Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:45378:612TJ Sokol Roztoky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Bulín Zdeněk
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
13-6-10-7 1301
2.
 
 
Lukáš Jakub
Šturm Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Blažek JiříEibich Jan6-2-5-6 1303
4.Bulín ZdeněkBárta Kryštof-6-9-12  0304
5.Matoušek ZdeněkLukáš Jakub8-1068 3114
6.Šturm VojtěchWO    0315
7.Bulín ZdeněkEibich Jan-5-4-8  0316
8.Matoušek ZdeněkBárta Kryštof-4-6-6  0317
9.Lukáš JakubWO    0318
10.Blažek JiříŠturm Vojtěch8-747 3128
11.Matoušek ZdeněkEibich Jan-5-9-8  0329
12.Bárta KryštofWO    03210
13.Blažek JiříLukáš Jakub74-74 31310
14.Bulín ZdeněkŠturm Vojtěch9-4-10-7 13311
15.Eibich JanWO    03312
16.Blažek JiříBárta Kryštof-1010-6-7 13313
17.Bulín ZdeněkLukáš Jakub268  30413
18.Matoušek ZdeněkŠturm Vojtěch-2-4-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažek Jiří22Eibich Jan30
Bulín Zdeněk13Bárta Kryštof30
Matoušek Zdeněk13Lukáš Jakub03
   Šturm Vojtěch21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39525:612TJ Sokol Středokluky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčková Radka
Dalihod Miroslav st.
 
 
Kamenszki Ivan
Vanson Patrick
 
 
4-136-773210
2.Zapletal Radek
Král Martin
 
 
Horák Marek
Tříska Luboš
 
 
-6-5-4  0311
3.Dalihod Miroslav st.Horák Marek8912  3021
4.Ducháčková RadkaKamenszki Ivan4-12-10-4 1322
5.Zapletal RadekVanson Patrick-4-2-4  0323
6.Král MartinTříska Luboš-6-8-5  0324
7.Ducháčková RadkaHorák Marek-11-3-4  0325
8.Zapletal RadekKamenszki Ivan898  3035
9.Král MartinVanson Patrick-48-36-42336
10.Dalihod Miroslav st.Tříska Luboš-5-5-10  0337
11.Zapletal RadekHorák Marek-65-9-8 1338
12.Král MartinKamenszki Ivan4128  3048
13.Dalihod Miroslav st.Vanson Patrick5-7-6-18 1349
14.Ducháčková RadkaTříska Luboš-6-9-7  03410
15.Král MartinHorák Marek-95612 31510
16.Dalihod Miroslav st.Kamenszki Ivan358  30610
17.Ducháčková RadkaVanson Patrick-8-10-8  03611
18.Zapletal RadekTříska Luboš-3-6-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalihod Miroslav st.22Horák Marek22
Ducháčková Radka04Kamenszki Ivan13
Zapletal Radek13Vanson Patrick40
Král Martin22Tříska Luboš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28604:563TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Stržínek Jiří
Horák Ondřej
 
 
499  3010
2.Kozel Petr
Kapusta Arnošt
 
 
Vilimovský Miroslav
Kalousek Jindřich
 
 
79-97 3120
3.Dvořák FrantišekStržínek Jiří-6-126-7 1321
4.Dalihod JakubHorák Ondřej-7-56-8 1322
5.Kozel PetrVilimovský Miroslav-87-71073232
6.Kapusta ArnoštKalousek Jindřich437  3042
7.Dalihod JakubStržínek Jiří-4-7-5  0343
8.Kozel PetrHorák Ondřej8-8-78-62344
9.Kapusta ArnoštVilimovský Miroslav-43-12-8 1345
10.Dvořák FrantišekKalousek Jindřich583  3055
11.Kozel PetrStržínek Jiří-8-6-4  0356
12.Kapusta ArnoštHorák Ondřej-77-46-92357
13.Dvořák FrantišekVilimovský Miroslav998  3067
14.Dalihod JakubKalousek Jindřich445  3077
15.Kapusta ArnoštStržínek Jiří710-312 3187
16.Dvořák FrantišekHorák Ondřej-11-6-4  0388
17.Dalihod JakubVilimovský Miroslav657  3098
18.Kozel PetrKalousek Jindřich954  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák František22Stržínek Jiří31
Dalihod Jakub22Horák Ondřej40
Kozel Petr22Vilimovský Miroslav13
Kapusta Arnošt22Kalousek Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:27720:621SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda Aleš
Zacharda Jáchym
 
 
Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
9-1077 3110
2.Poncar Karel
Redlich Michal
 
 
Honek Jan st.
Otradovec Josef
 
 
894  3020
3.Zacharda AlešTrubnikov Stanislav-7-12-7  0321
4.Redlich MichalFranc Martin105-128 3131
5.Poncar KarelHonek Jan st.-6712-973241
6.Zacharda JáchymOtradovec Josef88-129 3151
7.Redlich MichalTrubnikov Stanislav-8496 3161
8.Poncar KarelFranc Martin49-94 3171
9.Zacharda JáchymHonek Jan st.79-8-1043281
10.Zacharda AlešOtradovec Josef14-7-10-6 1382
11.Poncar KarelTrubnikov Stanislav87-66 3192
12.Zacharda JáchymFranc Martin657  30102
13.Zacharda AlešHonek Jan st.-3-9-7  03103
14.Redlich MichalOtradovec Josef-10897 31113
15.Zacharda JáchymTrubnikov Stanislav-718-14932123
16.Zacharda AlešFranc Martin2-8-9-6 13124
17.Redlich MichalHonek Jan st.-5-912732134
18.Poncar KarelOtradovec Josef7810  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zacharda Aleš04Trubnikov Stanislav13
Redlich Michal40Franc Martin13
Poncar Karel40Honek Jan st.13
Zacharda Jáchym40Otradovec Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20657:482Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenbauer Jiří
Bystroň Ondřej
 
 
Veverka Václav ml.
Pavlín Šimon
 
 
374  3010
2.Sloup Jiří
Bachor Jan
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
10-11-74-82311
3.Šenbauer JiříPavlín Šimon455  3021
4.Bystroň OndřejYaroslavtsev Vitaly6-107-8-62322
5.Bachor JanVeverka Václav st.4-56-473232
6.Sloup JiříVeverka Václav ml.538  3042
7.Bystroň OndřejPavlín Šimon743  3052
8.Bachor JanYaroslavtsev Vitaly-5-11-6  0353
9.Sloup JiříVeverka Václav st.586  3063
10.Šenbauer JiříVeverka Václav ml.-510-9963273
11.Bachor JanPavlín Šimon7-773 3183
12.Sloup JiříYaroslavtsev Vitaly735  3093
13.Šenbauer JiříVeverka Václav st.6-953 31103
14.Bystroň OndřejVeverka Václav ml.-85-44632113
15.Sloup JiříPavlín Šimon543  30123
16.Šenbauer JiříYaroslavtsev Vitaly1087  30133
17.Bystroň OndřejVeverka Václav st.166  30143
18.Bachor JanVeverka Václav ml.-9-7-9  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenbauer Jiří40Pavlín Šimon04
Bystroň Ondřej31Yaroslavtsev Vitaly22
Bachor Jan22Veverka Václav st.04
Sloup Jiří40Veverka Václav ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy