Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20691:539TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Eibich Jan
 
 
Stypa Jiří
Janura Jakub
 
 
567  3010
2.Zwiefelhofer Jiří
Šturm Vojtěch
 
 
Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
68-8-9173220
3.Bárta KryštofStypa Jiří1232  3030
4.Eibich JanJanura Jakub462  3040
5.Zwiefelhofer JiříTkadlec Jaroslav866  3050
6.Šturm VojtěchFramberk Jan-55-9-7 1351
7.Eibich JanStypa Jiří8-745 3161
8.Zwiefelhofer JiříJanura Jakub666  3071
9.Šturm VojtěchTkadlec Jaroslav-96-8-7 1372
10.Bárta KryštofFramberk Jan9712  3082
11.Zwiefelhofer JiříStypa Jiří9-9-9363292
12.Šturm VojtěchJanura Jakub8-798 31102
13.Bárta KryštofTkadlec Jaroslav-810-9-8 13103
14.Eibich JanFramberk Jan67-116 31113
15.Šturm VojtěchStypa Jiří68-89 31123
16.Bárta KryštofJanura Jakub295  30133
17.Eibich JanTkadlec Jaroslav198  30143
18.Zwiefelhofer JiříFramberk Jan-6-8610-623144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Kryštof31Stypa Jiří04
Eibich Jan40Janura Jakub04
Zwiefelhofer Jiří31Tkadlec Jaroslav22
Šturm Vojtěch22Framberk Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18655:509TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
715  3010
2.Květoň Jan
Holeček David
 
 
Navrátil Lukáš
Zapletal Radek
 
 
456  3020
3.Květoň JanNavrátil Lukáš785  3030
4.Holeček DavidZapletal Radek352  3040
5.Nykl VáclavCarvan Miloslav-7-88973250
6.Černý RadekKrásný Antonín-9-6-7  0351
7.Holeček DavidNavrátil Lukáš9-9-9-8 1352
8.Nykl VáclavZapletal Radek151  3062
9.Černý RadekCarvan Miloslav9-8118 3172
10.Květoň JanKrásný Antonín8105  3082
11.Nykl VáclavNavrátil Lukáš-578-163292
12.Černý RadekZapletal Radek464  30102
13.Květoň JanCarvan Miloslav887  30112
14.Holeček DavidKrásný Antonín-510-13-9 13113
15.Černý RadekNavrátil Lukáš-8-767832123
16.Květoň JanZapletal Radek877  30133
17.Holeček DavidCarvan Miloslav9-1087 31143
18.Nykl VáclavKrásný Antonín-5787 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Květoň Jan40Navrátil Lukáš13
Holeček David22Zapletal Radek04
Nykl Václav40Carvan Miloslav04
Černý Radek31Krásný Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31687:648Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Nágr Pavel
 
 
Telipský Josef
Klinga Petr
 
 
497  3010
2.Šenbauer Jiří
Bystroň Ondřej
 
 
Špiegel Jan
Manek Jakub
 
 
-8-911993220
3.Jelínek VladimírŠpiegel Jan169  3030
4.Nágr PavelKlinga Petr-666-973240
5.Bystroň OndřejManek Jakub-13-8-8  0341
6.Wimmerová LucieTelipský Josef5-5-7-8 1342
7.Nágr PavelŠpiegel Jan957  3052
8.Bystroň OndřejKlinga Petr-79-7873262
9.Wimmerová LucieManek Jakub-2-989103272
10.Jelínek VladimírTelipský Josef789  3082
11.Bystroň OndřejŠpiegel Jan10-6-5-8 1383
12.Cihelka JaroslavKlinga Petr-39-6-7 1384
13.Jelínek VladimírManek Jakub7-10-10-7 1385
14.Nágr PavelTelipský Josef-1063-953295
15.Cihelka JaroslavŠpiegel Jan6-9-15-8 1396
16.Jelínek VladimírKlinga Petr6109  30106
17.Nágr PavelManek Jakub1077  30116
18.Bystroň OndřejTelipský Josef-77-77-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Vladimír31Špiegel Jan22
Nágr Pavel40Klinga Petr13
Bystroň Ondřej13Manek Jakub22
Wimmerová Lucie11Telipský Josef22
Cihelka Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36605:616TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ihl Roman
Král Jan
 
 
Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
7-8-8-7 1301
2.Pecháček Jiří
Lauko Ladislav
 
 
Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
-14-6-6  0302
3.Lauko LadislavBujárek Milan-7712-993212
4.Král JanTůma Martin-10-3-11  0313
5.Pecháček JiříFreisleben Zdeněk369  3023
6.Ihl RomanDoležal Tomáš6-762 3133
7.Král JanBujárek Milan-68-118-92334
8.Pecháček JiříTůma Martin-7-79-4 1335
9.Ihl RomanFreisleben Zdeněk-6-7-5  0336
10.Lauko LadislavDoležal Tomáš57-7-653246
11.Pecháček JiříBujárek Milan-3-4-9  0347
12.Ihl RomanTůma Martin-9107-9-72348
13.Lauko LadislavFreisleben Zdeněk966  3058
14.Král JanDoležal Tomáš-4-9-5  0359
15.Ihl RomanBujárek Milan8-5-7-6 13510
16.Lauko LadislavTůma Martin8-944 31610
17.Král JanFreisleben Zdeněk7712  30710
18.Pecháček JiříDoležal Tomáš661  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lauko Ladislav40Bujárek Milan31
Král Jan13Tůma Martin31
Pecháček Jiří22Freisleben Zdeněk13
Ihl Roman13Doležal Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45651:699TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlín Jiří
Heřman Miroslav
 
 
Zmatlík Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
-117-83-52301
2.Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
Cimler Lukáš
Charvát Petr
 
 
-79-4-8 1302
3.Pavlín JiříZmatlík Petr-8595 3112
4.Píš DanielCimler Lukáš10-8-7893222
5.Heřman MiroslavCharvát Petr92-7-6-112323
6.Bulín ZdeněkZmatlík Lukáš-9-11-8  0324
7.Píš DanielZmatlík Petr-8497 3134
8.Heřman MiroslavCimler Lukáš8-8-10-9 1335
9.Bulín ZdeněkCharvát Petr-9-45-7 1336
10.Pavlín JiříZmatlík Lukáš-244-10-52337
11.Heřman MiroslavZmatlík Petr-5-6-7  0338
12.Bulín ZdeněkCimler Lukáš-11-4-8  0339
13.Pavlín JiříCharvát Petr-13-106-10 13310
14.Píš DanielZmatlík Lukáš-12797 31410
15.Bulín ZdeněkZmatlík Petr-7-7-9  03411
16.Pavlín JiříCimler Lukáš10-7-8-7 13412
17.Píš DanielCharvát Petr48-66 31512
18.Heřman MiroslavZmatlík Lukáš-1010-8-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlín Jiří13Zmatlík Petr22
Píš Daniel40Cimler Lukáš31
Heřman Miroslav04Charvát Petr31
Bulín Zdeněk04Zmatlík Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:42480:589Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-5-9-9  0301
2.Nágl Václav
Tománek František
 
 
Roziňák Jan
Merta Jiří
 
 
7-952 3111
3.Nágl VáclavVácha Vladimír st.-9-9-7  0312
4.Tománek FrantišekVácha Vladimír ml.-3-1-6  0313
5.Kruch PetrMerta Jiří633  3023
6.Hrstka FrantišekRoziňák Jan-6-4-9  0324
7.Tománek FrantišekVácha Vladimír st.-4-5-5  0325
8.Kruch PetrVácha Vladimír ml.-2-6-4  0326
9.Hrstka FrantišekMerta Jiří776  3036
10.Nágl VáclavRoziňák Jan-5-1-2  0337
11.Kruch PetrVácha Vladimír st.-7-913483247
12.Hrstka FrantišekVácha Vladimír ml.8-49-10-82348
13.Nágl VáclavMerta Jiří-8-525103258
14.Braný VáclavRoziňák Jan6-2-9-1 1359
15.Hrstka FrantišekVácha Vladimír st.-6762 3169
16.Nágl VáclavVácha Vladimír ml.-6-5-1  03610
17.Braný VáclavMerta Jiří-7-9-9  03611
18.Kruch PetrRoziňák Jan-8-6-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágl Václav13Vácha Vladimír st.22
Tománek František02Vácha Vladimír ml.40
Kruch Petr22Merta Jiří13
Hrstka František22Roziňák Jan40
Braný Václav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS