Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39591:664TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-9879 3110
2.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Šturm Vojtěch
Eibich Jan
 
 
6-9-7983220
3.Nykl VáclavŠvarc Martin-69-8-7 1321
4.Holeček DavidZwiefelhofer Jiří8-513-5-72322
5.Květoň JanŠturm Vojtěch9810  3032
6.Černý RadekEibich Jan-6-8-7  0333
7.Holeček DavidŠvarc Martin-4-8-7  0334
8.Květoň JanZwiefelhofer Jiří1012-68 3144
9.Černý RadekŠturm Vojtěch78-87 3154
10.Nykl VáclavEibich Jan-8-22-6 1355
11.Květoň JanŠvarc Martin-6-66-6 1356
12.Černý RadekZwiefelhofer Jiří-6-5-7  0357
13.Nykl VáclavŠturm Vojtěch89-77 3167
14.Holeček DavidEibich Jan-4-8-8  0368
15.Černý RadekŠvarc Martin-4-6-10  0369
16.Nykl VáclavZwiefelhofer Jiří-8-7-8  03610
17.Holeček DavidŠturm Vojtěch78-77 31710
18.Květoň JanEibich Jan7-88-9932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nykl Václav13Švarc Martin40
Holeček David13Zwiefelhofer Jiří31
Květoň Jan31Šturm Vojtěch04
Černý Radek13Eibich Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34648:650TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Milan
Votoček Jaroslav
 
 
Plecitý Lukáš
Charvát Vojtěch
 
 
-95-10-5 1301
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Cihelka Jaroslav
Sloup Jiří
 
 
-6-88993211
3.Tkadlec JaroslavPlecitý Lukáš-6-3-5  0312
4.Votoček JaroslavSloup Jiří1057  3022
5.Bartoň MilanCihelka Jaroslav5-1065 3132
6.Framberk JanCharvát Vojtěch8109  3042
7.Votoček JaroslavPlecitý Lukáš-5-7-7  0343
8.Bartoň MilanSloup Jiří667  3053
9.Framberk JanCihelka Jaroslav-8879 3163
10.Tkadlec JaroslavCharvát Vojtěch-7-68993273
11.Bartoň MilanPlecitý Lukáš2-4-7-8 1374
12.Framberk JanSloup Jiří-8-108-6 1375
13.Tkadlec JaroslavCihelka Jaroslav6109  3085
14.Votoček JaroslavCharvát Vojtěch-6-5-13  0386
15.Framberk JanPlecitý Lukáš11-9-5-8 1387
16.Tkadlec JaroslavSloup Jiří-456-993297
17.Votoček JaroslavCihelka Jaroslav-89-99-82398
18.Bartoň MilanCharvát Vojtěch-9-939832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tkadlec Jaroslav31Plecitý Lukáš40
Votoček Jaroslav13Sloup Jiří13
Bartoň Milan31Cihelka Jaroslav13
Framberk Jan22Charvát Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39642:668TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Antonín
Dvořák Jiří
 
 
Ihl Roman
Havlíčková Markéta
 
 
11-12-8-8 1301
2.Navrátil Lukáš
Dvořák František
 
 
Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
8-10-7-9 1302
3.Krásný AntonínHavlíčková Markéta7-1087 3112
4.Dvořák JiříIhl Roman-7-7-9  0313
5.Navrátil LukášPecháček Jiří-5-86873223
6.Dvořák FrantišekLauko Ladislav64-8-953233
7.Dvořák JiříHavlíčková Markéta-7-9-11  0334
8.Navrátil LukášIhl Roman4-1536 3144
9.Dvořák FrantišekPecháček Jiří89-93 3154
10.Krásný AntonínLauko Ladislav-5-7-4  0355
11.Navrátil LukášHavlíčková Markéta2611  3065
12.Dvořák FrantišekIhl Roman-135-9-2 1366
13.Krásný AntonínPecháček Jiří12-7-9-11 1367
14.Dvořák JiříLauko Ladislav-3-4-3  0368
15.Dvořák FrantišekHavlíčková Markéta810-129 3178
16.Krásný AntonínIhl Roman-141199 3188
17.Dvořák JiříPecháček Jiří-610-8-9 1389
18.Navrátil LukášLauko Ladislav-7-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krásný Antonín22Havlíčková Markéta13
Dvořák Jiří04Ihl Roman22
Navrátil Lukáš31Pecháček Jiří22
Dvořák František31Lauko Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32577:587nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špiegel Jan
Palan Vladimír
 
 
Redlich Michal
Zacharda Jáchym
 
 
89-1010 3110
2.Telipský Josef
Klinga Petr
 
 
Pavlín Jiří
Píš Daniel
 
 
-9-1010943220
3.Klinga PetrZacharda Jáchym-55118 3130
4.Palan VladimírPíš Daniel355  3040
5.Telipský JosefRedlich Michal-6-6-11  0341
6.Kosnar VladimírPavlín Jiří-2-6-5  0342
7.Palan VladimírZacharda Jáchym1298  3052
8.Telipský JosefPíš Daniel-7-9-8  0353
9.Kosnar VladimírRedlich Michal-79-5-5 1354
10.Klinga PetrPavlín Jiří678  3064
11.Telipský JosefZacharda Jáchym1057  3074
12.Špiegel JanPíš Daniel2-9-7-13 1375
13.Klinga PetrRedlich Michal-8-95-11 1376
14.Palan VladimírPavlín Jiří849  3086
15.Špiegel JanZacharda Jáchym-0WO   0387
16.Klinga PetrPíš Daniel-60-11-8 1388
17.Palan VladimírRedlich Michal-77128 3198
18.Telipský JosefPavlín Jiří-7-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klinga Petr22Zacharda Jáchym13
Palan Vladimír40Píš Daniel31
Telipský Josef13Redlich Michal31
Kosnar Vladimír02Pavlín Jiří22
Špiegel Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:11668:455TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
Kruch Petr
Braný Václav
 
 
3915  3010
2.Skoupil Lukáš
Doležal Tomáš
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
976  3020
3.Freisleben ZdeněkNágl Václav447  3030
4.Doležal TomášKruch Petr15-7-46-82331
5.Bujárek MilanTománek František642  3041
6.Skoupil LukášBraný Václav766  3051
7.Doležal TomášNágl Václav758  3061
8.Bujárek MilanKruch Petr9-848 3171
9.Skoupil LukášTománek František1083  3081
10.Freisleben ZdeněkBraný Václav16-84-9103291
11.Bujárek MilanNágl Václav138  30101
12.Skoupil LukášKruch Petr-7928 31111
13.Freisleben ZdeněkTománek František474  30121
14.Doležal TomášBraný Václav535  30131
15.Skoupil LukášNágl Václav-9798 31141
16.Freisleben ZdeněkKruch Petr-59-24-823142
17.Doležal TomášTománek František639  30152
18.Bujárek MilanBraný Václav534  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Freisleben Zdeněk31Nágl Václav04
Doležal Tomáš31Kruch Petr22
Bujárek Milan40Tománek František04
Skoupil Lukáš40Braný Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Černošice, Fügnerova 263, 252 28 ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38575:628Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-59-7-1 1301
2.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
78-66 3111
3.Charvát PetrVácha Vladimír ml.-3-2-7  0312
4.Zmatlík PetrRoziňák Jan-286-8-182313
5.Zmatlík LukášVácha Vladimír st.-10-610-9 1314
6.Cimler LukášMerta Jiří4610  3024
7.Zmatlík PetrVácha Vladimír ml.-7-9-9  0325
8.Zmatlík LukášRoziňák Jan9113  3035
9.Cimler LukášVácha Vladimír st.7-6-6-1 1336
10.Charvát PetrMerta Jiří5-446 3146
11.Zmatlík LukášVácha Vladimír ml.-8-9-8  0347
12.Cimler LukášRoziňák Jan73-92 3157
13.Charvát PetrVácha Vladimír st.-5-5-7  0358
14.Zmatlík PetrMerta Jiří7-6106 3168
15.Cimler LukášVácha Vladimír ml.-5-8-7  0369
16.Charvát PetrRoziňák Jan13-79-4-123610
17.Zmatlík PetrVácha Vladimír st.-85-8-6 13611
18.Zmatlík LukášMerta Jiří8-1046 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Petr13Vácha Vladimír ml.40
Zmatlík Petr13Roziňák Jan22
Zmatlík Lukáš22Vácha Vladimír st.40
Cimler Lukáš22Merta Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS