Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocmánek Tomáš
Páral Jiří
 
 
Růžička Jan
Stehlík Oldřich
 
 
     3110
2.Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
Vosyka Radek
Vosyka Ladislav
 
 
     3120
3.Kozák PetrStehlík Oldřich     3030
4.Páral JiříVosyka Ladislav     0331
5.Kocmánek TomášVosyka Radek     2332
6.Páral DanielRůžička Jan     3042
7.Páral JiříStehlík Oldřich     3152
8.Kocmánek TomášVosyka Ladislav     0353
9.Páral DanielVosyka Radek     3163
10.Kozák PetrRůžička Jan     3173
11.Kocmánek TomášStehlík Oldřich     3183
12.Páral DanielVosyka Ladislav     2384
13.Kozák PetrVosyka Radek     3094
14.Páral JiříRůžička Jan     30104
15.Páral DanielStehlík Oldřich         
16.Kozák PetrVosyka Ladislav         
17.Páral JiříVosyka Radek         
18.Kocmánek TomášRůžička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Petr30Stehlík Oldřich03
Páral Jiří21Vosyka Ladislav30
Kocmánek Tomáš12Vosyka Radek12
Páral Daniel21Růžička Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:19 SK Tenis Polesí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Alen
Korbel Filip
 
 
Kafka Stanislav
Sokol Michal
 
 
     3210
2.Smeták Libor
Hanzálek Václav
 
 
Ovčačík Tomáš
Veselý Petr
 
 
     3220
3.Korbel FilipSokol Michal     3030
4.Smeták LiborVeselý Petr     1331
5.Hanzálek VáclavKafka Stanislav     3141
6.Korbel AlenOvčačík Tomáš     3251
7.Smeták LiborSokol Michal     0352
8.Hanzálek VáclavVeselý Petr     3162
9.Korbel AlenKafka Stanislav     3272
10.Korbel FilipOvčačík Tomáš     3182
11.Hanzálek VáclavSokol Michal     3292
12.Korbel AlenVeselý Petr     30102
13.Korbel FilipKafka Stanislav         
14.Smeták LiborOvčačík Tomáš         
15.Korbel AlenSokol Michal         
16.Korbel FilipVeselý Petr         
17.Smeták LiborKafka Stanislav         
18.Hanzálek VáclavOvčačík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korbel Filip20Sokol Michal12
Smeták Libor02Veselý Petr12
Hanzálek Václav30Kafka Stanislav02
Korbel Alen30Ovčačík Tomáš02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37 TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vojtěch
Koubík Martin
 
 
Malina Vítězslav
Štrobl Marek
 
 
     2301
2.Zdražil Zdeněk
Švec Radomír
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
     1302
3.Švec RadomírNovák Aleš     0303
4.Havlík VojtěchBártík Tomáš     3213
5.Koubík MartinMalina Vítězslav     0314
6.Zdražil ZdeněkŠtrobl Marek     3124
7.Havlík VojtěchNovák Aleš     0325
8.Koubík MartinBártík Tomáš     1326
9.Zdražil ZdeněkMalina Vítězslav     3036
10.Švec RadomírŠtrobl Marek     3046
11.Koubík MartinNovák Aleš     0347
12.Zdražil ZdeněkBártík Tomáš     3257
13.Švec RadomírMalina Vítězslav     0358
14.Havlík VojtěchŠtrobl Marek     3268
15.Zdražil ZdeněkNovák Aleš     1369
16.Švec RadomírBártík Tomáš     13610
17.Havlík VojtěchMalina Vítězslav     03  
18.Koubík MartinŠtrobl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švec Radomír13Novák Aleš40
Havlík Vojtěch21Bártík Tomáš22
Koubík Martin03Malina Vítězslav21
Zdražil Zdeněk31Štrobl Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč AVrchní
rozhodčí:
Jílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
Zdarsa Pavel
Lengál Dominik
 
 
     3110
2.Živný Petr
Česnek Jiří
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
     2311
3.Uhlíř PetrVondra Martin     3221
4.Živný PetrBrom Vladan     2322
5.Česnek JiříLengál Dominik     0323
6.Táborský PetrZdarsa Pavel     3133
7.Živný PetrVondra Martin     1334
8.Česnek JiříBrom Vladan     2335
9.Táborský PetrLengál Dominik     3045
10.Uhlíř PetrZdarsa Pavel     3155
11.Česnek JiříVondra Martin     1356
12.Táborský PetrBrom Vladan     3266
13.Uhlíř PetrLengál Dominik     2367
14.Živný PetrZdarsa Pavel     3277
15.Táborský PetrVondra Martin     3287
16.Uhlíř PetrBrom Vladan     0388
17.Živný PetrLengál Dominik     3098
18.Česnek JiříZdarsa Pavel     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlíř Petr22Vondra Martin22
Živný Petr22Brom Vladan31
Česnek Jiří04Lengál Dominik22
Táborský Petr40Zdarsa Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37440:575TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudec Stanislav
Vaněk Josef
 
 
Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
-462-873210
2.
 
 
Rosenkranz Egon
Jírů Jakub
 
 
WO    0311
3.Vaněk JosefPavlík Michal-7-4-7  0312
4.Štola MiroslavZajíc Milan-7-6-6  0313
5.Rosenkranz EgonWO    0314
6.Hudec StanislavJírů Jakub678  3024
7.Štola MiroslavPavlík Michal-1-47-7 1325
8.Zajíc MilanWO    0326
9.Hudec StanislavRosenkranz Egon75-98 3136
10.Vaněk JosefJírů Jakub9105  3046
11.Pavlík MichalWO    0347
12.Hudec StanislavZajíc Milan-7-810313257
13.Vaněk JosefRosenkranz Egon-789-1063267
14.Štola MiroslavJírů Jakub-6-5-8  0368
15.Hudec StanislavPavlík Michal967  3078
16.Vaněk JosefZajíc Milan-88-7-6 1379
17.Štola MiroslavRosenkranz Egon-87-86-523710
18.Jírů Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněk Josef22Pavlík Michal21
Štola Miroslav04Zajíc Milan21
Hudec Stanislav40Rosenkranz Egon12
   Jírů Jakub12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolík Tomáš
Husák Pavel
 
 
Trefil Daniel
Zadražil Miloslav
 
 
     3010
2.Šikula Jan
Hertl Jiří
 
 
Fuk Viktor
Marek Petr ml.
 
 
     0311
3.Smolík TomášFuk Viktor     0312
4.Hertl JiříMarek Petr ml.     3222
5.Husák PavelTrefil Daniel     3032
6.Šikula JanZadražil Miloslav     3042
7.Hertl JiříFuk Viktor     3152
8.Husák PavelMarek Petr ml.     1353
9.Šikula JanTrefil Daniel     3163
10.Smolík TomášZadražil Miloslav     3073
11.Husák PavelFuk Viktor     1374
12.Šikula JanMarek Petr ml.     3084
13.Smolík TomášTrefil Daniel     3194
14.Hertl JiříZadražil Miloslav     31104
15.Šikula JanFuk Viktor         
16.Smolík TomášMarek Petr ml.         
17.Hertl JiříTrefil Daniel         
18.Husák PavelZadražil Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smolík Tomáš21Fuk Viktor21
Hertl Jiří30Marek Petr ml.12
Husák Pavel12Trefil Daniel03
Šikula Jan30Zadražil Miloslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS