Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rouchovany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rouchovany 131, Tělocvična ZŠ Rouchovany, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík Luděk
Ludvík Lukáš
 
 
Nosek Pavel
Zerzánek Ivo
 
 
     1301
2.Papoušek Jaroslav
Uhliar Libor
 
 
Zelinková Dagmar
Štork Vítězslav
 
 
     3111
3.Ludvík LukášNosek Pavel     0312
4.Uhliar LiborZelinková Dagmar     1313
5.Bělík LuděkZerzánek Ivo     3023
6.Papoušek JaroslavŠtork Vítězslav     3033
7.Uhliar LiborNosek Pavel     0334
8.Bělík LuděkZelinková Dagmar     2335
9.Papoušek JaroslavZerzánek Ivo     3145
10.Ludvík Lukᚊtork Vítězslav     3055
11.Bělík LuděkNosek Pavel     1356
12.Papoušek JaroslavZelinková Dagmar     3166
13.Ludvík LukášZerzánek Ivo     1367
14.Uhliar LiborŠtork Vítězslav     3177
15.Papoušek JaroslavNosek Pavel     1378
16.Ludvík LukášZelinková Dagmar     1379
17.Uhliar LiborZerzánek Ivo     3289
18.Bělík LuděkŠtork Vítězslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ludvík Lukáš13Nosek Pavel40
Uhliar Libor22Zelinková Dagmar31
Bělík Luděk22Zerzánek Ivo13
Papoušek Jaroslav31Štork Vítězslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Klíma Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hornoměstská 395/36, vedle BilleRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35 TJ Třebíč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Vít
Holík Vratislav
 
 
Česnek Jiří
Havlová Zuzana
 
 
     3010
2.Kupka Jiří
Buk Martin
 
 
Kuna Petr
Hronek Jiří
 
 
     2311
3.Kupka JiříČesnek Jiří     1312
4.Buk MartinHavlová Zuzana     0313
5.Holík VratislavKuna Petr     3023
6.Borůvka VítHronek Jiří     3033
7.Buk MartinČesnek Jiří     2334
8.Holík VratislavHavlová Zuzana     1335
9.Borůvka VítKuna Petr     3145
10.Kupka JiříHronek Jiří     1346
11.Holík VratislavČesnek Jiří     1347
12.Borůvka VítHavlová Zuzana     3257
13.Kupka JiříKuna Petr     1358
14.Buk MartinHronek Jiří     1359
15.Borůvka VítČesnek Jiří     3269
16.Kupka JiříHavlová Zuzana     03610
17.Buk MartinKuna Petr         
18.Holík VratislavHronek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupka Jiří04Česnek Jiří31
Buk Martin03Havlová Zuzana31
Holík Vratislav12Kuna Petr12
Borůvka Vít40Hronek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECKLUB, Mlýnský 72a, JihlavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27 TJ Sokol Puklice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiederlechner Marek
Holub Martin
 
 
Málek Miroslav
Voldán Jiří
 
 
     2301
2.Hovorka Zdeněk
Hloch Tomáš
 
 
Job Štefan
Adam Ondřej
 
 
     3211
3.Hloch TomášVoldán Jiří     3121
4.Wiederlechner MarekJob Štefan     0322
5.Hovorka ZdeněkMálek Miroslav     3032
6.Holub MartinAdam Ondřej     3242
7.Wiederlechner MarekVoldán Jiří     3252
8.Hovorka ZdeněkJob Štefan     1353
9.Holub MartinMálek Miroslav     3063
10.Hloch TomášAdam Ondřej     1364
11.Hovorka ZdeněkVoldán Jiří     3174
12.Holub MartinJob Štefan     3284
13.Hloch TomášMálek Miroslav     3194
14.Wiederlechner MarekAdam Ondřej     0395
15.Holub MartinVoldán Jiří     31105
16.Hloch TomášJob Štefan         
17.Wiederlechner MarekMálek Miroslav         
18.Hovorka ZdeněkAdam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hloch Tomáš21Voldán Jiří04
Wiederlechner Marek12Job Štefan21
Hovorka Zdeněk21Málek Miroslav03
Holub Martin40Adam Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Polnička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ČZA-Fügnerova 570, internát, naproti sokolovněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22 TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr ml.
Trnka Jiří
 
 
Bartoš Jiří
Smolík Milan
 
 
     3110
2.Poulíček Josef
Krčil Tomáš
 
 
Sobotka Ivoš
Musil Dominik
 
 
     2311
3.Trnka JiříSmolík Milan     0312
4.Poulíček JosefSobotka Ivoš     3122
5.Krčil TomášBartoš Jiří     1323
6.Kmoch Petr ml.Musil Dominik     3133
7.Poulíček JosefSmolík Milan     0334
8.Krčil TomášSobotka Ivoš     0335
9.Kmoch Petr ml.Bartoš Jiří     3145
10.Trnka JiříMusil Dominik     3055
11.Krčil TomášSmolík Milan     3265
12.Kmoch Petr ml.Sobotka Ivoš     3075
13.Trnka JiříBartoš Jiří     3085
14.Poulíček JosefMusil Dominik     3095
15.Kmoch Petr ml.Smolík Milan     31105
16.Trnka JiříSobotka Ivoš         
17.Poulíček JosefBartoš Jiří         
18.Krčil TomášMusil Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Jiří21Smolík Milan22
Poulíček Josef21Sobotka Ivoš12
Krčil Tomáš12Bartoš Jiří12
Kmoch Petr ml.40Musil Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Sokol Lhotky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:34 TJ Sokol Moravské Budějovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocek Jaroslav ml.
Fiala Jiří
 
 
Večeřa Zdeněk
Nevrtal Tomáš
 
 
     1301
2.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Lavický Pavel
Musil Milan
 
 
     0302
3.Kos ZdeněkNevrtal Tomáš     2303
4.Benáček PetrLavický Pavel     3213
5.Fiala JiříVečeřa Zdeněk     2314
6.Plocek Jaroslav ml.Musil Milan     0315
7.Benáček PetrNevrtal Tomáš     3225
8.Fiala JiříLavický Pavel     3135
9.Plocek Jaroslav ml.Večeřa Zdeněk     3045
10.Kos ZdeněkMusil Milan     3155
11.Fiala JiříNevrtal Tomáš     3165
12.Plocek Jaroslav ml.Lavický Pavel     0366
13.Kos ZdeněkVečeřa Zdeněk     3276
14.Benáček PetrMusil Milan     3286
15.Plocek Jaroslav ml.Nevrtal Tomáš     3196
16.Kos ZdeněkLavický Pavel     2397
17.Benáček PetrVečeřa Zdeněk     31107
18.Fiala JiříMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kos Zdeněk22Nevrtal Tomáš13
Benáček Petr40Lavický Pavel22
Fiala Jiří21Večeřa Zdeněk13
Plocek Jaroslav ml.22Musil Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:32 TJ Nové Město na Moravě "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Pavel
Máca Jan
 
 
Mazel Dušan
Kupka Petr
 
 
     2301
2.Kabelka Jan
Kříž František
 
 
Malý Jiří
Trnka Stanislav
 
 
     0302
3.Chvátal PavelMazel Dušan     2303
4.Kabelka JanMalý Jiří     2304
5.Kříž FrantišekTrnka Stanislav     1305
6.Máca JanKupka Petr     3015
7.Kabelka JanMazel Dušan     3125
8.Kříž FrantišekMalý Jiří     0326
9.Máca JanTrnka Stanislav     3036
10.Chvátal PavelKupka Petr     3146
11.Kříž FrantišekMazel Dušan     1347
12.Máca JanMalý Jiří     3057
13.Chvátal PavelTrnka Stanislav     2358
14.Kabelka JanKupka Petr     3068
15.Máca JanMazel Dušan     1369
16.Chvátal PavelMalý Jiří     13610
17.Kabelka JanTrnka Stanislav     03  
18.Kříž FrantišekKupka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvátal Pavel13Mazel Dušan31
Kabelka Jan21Malý Jiří31
Kříž František03Trnka Stanislav21
Máca Jan31Kupka Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy