Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náves 10, ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:23472:431TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
782  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Kozel PetrMatoušek Zdeněk-119-4-11 1311
4.Dvořák FrantišekSevera Martin6-637 3121
5.Dalihod JakubBulín Zdeněk-81067 3131
6.         
7.Dvořák FrantišekMatoušek Zdeněk-127-113-52332
8.Dalihod JakubSevera Martin-6375 3142
9.Bulín ZdeněkWO    0343
10.Kozel PetrWO    3053
11.Dalihod JakubMatoušek Zdeněk1084  3063
12.Severa MartinWO    0364
13.Kozel PetrBulín Zdeněk-4-4-8  0365
14.Dvořák FrantišekWO    3075
15.Matoušek ZdeněkWO    0376
16.Kozel PetrSevera Martin797  3086
17.Dvořák FrantišekBulín Zdeněk-10-1914103296
18.Dalihod JakubWO    30106

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kozel Petr12Matoušek Zdeněk21
Dvořák František21Severa Martin03
Dalihod Jakub30Bulín Zdeněk12
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9636:404SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Zacharda Aleš
 
 
Dvořáková Martina
Ducháčková Radka
 
 
761  3010
2.Hlaváč Jan
Šrenk Štěpán
 
 
Král Martin
Zapletal Radek
 
 
849  3020
3.Hlaváč JanDvořáková Martina345  3030
4.Hruška OndřejDucháčková Radka787  3040
5.Zacharda AlešKrál Martin488  3050
6.Šrenk ŠtěpánZapletal Radek68-73 3160
7.Hruška OndřejDvořáková Martina322  3070
8.Zacharda AlešDucháčková Radka797  3080
9.Šrenk ŠtěpánKrál Martin57-96 3190
10.Hlaváč JanZapletal Radek982  30100
11.Zacharda AlešDvořák Jiří54-73 31110
12.Šrenk ŠtěpánDucháčková Radka-10386 31120
13.Hlaváč JanKrál Martin488  30130
14.Hruška OndřejZapletal Radek883  30140
15.Šrenk ŠtěpánDvořák Jiří-6-9-8  03141
16.Hlaváč JanDucháčková Radka8-1089 31151
17.Hruška OndřejKrál Martin-81074 31161
18.Zacharda AlešZapletal Radek538  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváč Jan40Dvořáková Martina02
Hruška Ondřej40Ducháčková Radka04
Zacharda Aleš40Král Martin04
Šrenk Štěpán31Zapletal Radek04
   Dvořák Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23672:556SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jambor Václav
Krejčová Barbora
 
 
Bárta Kryštof
Šturm Vojtěch
 
 
6-410-873210
2.Veverka Václav st.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
Fishman Alexandr
Antoš Vojtěch
 
 
648  3020
3.Jambor VáclavAntoš Vojtěch-8768 3130
4.Pražský MichalBárta Kryštof-8-9-6  0331
5.Krejčová BarboraŠturm Vojtěch-4-10-8  0332
6.Veverka Václav ml.Fishman Alexandr9-1274 3142
7.Pražský MichalAntoš Vojtěch346  3052
8.Krejčová BarboraBárta Kryštof-68-10-5 1353
9.Veverka Václav ml.Šturm Vojtěch655  3063
10.Yaroslavtsev VitalyFishman Alexandr-81193 3173
11.Krejčová BarboraAntoš Vojtěch258  3083
12.Veverka Václav ml.Bárta Kryštof101010  3093
13.Yaroslavtsev VitalyŠturm Vojtěch-81289 31103
14.Pražský MichalFishman Alexandr-898-7732113
15.Veverka Václav ml.Antoš Vojtěch5143  30123
16.Yaroslavtsev VitalyBárta Kryštof-985-9-623124
17.Pražský MichalŠturm Vojtěch24-5-10-623125
18.Krejčová BarboraFishman Alexandr853  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jambor Václav10Antoš Vojtěch04
Pražský Michal22Bárta Kryštof31
Krejčová Barbora22Šturm Vojtěch22
Veverka Václav ml.40Fishman Alexandr04
Yaroslavtsev Vitaly21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:30650:609TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Michal
Hrdina Pavel
 
 
Hikl Josef
Tříska Luboš
 
 
-10-7-6  0301
2.Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
Kamenszki Ivan
Horák Marek
 
 
8-964 3111
3.Hrdina PavelHikl Josef88-69 3121
4.Veselý PetrTříska Luboš-810-9-9 1322
5.Suchý MichalHorák Marek-11-28-5 1323
6.Čáp MartinKamenszki Ivan-109-61183233
7.Veselý PetrHikl Josef6-3108 3143
8.Suchý MichalTříska Luboš-7-8-7  0344
9.Čáp MartinHorák Marek852  3054
10.Hrdina PavelKamenszki Ivan10-8-9693264
11.Suchý MichalHikl Josef-7-3-5  0365
12.Čáp MartinTříska Luboš-98-4-6 1366
13.Hrdina PavelHorák Marek107-89 3176
14.Veselý PetrKamenszki Ivan-11-89553286
15.Čáp MartinHikl Josef344  3096
16.Hrdina PavelTříska Luboš584  30106
17.Veselý PetrHorák Marek468  30116
18.Suchý MichalKamenszki Ivan-57-98632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Pavel40Hikl Josef13
Veselý Petr31Tříska Luboš31
Suchý Michal13Horák Marek13
Čáp Martin31Kamenszki Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:27763:629Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenbauer Jiří
Bystroň Ondřej
 
 
Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
-8686 3110
2.Sloup Jiří
Foltyn Jiří
 
 
Otradovec Josef
Honek Jan st.
 
 
4-7-8-10 1311
3.Šenbauer JiříHonek Jan st.-4-8416-92312
4.Bystroň OndřejOtradovec Josef267  3022
5.Foltyn JiříTrubnikov Stanislav-746-873232
6.Sloup JiříFranc Martin-89-8233242
7.Bystroň OndřejHonek Jan st.97-11-9-82343
8.Foltyn JiříOtradovec Josef10-527 3153
9.Sloup JiříTrubnikov Stanislav4166  3063
10.Šenbauer JiříFranc Martin5-9-10883273
11.Foltyn JiříHonek Jan st.8-7-8-8 1374
12.Sloup JiříOtradovec Josef810-97 3184
13.Šenbauer JiříTrubnikov Stanislav8-4-97103294
14.Bystroň OndřejFranc Martin653  30104
15.Sloup JiříHonek Jan st.6-98-9832114
16.Šenbauer JiříOtradovec Josef6-8-811832124
17.Bystroň OndřejTrubnikov Stanislav288  30134
18.Foltyn JiříFranc Martin874  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenbauer Jiří31Honek Jan st.31
Bystroň Ondřej31Otradovec Josef04
Foltyn Jiří31Trubnikov Stanislav04
Sloup Jiří40Franc Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS