Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33673:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Eibich Jan
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
-7-10-9  0301
2.Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
Dalihod Jakub
Navrátil Lukáš
 
 
9-9-61063211
3.Zwiefelhofer JiříKrásný Antonín7810  3021
4.Bárta KryštofCarvan Miloslav36-7-8-142322
5.Švarc MartinDalihod Jakub888  3032
6.Eibich JanNavrátil Lukáš676  3042
7.Bárta KryštofKrásný Antonín-11-5-9  0343
8.Švarc MartinCarvan Miloslav-9796 3153
9.Eibich JanDalihod Jakub1096  3063
10.Zwiefelhofer JiříNavrátil Lukáš-9-2-7  0364
11.Švarc MartinKrásný Antonín-912810 3174
12.Eibich JanCarvan Miloslav12-8-38-72375
13.Zwiefelhofer JiříDalihod Jakub1110-7-8-62376
14.Bárta KryštofNavrátil Lukáš-12-8-13  0377
15.Eibich JanKrásný Antonín43-119 3187
16.Zwiefelhofer JiříCarvan Miloslav-61-89-62388
17.Bárta KryštofDalihod Jakub9-8-11-5 1389
18.Švarc MartinNavrátil Lukáš7-639 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zwiefelhofer Jiří13Krásný Antonín13
Bárta Kryštof04Carvan Miloslav31
Švarc Martin40Dalihod Jakub22
Eibich Jan31Navrátil Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43600:662TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
7-9-7-13 1301
2.Stypa Jiří
Votoček Jaroslav
 
 
Klinga Petr
Manek Jakub
 
 
8-859 3111
3.Framberk JanTelipský Josef10-10-6-5 1312
4.Stypa JiříKlinga Petr9-4-4-8 1313
5.Tkadlec JaroslavManek Jakub-5-879-32314
6.Votoček JaroslavŠpiegel Jan-69-910-22315
7.Stypa JiříTelipský Josef-7-93-9 1316
8.Tkadlec JaroslavKlinga Petr9-677 3126
9.Votoček JaroslavManek Jakub-56-8-6 1327
10.Framberk JanŠpiegel Jan-610-8-7 1328
11.Tkadlec JaroslavTelipský Josef-8-97-9 1329
12.Votoček JaroslavKosnar Vladimír654  3039
13.Framberk JanManek Jakub-9-3-9  03310
14.Stypa JiříŠpiegel Jan-8-5-10  03311
15.Votoček JaroslavTelipský Josef-7-12-9  03312
16.Framberk JanKosnar Vladimír787  30412
17.Stypa JiříManek Jakub-5-6-7  03413
18.Tkadlec JaroslavŠpiegel Jan24-10-7432513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Framberk Jan13Telipský Josef40
Stypa Jiří04Klinga Petr11
Tkadlec Jaroslav22Manek Jakub40
Votoček Jaroslav13Špiegel Jan31
   Kosnar Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1625:50663:772TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Stržínek Jiří
Horák Ondřej
 
 
99-8-8-42301
2.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Freisleben Zdeněk
Tůma Martin
 
 
7-89-7-72302
3.Květoň JanHorák Ondřej-5-6712-62303
4.Černý RadekFreisleben Zdeněk-10-8-6  0304
5.Nykl VáclavTůma Martin9-7-810-72305
6.Holeček DavidStržínek Jiří-89-8-7 1306
7.Černý RadekHorák Ondřej-6-6-9  0307
8.Nykl VáclavFreisleben Zdeněk-84-87-82308
9.Holeček DavidTůma Martin-11-8-9  0309
10.Květoň JanStržínek Jiří986  3019
11.Nykl VáclavHorák Ondřej-6-9-8  03110
12.Holeček DavidFreisleben Zdeněk15-7-9-4 13111
13.Květoň JanTůma Martin-768-7-923112
14.Černý RadekStržínek Jiří8-6-17-9 13113
15.Holeček DavidHorák Ondřej-5-77-6 13114
16.Květoň JanFreisleben Zdeněk-4-9126-923115
17.Černý RadekTůma Martin-4-912-6 13116
18.Nykl VáclavStržínek Jiří-6-879632216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Květoň Jan13Horák Ondřej40
Černý Radek04Freisleben Zdeněk40
Nykl Václav13Tůma Martin40
Holeček David04Stržínek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36690:669Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Zmatlík Petr
Charvát Petr
 
 
7103  3010
2.Wimmerová Lucie
Požárský Josef
 
 
Zmatlík Lukáš
Cimler Lukáš
 
 
5-788 3120
3.Nágr PavelZmatlík Petr5-547 3130
4.Požárský JosefZmatlík Lukáš-7-5-7  0331
5.Wimmerová LucieCharvát Petr-7-10-9  0332
6.Jelínek VladimírCimler Lukáš-898-793242
7.Požárský JosefZmatlík Petr-6-1-9  0343
8.Wimmerová LucieZmatlík Lukáš-7-2198-42344
9.Jelínek VladimírCharvát Petr-9593 3154
10.Nágr PavelCimler Lukáš910-87 3164
11.Wimmerová LucieZmatlík Petr-85-4573274
12.Jelínek VladimírZmatlík Lukáš7-8-9-10 1375
13.Nágr PavelCharvát Petr-974-623285
14.Požárský JosefCimler Lukáš-79-9-5 1386
15.Jelínek VladimírZmatlík Petr-10624 3196
16.Nágr PavelZmatlík Lukáš-10-71011-72397
17.Požárský JosefCharvát Petr9-10124 31107
18.Wimmerová LucieCimler Lukáš-7-79-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágr Pavel31Zmatlík Petr13
Požárský Josef13Zmatlík Lukáš40
Wimmerová Lucie13Charvát Petr13
Jelínek Vladimír31Cimler Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39560:620Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Vaňousová Barbora
 
 
Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
-9-78-7 1301
2.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
564  3011
3.Lauko LadislavVácha Vladimír st.-7148-793221
4.Král JanVácha Vladimír ml.-5-108-4 1322
5.Pecháček JiříRoziňák Jan-6-3-5  0323
6.Vaňousová BarboraMerta Jiří977  3033
7.Král JanVácha Vladimír st.-6-96-2 1334
8.Pecháček JiříVácha Vladimír ml.-5109-11-72335
9.Vaňousová BarboraRoziňák Jan-4-9-1  0336
10.Lauko LadislavMerta Jiří112  3046
11.Pecháček JiříVácha Vladimír st.-4-5-7  0347
12.Vaňousová BarboraVácha Vladimír ml.-10-4-5  0348
13.Lauko LadislavRoziňák Jan-1111-77-82349
14.Král JanMerta Jiří-71085 3159
15.Vaňousová BarboraVácha Vladimír st.-5-78-6 13510
16.Lauko LadislavVácha Vladimír ml.-8-99-8 13511
17.Král JanRoziňák Jan-6-7-6  03512
18.Pecháček JiříMerta Jiří193  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauko Ladislav22Vácha Vladimír st.31
Král Jan13Vácha Vladimír ml.40
Pecháček Jiří13Roziňák Jan40
Vaňousová Barbora13Merta Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:18693:523SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlín Jiří
Heřman Miroslav
 
 
Urbanský Tomáš
Hrstka František
 
 
898  3010
2.Píš Daniel
Blažek Jiří
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
-77-86-52311
3.Pavlín JiříUrbanský Tomáš768  3021
4.Blažek JiříHrstka František7-9-98-92322
5.Heřman MiroslavNágl Václav-510-4863232
6.Píš DanielTománek František-8843 3142
7.Blažek JiříUrbanský Tomáš273  3052
8.Heřman MiroslavHrstka František68-9-8-102353
9.Píš DanielNágl Václav942  3063
10.Pavlín JiříTománek František972  3073
11.Heřman MiroslavUrbanský Tomáš527  3083
12.Píš DanielHrstka František39-95 3193
13.Pavlín JiříNágl Václav7-998 31103
14.Blažek JiříTománek František-71068 31113
15.Píš DanielUrbanský Tomáš941  30123
16.Pavlín JiříHrstka František487  30133
17.Blažek JiříNágl Václav5107  30143
18.Heřman MiroslavTománek František78-3-10-1123144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlín Jiří40Urbanský Tomáš04
Blažek Jiří31Hrstka František22
Heřman Miroslav22Nágl Václav04
Píš Daniel40Tománek František13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS