Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:31625:600SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
Vanson Patrick
Chval Ivan
 
 
857  3010
2.Matoušek Zdeněk
Blažek Jiří
 
 
Tříska Luboš
Kamenszki Ivan
 
 
-12-7-8  0311
3.Blažek JiříKamenszki Ivan8-986 3121
4.Bulín ZdeněkChval Ivan659  3031
5.Kuchta JiříTříska Luboš-9-6-12  0332
6.Němejc MelicharVanson Patrick-4-9-10  0333
7.Bulín ZdeněkKamenszki Ivan95-10-683243
8.Kuchta JiříChval Ivan-9-713573253
9.Němejc MelicharTříska Luboš10-10-9-8 1354
10.Blažek JiříVanson Patrick-9-771473264
11.Kuchta JiříKamenszki Ivan-2-7-5  0365
12.Severa MartinChval Ivan89-616 3175
13.Blažek JiříTříska Luboš4910  3085
14.Bulín ZdeněkVanson Patrick-9466 3195
15.Severa MartinKamenszki Ivan-5-6-7  0396
16.Blažek JiříChval Ivan810  30106
17.Bulín ZdeněkTříska Luboš-8697 31116
18.Kuchta JiříVanson Patrick-3-6-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jiří40Kamenszki Ivan22
Bulín Zdeněk40Chval Ivan04
Kuchta Jiří13Tříska Luboš22
Němejc Melichar02Vanson Patrick22
Severa Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:9629:438TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Doležal Tomáš
 
 
Bárta Kryštof
Antoš Vojtěch
 
 
778  3010
2.Stržínek Jiří
Kalbáč Karel
 
 
Lukáš Jakub
Kačena Marek
 
 
879  3020
3.Horák OndřejBárta Kryštof-311-11763230
4.Stržínek JiříAntoš Vojtěch976  3040
5.Kalbáč KarelKačena Marek867  3050
6.Doležal TomášLukáš Jakub469  3060
7.Stržínek JiříBárta Kryštof-7-88-6 1361
8.Kalbáč KarelAntoš Vojtěch374  3071
9.Doležal TomášKačena Marek467  3081
10.Horák OndřejLukáš Jakub837  3091
11.Kalbáč KarelBárta Kryštof-6-591-92392
12.Doležal TomášAntoš Vojtěch297  30102
13.Horák OndřejKačena Marek647  30112
14.Stržínek JiříLukáš Jakub7127  30122
15.Doležal TomášBárta Kryštof988  30132
16.Horák OndřejAntoš Vojtěch74-84 31142
17.Stržínek JiříKačena Marek576  30152
18.Kalbáč KarelLukáš Jakub784  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Ondřej40Bárta Kryštof22
Stržínek Jiří31Antoš Vojtěch04
Kalbáč Karel31Kačena Marek04
Doležal Tomáš40Lukáš Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovná UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8667:441TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Sitta Radomír
 
 
Dvořák Jiří
Král Martin
 
 
-7988 3110
2.Honek Jan st.
Freisleben Robin
 
 
Ducháčková Radka
Dvořáková Martina
 
 
361  3020
3.Trubnikov StanislavDvořák Jiří6-1176 3130
4.Sitta RadomírKrál Martin3118  3040
5.Honek Jan st.Ducháčková Radka716  3050
6.Freisleben RobinDvořáková Martina734  3060
7.Sitta RadomírDvořák Jiří8-86-463270
8.Honek Jan st.Král Martin716  3080
9.Freisleben RobinDucháčková Radka65-10-643290
10.Trubnikov StanislavDvořáková Martina686  30100
11.Honek Jan st.Dvořák Jiří1052  30110
12.Freisleben RobinKrál Martin888  30120
13.Trubnikov StanislavDucháčková Radka-141168 31130
14.Sitta RadomírDvořáková Martina567  30140
15.Freisleben RobinDvořák Jiří488  30150
16.Trubnikov StanislavKrál Martin6-788 31160
17.Sitta RadomírDucháčková Radka9109  30170
18.Honek Jan st.Dvořáková Martina657  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trubnikov Stanislav40Dvořák Jiří04
Sitta Radomír40Král Martin04
Honek Jan st.40Ducháčková Radka04
Freisleben Robin40Dvořáková Martina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35637:619Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vojtěch
Dvořák Jan
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
-8-8-4  0301
2.Šenbauer Jiří
Sloup Jiří
 
 
Kapusta Arnošt
Kozel Petr
 
 
65-9-653211
3.Dvořák JanDalihod Jakub-6-8-6  0312
4.Sloup JiříDvořák František98-6-9-52313
5.Charvát VojtěchKapusta Arnošt541  3023
6.Šenbauer JiříKozel Petr-97127 3133
7.Sloup JiříDalihod Jakub-12-84-8 1334
8.Charvát VojtěchDvořák František-710-8963244
9.Šenbauer JiříKapusta Arnošt-79-7743254
10.Dvořák JanKozel Petr-8-7-8  0355
11.Charvát VojtěchDalihod Jakub-7738 3165
12.Šenbauer JiříDvořák František7-10-1993275
13.Dvořák JanKapusta Arnošt-4-4-6  0376
14.Sloup JiříKozel Petr944  3086
15.Šenbauer JiříDalihod Jakub-7-88-8 1387
16.Dvořák JanDvořák František-7-45-9 1388
17.Sloup JiříKapusta Arnošt983  3098
18.Charvát VojtěchKozel Petr4-987 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan04Dalihod Jakub31
Sloup Jiří22Dvořák František22
Charvát Vojtěch40Kapusta Arnošt13
Šenbauer Jiří31Kozel Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
fügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39546:616SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Martin
Tichý Jiří
 
 
Veverka Václav st.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
-3889 3110
2.Suchý Michal
Havel Petr
 
 
Veverka Václav ml.
Pavlín Šimon
 
 
-8-9-10  0311
3.Čáp MartinPavlín Šimon9711  3021
4.Suchý MichalYaroslavtsev Vitaly-7-1-3  0322
5.Tichý JiříVeverka Václav ml.-11-66-8 1323
6.Havel PetrVeverka Václav st.-6-13-8  0324
7.Suchý MichalPavlín Šimon-45-9-12 1325
8.Tichý JiříYaroslavtsev Vitaly-2-74-7 1326
9.Havel PetrVeverka Václav ml.-4-8-3  0327
10.Čáp MartinVeverka Václav st.584  3037
11.Tichý JiříPavlín Šimon-95-6-12 1338
12.Havel PetrYaroslavtsev Vitaly-5-8-3  0339
13.Čáp MartinVeverka Václav ml.899  3049
14.Suchý MichalVeverka Václav st.-15-75-8 13410
15.Havel PetrPavlín Šimon-5-4-10  03411
16.Čáp MartinYaroslavtsev Vitaly-7546 31511
17.Suchý MichalVeverka Václav ml.9-4-11-8 13512
18.Tichý JiříVeverka Václav st.98-94 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Martin40Pavlín Šimon31
Suchý Michal04Yaroslavtsev Vitaly31
Tichý Jiří13Veverka Václav ml.31
Havel Petr04Veverka Václav st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy