Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SB Světlá nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
Růžička Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Pěšinky, Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32460:515TJ Jiskra H. Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
-6-6-9  0301
2.Plecitý Tomáš
Kubíček Jan
 
 
Malina Vítězslav
Koutník Josef
 
 
-7-47-9 1302
3.Vosyka RadekNovák Aleš-6-88-3 1303
4.Plecitý TomášBártík Tomáš8-12-7-8 1304
5.Kubíček JanMalina Vítězslav-10-17-6  0305
6.Vosyka LadislavKoutník Josef727  3015
7.Plecitý TomášNovák Aleš-7-11-8  0316
8.Kubíček JanBártík Tomáš-214-8-9 1317
9.Vosyka LadislavMalina Vítězslav4-11912 3127
10.Vosyka RadekKoutník Josef7-477 3137
11.Kubíček JanNovák Aleš-8-11-11  0338
12.Vosyka LadislavBártík Tomáš-810-99-42339
13.Vosyka RadekMalina Vítězslav6811  3049
14.Plecitý TomášKoutník Josef-6-8-8  03410
15.Vosyka LadislavNovák Aleš9-2   11  
16.Vosyka RadekBártík Tomáš         
17.Plecitý TomášMalina Vítězslav         
18.Kubíček JanKoutník Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vosyka Radek21Novák Aleš30
Plecitý Tomáš03Bártík Tomáš30
Kubíček Jan03Malina Vítězslav12
Vosyka Ladislav21Koutník Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32 SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Ovčačík Tomáš
 
 
Brom Vladan
Vondra Martin
 
 
     1301
2.Sokol Michal
Jakeš Michal
 
 
Lengál Dominik
Zdarsa Pavel
 
 
     3211
3.Jakeš MichalBrom Vladan     0312
4.Sokol MichalVondra Martin     1313
5.Veselý PetrLengál Dominik     1314
6.Ovčačík TomášZdarsa Pavel     1315
7.Sokol MichalBrom Vladan     0316
8.Veselý PetrVondra Martin     0317
9.Ovčačík TomášLengál Dominik     2318
10.Jakeš MichalZdarsa Pavel     2319
11.Veselý PetrBrom Vladan     13110
12.Ovčačík TomášVondra Martin         
13.Jakeš MichalLengál Dominik         
14.Sokol MichalZdarsa Pavel         
15.Ovčačík TomášBrom Vladan         
16.Jakeš MichalVondra Martin         
17.Sokol MichalLengál Dominik         
18.Veselý PetrZdarsa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakeš Michal02Brom Vladan30
Sokol Michal02Vondra Martin20
Veselý Petr03Lengál Dominik20
Ovčačík Tomáš02Zdarsa Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:40 TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páral Jiří
Kocmánek Tomáš
 
 
Zajíc Milan
Rosenkranz Egon
 
 
     3210
2.Kozák Petr
Páral Daniel
 
 
Pavlík Michal
Hovorka Pavel
 
 
     1311
3.Kozák PetrPavlík Michal     0312
4.Páral JiříHovorka Pavel     3122
5.Kocmánek TomášZajíc Milan     0323
6.Páral DanielRosenkranz Egon     3133
7.Páral JiříPavlík Michal     0334
8.Kocmánek TomášHovorka Pavel     0335
9.Páral DanielZajíc Milan     3245
10.Kozák PetrRosenkranz Egon     3255
11.Kocmánek TomášPavlík Michal     0356
12.Páral DanielHovorka Pavel     0357
13.Kozák PetrZajíc Milan     3267
14.Páral JiříRosenkranz Egon     2368
15.Páral DanielPavlík Michal     0369
16.Kozák PetrHovorka Pavel     3079
17.Páral JiříZajíc Milan     23710
18.Kocmánek TomášRosenkranz Egon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Petr31Pavlík Michal40
Páral Jiří13Hovorka Pavel22
Kocmánek Tomáš03Zajíc Milan22
Páral Daniel22Rosenkranz Egon12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:31 SK Tenis Polesí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Jiří
Šindelář Radim
 
 
Trefil Daniel
Marek Petr ml.
 
 
     3110
2.Korbel Alen
Hanzálek Václav
 
 
Fuk Viktor
Přibyl Ondřej
 
 
     0311
3.Hanzálek JiříFuk Viktor     1312
4.Šindelář RadimMarek Petr ml.     3222
5.Hanzálek VáclavPřibyl Ondřej     3132
6.Korbel AlenTrefil Daniel     3142
7.Šindelář RadimFuk Viktor     2343
8.Hanzálek VáclavMarek Petr ml.     2344
9.Korbel AlenPřibyl Ondřej     2345
10.Hanzálek JiříTrefil Daniel     3055
11.Hanzálek VáclavFuk Viktor     3265
12.Korbel AlenMarek Petr ml.     3075
13.Hanzálek JiříPřibyl Ondřej     0376
14.Šindelář RadimTrefil Daniel     3286
15.Korbel AlenFuk Viktor     3296
16.Hanzálek JiříMarek Petr ml.     32106
17.Šindelář RadimPřibyl Ondřej         
18.Hanzálek VáclavTrefil Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzálek Jiří22Fuk Viktor22
Šindelář Radim21Marek Petr ml.13
Hanzálek Václav21Přibyl Ondřej21
Korbel Alen31Trefil Daniel03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31 TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radomír
Havlík Vojtěch
 
 
Pros René
Hudec Stanislav
 
 
     0301
2.Zdražil Zdeněk
Martinů Libor
 
 
Vaněk Josef
Štola Miroslav
 
 
     2302
3.Martinů LiborPros René     0303
4.Havlík VojtěchHudec Stanislav     0304
5.Švec RadomírVaněk Josef     2305
6.Zdražil ZdeněkŠtola Miroslav     3015
7.Havlík VojtěchPros René     1316
8.Švec RadomírHudec Stanislav     1317
9.Zdražil ZdeněkVaněk Josef     3127
10.Martinů LiborŠtola Miroslav     2328
11.Švec RadomírPros René     1329
12.Zdražil ZdeněkHudec Stanislav     03210
13.Martinů LiborVaněk Josef         
14.Havlík VojtěchŠtola Miroslav         
15.Zdražil ZdeněkPros René         
16.Martinů LiborHudec Stanislav         
17.Havlík VojtěchVaněk Josef         
18.Švec RadomírŠtola Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinů Libor02Pros René30
Havlík Vojtěch02Hudec Stanislav30
Švec Radomír03Vaněk Josef11
Zdražil Zdeněk21Štola Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poskočil Karel
Živný Petr
 
 
Hertl Jiří
Husák Pavel
 
 
     3110
2.Táborský Petr
Uhlíř Petr
 
 
Šikula Jan
Smolík Tomáš
 
 
     2311
3.Uhlíř PetrŠikula Jan     0312
4.Živný PetrHertl Jiří     3222
5.Poskočil KarelHusák Pavel     1323
6.Táborský PetrSmolík Tomáš     3033
7.Živný PetrŠikula Jan     0334
8.Poskočil KarelHertl Jiří     1335
9.Táborský PetrHusák Pavel     3045
10.Uhlíř PetrSmolík Tomáš     2346
11.Poskočil KarelŠikula Jan     1347
12.Táborský PetrHertl Jiří     2348
13.Uhlíř PetrHusák Pavel     3158
14.Živný PetrSmolík Tomáš     3068
15.Táborský PetrŠikula Jan     1369
16.Uhlíř PetrHertl Jiří     13610
17.Živný PetrHusák Pavel         
18.Poskočil KarelSmolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlíř Petr13Šikula Jan40
Živný Petr21Hertl Jiří31
Poskočil Karel03Husák Pavel12
Táborský Petr22Smolík Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS