Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38590:636SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Zdeněk
Novák Tomáš
 
 
Pražský Michal
Veverka Václav ml.
 
 
-069-10-112301
2.Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
-89-7-5 1302
3.Matoušek ZdeněkPražský Michal-14-11-9  0303
4.Novák TomášVeverka Václav ml.798  3013
5.Severa MartinYaroslavtsev Vitaly-98-10793223
6.Bulín ZdeněkVeverka Václav st.565  3033
7.Novák TomášPražský Michal-6213-833243
8.Severa MartinVeverka Václav ml.-7-11-6  0344
9.Bulín ZdeněkYaroslavtsev Vitaly9-795 3154
10.Matoušek ZdeněkVeverka Václav st.4119  3064
11.Severa MartinPražský Michal-5-8-6  0365
12.Bulín ZdeněkVeverka Václav ml.-89-7-8 1366
13.Matoušek ZdeněkYaroslavtsev Vitaly-8879 3176
14.Novák TomášVeverka Václav st.-9-1-7  0377
15.Bulín ZdeněkPražský Michal-5-8-6  0378
16.Matoušek ZdeněkVeverka Václav ml.-10-2-3  0379
17.Novák TomášYaroslavtsev Vitaly-66-6663289
18.Severa MartinVeverka Václav st.-7-9-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Zdeněk22Pražský Michal31
Novák Tomáš31Veverka Václav ml.31
Severa Martin13Yaroslavtsev Vitaly04
Bulín Zdeněk22Veverka Václav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35643:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč Jan
Hruška Ondřej
 
 
Tichý Jiří
Hrdina Pavel
 
 
-4-10-9  0301
2.Poncar Karel
Flusser Martin
 
 
Čáp Martin
Veselý Petr
 
 
6119  3011
3.Hlaváč JanTichý Jiří57-98 3121
4.Poncar KarelVeselý Petr654  3031
5.Hruška OndřejHrdina Pavel-7-910-11 1332
6.Flusser MartinČáp Martin-4-7-2  0333
7.Poncar KarelTichý Jiří10-1257 3143
8.Hruška OndřejVeselý Petr878  3053
9.Flusser MartinHrdina Pavel-4-38-6 1354
10.Hlaváč JanČáp Martin999  3064
11.Hruška OndřejTichý Jiří-8-9-8  0365
12.Flusser MartinVeselý Petr-5-7-4  0366
13.Hlaváč JanHrdina Pavel-9712-6-102367
14.Poncar KarelČáp Martin44-9-1073277
15.Flusser MartinTichý Jiří-896-853287
16.Hlaváč JanVeselý Petr-8-84-8 1388
17.Poncar KarelHrdina Pavel-1095-1073298
18.Hruška OndřejČáp Martin-767-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváč Jan22Tichý Jiří13
Poncar Karel40Veselý Petr22
Hruška Ondřej13Hrdina Pavel31
Flusser Martin13Čáp Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:53445:693Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Martina
Ducháčková Radka
 
 
Charvát Vojtěch
Bachor Jan
 
 
-6-3-15  0301
2.Dvořák Jiří
Zapletal Radek
 
 
Požárský Josef
Dvořák Jan
 
 
-1-5-4  0302
3.Dvořák JiříPožárský Josef8-7-1-3 1303
4.Zapletal RadekCharvát Vojtěch-18-7-4 1304
5.Dvořáková MartinaBachor Jan-2-4-7  0305
6.Ducháčková RadkaDvořák Jan-7-697-102306
7.Zapletal RadekPožárský Josef-4-7-6  0307
8.Dvořáková MartinaCharvát Vojtěch-3-5-12  0308
9.Ducháčková RadkaBachor Jan-7-8-7  0309
10.Dvořák JiříDvořák Jan-6-971053219
11.Dvořáková MartinaPožárský Josef-3-3-2  03110
12.Ducháčková RadkaCharvát Vojtěch-3-5-11  03111
13.Dvořák JiříBachor Jan-13-74-1023112
14.Zapletal RadekDvořák Jan-2-3-5  03113
15.Ducháčková RadkaPožárský Josef-5-611-8 13114
16.Dvořák JiříCharvát Vojtěch97-10-6-823115
17.Zapletal RadekBachor Jan-37-7-2 13116
18.Dvořáková MartinaDvořák Jan-5-10-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří13Požárský Josef40
Zapletal Radek04Charvát Vojtěch40
Dvořáková Martina04Bachor Jan40
Ducháčková Radka04Dvořák Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:47451:617TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fishman Alexandr
Antoš Vojtěch
 
 
Honek Jan st.
Freisleben Robin
 
 
-7-8-10  0301
2.Šimon Matyáš
Litoš Josef
 
 
Trubnikov Stanislav
Otradovec Josef
 
 
-5-7-6  0302
3.Fishman AlexandrHonek Jan st.-6-4-5  0303
4.Antoš VojtěchFreisleben Robin444  3013
5.Šimon MatyášTrubnikov Stanislav-4-6-5  0314
6.Litoš JosefOtradovec Josef-7-5-3  0315
7.Antoš VojtěchHonek Jan st.-8-7-5  0316
8.Šimon MatyášFreisleben Robin755  3026
9.Litoš JosefTrubnikov Stanislav-9-3-2  0327
10.Fishman AlexandrOtradovec Josef-69-6-4 1328
11.Šimon MatyášHonek Jan st.-84-5-3 1329
12.Litoš JosefFreisleben Robin-14-4-10  03210
13.Fishman AlexandrTrubnikov Stanislav-6-8-8  03211
14.Antoš VojtěchOtradovec Josef-6-611-9 13212
15.Litoš JosefHonek Jan st.-9-7-7  03213
16.Fishman AlexandrFreisleben Robin11-9-49632313
17.Antoš VojtěchTrubnikov Stanislav-413-5-10 13314
18.Šimon MatyášOtradovec Josef-8-5-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fishman Alexandr13Honek Jan st.40
Antoš Vojtěch13Freisleben Robin13
Šimon Matyáš13Trubnikov Stanislav40
Litoš Josef04Otradovec Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokol stredoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:46529:677TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hikl Josef
Vanson Patrick
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
-4-5-9  0301
2.Kamenszki Ivan
Horák Marek
 
 
Kalbáč Karel
Stržínek Jiří
 
 
79-6-853211
3.Horák MarekHorák Ondřej9-5-1-4 1312
4.Hikl JosefDoležal Tomáš-9-3-4  0313
5.Vanson PatrickStržínek Jiří-54-3293223
6.Kamenszki IvanKalbáč Karel1067  3033
7.Hikl JosefHorák Ondřej-7-9-7  0334
8.Vanson PatrickDoležal Tomáš-9-65-5 1335
9.Kamenszki IvanStržínek Jiří7-4-9-7 1336
10.Horák MarekKalbáč Karel-9-7-10  0337
11.Vanson PatrickHorák Ondřej-3-7-7  0338
12.Kamenszki IvanDoležal Tomáš-799-5-22339
13.Horák MarekStržínek Jiří-6-412-5 13310
14.Hikl JosefKalbáč Karel-8867 31410
15.Kamenszki IvanHorák Ondřej-7-10-1  03411
16.Horák MarekDoležal Tomáš-4-15-6  03412
17.Hikl JosefStržínek Jiří8-7-551232512
18.Vanson PatrickKalbáč Karel-37-7-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Marek04Horák Ondřej40
Hikl Josef22Doležal Tomáš40
Vanson Patrick13Stržínek Jiří22
Kamenszki Ivan13Kalbáč Karel22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy