Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v ChotěbořiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30 TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radomír
Havlík Vojtěch
 
 
Veselý Petr
Ovčačík Tomáš
 
 
     0301
2.Zdražil Zdeněk
Koubík Martin
 
 
Sokol Michal
Jakeš Michal
 
 
     2302
3.Havlík VojtěchVeselý Petr     0303
4.Koubík MartinSokol Michal     0304
5.Švec RadomírOvčačík Tomáš     2305
6.Zdražil ZdeněkJakeš Michal     2306
7.Koubík MartinVeselý Petr     2307
8.Švec RadomírSokol Michal     3017
9.Zdražil ZdeněkOvčačík Tomáš     0318
10.Havlík VojtěchJakeš Michal     1319
11.Švec RadomírVeselý Petr     13110
12.Zdražil ZdeněkSokol Michal         
13.Havlík VojtěchOvčačík Tomáš         
14.Koubík MartinJakeš Michal         
15.Zdražil ZdeněkVeselý Petr         
16.Havlík VojtěchSokol Michal         
17.Koubík MartinOvčačík Tomáš         
18.Švec RadomírJakeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlík Vojtěch02Veselý Petr30
Koubík Martin02Sokol Michal11
Švec Radomír12Ovčačík Tomáš20
Zdražil Zdeněk02Jakeš Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč AVrchní
rozhodčí:
Jílek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 TJ Třebíč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živný Petr
Poskočil Karel
 
 
Růžička Jan
Tecl Tomáš
 
 
     3010
2.Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
     3120
3.Poskočil KarelVosyka Ladislav     0321
4.Uhlíř PetrVosyka Radek     3131
5.Živný PetrRůžička Jan     3041
6.Táborský PetrTecl Tomáš     3051
7.Uhlíř PetrVosyka Ladislav     3261
8.Živný PetrVosyka Radek     2362
9.Táborský PetrRůžička Jan     3072
10.Poskočil KarelTecl Tomáš     3182
11.Živný PetrVosyka Ladislav     0383
12.Táborský PetrVosyka Radek     2384
13.Poskočil KarelRůžička Jan     3194
14.Uhlíř PetrTecl Tomáš     1395
15.Táborský PetrVosyka Ladislav     32105
16.Poskočil KarelVosyka Radek         
17.Uhlíř PetrRůžička Jan         
18.Živný PetrTecl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poskočil Karel21Vosyka Ladislav22
Uhlíř Petr21Vosyka Radek21
Živný Petr12Růžička Jan03
Táborský Petr31Tecl Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9 TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselský Tomáš
Hudec Stanislav
 
 
Hanzálek Jiří
Korbel Alen
 
 
     1301
2.Vaněk Josef
Pros René
 
 
Hanzálek Václav
Smeták Libor
 
 
     3111
3.Pros RenéHanzálek Jiří     3021
4.Vaněk JosefWO    3031
5.Veselský TomášHanzálek Václav     3041
6.Hudec StanislavSmeták Libor     3051
7.Vaněk JosefHanzálek Jiří     3161
8.Štola MiroslavWO    3071
9.Hudec StanislavHanzálek Václav     3081
10.Pros RenéSmeták Libor     3191
11.Štola MiroslavHanzálek Jiří     1392
12.Hudec StanislavWO    30102
13.Pros RenéHanzálek Václav         
14.Vaněk JosefSmeták Libor         
15.Hudec StanislavHanzálek Jiří         
16.Pros René         
17.Vaněk JosefHanzálek Václav         
18.Štola MiroslavSmeták Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pros René20Hanzálek Jiří12
Vaněk Josef10Hanzálek Václav02
Veselský Tomáš10Smeták Libor02
Hudec Stanislav20   
Štola Miroslav01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AVrchní
rozhodčí:
Hertl Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 403, 593 01 Bystřice nad PernštejnemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikula Jan
Smolík Tomáš
 
 
Páral Jiří
Kocmánek Tomáš
 
 
     3210
2.Hertl Jiří
Husák Pavel
 
 
Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
     3220
3.Husák PavelKozák Petr     2321
4.Smolík TomášPáral Daniel     3231
5.Hertl JiříKocmánek Tomáš     3241
6.Šikula JanPáral Jiří     3051
7.Smolík TomášKozák Petr     0352
8.Hertl JiříPáral Daniel     3162
9.Šikula JanKocmánek Tomáš     3272
10.Husák PavelPáral Jiří     3182
11.Hertl JiříKozák Petr     0383
12.Šikula JanPáral Daniel     3093
13.Husák PavelKocmánek Tomáš     1394
14.Smolík TomášPáral Jiří     30104
15.Šikula JanKozák Petr         
16.Husák PavelPáral Daniel         
17.Smolík TomášKocmánek Tomáš         
18.Hertl JiříPáral Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Husák Pavel12Kozák Petr30
Smolík Tomáš21Páral Daniel03
Hertl Jiří21Kocmánek Tomáš12
Šikula Jan30Páral Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21 TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Michal
Zajíc Milan
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
     3010
2.Jírů Jakub
Král Vladimír
 
 
Lengál Dominik
Zdarsa Pavel
 
 
     2311
3.Zajíc MilanVondra Martin     3121
4.Jírů JakubBrom Vladan     1322
5.Král VladimírLengál Dominik     3132
6.Pavlík MichalZdarsa Pavel     3042
7.Jírů JakubVondra Martin     3252
8.Král VladimírBrom Vladan     3262
9.Pavlík MichalLengál Dominik     3172
10.Zajíc MilanZdarsa Pavel     3282
11.Král VladimírVondra Martin     0383
12.Pavlík MichalBrom Vladan     3293
13.Zajíc MilanLengál Dominik     31103
14.Jírů JakubZdarsa Pavel         
15.Pavlík MichalVondra Martin         
16.Zajíc MilanBrom Vladan         
17.Jírů JakubLengál Dominik         
18.Král VladimírZdarsa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Milan30Vondra Martin12
Jírů Jakub11Brom Vladan12
Král Vladimír21Lengál Dominik03
Pavlík Michal30Zdarsa Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. AVrchní
rozhodčí:
Trefil Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:39 TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trefil Daniel
Marek Petr ml.
 
 
Malina Vítězslav
Koutník Josef
 
 
     2301
2.Fuk Viktor
Přibyl Ondřej
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
     3211
3.Marek Petr ml.Novák Aleš     3121
4.Přibyl OndřejBártík Tomáš     1322
5.Trefil DanielMalina Vítězslav     2323
6.Fuk ViktorKoutník Josef     0324
7.Přibyl OndřejNovák Aleš     3234
8.Trefil DanielBártík Tomáš     0335
9.Fuk ViktorMalina Vítězslav     2336
10.Marek Petr ml.Koutník Josef     2337
11.Trefil DanielNovák Aleš     0338
12.Fuk ViktorBártík Tomáš     0339
13.Marek Petr ml.Malina Vítězslav     3249
14.Přibyl OndřejKoutník Josef     3259
15.Fuk ViktorNovák Aleš     13510
16.Marek Petr ml.Bártík Tomáš         
17.Přibyl OndřejMalina Vítězslav         
18.Trefil DanielKoutník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Petr ml.21Novák Aleš22
Přibyl Ondřej21Bártík Tomáš30
Trefil Daniel03Malina Vítězslav21
Fuk Viktor04Koutník Josef21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS