Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:50493:677TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
-13-55-3 1301
2.Nágl Václav
Tománek František
 
 
Švarc Martin
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-4-5-9  0302
3.Počta TomášEibich Jan-5-5-3  0303
4.Nágl VáclavBárta Kryštof-7887 3113
5.Kruch PetrŠvarc Martin-2-2-5  0314
6.Hrstka FrantišekZwiefelhofer Jiří-11-87-8 1315
7.Nágl VáclavEibich Jan-5-3-7  0316
8.Kruch PetrBárta Kryštof6-101-393226
9.Hrstka FrantišekŠvarc Martin-15-913-7 1327
10.Tománek FrantišekZwiefelhofer Jiří-5-7-12  0328
11.Kruch PetrEibich Jan-9-4-7  0329
12.Hrstka FrantišekBárta Kryštof-6-5-5  03210
13.Tománek FrantišekŠvarc Martin-5-11-6  03211
14.Nágl VáclavZwiefelhofer Jiří7-109-121332311
15.Hrstka FrantišekEibich Jan-6-7-1  03312
16.Tománek FrantišekBárta Kryštof-9-7-14  03313
17.Nágl VáclavŠvarc Martin7-3-8-7 13314
18.Kruch PetrZwiefelhofer Jiří-9-5-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Počta Tomáš01Eibich Jan40
Nágl Václav22Bárta Kryštof22
Kruch Petr13Švarc Martin40
Hrstka František04Zwiefelhofer Jiří31
Tománek František03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19623:496Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
Píš Daniel
Hruška Ondřej
 
 
1296  3010
2.Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
Poncar Karel
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
5-656 3120
3.Vácha Vladimír st.Píš Daniel-997-833230
4.Vácha Vladimír ml.Hruška Ondřej-2544 3140
5.Roziňák JanPoncar Karel495  3050
6.Merta JiříYaroslavtsev Vitaly-7-75-0 1351
7.Vácha Vladimír ml.Píš Daniel1-658 3161
8.Roziňák JanHruška Ondřej-10725 3171
9.Merta JiříPoncar Karel-2-8-3  0372
10.Vácha Vladimír st.Yaroslavtsev Vitaly866  3082
11.Roziňák JanPíš Daniel4-777 3192
12.Merta JiříHruška Ondřej-7-5-6  0393
13.Vácha Vladimír st.Poncar Karel454  30103
14.Vácha Vladimír ml.Yaroslavtsev Vitaly674  30113
15.Merta JiříPíš Daniel11-3-175-623114
16.Vácha Vladimír st.Hruška Ondřej855  30124
17.Vácha Vladimír ml.Poncar Karel779  30134
18.Roziňák JanYaroslavtsev Vitaly1368  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vácha Vladimír st.40Píš Daniel13
Vácha Vladimír ml.40Hruška Ondřej13
Roziňák Jan40Poncar Karel13
Merta Jiří04Yaroslavtsev Vitaly13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Černošice, Fügnerova 263, 252 28 ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39589:646TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Havlíčková Markéta
Ihl Roman
 
 
-68-9563210
2.Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
Lauko Ladislav
Pecháček Jiří
 
 
-5-4-2  0311
3.Zmatlík PetrLauko Ladislav-3-8-4  0312
4.Charvát PetrPecháček Jiří-8-45-7 1313
5.Zmatlík LukášHavlíčková Markéta8811  3023
6.Cimler LukášIhl Roman116-9-933233
7.Charvát PetrLauko Ladislav-4-3-2  0334
8.Zmatlík LukášPecháček Jiří-2-874-32335
9.Cimler LukášHavlíčková Markéta6510  3045
10.Zmatlík PetrIhl Roman-7-9-9  0346
11.Zmatlík LukášLauko Ladislav-67-2-7 1347
12.Cimler LukášPecháček Jiří-102-7-7 1348
13.Zmatlík PetrHavlíčková Markéta-12989 3158
14.Charvát PetrIhl Roman-9-4-8  0359
15.Cimler LukášLauko Ladislav8-10-69-223510
16.Zmatlík PetrPecháček Jiří-6-5106932610
17.Charvát PetrHavlíčková Markéta4-665 31710
18.Zmatlík LukášIhl Roman-92105 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zmatlík Petr22Lauko Ladislav40
Charvát Petr13Pecháček Jiří31
Zmatlík Lukáš22Havlíčková Markéta04
Cimler Lukáš22Ihl Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36668:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stržínek Jiří
Tůma Martin
 
 
Požárský Josef
Charvát Vojtěch
 
 
58-9-933210
2.Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
-11-568-92311
3.Tůma MartinPožárský Josef836  3021
4.Bujárek MilanNágr Pavel-9-27743231
5.Freisleben ZdeněkCharvát Vojtěch1277  3041
6.Stržínek JiříJelínek Vladimír-7-12-8  0342
7.Bujárek MilanPožárský Josef4-941 3152
8.Freisleben ZdeněkNágr Pavel-669-3-112353
9.Stržínek JiříCharvát Vojtěch-4-12-8  0354
10.Tůma MartinJelínek Vladimír8-7-119103264
11.Freisleben ZdeněkPožárský Josef2611  3074
12.Stržínek JiříNágr Pavel-3-710-4 1375
13.Tůma MartinCharvát Vojtěch-6568 3185
14.Bujárek MilanJelínek Vladimír-85-79-92386
15.Stržínek JiříPožárský Josef8-810-5-62387
16.Tůma MartinNágr Pavel-7-9-4  0388
17.Bujárek MilanCharvát Vojtěch-101044 3198
18.Freisleben ZdeněkJelínek Vladimír-8-5-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Martin31Požárský Josef13
Bujárek Milan31Nágr Pavel31
Freisleben Zdeněk22Charvát Vojtěch13
Stržínek Jiří04Jelínek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36742:718nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špiegel Jan
Manek Jakub
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
4812  3010
2.Telipský Josef
Klinga Petr
 
 
Květoň Jan
Holeček David
 
 
-5-7-7  0311
3.Manek JakubHoleček David10-7129 3121
4.Klinga PetrČerný Radek354  3031
5.Telipský JosefNykl Václav9-8-8-7 1332
6.Špiegel JanKvětoň Jan-10-783-102333
7.Klinga PetrHoleček David1173  3043
8.Telipský JosefČerný Radek999  3053
9.Špiegel JanNykl Václav-7-86-8 1354
10.Manek JakubKvětoň Jan-69-99-112355
11.Telipský JosefHoleček David9-9-81063265
12.Špiegel JanČerný Radek-7-29983275
13.Manek JakubNykl Václav10-96-8-82376
14.Klinga PetrKvětoň Jan-759-7-82377
15.Špiegel JanHoleček David8-8-8-5 1378
16.Manek JakubČerný Radek9-7-87123288
17.Klinga PetrNykl Václav-97-8243298
18.Telipský JosefKvětoň Jan-91015-13-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Manek Jakub22Holeček David13
Klinga Petr31Černý Radek04
Telipský Josef22Nykl Václav31
Špiegel Jan13Květoň Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Návěs 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:16704:510TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
Votoček Jaroslav
Stypa Jiří
 
 
-6749 3110
2.Navrátil Lukáš
Dalihod Jakub
 
 
Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
977  3020
3.Krásný AntonínJanura Jakub945  3030
4.Carvan MiloslavFramberk Jan-987-783240
5.Navrátil LukášTkadlec Jaroslav545  3050
6.Dalihod JakubVotoček Jaroslav-10458 3160
7.Carvan MiloslavJanura Jakub5114  3070
8.Navrátil LukášFramberk Jan335  3080
9.Dalihod JakubTkadlec Jaroslav586  3090
10.Krásný AntonínVotoček Jaroslav444  30100
11.Navrátil LukášJanura Jakub665  30110
12.Dalihod JakubFramberk Jan6-77-8732120
13.Krásný AntonínTkadlec Jaroslav557  30130
14.Dalihod MiroslavVotoček Jaroslav109-6-13-1123131
15.Dalihod JakubJanura Jakub68-109 31141
16.Krásný AntonínFramberk Jan-6-11119-723142
17.Dalihod MiroslavTkadlec Jaroslav-736-9-823143
18.Navrátil LukášVotoček Jaroslav1237  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krásný Antonín31Janura Jakub04
Carvan Miloslav20Framberk Jan13
Navrátil Lukáš40Tkadlec Jaroslav13
Dalihod Jakub40Votoček Jaroslav13
Dalihod Miroslav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS