Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35629:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Bulín Zdeněk
 
 
Veselý Petr
Suchý Michal
 
 
8-869 3110
2.Matoušek Zdeněk
Novák Tomáš
 
 
Tichý Jiří
Hrdina Pavel
 
 
4-5-67-62311
3.Cafourek TomášVeselý Petr10-3-8-2 1312
4.Bulín ZdeněkSuchý Michal-61289 3122
5.Blažek JiříTichý Jiří3-878 3132
6.Novák TomášHrdina Pavel4-6-4-11 1333
7.Bulín ZdeněkVeselý Petr-8-97483243
8.Blažek JiříSuchý Michal6115  3053
9.Novák TomášTichý Jiří-8-8-6  0354
10.Cafourek TomášHrdina Pavel-6-6-9  0355
11.Blažek JiříVeselý Petr1088  3065
12.Novák TomášSuchý Michal-10697 3175
13.Cafourek TomášTichý Jiří-8-4-7  0376
14.Bulín ZdeněkHrdina Pavel-7-9-7  0377
15.Novák TomášVeselý Petr-128-66-92378
16.Cafourek TomášSuchý Michal92-113 3188
17.Bulín ZdeněkTichý Jiří-31108 3198
18.Blažek JiříHrdina Pavel-9-96-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cafourek Tomáš13Veselý Petr22
Bulín Zdeněk31Suchý Michal04
Blažek Jiří31Tichý Jiří22
Novák Tomáš13Hrdina Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35633:633SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vojtěch
Foltyn Jiří
 
 
Poncar Karel
Hlaváč Jan
 
 
54-88 3110
2.Šenbauer Jiří
Sloup Jiří
 
 
Soukup Vojtěch
Redlich Michal
 
 
946  3020
3.Sloup JiříPoncar Karel-98-87-72321
4.Šenbauer JiříSoukup Vojtěch-58-8483231
5.Foltyn JiříHlaváč Jan796  3041
6.Charvát VojtěchRedlich Michal-6-9-10  0342
7.Šenbauer JiříPoncar Karel-8-9-8  0343
8.Foltyn JiříSoukup Vojtěch12-674 3153
9.Charvát VojtěchHlaváč Jan5714  3063
10.Sloup JiříRedlich Michal-9-2-7  0364
11.Foltyn JiříPoncar Karel-8-9-4  0365
12.Charvát VojtěchSoukup Vojtěch-81148 3175
13.Sloup JiříHlaváč Jan-11-7-5  0376
14.Šenbauer JiříRedlich Michal8-5-9-6 1377
15.Charvát VojtěchPoncar Karel-99-97-102378
16.Sloup JiříSoukup Vojtěch7107  3088
17.Šenbauer JiříHlaváč Jan119-9-10-92389
18.Foltyn JiříRedlich Michal10-5-9-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sloup Jiří13Poncar Karel40
Šenbauer Jiří13Soukup Vojtěch04
Foltyn Jiří22Hlaváč Jan22
Charvát Vojtěch22Redlich Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovná UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:17716:630TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
Otépka Radim
Hocek František
 
 
875  3010
2.Krupička Radim
Honek Jan st.
 
 
Vorm Petr
Nemec Libor
 
 
-410811 3120
3.Honek Jan st.Otépka Radim823  3030
4.Krupička RadimHocek František-10-11810123240
5.Trubnikov StanislavVorm Petr-3578 3150
6.Franc MartinNemec Libor9710  3060
7.Krupička RadimOtépka Radim-58910 3170
8.Trubnikov StanislavHocek František10128  3080
9.Franc MartinVorm Petr87-4-893290
10.Honek Jan st.Nemec Libor-48911 31100
11.Trubnikov StanislavOtépka Radim816-310 31110
12.Franc MartinHocek František51012  30120
13.Freisleben RobinVorm Petr-3587 31130
14.Krupička RadimNemec Libor9-38-4832140
15.Franc MartinOtépka Radim78-23 31150
16.Freisleben RobinHocek František29-107 31160
17.Krupička RadimVorm Petr-10895 31170
18.Trubnikov StanislavNemec Libor9-3-781032180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honek Jan st.20Otépka Radim04
Krupička Radim40Hocek František04
Trubnikov Stanislav40Vorm Petr04
Franc Martin40Nemec Libor04
Freisleben Robin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27632:551TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Stržínek Jiří
 
 
Ducháčková Radka
Dvořáková Martina
 
 
658  3010
2.Petkanič Vladimír
Kokeš Oldřich
 
 
Dvořák Jiří
Král Martin
 
 
9115  3020
3.Horák OndřejDalihod Miroslav st.40-84 3130
4.Stržínek JiříDucháčková Radka569  3040
5.Petkanič VladimírDvořák Jiří7-8-7-8 1341
6.Šír MartinKrál Martin-7-679-32342
7.Stržínek JiříDalihod Miroslav st.-8857 3152
8.Petkanič VladimírDucháčková Radka-8-5-4  0353
9.Šír MartinDvořák Jiří14-4-8-6 1354
10.Horák OndřejKrál Martin793  3064
11.Petkanič VladimírDalihod Miroslav st.-87-7-3 1365
12.Šír MartinDucháčková Radka-11-5-6  0366
13.Horák OndřejDvořák Jiří35-88 3176
14.Stržínek JiříKrál Martin622  3086
15.Šír MartinDalihod Miroslav st.-99-8793296
16.Horák OndřejDucháčková Radka4-977 31106
17.Stržínek JiříDvořáková Martina556  30116
18.Petkanič VladimírKrál Martin9-5-93-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Ondřej40Dalihod Miroslav st.13
Stržínek Jiří40Ducháčková Radka22
Petkanič Vladimír04Dvořák Jiří21
Šír Martin13Král Martin22
   Dvořáková Martina01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
Lukáš Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StředoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1121:39491:561TJ Sokol Středokluky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáš Jakub
Lukáš Lukáš
 
 
Hikl Josef
Vanson Patrick
 
 
-6-10-5  0301
2.Eibich Jan
Šturm Vojtěch
 
 
Kamenszki Ivan
Tříska Luboš
 
 
86-10-923211
3.Lukáš JakubKamenszki Ivan-8-7-8  0312
4.Lukáš LukášHikl Josef-8-8-4  0313
5.Eibich JanVanson Patrick5511  3023
6.Šturm VojtěchTříska Luboš5-848 3133
7.Lukáš LukášKamenszki Ivan-7-4-3  0334
8.Eibich JanHikl Josef-9-64883244
9.Šturm VojtěchVanson Patrick-9-6-4  0345
10.Lukáš JakubTříska Luboš-7-9-2  0346
11.Eibich JanKamenszki Ivan553  3056
12.Šturm VojtěchHikl Josef-7-7-7  0357
13.Lukáš JakubVanson Patrick-10-7-6  0358
14.Lukáš LukášTříska Luboš-7-2-5  0359
15.Šturm VojtěchKamenszki Ivan-101059 3169
16.Lukáš JakubHikl Josef-1-7-8  03610
17.Lukáš LukášVanson Patrick-8-3-5  03611
18.Eibich JanTříska Luboš593  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukáš Jakub04Kamenszki Ivan22
Lukáš Lukáš04Hikl Josef31
Eibich Jan40Vanson Patrick31
Šturm Vojtěch22Tříska Luboš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy