Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod AVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10432:338TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Vítězslav
Koutník Josef
 
 
Růžička Jan
Kubíček Jan
 
 
49-68 3110
2.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Stehlík Oldřich
Vosyka Radek
 
 
8811  3020
3.Koutník JosefStehlík Oldřich-8513-5-42321
4.Novák AlešVosyka Radek924  3031
5.Bártík TomášRůžička Jan553  3041
6.Malina VítězslavKubíček Jan569  3051
7.Novák AlešStehlík Oldřich-99812 3161
8.Bártík TomášVosyka Radek10-457 3171
9.Malina VítězslavRůžička Jan126-9-563281
10.Koutník JosefKubíček Jan8-881 3191
11.Bártík TomášStehlík Oldřich5-8107 31101
12.Malina VítězslavVosyka Radek         
13.Koutník JosefRůžička Jan         
14.Novák AlešKubíček Jan         
15.Malina VítězslavStehlík Oldřich         
16.Koutník JosefVosyka Radek         
17.Novák AlešRůžička Jan         
18.Bártík TomášKubíček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koutník Josef11Stehlík Oldřich12
Novák Aleš20Vosyka Radek02
Bártík Tomáš30Růžička Jan02
Malina Vítězslav20Kubíček Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18 SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
Ovčačík Tomáš
Veselý Petr
 
 
     3110
2.Lengál Dominik
Zdarsa Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Brom VladanVeselý Petr     3230
4.Lengál DominikOvčačík Tomáš     1331
5.Zdarsa PavelSokol Michal     3141
6.Vondra MartinWO    3051
7.Lengál DominikVeselý Petr     2352
8.Zdarsa PavelOvčačík Tomáš     3062
9.Vondra MartinSokol Michal     3172
10.Brom VladanWO    3082
11.Zdarsa PavelVeselý Petr     2383
12.Vondra MartinOvčačík Tomáš     3293
13.Brom VladanSokol Michal     32103
14.Lengál Dominik         
15.Vondra MartinVeselý Petr         
16.Brom VladanOvčačík Tomáš         
17.Lengál DominikSokol Michal         
18.Zdarsa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brom Vladan20Veselý Petr21
Lengál Dominik02Ovčačík Tomáš12
Zdarsa Pavel21Sokol Michal03
Vondra Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21 TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Milan
Pavlík Michal
 
 
Páral Jiří
Kocmánek Tomáš
 
 
     3010
2.Rosenkranz Egon
Jírů Jakub
 
 
Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
     1311
3.Zajíc MilanKozák Petr     3221
4.Rosenkranz EgonPáral Daniel     1322
5.Jírů JakubKocmánek Tomáš     3032
6.Pavlík MichalPáral Jiří     3042
7.Rosenkranz EgonKozák Petr     1343
8.Jírů JakubPáral Daniel     3153
9.Pavlík MichalKocmánek Tomáš     3063
10.Zajíc MilanPáral Jiří     3173
11.Jírů JakubKozák Petr     0374
12.Pavlík MichalPáral Daniel     3084
13.Zajíc MilanKocmánek Tomáš     3294
14.Rosenkranz EgonPáral Jiří     0395
15.Pavlík MichalKozák Petr     30105
16.Zajíc MilanPáral Daniel         
17.Rosenkranz EgonKocmánek Tomáš         
18.Jírů JakubPáral Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Milan30Kozák Petr22
Rosenkranz Egon03Páral Daniel12
Jírů Jakub21Kocmánek Tomáš03
Pavlík Michal40Páral Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trefil Daniel
Zadražil Miloslav
 
 
Smeták Libor
Hanzálek Václav
 
 
     3110
2.Fuk Viktor
Přibyl Ondřej
 
 
Korbel Filip
Hanzálek Jiří
 
 
     2311
3.Trefil DanielKorbel Filip     0312
4.Přibyl OndřejHanzálek Jiří     3122
5.Zadražil MiloslavHanzálek Václav     0323
6.Fuk ViktorSmeták Libor     3033
7.Přibyl OndřejKorbel Filip     3143
8.Zadražil MiloslavHanzálek Jiří     0344
9.Fuk ViktorHanzálek Václav     3054
10.Trefil DanielSmeták Libor     3264
11.Zadražil MiloslavKorbel Filip     0365
12.Fuk ViktorHanzálek Jiří     3275
13.Trefil DanielHanzálek Václav     0376
14.Přibyl OndřejSmeták Libor     3086
15.Fuk ViktorKorbel Filip     0387
16.Trefil DanielHanzálek Jiří     0388
17.Přibyl OndřejHanzálek Václav     3098
18.Zadražil MiloslavSmeták Libor     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trefil Daniel13Korbel Filip31
Přibyl Ondřej40Hanzálek Jiří22
Zadražil Miloslav04Hanzálek Václav22
Fuk Viktor31Smeták Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
Veselský Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Telč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35474:564SK Telč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štola Miroslav
Vaněk Josef
 
 
Zdražil Zdeněk
Martinů Libor
 
 
-8-10-8  0301
2.
 
 
Koubík Martin
Švec Radomír
 
 
WO    0302
3.Vaněk JosefZdražil Zdeněk104-813 3112
4.Štola MiroslavŠvec Radomír3-10-82-82313
5.Koubík MartinWO    0314
6.Hudec StanislavMartinů Libor86-9-463224
7.Štola MiroslavZdražil Zdeněk-9-4-4  0325
8.Švec RadomírWO    0326
9.Hudec StanislavKoubík Martin643  3036
10.Vaněk JosefMartinů Libor-88106 3146
11.Zdražil ZdeněkWO    0347
12.Hudec StanislavŠvec Radomír274  3057
13.Vaněk JosefKoubík Martin759  3067
14.Štola MiroslavMartinů Libor-76-8-5 1368
15.Hudec StanislavZdražil Zdeněk353  3078
16.Vaněk JosefŠvec Radomír86-77 3188
17.Štola MiroslavKoubík Martin8-67-10-82389
18.Martinů LiborWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vaněk Josef40Zdražil Zdeněk12
Štola Miroslav04Švec Radomír12
Hudec Stanislav40Koubík Martin12
   Martinů Libor12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikula Jan
Smolík Tomáš
 
 
Vomela Martin
Živný Petr
 
 
     3210
2.Hertl Jiří
Husák Pavel
 
 
Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
     3020
3.Smolík TomášTáborský Petr     0321
4.Husák PavelVomela Martin     2322
5.Hertl JiříŽivný Petr     3132
6.Šikula JanUhlíř Petr     0333
7.Husák PavelTáborský Petr     1334
8.Hertl JiříVomela Martin     3144
9.Šikula JanŽivný Petr     3054
10.Smolík TomášUhlíř Petr     1355
11.Hertl JiříTáborský Petr     1356
12.Šikula JanVomela Martin     3066
13.Smolík Tomᚎivný Petr     2367
14.Husák PavelUhlíř Petr     3177
15.Šikula JanTáborský Petr     3087
16.Smolík TomášVomela Martin     2388
17.Husák PavelŽivný Petr     3198
18.Hertl JiříUhlíř Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolík Tomáš04Táborský Petr31
Husák Pavel22Vomela Martin22
Hertl Jiří31Živný Petr13
Šikula Jan31Uhlíř Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS