Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31638:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eibich Jan
Šturm Vojtěch
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
717-78 3110
2.Šimon Matyáš
Fishman Alexandr
 
 
Tichý Jiří
Cimler Lukáš
 
 
-7-2-7  0311
3.Šimon MatyášZmatlík Petr-2-7-8  0312
4.Eibich JanTichý Jiří-8-1068-92313
5.Zwiefelhofer JiříZmatlík Lukáš-76-64-72314
6.Šturm VojtěchCimler Lukáš-6-2-8  0315
7.Eibich JanZmatlík Petr874  3025
8.Zwiefelhofer JiříTichý Jiří455  3035
9.Šturm VojtěchZmatlík Lukáš-18-16-15  0336
10.Švarc MartinCimler Lukáš696  3046
11.Zwiefelhofer JiříZmatlík Petr-786-8113256
12.Šturm VojtěchTichý Jiří6-998 3166
13.Švarc MartinZmatlík Lukáš666  3076
14.Eibich JanCimler Lukáš87-11-10-92377
15.Šturm VojtěchZmatlík Petr8-9-8-7 1378
16.Švarc MartinTichý Jiří789  3088
17.Eibich JanZmatlík Lukáš1157  3098
18.Zwiefelhofer JiříCimler Lukáš-9-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Matyáš01Zmatlík Petr22
Eibich Jan22Tichý Jiří13
Zwiefelhofer Jiří22Zmatlík Lukáš22
Šturm Vojtěch13Cimler Lukáš31
Švarc Martin30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:51302:643TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Tůma Martin
Selement Jaroslav
 
 
-3-2-3  0301
2.Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
Skoupil Lukáš
Bujárek Milan
 
 
7-8-9-8 1302
3.Roziňák JanTůma Martin-8-9-8  0303
4.Vácha Vladimír st.Skoupil Lukáš8-787 3113
5.Merta JiříBujárek Milan-6-7-4  0314
6.Vácha Vladimír ml.Selement Jaroslav89-8-9103224
7.Vácha Vladimír st.Tůma Martin-98-98-92325
8.Merta JiříSkoupil Lukáš-5-6-7  0326
9.Vácha Vladimír ml.Bujárek Milan-7-88-10 1327
10.Roziňák JanSelement Jaroslav-8-7-7  0328
11.Merta JiříTůma Martin-0WO   0329
12.Vácha Vladimír ml.Skoupil Lukáš-0WO   03210
13.Roziňák JanBujárek Milan-0WO   03211
14.Vácha Vladimír st.Selement Jaroslav-0WO   03212
15.Vácha Vladimír ml.Tůma Martin-0WO   03213
16.Roziňák JanSkoupil Lukáš-0WO   03214
17.Vácha Vladimír st.Bujárek Milan-0WO   03215
18.Merta JiříSelement Jaroslav-0WO   03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roziňák Jan04Tůma Martin40
Vácha Vladimír st.13Skoupil Lukáš31
Merta Jiří04Bujárek Milan40
Vácha Vladimír ml.13Selement Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ DavleRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34608:603TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Manek Jakub
Palan Vladimír
 
 
-2-9-2  0301
2.Tománek František
Nágl Václav
 
 
Telipský Josef
Kosnar Vladimír
 
 
10-8-49123211
3.Tománek FrantišekManek Jakub1168  3021
4.Nágl VáclavPalan Vladimír-88-7-1 1322
5.Kruch PetrTelipský Josef6-79-8-62323
6.Hrstka FrantišekKosnar Vladimír914  3033
7.Nágl VáclavManek Jakub45-11-3-92334
8.Kruch PetrPalan Vladimír-85-8-7 1335
9.Hrstka FrantišekTelipský Josef7710  3045
10.Tománek FrantišekKosnar Vladimír728  3055
11.Kruch PetrManek Jakub10-8-512-52356
12.Hrstka FrantišekPalan Vladimír-8-4-8  0357
13.Tománek FrantišekTelipský Josef-9-109-2 1358
14.Nágl VáclavKosnar Vladimír468  3068
15.Hrstka FrantišekManek Jakub-8-8411113278
16.Tománek FrantišekPalan Vladimír-6-6-9  0379
17.Nágl VáclavTelipský Josef-8-12-6  03710
18.Kruch PetrKosnar Vladimír0WO   30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek František22Manek Jakub22
Nágl Václav13Palan Vladimír40
Kruch Petr13Telipský Josef31
Hrstka František31Kosnar Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:18672:510SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Redlich Michal
Zacharda Jáchym
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
-9977 3110
2.Píš Daniel
Čierny Alexander
 
 
Krásný Antonín
Navrátil Lukáš
 
 
619  3020
3.Redlich MichalDalihod Jakub84-94 3130
4.Zacharda JáchymDvořák František558  3040
5.Píš DanielKrásný Antonín463  3050
6.Čierny AlexanderNavrátil Lukáš5-8-11993260
7.Zacharda JáchymDalihod Jakub495  3070
8.Píš DanielDvořák František-8699 3180
9.Čierny AlexanderKrásný Antonín-8-6-8  0381
10.Redlich MichalNavrátil Lukáš897  3091
11.Píš DanielDalihod Jakub996  30101
12.Čierny AlexanderDvořák František-6-9-7  03102
13.Redlich MichalKrásný Antonín7-978 31112
14.Zacharda JáchymNavrátil Lukáš659  30122
15.Čierny AlexanderDalihod Jakub7-8-77232132
16.Redlich MichalDvořák František-108-96432142
17.Zacharda JáchymKrásný Antonín46-45 31152
18.Píš DanielNavrátil Lukáš-74510 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Redlich Michal40Dalihod Jakub04
Zacharda Jáchym40Dvořák František13
Píš Daniel40Krásný Antonín13
Čierny Alexander22Navrátil Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37659:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Jaroslav
Bartoň Milan
 
 
Lauko Ladislav
Pecháček Jiří
 
 
2-9-710-92301
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Král Jan
Jungvirt Tomáš
 
 
-98-9-5 1302
3.Votoček JaroslavKrál Jan-4-968133212
4.Bartoň MilanJungvirt Tomáš659  3022
5.Framberk JanLauko Ladislav5-1-5-9 1323
6.Tkadlec JaroslavPecháček Jiří-8-78853233
7.Bartoň MilanKrál Jan287  3043
8.Framberk JanJungvirt Tomáš6-8-58103253
9.Tkadlec JaroslavLauko Ladislav-19-8-8 1354
10.Votoček JaroslavPecháček Jiří-88-8-6 1355
11.Framberk JanKrál Jan-710611 3165
12.Tkadlec JaroslavJungvirt Tomáš-9-88-7 1366
13.Votoček JaroslavLauko Ladislav-6-6-8  0367
14.Bartoň MilanPecháček Jiří8-929 3177
15.Tkadlec JaroslavKrál Jan56-7-6133287
16.Votoček JaroslavJungvirt Tomáš-3-7-10  0388
17.Bartoň MilanLauko Ladislav1298  3098
18.Framberk JanPecháček Jiří7-5-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votoček Jaroslav13Král Jan04
Bartoň Milan40Jungvirt Tomáš22
Framberk Jan22Lauko Ladislav31
Tkadlec Jaroslav22Pecháček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9676:396Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plecitý Lukáš
Mitáš Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
559  3020
3.Jelínek VladimírKvětoň Jan-98-9393230
4.Nágr PavelWO    3040
5.Mitáš JosefNykl Václav10-7-31093250
6.Plecitý LukášHoleček David8710  3060
7.Nágr PavelKvětoň Jan7-6129 3170
8.Mitáš JosefWO    3080
9.Plecitý LukášNykl Václav127-86 3190
10.Jelínek VladimírHoleček David735  30100
11.Mitáš JosefKvětoň Jan7-9109 31110
12.Plecitý LukášWO    30120
13.Jelínek VladimírNykl Václav7-988 31130
14.Nágr PavelHoleček David-9997 31140
15.Plecitý LukášKvětoň Jan974  30150
16.Jelínek VladimírWO    30160
17.Nágr PavelNykl Václav4125  30170
18.Mitáš JosefHoleček David795  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jelínek Vladimír30Květoň Jan04
Nágr Pavel30Nykl Václav04
Mitáš Josef30Holeček David04
Plecitý Lukáš30   
WO50WO05

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS