Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:31656:622Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenbauer Jiří
Bystroň Ondřej
 
 
Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
-712-9853210
2.Charvát Vojtěch
Bachor Jan
 
 
Tichý Jiří
Hrdina Pavel
 
 
8-3-5-6 1311
3.Charvát VojtěchVeselý Petr11-9-8383221
4.Bachor JanHrdina Pavel-8-8-7  0322
5.Bystroň OndřejČáp Martin44-97 3132
6.Šenbauer JiříTichý Jiří9-595 3142
7.Bachor JanVeselý Petr-4-6-7  0343
8.Bystroň OndřejHrdina Pavel-6154-693253
9.Šenbauer JiříČáp Martin-6-810883263
10.Charvát VojtěchTichý Jiří966  3073
11.Bystroň OndřejVeselý Petr4106  3083
12.Šenbauer JiříHrdina Pavel7510  3093
13.Charvát VojtěchČáp Martin6105  30103
14.Bachor JanTichý Jiří-2-9-11  03104
15.Šenbauer JiříVeselý Petr11-13-10-9 13105
16.Charvát VojtěchHrdina Pavel-7422 31115
17.Bachor JanČáp Martin-6-8-0  03116
18.Bystroň OndřejTichý Jiří-99-951032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vojtěch40Veselý Petr22
Bachor Jan04Hrdina Pavel13
Bystroň Ondřej40Čáp Martin13
Šenbauer Jiří31Tichý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovná UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26639:573TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
Veverka Václav ml.
Jambor Václav
 
 
-7486 3110
2.Otradovec Josef
Sitta Radomír
 
 
Veverka Václav st.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
97-47 3120
3.Sitta RadomírJambor Václav-2-7-9  0321
4.Freisleben RobinYaroslavtsev Vitaly-71197 3131
5.Trubnikov StanislavVeverka Václav st.335  3041
6.Franc MartinVeverka Václav ml.3-7-7-12 1342
7.Freisleben RobinJambor Václav975  3052
8.Trubnikov StanislavYaroslavtsev Vitaly105-8-5103262
9.Franc MartinVeverka Václav st.736  3072
10.Sitta RadomírVeverka Václav ml.14-1076 3182
11.Trubnikov StanislavJambor Václav-8-1-14  0383
12.Franc MartinYaroslavtsev Vitaly-9-37-7 1384
13.Sitta RadomírVeverka Václav st.849  3094
14.Freisleben RobinVeverka Václav ml.7-9-48-62395
15.Franc MartinJambor Václav-9-10-4  0396
16.Sitta RadomírYaroslavtsev Vitaly89-6-12432106
17.Freisleben RobinVeverka Václav st.6411  30116
18.Trubnikov StanislavVeverka Václav ml.1026  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sitta Radomír31Jambor Václav31
Freisleben Robin31Yaroslavtsev Vitaly13
Trubnikov Stanislav31Veverka Václav st.04
Franc Martin13Veverka Václav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24650:561TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilimovský Miroslav
Kokeš Oldřich
 
 
Hlaváč Jan
Soukup Vojtěch
 
 
-117-9-10 1301
2.Horák Ondřej
Stržínek Jiří
 
 
Hruška Ondřej
Flusser Martin
 
 
9104  3011
3.Horák OndřejHlaváč Jan9211  3021
4.Stržínek JiříHruška Ondřej4166  3031
5.Petkanič VladimírSoukup Vojtěch-6-8-6  0332
6.Vilimovský MiroslavFlusser Martin5106  3042
7.Stržínek JiříHlaváč Jan8108  3052
8.Petkanič VladimírHruška Ondřej9-5-9-3 1353
9.Vilimovský MiroslavSoukup Vojtěch-9-7710-122354
10.Horák OndřejFlusser Martin2-1357 3164
11.Petkanič VladimírHlaváč Jan-7-6-5  0365
12.Vilimovský MiroslavHruška Ondřej85-7-8-72366
13.Horák OndřejSoukup Vojtěch4-9-9-7 1367
14.Stržínek JiříFlusser Martin677  3077
15.Vilimovský MiroslavHlaváč Jan7-1284 3187
16.Horák OndřejHruška Ondřej67-84 3197
17.Stržínek JiříSoukup Vojtěch745  30107
18.Petkanič VladimírFlusser Martin81012  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Ondřej31Hlaváč Jan13
Stržínek Jiří40Hruška Ondřej22
Petkanič Vladimír13Soukup Vojtěch31
Vilimovský Miroslav22Flusser Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
stredoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37530:616TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenszki Ivan
Kába Michal
 
 
Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
-6-11-4  0301
2.Vanson Patrick
Tříska Luboš
 
 
Kozel Petr
Otépka Radim
 
 
83-93 3111
3.Kamenszki IvanDalihod Jakub108-2-773221
4.Kába MichalDvořák František-2-4-3  0322
5.Tříska LubošKozel Petr5128  3032
6.Vanson PatrickOtépka Radim765  3042
7.Kába MichalDalihod Jakub-2-2-6  0343
8.Tříska LubošDvořák František-810-8-4 1344
9.Vanson PatrickKozel Petr97-109 3154
10.Kamenszki IvanOtépka Radim-97811 3164
11.Tříska LubošDalihod Jakub6-7-97103274
12.Vanson PatrickDvořák František-5-87-6 1375
13.Kamenszki IvanKozel Petr-7-11-9  0376
14.Kába MichalOtépka Radim-1-1-3  0377
15.Vanson PatrickDalihod Jakub-7-9-8  0378
16.Kamenszki IvanDvořák František8-6-7-8 1379
17.Kába MichalKozel Petr-10-2-4  03710
18.Tříska LubošOtépka Radim598  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kamenszki Ivan22Dalihod Jakub22
Kába Michal04Dvořák František40
Tříska Luboš31Kozel Petr22
Vanson Patrick22Otépka Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29616:585nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fishman Alexandr
Eibich Jan
 
 
Dvořáková Martina
Ducháčková Radka
 
 
377  3010
2.Lukáš Jakub
Lukáš Lukáš
 
 
Dvořák Jiří
Král Martin
 
 
15-8-8-3 1311
3.Fishman AlexandrDvořáková Martina1265  3021
4.Eibich JanDucháčková Radka286  3031
5.Lukáš JakubDvořák Jiří8-8-9-7 1332
6.Lukáš LukášKrál Martin-8-9-8  0333
7.Eibich JanDvořáková Martina495  3043
8.Lukáš JakubDucháčková Radka8-97-16-32344
9.Lukáš LukášDvořák Jiří-4-28-1 1345
10.Fishman AlexandrKrál Martin-712-10-5 1346
11.Lukáš JakubDvořáková Martina-9678 3156
12.Lukáš LukášDucháčková Radka-5-5-4  0357
13.Fishman AlexandrDvořák Jiří-7-47-5 1358
14.Eibich JanKrál Martin467  3068
15.Lukáš LukášDvořáková Martina575  3078
16.Fishman AlexandrDucháčková Radka9-11612 3188
17.Eibich JanDvořák Jiří565  3098
18.Lukáš JakubKrál Martin7-1011-9-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fishman Alexandr22Dvořáková Martina04
Eibich Jan40Ducháčková Radka22
Lukáš Jakub13Dvořák Jiří31
Lukáš Lukáš13Král Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS