Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:25643:470TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
-6-88-14 1301
2.Honek Jan st.
Freisleben Robin
 
 

 
 
WO    3011
3.Honek Jan st.Severa Martin7108  3021
4.Freisleben RobinBulín Zdeněk-5-108-5 1322
5.Trubnikov StanislavMatoušek Zdeněk-33-8-10 1323
6.Franc MartinWO    3033
7.Freisleben RobinSevera Martin-7-104883243
8.Trubnikov StanislavBulín Zdeněk77-1-8-92344
9.Franc MartinMatoušek Zdeněk8-3-210-82345
10.Honek Jan st.WO    3055
11.Trubnikov StanislavSevera Martin818  3065
12.Franc MartinBulín Zdeněk8-8-8-2 1366
13.Honek Jan st.Matoušek Zdeněk-76210 3176
14.Freisleben RobinWO    3086
15.Franc MartinSevera Martin8-7-34-82387
16.Honek Jan st.Bulín Zdeněk-65910 3197
17.Freisleben RobinMatoušek Zdeněk444  30107
18.Trubnikov StanislavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Honek Jan st.30Severa Martin13
Freisleben Robin21Bulín Zdeněk31
Trubnikov Stanislav12Matoušek Zdeněk22
Franc Martin03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28692:642Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihelka Jaroslav
Charvát Vojtěch
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
-71185 3110
2.Foltyn Jiří
Šenbauer Jiří
 
 
Petkanič Vladimír
Stržínek Jiří
 
 
1044  3020
3.Foltyn JiříHorák Ondřej-5-11-7  0321
4.Charvát VojtěchStržínek Jiří-694-9113231
5.Cihelka JaroslavPetkanič Vladimír7132  3041
6.Šenbauer JiříDoležal Tomáš9-9510 3151
7.Charvát VojtěchHorák Ondřej-1-99-9 1352
8.Cihelka JaroslavStržínek Jiří14512  3062
9.Šenbauer JiříPetkanič Vladimír-89714 3172
10.Foltyn JiříDoležal Tomáš10-4-7-7 1373
11.Cihelka JaroslavHorák Ondřej6-8-810-82374
12.Šenbauer JiříStržínek Jiří-12-69-8 1375
13.Foltyn JiříPetkanič Vladimír587  3085
14.Požárský JosefDoležal Tomáš611-77 3195
15.Šenbauer JiříHorák Ondřej-11-9-9  0396
16.Foltyn JiříStržínek Jiří-5-9711732106
17.Požárský JosefPetkanič Vladimír878  30116
18.Cihelka JaroslavDoležal Tomáš3-5-641132126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foltyn Jiří22Horák Ondřej40
Charvát Vojtěch11Stržínek Jiří13
Cihelka Jaroslav31Petkanič Vladimír04
Šenbauer Jiří22Doležal Tomáš13
Požárský Josef20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25655:584TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Keclík Rostislav
 
 
Lukáš Lukáš
Šimon Matyáš
 
 
987  3010
2.Veselý Petr
Souček Jan
 
 
Bárta Kryštof
Lukáš Jakub
 
 
4-1111-9-102311
3.Souček JanLukáš Lukáš7-793 3121
4.Keclík RostislavŠimon Matyáš-91497 3131
5.Veselý PetrBárta Kryštof-910-3-6 1332
6.Tichý JiříLukáš Jakub6-886 3142
7.Keclík RostislavLukáš Lukáš8-6-10983252
8.Veselý PetrŠimon Matyáš755  3062
9.Tichý JiříBárta Kryštof-46-7-7 1363
10.Souček JanLukáš Jakub5-11-8-6 1364
11.Veselý PetrLukáš Lukáš337  3074
12.Tichý JiříŠimon Matyáš658  3084
13.Souček JanBárta Kryštof-7-5-7  0385
14.Keclík RostislavLukáš Jakub999  3095
15.Tichý JiříLukáš Lukáš6108  30105
16.Souček JanŠimon Matyáš-910-810732115
17.Keclík RostislavBárta Kryštof-7-10-9  03116
18.Veselý PetrLukáš Jakub876  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Jan22Lukáš Lukáš04
Keclík Rostislav31Šimon Matyáš04
Veselý Petr31Bárta Kryštof40
Tichý Jiří31Lukáš Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:16713:506SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Ducháčková Radka
Dvořáková Martina
 
 
412  3010
2.Veverka Václav ml.
Krejčová Barbora
 
 
Dvořák Jiří
Král Martin
 
 
-5677 3120
3.Yaroslavtsev VitalyDucháčková Radka-113107 3130
4.Jambor VáclavDvořáková Martina245  3040
5.Krejčová BarboraDvořák Jiří86-107 3150
6.Veverka Václav ml.Král Martin5810  3060
7.Jambor VáclavDucháčková Radka76-6-883270
8.Krejčová BarboraDvořáková Martina344  3080
9.Veverka Václav ml.Dvořák Jiří10-7108 3190
10.Yaroslavtsev VitalyKrál Martin7-8-94232100
11.Krejčová BarboraDucháčková Radka976  30110
12.Veverka Václav ml.Dvořáková Martina8-10-941032120
13.Yaroslavtsev VitalyDvořák Jiří1092  30130
14.Jambor VáclavKrál Martin645  30140
15.Veverka Václav ml.Ducháčková Radka-8810-101032150
16.Yaroslavtsev VitalyDvořáková Martina756  30160
17.Veverka Václav st.Dvořák Jiří-9-85-10 13161
18.Krejčová BarboraKrál Martin-5369 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Yaroslavtsev Vitaly40Ducháčková Radka04
Jambor Václav30Dvořáková Martina04
Krejčová Barbora40Dvořák Jiří13
Veverka Václav ml.40Král Martin04
Veverka Václav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16683:544SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Poncar Karel
 
 
Kozel Petr
Kapusta Arnošt
 
 
8-877 3110
2.Zacharda Jáchym
Redlich Michal
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
-13-9-5  0311
3.Redlich MichalDalihod Jakub545  3021
4.Hruška OndřejDvořák František-9-6-10  0322
5.Poncar KarelKozel Petr-10297 3132
6.Zacharda JáchymKapusta Arnošt1277  3042
7.Hruška OndřejDalihod Jakub5-867 3152
8.Poncar KarelDvořák František-610107 3162
9.Zacharda JáchymKozel Petr-79-189143272
10.Redlich MichalKapusta Arnošt1012-613 3182
11.Poncar KarelDalihod Jakub8106  3092
12.Zacharda JáchymDvořák František786  30102
13.Redlich MichalKozel Petr746  30112
14.Hruška OndřejKapusta Arnošt-68611 31122
15.Zacharda JáchymDalihod Jakub885  30132
16.Redlich MichalDvořák František148  30142
17.Hruška OndřejKozel Petr755  30152
18.Poncar KarelKapusta Arnošt-710-56732162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Redlich Michal40Dalihod Jakub04
Hruška Ondřej31Dvořák František13
Poncar Karel40Kozel Petr04
Zacharda Jáchym40Kapusta Arnošt04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy