Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Alen
Korbel Filip
 
 
Páral Jiří
Kocmánek Tomáš
 
 
     3110
2.Hanzálek Jiří
Šindelář Radim
 
 
Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
     2311
3.Hanzálek JiříKozák Petr     3021
4.Korbel FilipPáral Daniel     3031
5.Šindelář RadimKocmánek Tomáš     3241
6.Korbel AlenPáral Jiří     3151
7.Korbel FilipKozák Petr     1352
8.Šindelář RadimPáral Daniel     1353
9.Korbel AlenKocmánek Tomáš     3263
10.Hanzálek JiříPáral Jiří     3173
11.Šindelář RadimKozák Petr     1374
12.Korbel AlenPáral Daniel     2375
13.Hanzálek JiříKocmánek Tomáš     2376
14.Korbel FilipPáral Jiří     0377
15.Korbel AlenKozák Petr     0378
16.Hanzálek JiříPáral Daniel     2379
17.Korbel FilipKocmánek Tomáš     3289
18.Šindelář RadimPáral Jiří     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzálek Jiří22Kozák Petr31
Korbel Filip22Páral Daniel31
Šindelář Radim22Kocmánek Tomáš13
Korbel Alen22Páral Jiří13
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč AVrchní
rozhodčí:
Kuna Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Telč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14 TJ Třebíč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomela Martin
Živný Petr
 
 
Havlík Vojtěch
Švec Radomír
 
 
     3010
2.Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
Zdražil Zdeněk
Martinů Libor
 
 
     3120
3.Vomela MartinZdražil Zdeněk     0321
4.Živný PetrMartinů Libor     3131
5.Uhlíř PetrŠvec Radomír     3141
6.Táborský PetrHavlík Vojtěch     3051
7.Živný PetrZdražil Zdeněk     0352
8.Uhlíř PetrMartinů Libor     3062
9.Táborský PetrŠvec Radomír     3072
10.Vomela MartinHavlík Vojtěch     3082
11.Uhlíř PetrZdražil Zdeněk     0383
12.Táborský PetrMartinů Libor     3193
13.Vomela MartinŠvec Radomír     31103
14.Živný PetrHavlík Vojtěch     30  
15.Táborský PetrZdražil Zdeněk         
16.Vomela MartinMartinů Libor         
17.Živný PetrŠvec Radomír         
18.Uhlíř PetrHavlík Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vomela Martin21Zdražil Zdeněk30
Živný Petr11Martinů Libor03
Uhlíř Petr21Švec Radomír03
Táborský Petr30Havlík Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
Hertl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hertl Jiří
Husák Pavel
 
 
Veselský Tomáš
Hudec Stanislav
 
 
     2301
2.Smolík Tomáš
Šikula Jan
 
 
Vaněk Josef
Štola Miroslav
 
 
     3111
3.Husák PavelHudec Stanislav     1312
4.Smolík TomášVeselský Tomáš     3122
5.Hertl JiříVaněk Josef     3232
6.Šikula JanŠtola Miroslav     3142
7.Smolík TomášHudec Stanislav     0343
8.Hertl JiříVeselský Tomáš     2344
9.Šikula JanVaněk Josef     3054
10.Husák PavelŠtola Miroslav     0355
11.Hertl JiříHudec Stanislav     3165
12.Šikula JanVeselský Tomáš     3075
13.Husák PavelVaněk Josef     1376
14.Smolík Tomᚊtola Miroslav     3286
15.Šikula JanHudec Stanislav     3296
16.Husák PavelVeselský Tomáš     1397
17.Smolík TomášVaněk Josef     1398
18.Hertl JiříŠtola Miroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Husák Pavel04Hudec Stanislav22
Smolík Tomáš22Veselský Tomáš22
Hertl Jiří31Vaněk Josef22
Šikula Jan40Štola Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. AVrchní
rozhodčí:
Trefil Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23 TJ Chmelná z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fuk Viktor
Přibyl Ondřej
 
 
Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
     3210
2.Marek Petr ml.
Trefil Daniel
 
 
Jírů Jakub
Rosenkranz Egon
 
 
     3220
3.Marek Petr ml.Pavlík Michal     0321
4.Přibyl OndřejZajíc Milan     3231
5.Trefil DanielRosenkranz Egon     0332
6.Fuk ViktorJírů Jakub     3142
7.Přibyl OndřejPavlík Michal     3052
8.Trefil DanielZajíc Milan     2353
9.Fuk ViktorRosenkranz Egon     3263
10.Marek Petr ml.Jírů Jakub     3073
11.Trefil DanielPavlík Michal     0374
12.Fuk ViktorZajíc Milan     3284
13.Marek Petr ml.Rosenkranz Egon     3094
14.Přibyl OndřejJírů Jakub     30104
15.Fuk ViktorPavlík Michal         
16.Marek Petr ml.Zajíc Milan         
17.Přibyl OndřejRosenkranz Egon         
18.Trefil DanielJírů Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Petr ml.21Pavlík Michal21
Přibyl Ondřej30Zajíc Milan12
Trefil Daniel03Rosenkranz Egon12
Fuk Viktor30Jírů Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
Malina Vítězslav
Koutník Josef
 
 
     3110
2.Lengál Dominik
Dvořák Pavel
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
     1311
3.Dvořák PavelNovák Aleš     1312
4.Lengál DominikBártík Tomáš     1313
5.Vondra MartinKoutník Josef     3223
6.Brom VladanMalina Vítězslav     3033
7.Lengál DominikNovák Aleš     1334
8.Vondra MartinBártík Tomáš     2335
9.Brom VladanKoutník Josef     3145
10.Dvořák PavelMalina Vítězslav     3255
11.Vondra MartinNovák Aleš     1356
12.Brom VladanBártík Tomáš     3266
13.Dvořák PavelKoutník Josef     3076
14.Lengál DominikMalina Vítězslav     0377
15.Brom VladanNovák Aleš     0378
16.Dvořák PavelBártík Tomáš     0379
17.Lengál DominikKoutník Josef     3289
18.Vondra MartinMalina Vítězslav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel22Novák Aleš40
Lengál Dominik13Bártík Tomáš31
Vondra Martin13Koutník Josef04
Brom Vladan31Malina Vítězslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34 TJ SB Světlá nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Ovčačík Tomáš
 
 
Růžička Jan
Stehlík Oldřich
 
 
     3010
2.Sokol Michal
Jakeš Michal
 
 
Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
     3120
3.Veselý PetrStehlík Oldřich     2321
4.Jakeš MichalVosyka Ladislav     0322
5.Sokol MichalVosyka Radek     0323
6.Ovčačík TomášRůžička Jan     3133
7.Jakeš MichalStehlík Oldřich     0334
8.Sokol MichalVosyka Ladislav     0335
9.Ovčačík TomášVosyka Radek     2336
10.Veselý PetrRůžička Jan     3146
11.Sokol MichalStehlík Oldřich     1347
12.Ovčačík TomášVosyka Ladislav     3157
13.Veselý PetrVosyka Radek     1358
14.Jakeš MichalRůžička Jan     3068
15.Ovčačík TomášStehlík Oldřich     2369
16.Veselý PetrVosyka Ladislav     13610
17.Jakeš MichalVosyka Radek         
18.Sokol MichalRůžička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Petr13Stehlík Oldřich40
Jakeš Michal12Vosyka Ladislav31
Sokol Michal03Vosyka Radek30
Ovčačík Tomáš22Růžička Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS