Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45540:640TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
-7-6-4  0301
2.Novák Tomáš
Matoušek Zdeněk
 
 
Stržínek Jiří
Kalousek Jindřich
 
 
8-87-9-72302
3.Bulín ZdeněkDoležal Tomáš-8-10-8  0303
4.Němejc MelicharHorák Ondřej-3-4-9  0304
5.Novák TomášStržínek Jiří3-12-5-8 1305
6.Cafourek TomášKalousek Jindřich5-775 3115
7.Němejc MelicharDoležal Tomáš-8-3-6  0316
8.Severa MartinHorák Ondřej-7-7-4  0317
9.Cafourek TomášStržínek Jiří-3-2-1  0318
10.Bulín ZdeněkKalousek Jindřich1077  3028
11.Severa MartinDoležal Tomáš-4-5-9  0329
12.Cafourek TomášHorák Ondřej-11-6-7  03210
13.Bulín ZdeněkStržínek Jiří35-104 31310
14.Němejc MelicharKalousek Jindřich-1349-9632410
15.Cafourek TomášDoležal Tomáš-9-6-9  03411
16.Bulín ZdeněkHorák Ondřej4-5-59-923412
17.Němejc MelicharStržínek Jiří6-7-6-4 13413
18.Severa MartinKalousek Jindřich12-6-810332513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bulín Zdeněk22Doležal Tomáš40
Němejc Melichar13Horák Ondřej40
Novák Tomáš01Stržínek Jiří31
Cafourek Tomáš13Kalousek Jindřich04
Severa Martin12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokol stredoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30668:604TJ Sokol Středokluky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hikl Josef
Vanson Patrick
 
 
Honek Jan st.
Freisleben Robin
 
 
96-69 3110
2.Tříska Luboš
Kamenszki Ivan
 
 
Anderson Ben
Trubnikov Stanislav
 
 
5-88-933220
3.Tříska LubošHonek Jan st.7-11-59103230
4.Hikl JosefFreisleben Robin4-274 3140
5.Vanson PatrickAnderson Ben239  3050
6.Kamenszki IvanTrubnikov Stanislav12-69-5-42351
7.Hikl JosefHonek Jan st.-10-7-3  0352
8.Vanson PatrickFreisleben Robin743  3062
9.Kamenszki IvanAnderson Ben5127  3072
10.Tříska LubošTrubnikov Stanislav-1010-7773282
11.Vanson PatrickHonek Jan st.9-5-64-72383
12.Kamenszki IvanFreisleben Robin642  3093
13.Tříska LubošAnderson Ben5-1010-6532103
14.Hikl JosefTrubnikov Stanislav368  30113
15.Kamenszki IvanHonek Jan st.-6-9-3  03114
16.Tříska LubošFreisleben Robin-9-4-9  03115
17.Hikl JosefAnderson Ben-7-79-9 13116
18.Vanson PatrickTrubnikov Stanislav-96-96832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tříska Luboš31Honek Jan st.31
Hikl Josef22Freisleben Robin13
Vanson Patrick31Anderson Ben13
Kamenszki Ivan22Trubnikov Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:37430:553Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ciněk David
Kuchtová Klára
 
 
Charvát Vojtěch
Dvořák Jan
 
 
-7-5-7  0301
2.Eibich Jan
Lukáš Lukáš
 
 
Sloup Jiří
Novák Miroslav
 
 
-115-98-92302
3.Ciněk DavidSloup Jiří-2-7-6  0303
4.Kuchtová KláraCharvát Vojtěch-1-2-6  0304
5.Eibich JanNovák Miroslav135  3014
6.Lukáš LukášDvořák Jan7108  3024
7.Kuchtová KláraSloup Jiří-4-6-4  0325
8.Eibich JanCharvát Vojtěch677  3035
9.Lukáš LukášNovák Miroslav1066  3045
10.Ciněk DavidDvořák Jan-1-4-3  0346
11.Eibich JanSloup Jiří1198  3056
12.Lukáš LukášCharvát Vojtěch-7-2-4  0357
13.Ciněk DavidNovák Miroslav-8-10-5  0358
14.Kuchtová KláraDvořák Jan-6-6-5  0359
15.Lukáš LukášSloup Jiří-10-5-2  03510
16.Ciněk DavidCharvát Vojtěch-10-7-4  03511
17.Kuchtová KláraNovák Miroslav-4-5-3  03512
18.Eibich JanDvořák Jan10-886 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ciněk David04Sloup Jiří31
Kuchtová Klára04Charvát Vojtěch31
Eibich Jan40Novák Miroslav22
Lukáš Lukáš22Dvořák Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:27475:505TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Tichý Jiří
Hrdina Pavel
 
 
9-157-773210
2.
 
 
Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
WO    0311
3.Dvořák FrantišekTichý Jiří448  3021
4.Dalihod JakubHrdina Pavel442  3031
5.Kapusta ArnoštVeselý Petr828  3041
6.Čáp MartinWO    0342
7.Dalihod JakubTichý Jiří8-998 3152
8.Kapusta ArnoštHrdina Pavel-10-5-9  0353
9.Veselý PetrWO    0354
10.Dvořák FrantišekČáp Martin1035  3064
11.Kapusta ArnoštTichý Jiří9-9-8-8 1365
12.Hrdina PavelWO    0366
13.Dvořák FrantišekVeselý Petr42-73 3176
14.Dalihod JakubČáp Martin588  3086
15.Tichý JiříWO    0387
16.Dvořák FrantišekHrdina Pavel310-99 3197
17.Dalihod JakubVeselý Petr355  30107
18.Kapusta ArnoštČáp Martin53-39 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák František40Tichý Jiří12
Dalihod Jakub40Hrdina Pavel12
Kapusta Arnošt22Veselý Petr03
   Čáp Martin03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20680:547SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Vojtěch
Šrenk Štěpán
 
 
Veverka Václav st.
Pražský Michal
 
 
-55117 3110
2.Redlich Michal
Zacharda Jáchym
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Krejčová Barbora
 
 
1065  3020
3.Šrenk ŠtěpánPražský Michal-65-7963230
4.Soukup VojtěchYaroslavtsev Vitaly-36123 3140
5.Redlich MichalVeverka Václav st.9313  3050
6.Zacharda JáchymKrejčová Barbora8107  3060
7.Soukup VojtěchPražský Michal6-719 3170
8.Redlich MichalYaroslavtsev Vitaly9-8-59-52371
9.Zacharda JáchymVeverka Václav st.411-94 3181
10.Šrenk ŠtěpánKrejčová Barbora6-9-3-7 1382
11.Redlich MichalPražský Michal-6483 3192
12.Zacharda JáchymYaroslavtsev Vitaly4-726 31102
13.Šrenk ŠtěpánVeverka Václav st.6-88-6832112
14.Soukup VojtěchKrejčová Barbora698  30122
15.Zacharda JáchymPražský Michal4-7510 31132
16.Šrenk ŠtěpánYaroslavtsev Vitaly-49-8-7 13133
17.Soukup VojtěchVeverka Václav st.818  30143
18.Redlich MichalKrejčová Barbora664  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrenk Štěpán22Pražský Michal04
Soukup Vojtěch40Yaroslavtsev Vitaly22
Redlich Michal31Veverka Václav st.04
Zacharda Jáchym40Krejčová Barbora13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS