lukáš-6-7-5  0329
12.Počta TomášZmatlík Petr-4-8-8  03210
13.Tománek FrantišekZmatlík Lukáš-1012-7-7 13211
14.Hrstka FrantišekCharvát Petr-10-118-10 13212
15.Počta TomášCimler Lukáš-8-111-5 13213
16.Tománek FrantišekZmatlík Petr386  30313
17.Hrstka FrantišekZmatlík Lukáš-6-15-9  03314
18.Kruch PetrCharvát Petr6-97-9-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek František13Cimler Lukáš40
Hrstka František04Zmatlík Petr31
Kruch Petr13Zmatlík Lukáš31
Braný Václav02Charvát Petr40
Počta Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33645:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píš Daniel
Zacharda Jáchym
 
 
Bujárek Milan
Freisleben Zdeněk
 
 
56-85 3110
2.Pavlín Jiří
Bulín Zdeněk
 
 
Doležal Tomáš
Skoupil Lukáš
 
 
8-74-12-52311
3.Zacharda JáchymBujárek Milan-89-7873221
4.Píš DanielFreisleben Zdeněk93-810 3131
5.Pavlín JiříDoležal Tomáš899  3041
6.Bulín ZdeněkSkoupil Lukáš-615-4-3 1342
7.Píš DanielBujárek Milan-5-5-8  0343
8.Pavlín JiříFreisleben Zdeněk938  3053
9.Bulín ZdeněkDoležal Tomáš-1012-9-3 1354
10.Zacharda JáchymSkoupil Lukáš39-6-883264
11.Pavlín JiříBujárek Milan-56-8-10 1365
12.Bulín ZdeněkFreisleben Zdeněk-10-7-4  0366
13.Zacharda JáchymDoležal Tomáš7103  3076
14.Píš DanielSkoupil Lukáš9128  3086
15.Bulín ZdeněkBujárek Milan-5-6-4  0387
16.Zacharda JáchymFreisleben Zdeněk1047  3097
17.Píš DanielDoležal Tomáš-84-106-92398
18.Pavlín JiříSkoupil Lukáš64-11-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zacharda Jáchym40Bujárek Milan31
Píš Daniel22Freisleben Zdeněk13
Pavlín Jiří22Doležal Tomáš22
Bulín Zdeněk04Skoupil Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:20598:377TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
Klinga Petr
Telipský Josef
 
 
-9-8-10  0311
3.Ihl RomanKlinga Petr9-14-14-7 1312
4.Jungvirt TomášTelipský Josef9-8108 3122
5.Pecháček JiříKosnar Vladimír487  3032
6.Lauko LadislavWO    3042
7.Jungvirt TomášKlinga Petr116-10-7-92343
8.Pecháček JiříTelipský Josef-6-7-7  0344
9.Lauko LadislavKosnar Vladimír234  3054
10.Ihl RomanWO    3064
11.Pecháček JiříKlinga Petr-5-7-8  0365
12.Lauko LadislavTelipský Josef1028  3075
13.Ihl RomanKosnar Vladimír674  3085
14.Jungvirt TomášWO    3095
15.Lauko LadislavKlinga Petr6-855 31105
16.Ihl RomanTelipský Josef-8-4-9  03106
17.Jungvirt TomášKosnar Vladimír245  30116
18.Pecháček JiříWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ihl Roman12Klinga Petr31
Jungvirt Tomáš21Telipský Josef22
Pecháček Jiří12Kosnar Vladimír04
Lauko Ladislav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18664:551Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plecitý Lukáš
Charvát Vojtěch
 
 
Krásný Antonín
Navrátil Lukáš
 
 
886  3010
2.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
912-87 3120
3.Nágr PavelNavrátil Lukáš8-897 3130
4.Charvát VojtěchDvořák František-57-9-4 1331
5.Jelínek VladimírKrásný Antonín1088  3041
6.Plecitý LukášDalihod Jakub38-103 3151
7.Charvát VojtěchNavrátil Lukáš-5889 3161
8.Jelínek VladimírDvořák František1289  3071
9.Plecitý LukášKrásný Antonín477  3081
10.Nágr PavelDalihod Jakub588  3091
11.Jelínek VladimírNavrátil Lukáš16-9-6-10 1392
12.Plecitý LukášDvořák František458  30102
13.Nágr PavelKrásný Antonín-9675 31112
14.Charvát VojtěchDalihod Jakub-94-5-8 13113
15.Plecitý LukášNavrátil Lukáš96-99 31123
16.Nágr PavelDvořák František10610  30133
17.Charvát VojtěchKrásný Antonín6-69-8-323134
18.Jelínek VladimírDalihod Jakub953  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágr Pavel40Navrátil Lukáš13
Charvát Vojtěch13Dvořák František13
Jelínek Vladimír31Krásný Antonín13
Plecitý Lukáš40Dalihod Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39615:631TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Bartoň Milan
Votoček Jaroslav
 
 
-107-104-92301
2.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
-8-7-9  0302
3.Květoň JanBartoň Milan-9556 3112
4.Černý RadekVotoček Jaroslav-97-10-1 1313
5.Nykl VáclavFramberk Jan-6-810-8 1314
6.Holeček DavidTkadlec Jaroslav376  3024
7.Černý RadekBartoň Milan-9-10-6  0325
8.Nykl VáclavVotoček Jaroslav6-8-7-10 1326
9.Holeček DavidFramberk Jan8-3-5-6 1327
10.Květoň JanTkadlec Jaroslav776  3037
11.Nykl VáclavBartoň Milan-6-7-6  0338
12.Holeček DavidVotoček Jaroslav-7-569-82339
13.Květoň JanFramberk Jan2-118-983249
14.Černý RadekTkadlec Jaroslav-9-6-8  03410
15.Holeček DavidBartoň Milan-8-674-223411
16.Květoň JanVotoček Jaroslav667  30511
17.Černý RadekFramberk Jan-7-96-8 13512
18.Nykl VáclavTkadlec Jaroslav12911  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Květoň Jan40Bartoň Milan31
Černý Radek04Votoček Jaroslav31
Nykl Václav13Framberk Jan31
Holeček David13Tkadlec Jaroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS