Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13678:361Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihelka Jaroslav
Požárský Josef
 
 
Fürst Mirko
Novák Tomáš
 
 
69-114 3110
2.Šenbauer Jiří
Sloup Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Foltyn JiříSevera Martin328  3030
4.Požárský JosefNovák Tomáš75-89 3140
5.Sloup JiříFürst Mirko6-778 3150
6.Šenbauer JiříWO    3060
7.Požárský JosefSevera Martin173  3070
8.Sloup JiříNovák Tomáš786  3080
9.Šenbauer JiříFürst Mirko-9-968-72381
10.Foltyn JiříWO    3091
11.Sloup JiříSevera Martin395  30101
12.Šenbauer JiříNovák Tomáš7108  30111
13.Foltyn JiříFürst Mirko-8-9WO  32121
14.Požárský JosefWO    30131
15.Šenbauer JiříSevera Martin-116119 31141
16.Foltyn JiříNovák Tomáš-11-97-9 13142
17.Cihelka JaroslavFürst Mirko-6467 31152
18.Sloup JiříWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Foltyn Jiří21Severa Martin04
Požárský Josef20Novák Tomáš13
Sloup Jiří30Fürst Mirko13
Šenbauer Jiří21   
Cihelka Jaroslav10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39612:673TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
Stržínek Jiří
Petkanič Vladimír
 
 
8-69-9-92301
2.Tichý Jiří
Hrdina Pavel
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
9-33-3-62302
3.Tichý JiříStržínek Jiří-119-5-7 1303
4.Veselý PetrPetkanič Vladimír-12669 3113
5.Hrdina PavelDoležal Tomáš-710-87123223
6.Čáp MartinHorák Ondřej-8-59-8 1324
7.Veselý PetrStržínek Jiří-8-11-6  0325
8.Hrdina PavelPetkanič Vladimír8-46-1393235
9.Čáp MartinDoležal Tomáš10-8128 3145
10.Tichý JiříHorák Ondřej-3-5-8  0346
11.Hrdina PavelStržínek Jiří8-39-893256
12.Čáp MartinPetkanič Vladimír7210  3066
13.Tichý JiříDoležal Tomáš-6-8-9  0367
14.Veselý PetrHorák Ondřej-6-5-5  0368
15.Čáp MartinStržínek Jiří8-1066 3178
16.Tichý JiříPetkanič Vladimír593  3088
17.Veselý PetrDoležal Tomáš-9-4-7  0389
18.Hrdina PavelHorák Ondřej-6-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří13Stržínek Jiří22
Veselý Petr13Petkanič Vladimír04
Hrdina Pavel31Doležal Tomáš22
Čáp Martin31Horák Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40652:692TJ Sokol Středokluky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veverka Václav ml.
Krejčová Barbora
 
 
Vanson Patrick
Hikl Josef
 
 
8-5-8673210
2.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Kamenszki Ivan
Horák Marek
 
 
-6685 3120
3.Krejčová BarboraHorák Marek-6557 3130
4.Veverka Václav st.Kamenszki Ivan-10-6-1  0331
5.Yaroslavtsev VitalyHikl Josef-7-9-14  0332
6.Veverka Václav ml.Vanson Patrick7912  3042
7.Veverka Václav st.Horák Marek-116-5-12 1343
8.Yaroslavtsev VitalyKamenszki Ivan-947-4-82344
9.Veverka Václav ml.Hikl Josef-7-7-16  0345
10.Krejčová BarboraVanson Patrick109-18 3155
11.Yaroslavtsev VitalyHorák Marek5-885 3165
12.Veverka Václav ml.Kamenszki Ivan-79-7-12 1366
13.Krejčová BarboraHikl Josef-96-87-82367
14.Veverka Václav st.Vanson Patrick-156-5-6 1368
15.Veverka Václav ml.Horák Marek9-487 3178
16.Krejčová BarboraKamenszki Ivan8-10-6-6 1379
17.Veverka Václav st.Hikl Josef-10-5-6  03710
18.Yaroslavtsev VitalyVanson Patrick79-5-9-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčová Barbora22Horák Marek13
Veverka Václav st.04Kamenszki Ivan40
Yaroslavtsev Vitaly13Hikl Josef40
Veverka Václav ml.22Vanson Patrick22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:22472:469SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Šrenk Štěpán
 
 
Lukáš Jakub
Lukáš Lukáš
 
 
5-8113 3110
2.
 
 
Fishman Alexandr
Kaláb Adam
 
 
WO    0311
3.Flusser MartinFishman Alexandr-98-6-5 1312
4.Hruška OndřejKaláb Adam686  3022
5.Šrenk ŠtěpánLukáš Lukáš496  3032
6.Lukáš JakubWO    0333
7.Hruška OndřejFishman Alexandr655  3043
8.Šrenk ŠtěpánKaláb Adam784  3053
9.Lukáš LukášWO    0354
10.Flusser MartinLukáš Jakub95-12-973264
11.Šrenk ŠtěpánFishman Alexandr427  3074
12.Kaláb AdamWO    0375
13.Flusser MartinLukáš Lukáš3104  3085
14.Hruška OndřejLukáš Jakub489  3095
15.Fishman AlexandrWO    0396
16.Flusser MartinKaláb Adam5410  30106
17.Hruška OndřejLukáš Lukáš282  30116
18.Šrenk ŠtěpánLukáš Jakub4-10114 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Flusser Martin31Fishman Alexandr12
Hruška Ondřej40Kaláb Adam03
Šrenk Štěpán40Lukáš Lukáš03
   Lukáš Jakub03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:14666:495TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Dvořáková Martina
Ducháčková Radka
 
 
2109  3010
2.Kozel Petr
Dvořák Josef
 
 
Král Martin
Martin Král st.
 
 
6910  3020
3.Kozel PetrDvořáková Martina5810  3030
4.Dvořák JosefDucháčková Radka-9-726113240
5.Dvořák FrantišekMartin Král st.479  3050
6.Dalihod JakubKrál Martin5911  3060
7.Dvořák JosefDvořáková Martina554  3070
8.Dvořák FrantišekDucháčková Radka1094  3080
9.Dalihod JakubMartin Král st.359  3090
10.Kozel PetrKrál Martin-959-7-72391
11.Dvořák FrantišekDvořáková Martina410-112 31101
12.Dalihod JakubDucháčková Radka376  30111
13.Kozel PetrMartin Král st.-6657 31121
14.Dvořák JosefKrál Martin-311-5-12 13122
15.Dalihod JakubDvořáková Martina648  30132
16.Kozel PetrDucháčková Radka-6-797-623133
17.Dvořák JosefMartin Král st.1086  30143
18.Dvořák FrantišekKrál Martin55-96 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozel Petr22Dvořáková Martina04
Dvořák Josef31Ducháčková Radka13
Dvořák František40Martin Král st.04
Dalihod Jakub40Král Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy