Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. AVrchní
rozhodčí:
Trefil Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 TJ Chmelná z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fuk Viktor
Přibyl Ondřej
 
 
Stehlík Oldřich
Růžička Jan
 
 
     3010
2.Trefil Daniel
Marek Petr ml.
 
 
Vosyka Ladislav
Nechvátal Josef
 
 
     3020
3.Marek Petr ml.Stehlík Oldřich     3030
4.Přibyl OndřejVosyka Ladislav     3040
5.Trefil DanielRůžička Jan     0341
6.Fuk ViktorNechvátal Josef     3051
7.Přibyl OndřejStehlík Oldřich     2352
8.Trefil DanielVosyka Ladislav     3262
9.Fuk ViktorRůžička Jan     3072
10.Marek Petr ml.Nechvátal Josef     3082
11.Trefil DanielStehlík Oldřich     2383
12.Fuk ViktorVosyka Ladislav     3293
13.Marek Petr ml.Růžička Jan     31103
14.Přibyl OndřejNechvátal Josef         
15.Fuk ViktorStehlík Oldřich         
16.Marek Petr ml.Vosyka Ladislav         
17.Přibyl OndřejRůžička Jan         
18.Trefil DanielNechvátal Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Petr ml.30Stehlík Oldřich21
Přibyl Ondřej11Vosyka Ladislav03
Trefil Daniel12Růžička Jan12
Fuk Viktor30Nechvátal Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
Jakeš Michal
Sokol Michal
 
 
     3010
2.Rosenkranz Egon
Jírů Jakub
 
 
Veselý Petr
Kafka Stanislav
 
 
     3020
3.Zajíc MilanVeselý Petr     3030
4.Rosenkranz EgonSokol Michal     3040
5.Jírů JakubKafka Stanislav     3250
6.Pavlík MichalJakeš Michal     3160
7.Rosenkranz EgonVeselý Petr     3270
8.Jírů JakubSokol Michal     3080
9.Pavlík MichalKafka Stanislav     3090
10.Zajíc MilanJakeš Michal     30100
11.Jírů JakubVeselý Petr         
12.Pavlík MichalSokol Michal         
13.Zajíc MilanKafka Stanislav         
14.Rosenkranz EgonJakeš Michal         
15.Pavlík MichalVeselý Petr         
16.Zajíc MilanSokol Michal         
17.Rosenkranz EgonKafka Stanislav         
18.Jírů JakubJakeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Milan20Veselý Petr02
Rosenkranz Egon20Sokol Michal02
Jírů Jakub20Kafka Stanislav02
Pavlík Michal20Jakeš Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:37 TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikula Jan
Smolík Tomáš
 
 
Malina Vítězslav
Koutník Josef
 
 
     3210
2.Hertl Jiří
Husák Pavel
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
     1311
3.Husák PavelNovák Aleš     0312
4.Smolík TomášBártík Tomáš     2313
5.Hertl JiříMalina Vítězslav     2314
6.Šikula JanKoutník Josef     2315
7.Smolík TomášNovák Aleš     0316
8.Hertl JiříBártík Tomáš     0317
9.Šikula JanMalina Vítězslav     3127
10.Husák PavelKoutník Josef     3237
11.Hertl JiříNovák Aleš     0338
12.Šikula JanBártík Tomáš     2339
13.Husák PavelMalina Vítězslav     3249
14.Smolík TomášKoutník Josef     03410
15.Šikula JanNovák Aleš         
16.Husák PavelBártík Tomáš         
17.Smolík TomášMalina Vítězslav         
18.Hertl JiříKoutník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Husák Pavel21Novák Aleš30
Smolík Tomáš03Bártík Tomáš30
Hertl Jiří03Malina Vítězslav12
Šikula Jan12Koutník Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
Veselský Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:42714:735nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Josef
Štola Miroslav
 
 
Vondra Martin
Brom Vladan
 
 
9-8-9-6 1301
2.Hudec Stanislav
Veselský Tomáš
 
 
Zdarsa Pavel
Lengál Dominik
 
 
-6-597-82302
3.Veselský TomášBrom Vladan4-10-9-6 1303
4.Vaněk JosefVondra Martin7-8-8723213
5.Štola MiroslavLengál Dominik63-6-983223
6.Hudec StanislavZdarsa Pavel-96-79-82324
7.Vaněk JosefBrom Vladan-9-9-11  0325
8.Štola MiroslavVondra Martin5-9-11-6 1326
9.Hudec StanislavLengál Dominik4-9-8963236
10.Veselský TomášZdarsa Pavel-118-9883246
11.Štola MiroslavBrom Vladan9-10-4-5 1347
12.Hudec StanislavVondra Martin11-76-893257
13.Veselský TomášLengál Dominik-679-783267
14.Vaněk JosefZdarsa Pavel8-81014 3177
15.Hudec StanislavBrom Vladan784  3087
16.Veselský TomášVondra Martin8-8-7-9 1388
17.Vaněk JosefLengál Dominik8-9-8773298
18.Štola MiroslavZdarsa PavelWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselský Tomáš22Brom Vladan31
Vaněk Josef31Vondra Martin22
Štola Miroslav12Lengál Dominik04
Hudec Stanislav31Zdarsa Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč AVrchní
rozhodčí:
Uhlíř Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomela Martin
Uhlíř Petr
 
 
Kocmánek Tomáš
Páral Jiří
 
 
     3110
2.Živný Petr
Česnek Jiří
 
 
Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
     0311
3.Živný PetrKozák Petr     1312
4.Uhlíř PetrPáral Daniel     3122
5.Česnek JiříKocmánek Tomáš     0323
6.Vomela MartinPáral Jiří     3133
7.Uhlíř PetrKozák Petr     2334
8.Česnek JiříPáral Daniel     3144
9.Vomela MartinKocmánek Tomáš     3054
10.Živný PetrPáral Jiří     2355
11.Česnek JiříKozák Petr     1356
12.Vomela MartinPáral Daniel     3166
13.Živný PetrKocmánek Tomáš     3176
14.Uhlíř PetrPáral Jiří     3186
15.Vomela MartinKozák Petr     1387
16.Živný PetrPáral Daniel     1388
17.Uhlíř PetrKocmánek Tomáš     3098
18.Kuna PetrPáral Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Živný Petr13Kozák Petr40
Uhlíř Petr31Páral Daniel13
Česnek Jiří12Kocmánek Tomáš13
Vomela Martin31Páral Jiří22
Kuna Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20 SK Telč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubík Martin
Švec Radomír
 
 
Korbel Filip
Hanzálek Jiří
 
 
     3210
2.Zdražil Zdeněk
Martinů Libor
 
 
Hanzálek Václav
Smeták Libor
 
 
     3120
3.Martinů LiborKorbel Filip     3130
4.Koubík MartinHanzálek Jiří     0331
5.Švec RadomírHanzálek Václav     3141
6.Zdražil ZdeněkSmeták Libor     3051
7.Koubík MartinKorbel Filip     1352
8.Švec RadomírHanzálek Jiří     3062
9.Zdražil ZdeněkHanzálek Václav     3072
10.Martinů LiborSmeták Libor     3182
11.Švec RadomírKorbel Filip     0383
12.Zdražil ZdeněkHanzálek Jiří     2384
13.Martinů LiborHanzálek VáclavWO    3094
14.Koubík MartinSmeták Libor     32104
15.Zdražil ZdeněkKorbel Filip         
16.Martinů LiborHanzálek Jiří         
17.Koubík MartinHanzálek Václav         
18.Švec RadomírSmeták Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinů Libor20Korbel Filip21
Koubík Martin12Hanzálek Jiří21
Švec Radomír21Hanzálek Václav02
Zdražil Zdeněk21Smeták Libor03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS