Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna stredoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20608:410TJ Sokol Středokluky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hikl Josef
Vanson Patrick
 
 

 
 
WO    3010
2.Tříska Luboš
Kamenszki Ivan
 
 
Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
8-5-87-42311
3.Tříska LubošMatoušek Zdeněk-8785 3121
4.Hikl JosefSevera Martin1055  3031
5.Vanson PatrickBulín Zdeněk10-3710 3141
6.Chval IvanWO    3051
7.Hikl JosefMatoušek Zdeněk-9-7-7  0352
8.Vanson PatrickSevera Martin755  3062
9.Chval IvanBulín Zdeněk-265-7-42363
10.Tříska LubošWO    3073
11.Vanson PatrickMatoušek Zdeněk-5-88963283
12.Chval IvanSevera Martin112-29 3193
13.Tříska LubošBulín Zdeněk7-7-6-4 1394
14.Hikl JosefWO    30104
15.Kamenszki IvanMatoušek Zdeněk0WO   30114
16.Tříska LubošSevera Martin-7-4-10  03115
17.Hikl JosefBulín Zdeněk1089  30125
18.Vanson PatrickWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tříska Luboš12Matoušek Zdeněk13
Hikl Josef21Severa Martin13
Vanson Patrick30Bulín Zdeněk22
Chval Ivan11   
Kamenszki Ivan10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28665:604TJ Sokol Roztoky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáš Jakub
Fishman Alexandr
 
 
Vilimovský Miroslav
Stržínek Jiří
 
 
-4-77-6 1301
2.Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
Kalousek Jindřich
Petkanič Vladimír
 
 
5310  3011
3.Lukáš JakubStržínek Jiří-11-411-9 1312
4.Fishman AlexandrVilimovský Miroslav-98-107-52313
5.Eibich JanPetkanič Vladimír-8834 3123
6.Bárta KryštofŠír Martin1165  3033
7.Fishman AlexandrStržínek Jiří-5-9-10  0334
8.Eibich JanVilimovský Miroslav544  3044
9.Bárta KryštofPetkanič Vladimír-1172-893254
10.Lukáš JakubŠír Martin5-6-5-3 1355
11.Eibich JanStržínek Jiří15-984 3165
12.Bárta KryštofVilimovský Miroslav867  3075
13.Lukáš JakubPetkanič Vladimír-410-7-4 1376
14.Antoš VojtěchŠír Martin4-9119 3186
15.Bárta KryštofStržínek Jiří-11896 3196
16.Lukáš JakubVilimovský Miroslav78-4-8-72397
17.Antoš VojtěchPetkanič Vladimír-7879 31107
18.Eibich JanŠír Martin587  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukáš Jakub04Stržínek Jiří22
Fishman Alexandr02Vilimovský Miroslav22
Eibich Jan40Petkanič Vladimír13
Bárta Kryštof40Šír Martin13
Antoš Vojtěch20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Návěs 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:52473:651TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Dalihod Miroslav st.
 
 
Krupička Radim
Honek Jan
 
 
-7-1210-6 1301
2.Ducháčková Radka
Dvořáková Martina
 
 
Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
-6-8-1  0302
3.Dvořák JiříKrupička Radim1-8-6-6 1303
4.Dalihod Miroslav st.Honek Jan st.-5-299-92304
5.Ducháčková RadkaTrubnikov Stanislav-2-9-9  0305
6.Zapletal RadekFranc Martin-6-7-6  0306
7.Dalihod Miroslav st.Krupička Radim-96-10743216
8.Ducháčková RadkaHonek Jan st.-7-4-5  0317
9.Zapletal RadekTrubnikov Stanislav-3-3-8  0318
10.Dvořák JiříFranc Martin-4-7-3  0319
11.Ducháčková RadkaKrupička Radim63-4-453229
12.Zapletal RadekHonek Jan st.-8-1-6  03210
13.Dvořák JiříTrubnikov Stanislav-10-4-5  03211
14.Dalihod Miroslav st.Franc Martin-8-9-9  03212
15.Zapletal RadekKrupička Radim-8-6-7  03213
16.Dvořák JiříHonek Jan st.-5-9-6  03214
17.Dalihod Miroslav st.Trubnikov Stanislav64-7-10-823215
18.Ducháčková RadkaFranc Martin-11-10-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří04Krupička Radim22
Dalihod Miroslav st.13Honek Jan st.40
Ducháčková Radka13Trubnikov Stanislav40
Zapletal Radek04Franc Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Návěs 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32630:631TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Foltyn Jiří
Šenbauer Jiří
 
 
769  3010
2.Otépka Radim
Kozel Petr
 
 
Sloup Jiří
Charvát Vojtěch
 
 
-5-9-5  0311
3.Dvořák FrantišekŠenbauer Jiří9-79-843221
4.Dalihod JakubFoltyn Jiří998  3031
5.Otépka RadimCharvát Vojtěch-868-10-112332
6.Kozel PetrSloup Jiří-5-697103242
7.Dalihod JakubŠenbauer Jiří365  3052
8.Nemec LiborFoltyn Jiří-6-5-5  0353
9.Kozel PetrCharvát Vojtěch-7-4-4  0354
10.Dvořák FrantišekSloup Jiří-38-10793264
11.Nemec LiborŠenbauer Jiří-99-4-6 1365
12.Kozel PetrFoltyn Jiří-6-4-1  0366
13.Dvořák FrantišekCharvát Vojtěch-944-5-82367
14.Dalihod JakubSloup Jiří646  3077
15.Kozel PetrŠenbauer Jiří-7-791173287
16.Dvořák FrantišekFoltyn Jiří11-8-7763297
17.Dalihod JakubCharvát Vojtěch989  30107
18.Nemec LiborSloup Jiří-8458 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák František31Šenbauer Jiří13
Dalihod Jakub40Foltyn Jiří22
Otépka Radim01Charvát Vojtěch31
Kozel Petr22Sloup Jiří04
Nemec Libor12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
07:00Konec
utkání
08:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28591:469SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav ml.
 
 
Veselý Petr
Hrdina Pavel
 
 
-8-67883210
2.Veverka Václav st.
Pavlín Šimon
 
 

 
 
WO    3020
3.Yaroslavtsev VitalyTichý Jiří8108  3030
4.Veverka Václav ml.Hrdina Pavel10-6-8-12 1331
5.Veverka Václav st.Veselý Petr-5476 3141
6.Pavlín ŠimonWO    3051
7.Veverka Václav ml.Tichý Jiří8-7-9-4 1352
8.Veverka Václav st.Hrdina Pavel6-8-7-6 1353
9.Pavlín ŠimonVeselý Petr-5-8-6  0354
10.Yaroslavtsev VitalyWO    3064
11.Veverka Václav st.Tichý Jiří-89-4-9 1365
12.Pavlín ŠimonHrdina Pavel-8-11-11  0366
13.Yaroslavtsev VitalyVeselý Petr667  3076
14.Veverka Václav ml.WO    3086
15.Pavlín ŠimonTichý Jiří-4-5-5  0387
16.Yaroslavtsev VitalyHrdina Pavel7-58-2-72388
17.Veverka Václav ml.Veselý Petr67-98 3198
18.Veverka Václav st.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Yaroslavtsev Vitaly21Tichý Jiří31
Veverka Václav ml.12Hrdina Pavel40
Veverka Václav st.12Veselý Petr13
Pavlín Šimon03   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy