Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18 SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
Růžička Jan
Vosyka Ladislav
 
 
     3010
2.Lengál Dominik
Dvořák Pavel
 
 
Stehlík Oldřich
Vosyka Radek
 
 
     3020
3.Brom VladanStehlík Oldřich     2321
4.Lengál DominikVosyka Ladislav     3031
5.Dvořák PavelVosyka Radek     2332
6.Vondra MartinRůžička Jan     3142
7.Lengál DominikStehlík Oldřich     2343
8.Dvořák PavelVosyka Ladislav     3053
9.Vondra MartinVosyka Radek     3063
10.Brom VladanRůžička Jan     3173
11.Dvořák PavelStehlík Oldřich     0374
12.Vondra MartinVosyka Ladislav     3184
13.Brom VladanVosyka Radek     3294
14.Lengál DominikRůžička Jan     31104
15.Vondra MartinStehlík Oldřich         
16.Brom VladanVosyka Ladislav         
17.Lengál DominikVosyka Radek         
18.Dvořák PavelRůžička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brom Vladan21Stehlík Oldřich30
Lengál Dominik21Vosyka Ladislav03
Dvořák Pavel12Vosyka Radek12
Vondra Martin30Růžička Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod AVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16528:369TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Vítězslav
Štrobl Marek
 
 
Ovčačík Tomáš
Veselý Petr
 
 
6-78-653210
2.Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 

 
 
WO    3020
3.Štrobl MarekVeselý Petr8-9-98-82321
4.Malina VítězslavOvčačík Tomáš8-99-1053231
5.Bártík TomášSokol Michal-98104 3141
6.Novák AlešWO    3051
7.Malina VítězslavVeselý Petr-8-107-5 1352
8.Bártík TomášOvčačík Tomáš877  3062
9.Novák AlešSokol Michal6611  3072
10.Štrobl MarekWO    3082
11.Bártík TomášVeselý Petr-8349 3192
12.Novák AlešOvčačík Tomáš8-9-86-92393
13.Štrobl MarekSokol Michal7-1679 31103
14.Malina Vítězslav         
15.Novák AlešVeselý Petr         
16.Štrobl MarekOvčačík Tomáš         
17.Malina VítězslavSokol Michal         
18.Bártík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štrobl Marek11Veselý Petr21
Malina Vítězslav11Ovčačík Tomáš12
Bártík Tomáš30Sokol Michal03
Novák Aleš11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:33 SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trefil Daniel
Fuk Viktor
 
 
Kocmánek Tomáš
Páral Jiří
 
 
     3010
2.Zadražil Vojtěch
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Kozák Petr
Páral Daniel
 
 
     1311
3.Trefil DanielKozák Petr     0312
4.Zadražil VojtěchPáral Daniel     1313
5.Hubata Vacek JaroslavKocmánek Tomáš     0314
6.Fuk ViktorPáral Jiří     3024
7.Zadražil VojtěchKozák Petr     0325
8.Hubata Vacek JaroslavPáral Daniel     0326
9.Fuk ViktorKocmánek Tomáš     3036
10.Trefil DanielPáral Jiří     2337
11.Hubata Vacek JaroslavKozák Petr     0338
12.Fuk ViktorPáral Daniel     3148
13.Trefil DanielKocmánek Tomáš     3058
14.Zadražil VojtěchPáral Jiří     3268
15.Fuk ViktorKozák Petr     0369
16.Trefil DanielPáral Daniel     03610
17.Zadražil VojtěchKocmánek Tomáš         
18.Hubata Vacek JaroslavPáral Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trefil Daniel13Kozák Petr40
Zadražil Vojtěch12Páral Daniel31
Hubata Vacek Jaroslav03Kocmánek Tomáš12
Fuk Viktor31Páral Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosenkranz Egon
Jírů Jakub
 
 
Hanzálek Jiří
Korbel Filip
 
 
     3210
2.Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
Hanzálek Václav
Smeták Libor
 
 
     3120
3.Zajíc MilanKorbel Filip     3130
4.Rosenkranz EgonHanzálek Jiří     1331
5.Jírů JakubHanzálek Václav     2332
6.Pavlík MichalSmeták Libor     3042
7.Kubát MartinKorbel Filip     1343
8.Jírů JakubHanzálek Jiří     3053
9.Pavlík MichalHanzálek Václav     3063
10.Zajíc MilanSmeták Libor     3073
11.Jírů JakubKorbel Filip     1374
12.Pavlík MichalHanzálek Jiří     3284
13.Zajíc MilanHanzálek Václav     3094
14.Kubát MartinSmeták Libor     0395
15.Pavlík MichalKorbel Filip     32105
16.Zajíc MilanHanzálek Jiří         
17.Kubát MartinHanzálek Václav         
18.Jírů JakubSmeták Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Milan30Korbel Filip22
Rosenkranz Egon01Hanzálek Jiří12
Jírů Jakub12Hanzálek Václav12
Pavlík Michal40Smeták Libor12
Kubát Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Telč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Husák Pavel
Hertl Jiří
 
 
Švec Radomír
Koubík Martin
 
 
     3010
2.Smolík Tomáš
Šikula Jan
 
 
Zdražil Zdeněk
Martinů Libor
 
 
     3020
3.Smolík TomášZdražil Zdeněk     0321
4.Husák PavelŠvec Radomír     3131
5.Hertl JiříKoubík Martin     3141
6.Šikula JanMartinů Libor     3051
7.Husák PavelZdražil Zdeněk     1352
8.Hertl JiříŠvec Radomír     3162
9.Šikula JanKoubík Martin     3072
10.Šumšál PatrikMartinů Libor     1373
11.Hertl JiříZdražil Zdeněk     2374
12.Šikula JanŠvec Radomír     1375
13.Šumšál PatrikKoubík Martin     2376
14.Husák PavelMartinů Libor     2377
15.Šikula JanZdražil Zdeněk     1378
16.Šumšál PatrikŠvec Radomír     3188
17.Husák PavelKoubík Martin     1389
18.Hertl JiříMartinů Libor     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smolík Tomáš01Zdražil Zdeněk40
Husák Pavel13Švec Radomír13
Hertl Jiří31Koubík Martin22
Šikula Jan22Martinů Libor22
Šumšál Patrik12   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
Veselský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25592:534TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselský Tomáš
Hudec Stanislav
 
 
Vomela Martin
Živný Petr
 
 
888  3010
2.Štola Miroslav
Vaněk Josef
 
 
Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
-8-9-8  0311
3.Veselský TomášTáborský Petr494  3021
4.Vaněk JosefVomela Martin6-747 3131
5.Štola MiroslavŽivný Petr8-87-983241
6.Hudec StanislavUhlíř Petr7810  3051
7.Vaněk JosefTáborský Petr-9-8-10  0352
8.Štola MiroslavVomela Martin8-87-5-22353
9.Hudec StanislavŽivný Petr7-6-9-8 1354
10.Veselský TomášUhlíř Petr67-98 3164
11.Štola MiroslavTáborský Petr-9-878-142365
12.Hudec StanislavVomela Martin910-7-5103275
13.Veselský Tomᚎivný Petr268  3085
14.Vaněk JosefUhlíř Petr-9-8-9  0386
15.Hudec StanislavTáborský Petr7712  3096
16.Veselský TomášVomela Martin76-95 31106
17.Vaněk JosefŽivný Petr-6-8   02  
18.Štola MiroslavUhlíř Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselský Tomáš40Táborský Petr22
Vaněk Josef12Vomela Martin13
Štola Miroslav12Živný Petr12
Hudec Stanislav31Uhlíř Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS