Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí AVrchní
rozhodčí:
Buk Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hornoměstská 395/36, vedle BilleRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26 Stolní tenis Velké Meziříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Petr
Šoukal Slavomír
 
 
Dvořák Pavel
Holub Matěj
 
 
     3110
2.Kampas Jan
Maštera Martin
 
 
Kolátor Radomil
Urban Jaroslav
 
 
     1311
3.Kampas JanDvořák Pavel     3121
4.Šoukal SlavomírUrban Jaroslav     1322
5.Klíma PetrKolátor Radomil     3232
6.Maštera MartinHolub Matěj     3042
7.Šoukal SlavomírDvořák Pavel     3052
8.Klíma PetrUrban Jaroslav     0353
9.Maštera MartinKolátor Radomil     3063
10.Kampas JanHolub Matěj     1364
11.Klíma PetrDvořák Pavel     3074
12.Maštera MartinUrban Jaroslav     1375
13.Kampas JanKolátor Radomil     1376
14.Šoukal SlavomírHolub Matěj     3286
15.Maštera MartinDvořák Pavel     3096
16.Kampas JanUrban Jaroslav     32106
17.Šoukal SlavomírKolátor Radomil         
18.Klíma PetrHolub Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kampas Jan22Dvořák Pavel04
Šoukal Slavomír21Urban Jaroslav31
Klíma Petr21Kolátor Radomil12
Maštera Martin31Holub Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra H. Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25 TJ Žďár nad Sázavou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chytal Zdeněk
Hájek Miroslav
 
 
Piskač Miroslav
Bencová Bohdana
 
 
     3110
2.Kysilka Václav
Forchtsam Milan
 
 
Slanař Radek
Štrobl Marek
 
 
     2311
3.Kysilka VáclavŠtrobl Marek     3121
4.Forchtsam MilanBencová Bohdana     3231
5.Hájek MiroslavPiskač Miroslav     3141
6.Chytal ZdeněkSlanař Radek     2342
7.Forchtsam MilanŠtrobl Marek     1343
8.Hájek MiroslavBencová Bohdana     3253
9.Chytal ZdeněkPiskač Miroslav     3263
10.Kysilka VáclavSlanař Radek     3073
11.Hájek MiroslavŠtrobl Marek     3083
12.Chytal ZdeněkBencová Bohdana     2384
13.Kysilka VáclavPiskač Miroslav     0385
14.Forchtsam MilanSlanař Radek     3095
15.Chytal ZdeněkŠtrobl Marek     31105
16.Kysilka VáclavBencová Bohdana         
17.Forchtsam MilanPiskač Miroslav         
18.Hájek MiroslavSlanař Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kysilka Václav21Štrobl Marek13
Forchtsam Milan21Bencová Bohdana12
Hájek Miroslav30Piskač Miroslav12
Chytal Zdeněk22Slanař Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Polná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Indusova ul.10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18 Slavoj Polná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Radim
Hladík Jiří
 
 
Hadrava Josef st.
Hadrava Josef ml.
 
 
     3010
2.Krčál Radek
Šejstal Adolf
 
 
Zadražil Vojtěch
Přibyl Josef
 
 
     3120
3.Vaněk RadimHadrava Josef st.     3230
4.Hladík JiříPřibyl Josef     3240
5.Kučera MartinHadrava Josef ml.     0341
6.Krčál RadekZadražil Vojtěch     3151
7.Hladík JiříHadrava Josef st.     3261
8.Kučera MartinPřibyl Josef     1362
9.Krčál RadekHadrava Josef ml.     3072
10.Vaněk RadimZadražil Vojtěch     3082
11.Kučera MartinHadrava Josef st.     0383
12.Krčál RadekPřibyl Josef     3193
13.Vaněk RadimHadrava Josef ml.     30103
14.Hladík JiříZadražil Vojtěch         
15.Krčál RadekHadrava Josef st.         
16.Vaněk RadimPřibyl Josef         
17.Hladík JiříHadrava Josef ml.         
18.Kučera MartinZadražil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněk Radim30Hadrava Josef st.12
Hladík Jiří20Přibyl Josef12
Kučera Martin03Hadrava Josef ml.12
Krčál Radek30Zadražil Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nížkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Nížkov 100, 59212Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38 SK Kamenice nad Lipou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Bohuslav
Sobotka Jaroslav
 
 
Zápotočný Stanislav
Jelínek František
 
 
     0301
2.Flesarová Marcela
Pokorný Ivo
 
 
Jeníček Jakub
Klapp Miroslav
 
 
     3111
3.Sobotka JaroslavJeníček Jakub     0312
4.Flesarová MarcelaZápotočný Stanislav     3222
5.Filip BohuslavJelínek František     3032
6.Pokorný IvoKlapp Miroslav     1333
7.Flesarová MarcelaJeníček Jakub     1334
8.Filip BohuslavZápotočný Stanislav     2335
9.Pokorný IvoJelínek František     0336
10.Sobotka JaroslavKlapp Miroslav     0337
11.Filip BohuslavJeníček Jakub     3247
12.Velín JiříZápotočný Stanislav     0348
13.Sobotka JaroslavJelínek František     3158
14.Flesarová MarcelaKlapp Miroslav     3268
15.Velín JiříJeníček Jakub     1369
16.Sobotka JaroslavZápotočný Stanislav     03610
17.Flesarová MarcelaJelínek František         
18.Filip BohuslavKlapp Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sobotka Jaroslav13Jeníček Jakub31
Flesarová Marcela21Zápotočný Stanislav31
Filip Bohuslav21Jelínek František12
Pokorný Ivo02Klapp Miroslav21
Velín Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 TJ Sokol Moravské Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vítězslav
Švanda Ladislav
 
 
Váňa Lubomír
Krčil Tomáš
 
 
     3010
2.Forman Marcel
Švanda Radek
 
 
Pros Ondřej
Brukner Vít
 
 
     3220
3.Svoboda VítězslavVáňa Lubomír     3030
4.Švanda LadislavPros Ondřej     0331
5.Švanda RadekBrukner Vít     3241
6.Forman MarcelKrčil Tomáš     3051
7.Švanda LadislavVáňa Lubomír     1352
8.Švanda RadekPros Ondřej     3062
9.Forman MarcelBrukner Vít     3172
10.Svoboda VítězslavKrčil Tomáš     2373
11.Švanda RadekVáňa Lubomír     1374
12.Forman MarcelPros Ondřej     3084
13.Svoboda VítězslavBrukner Vít     3094
14.Švanda LadislavKrčil Tomáš     31104
15.Forman MarcelVáňa Lubomír         
16.Svoboda VítězslavPros Ondřej         
17.Švanda LadislavBrukner Vít         
18.Švanda RadekKrčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vítězslav21Váňa Lubomír21
Švanda Ladislav12Pros Ondřej12
Švanda Radek21Brukner Vít03
Forman Marcel30Krčil Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sadová 259, 675 71 Náměšť nad OslavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35 TJ CHS Chotěboř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strážnický Miloš
Nováček Petr
 
 
Sokol Zdeněk
Medek David
 
 
     0301
2.Malý Vojtěch
Veškrna Květoslav
 
 
Přádová Blanka
Zvolánek Zdeněk
 
 
     3211
3.Malý VojtěchMedek David     2312
4.Veškrna KvětoslavPřádová Blanka     0313
5.Nováček PetrZvolánek Zdeněk     3223
6.Strážnický MilošVoldán Jiří     3033
7.Veškrna KvětoslavMedek David     1334
8.Nováček PetrPřádová Blanka     2335
9.Strážnický MilošZvolánek Zdeněk     1336
10.Malý VojtěchVoldán Jiří     3046
11.Nováček PetrMedek David     0347
12.Strážnický MilošPřádová Blanka     1348
13.Malý VojtěchZvolánek Zdeněk     3158
14.Veškrna KvětoslavVoldán Jiří     3068
15.Strážnický MilošMedek David     0369
16.Malý VojtěchPřádová Blanka     03610
17.Veškrna KvětoslavZvolánek Zdeněk         
18.Nováček PetrVoldán Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Vojtěch22Medek David40
Veškrna Květoslav12Přádová Blanka40
Nováček Petr12Zvolánek Zdeněk12
Strážnický Miloš13Voldán Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS