Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44453:657SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchtová Klára
Lukáš Lukáš
 
 
Bulín Zdeněk
Fürst Mirko
 
 
-19-510123210
2.Antoš Vojtěch
Fishman Alexandr
 
 
Severa Martin
Cafourek Tomáš
 
 
9-3-47-92311
3.Kuchtová KláraFürst Mirko-1-7-3  0312
4.Lukáš LukášBulín Zdeněk-2-7-3  0313
5.Antoš VojtěchSevera Martin8105  3023
6.Fishman AlexandrCafourek Tomáš9-659 3133
7.Lukáš LukášFürst Mirko-5-5-6  0334
8.Antoš VojtěchBulín Zdeněk-3-79-3 1335
9.Fishman AlexandrSevera Martin-7-7-7  0336
10.Kuchtová KláraCafourek Tomáš-3-3-3  0337
11.Antoš VojtěchFürst Mirko612-5-10123247
12.Fishman AlexandrBulín Zdeněk-5-5-3  0348
13.Kuchtová KláraSevera Martin-5-5-3  0349
14.Lukáš LukášCafourek Tomáš9-6-8-6 13410
15.Fishman AlexandrFürst Mirko7-7-8-8 13411
16.Kuchtová KláraBulín Zdeněk-3-2-5  03412
17.Lukáš LukášSevera Martin-3-7-7  03413
18.Antoš VojtěchCafourek Tomáš1095  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchtová Klára04Fürst Mirko31
Lukáš Lukáš04Bulín Zdeněk40
Antoš Vojtěch31Severa Martin31
Fishman Alexandr13Cafourek Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SOKOL STREDOKLUKYRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:20693:542TJ Sokol Středokluky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hikl Josef
Vanson Patrick
 
 
Dvořáková Martina
Ducháčková Radka
 
 
487  3010
2.Kamenszki Ivan
Fencl Lukáš
 
 
Dvořák Jiří
Král Martin
 
 
-8410-8113220
3.Hikl JosefDvořáková Martina437  3030
4.Kamenszki IvanDucháčková Radka565  3040
5.Vanson PatrickDvořák Jiří6-59-9-62341
6.Fencl LukášKrál Martin-11-10-10  0342
7.Kamenszki IvanDvořáková Martina648  3052
8.Vanson PatrickDucháčková Radka96-36 3162
9.Fencl LukášDvořák Jiří-9-5-3  0363
10.Hikl JosefKrál Martin1411-7-893273
11.Vanson PatrickDvořáková Martina463  3083
12.Fencl LukášDucháčková Radka13117  3093
13.Hikl JosefDvořák Jiří-9-1066332103
14.Kamenszki IvanKrál Martin784  30113
15.Fencl LukášDvořáková Martina871  30123
16.Hikl JosefDucháčková Radka49-85 31133
17.Kamenszki IvanDvořák Jiří10-976 31143
18.Vanson PatrickKrál Martin-93-129532153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hikl Josef40Dvořáková Martina04
Kamenszki Ivan40Ducháčková Radka04
Vanson Patrick31Dvořák Jiří22
Fencl Lukáš22Král Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:33582:604TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Doležal Tomáš
 
 
Kozel Petr
Dvořák Josef
 
 
465  3010
2.Vilimovský Miroslav
Kokeš Oldřich
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
-7-8-6  0311
3.Horák OndřejKozel Petr794  3021
4.Doležal TomášDvořák Josef9-8107 3131
5.Šír MartinDalihod Jakub-6-99-3 1332
6.Petkanič VladimírDvořák František-5-4-5  0333
7.Doležal TomášKozel Petr488  3043
8.Šír MartinDvořák Josef1079  3053
9.Petkanič VladimírDalihod Jakub-4-4-4  0354
10.Horák OndřejDvořák František-8-998-82355
11.Šír MartinKozel Petr-5-9-5  0356
12.Vilimovský MiroslavDvořák Josef-4-2-8  0357
13.Horák OndřejDalihod Jakub410-86 3167
14.Doležal TomášDvořák František711-10-10-112368
15.Vilimovský MiroslavKozel Petr-710-10-9 1369
16.Horák OndřejDvořák Josef393  3079
17.Doležal TomášDalihod Jakub-910106 3189
18.Šír MartinDvořák František-14-89-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Ondřej31Kozel Petr22
Doležal Tomáš31Dvořák Josef13
Šír Martin13Dalihod Jakub22
Petkanič Vladimír02Dvořák František40
Vilimovský Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41620:663SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Jan st.
Sitta Radomír
 
 
Redlich Michal
Zacharda Aleš
 
 
-9-913683210
2.Trubnikov Stanislav
Krupička Radim
 
 
Hruška Ondřej
Soukup Vojtěch
 
 
-8-13-7  0311
3.Sitta RadomírRedlich Michal-6-56-5 1312
4.Honek Jan st.Zacharda Aleš452  3022
5.Trubnikov StanislavHruška Ondřej-9-612693232
6.Krupička RadimSoukup Vojtěch-99-7-7 1333
7.Honek Jan st.Redlich Michal-15-66-8 1334
8.Trubnikov StanislavZacharda Aleš9-6-8883244
9.Krupička RadimHruška Ondřej-13-6-6  0345
10.Sitta RadomírSoukup Vojtěch-710-7-8 1346
11.Trubnikov StanislavRedlich Michal-96-7-7 1347
12.Krupička RadimZacharda Aleš-7-8-5  0348
13.Sitta RadomírHruška Ondřej-99-6-4 1349
14.Honek Jan st.Soukup Vojtěch467  3059
15.Krupička RadimRedlich Michal-7-4-6  03510
16.Sitta RadomírZacharda Aleš-4-98-8 13511
17.Honek Jan st.Hruška Ondřej-7638 31611
18.Trubnikov StanislavSoukup Vojtěch108-62 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sitta Radomír04Redlich Michal40
Honek Jan st.31Zacharda Aleš22
Trubnikov Stanislav31Hruška Ondřej22
Krupička Radim04Soukup Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53417:679Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražský Michal
Veverka Václav ml.
 
 
Charvát Vojtěch
Bachor Jan
 
 
-116-5-12 1301
2.
 
 
Cihelka Jaroslav
Sloup Jiří
 
 
WO    0302
3.Bachor JanWO    0303
4.Veverka Václav ml.Charvát Vojtěch-3-8-7  0304
5.Veverka Václav st.Cihelka Jaroslav-8-7-8  0305
6.Pražský MichalSloup Jiří-7-2-14  0306
7.Veverka Václav ml.Bachor Jan9-12-9-5 1307
8.Veverka Václav st.Charvát Vojtěch-77-6-4 1308
9.Pražský MichalCihelka Jaroslav-2-9-4  0309
10.Sloup JiříWO    03010
11.Veverka Václav st.Bachor Jan-5-36-9 13011
12.Pražský MichalCharvát Vojtěch-77-711-623012
13.Šimáček LiborCihelka Jaroslav8-5-431132112
14.Veverka Václav ml.Sloup Jiří-10-6-9  03113
15.Pražský MichalBachor Jan-9-6-6  03114
16.Šimáček LiborCharvát Vojtěch-3-6-8  03115
17.Veverka Václav ml.Cihelka Jaroslav7-37-8-823116
18.Veverka Václav st.Sloup Jiří-7-5-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veverka Václav ml.04Bachor Jan30
Veverka Václav st.04Charvát Vojtěch40
Pražský Michal04Cihelka Jaroslav31
Šimáček Libor11Sloup Jiří30
WO03WO30
hráč domácích Šimáček se dostavil až na poslední 2 zápasy

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy