Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocmánek Tomáš
Páral Jiří
 
 
Ovčačík Tomáš
Veselý Petr
 
 
     3110
2.Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
Sokol Michal
Kafka Stanislav
 
 
     3020
3.Kozák PetrOvčačík Tomáš     3130
4.Páral JiříVeselý Petr     1331
5.Kocmánek TomášSokol Michal     3041
6.Páral DanielKafka Stanislav     3151
7.Páral JiříOvčačík Tomáš     3161
8.Kocmánek TomášVeselý Petr     3271
9.Páral DanielSokol Michal     3281
10.Kozák PetrKafka Stanislav     3191
11.Kocmánek TomášOvčačík Tomáš     1392
12.Páral DanielVeselý Petr     1393
13.Kozák PetrSokol Michal     31103
14.Páral JiříKafka Stanislav         
15.Páral DanielOvčačík Tomáš         
16.Kozák PetrVeselý Petr         
17.Páral JiříSokol Michal         
18.Kocmánek TomášKafka Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Petr30Ovčačík Tomáš12
Páral Jiří11Veselý Petr21
Kocmánek Tomáš21Sokol Michal03
Páral Daniel21Kafka Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:39 TJ SB Světlá nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Alen
Šindelář Radim
 
 
Růžička Jan
Stehlík Oldřich
 
 
     3110
2.Hanzálek Václav
Smeták Libor
 
 
Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
     3220
3.Šindelář RadimStehlík Oldřich     0321
4.Smeták LiborVosyka Ladislav     3231
5.Hanzálek VáclavVosyka Radek     2332
6.Korbel AlenRůžička Jan     2333
7.Smeták LiborStehlík Oldřich     0334
8.Hanzálek VáclavVosyka Ladislav     3244
9.Korbel AlenVosyka Radek     1345
10.Šindelář RadimRůžička Jan     1346
11.Hanzálek VáclavStehlík Oldřich     1347
12.Korbel AlenVosyka Ladislav     3257
13.Šindelář RadimVosyka Radek     3067
14.Smeták LiborRůžička Jan     0368
15.Korbel AlenStehlík Oldřich     1369
16.Šindelář RadimVosyka Ladislav     23610
17.Smeták LiborVosyka Radek         
18.Hanzálek VáclavRůžička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelář Radim13Stehlík Oldřich40
Smeták Libor12Vosyka Ladislav13
Hanzálek Václav12Vosyka Radek21
Korbel Alen13Růžička Jan30
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34 SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vojtěch
Koubík Martin
 
 
Zdarsa Pavel
Lengál Dominik
 
 
     2301
2.Zdražil Zdeněk
Švec Radomír
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
     3011
3.Švec RadomírVondra Martin     3021
4.Havlík VojtěchBrom Vladan     0322
5.Koubík MartinLengál Dominik     3232
6.Zdražil ZdeněkZdarsa Pavel     3042
7.Havlík VojtěchVondra Martin     2343
8.Koubík MartinBrom Vladan     0344
9.Zdražil ZdeněkLengál Dominik     3154
10.Švec RadomírZdarsa Pavel     0355
11.Koubík MartinVondra Martin     2356
12.Zdražil ZdeněkBrom Vladan     1357
13.Švec RadomírLengál Dominik     3167
14.Havlík VojtěchZdarsa Pavel     2368
15.Zdražil ZdeněkVondra Martin     2369
16.Švec RadomírBrom Vladan     03610
17.Havlík VojtěchLengál Dominik         
18.Koubík MartinZdarsa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švec Radomír22Vondra Martin31
Havlík Vojtěch03Brom Vladan40
Koubík Martin12Lengál Dominik03
Zdražil Zdeněk22Zdarsa Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč AVrchní
rozhodčí:
Jílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36 TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Petr
Poskočil Karel
 
 
Malina Vítězslav
Štrobl Marek
 
 
     3010
2.Uhlíř Petr
Táborský Petr
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
     3220
3.Živný PetrNovák Aleš     2321
4.Uhlíř PetrBártík Tomáš     0322
5.Poskočil KarelMalina Vítězslav     3232
6.Táborský PetrŠtrobl Marek     0333
7.Uhlíř PetrNovák Aleš     0334
8.Poskočil KarelBártík Tomáš     0335
9.Táborský PetrMalina Vítězslav     2336
10.Živný PetrŠtrobl Marek     3146
11.Poskočil KarelNovák Aleš     0347
12.Hronek JiříBártík Tomáš     0348
13.Živný PetrMalina Vítězslav     3158
14.Uhlíř PetrŠtrobl MarekWO    0359
15.Hronek JiříNovák Aleš     13510
16.Živný PetrBártík Tomáš         
17.Uhlíř PetrMalina Vítězslav         
18.Poskočil KarelŠtrobl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Živný Petr21Novák Aleš40
Uhlíř Petr02Bártík Tomáš30
Poskočil Karel12Malina Vítězslav12
Táborský Petr02Štrobl Marek11
Hronek Jiří02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17499:440TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudec Stanislav
Vaněk Josef
 
 
Trefil Daniel
Zadražil Miloslav
 
 
868  3010
2.Hájek Miroslav
Kysilka Václav
 
 
Fuk Viktor
Marek Petr ml.
 
 
-87-9-7 1311
3.Vaněk JosefFuk Viktor9-799 3121
4.Hájek MiroslavMarek Petr ml.-9-566-72322
5.Kysilka VáclavTrefil Daniel9125  3032
6.Hudec StanislavZadražil Miloslav5811  3042
7.Hájek MiroslavFuk Viktor-10-8-7  0343
8.Kysilka VáclavMarek Petr ml.-51099 3153
9.Hudec StanislavTrefil Daniel949  3063
10.Vaněk JosefZadražil Miloslav457  3073
11.Kysilka VáclavFuk Viktor-4-6-6  0374
12.Hudec StanislavMarek Petr ml.59-11-1183284
13.Vaněk JosefTrefil Daniel10-967 3194
14.Hájek MiroslavZadražil Miloslav388  30104
15.Hudec StanislavFuk Viktor         
16.Vaněk JosefMarek Petr ml.         
17.Hájek MiroslavTrefil Daniel         
18.Kysilka VáclavZadražil Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Josef30Fuk Viktor21
Hájek Miroslav12Marek Petr ml.12
Kysilka Václav21Trefil Daniel03
Hudec Stanislav30Zadražil Miloslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:31 TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hertl Jiří
Šikula Jan
 
 
Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
     1301
2.Smolík Tomáš
Husák Pavel
 
 
Rosenkranz Egon
Jírů Jakub
 
 
     0302
3.Hertl JiříPavlík Michal     0303
4.Smolík TomášZajíc Milan     3013
5.Husák PavelRosenkranz Egon     0314
6.Šikula JanJírů Jakub     3024
7.Smolík TomášPavlík Michal     0325
8.Husák PavelZajíc Milan     1326
9.Šikula JanRosenkranz Egon     3136
10.Hertl JiříJírů Jakub     3046
11.Husák PavelPavlík Michal     0347
12.Šikula JanZajíc Milan     1348
13.Hertl JiříRosenkranz Egon     2349
14.Smolík TomášJírů Jakub     03410
15.Šikula JanPavlík Michal         
16.Hertl JiříZajíc Milan         
17.Smolík TomášRosenkranz Egon         
18.Husák PavelJírů Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hertl Jiří12Pavlík Michal30
Smolík Tomáš12Zajíc Milan21
Husák Pavel03Rosenkranz Egon21
Šikula Jan21Jírů Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS